SOS - žalhostická cenzura

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Jirka » 27 bře 2015 09:17

Místo léčby doporučuji tento postup.
1. Za 300 ročně koupit doménu, třeba http://www.honzazezalhostic.cz
2. U pana Lišky zjistit, já se dělá fórum
3. Mít schopný hardware a začít
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 13:32

Dobrý den. Jsem nesmírně potěšen vaším zájmem. Nicméně musím konstatovat, že mi to takhle vyhovuje. Doufám, že vám nikterak na tomto fóru nepřekážím :)

Hezký den přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 13:42

Adson z Melku píše:Při konstatování faktu, že nikoho ze Žalhostic osobně neznám (a je mi jedno, jestli tomu věříte či nikoliv), jsem dospěl k názoru, že byste se měl léčit ...


Dobrý den. Sdílím taktéž váš názor, je mi také jedno jestli tomu věříte, či nikoliv. Ale myslím si, že mě, a nejen mě nenapadlo koukat do fóra např. České Lípy a to z jednoho prostého důvodu. Protože k tomu nemám důvod. A pokud k tomu nemám důvod a přesto bych cítil jakési (stejně jako vy zde) "nutkání" se tam "juknout", tak bych tam zcela jistě nezanechal tak inteligentní větu typu "pouze zde nakukuji, ale nečtu to". Takže mám pro vás návrh, co takhle zkusit každý jiného léčitele a potom se můžeme navzájem podělit o své dojmy. Alespoň by jste to četl a ne jen "nakukoval" :D

Hezký den přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod worwan » 27 bře 2015 13:45

To bude stejná diagnoza jako kdysi s Novákem a Červínem.
PS: když jste byl v Žalhosticích bloklej - špatné, odblokovanej - zase špatně protože bůh ví co tím sledujou. Nemáte to lehký.... :)
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 13:54

worwan píše:To bude stejná diagnoza jako kdysi s Novákem a Červínem.
PS: když jste byl v Žalhosticích bloklej - špatné, odblokovanej - zase špatně protože bůh ví co tím sledujou. Nemáte to lehký.... :)


Dobrý den pane worwan. Tlačíte dobře, ale málo. Tak nějak jste přehlédl v mém příspěvku, aby jste mi napsal odkaz kde tykám panu Liškovi. Místo toho se zde snažíte o jakési "okecávání". Stujte si za svým slovem jako chlap, protože jinakmi to připadá navlas stejné, jako u pana Mazance - také se chovával za sukní své manželky.

A jedna rada na závěr: pokud vám při čtení, nečtení této části fóra stoupá krevní tlak, tak snadná pomoc. Nečtěte to. :D
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 14:01

Ještě jeden dotaz na "Jirku".

Při pročítání zdejšího (celého fóra), nemáte také nutkání učinit:

1. Za 300 ročně koupit doménu, třeba http://www.jirkazlitomeric.cz
2. U pana Lišky zjistit, já se dělá fórum
3. Mít schopný hardware a začít


Předpokládám, že jste zdatnější v IT oblasti, takže se vás body 2 a 3 asi týkat nebudou.

Hezký den přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Jirka » 27 bře 2015 15:24

Pro Honzu.
Zjevně si hluboce nerozumíme.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod worwan » 27 bře 2015 17:28

Honza žalhostice píše:
Ropovod píše:Pane Liško, vy toho "HONZU" znáte osobně, že vám říká Láďo ?
A přihlašují se tyto 4 účty: Honza žalhostice, babeta, zalhostice a lol1 přes IP anonymizer (tor)?
Dík



Vážený "ropovode". Jsem nesmírně dojatý vaším neskonalým zájmem. Zejména potom, co tuto část fóra "pouze otvíráte a nečtete" :-). Také jsem poctěn vaším zájmem o to, přes co se přihlašuji. Mohu vám to říci - přes Firefox. Jen mě tak trochu zaráží, že vy takový zběhlý statistik se dotazujete na tak, podle mě nepodstatnou věc. Ale to je samozřejmě váš problém.

Jinak co se týče nějakého tykání panu Liškovi. Pokud jsem tak učinil, prosím vás o odkaz na tento můj prohřešek. Samozřejmě se omluvím nejen panu Liškovi, ale zejména potom i vám. A pokud takový odkaz neseženete, doporučil bych vám s tím vaším sua sponte (jakési dětinské žalování :-) - on mu tyká...) navštívit některého z odborných lékařů.

Takže co já mám s vaším tykáním,mykáním nebo onikáním p. Liškovy,stihomame? Tady jste si naběhl na vlastní vidle.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 20:33

worwan píše:
Honza žalhostice píše:
Ropovod píše:Pane Liško, vy toho "HONZU" znáte osobně, že vám říká Láďo ?
A přihlašují se tyto 4 účty: Honza žalhostice, babeta, zalhostice a lol1 přes IP anonymizer (tor)?
Dík



Vážený "ropovode". Jsem nesmírně dojatý vaším neskonalým zájmem. Zejména potom, co tuto část fóra "pouze otvíráte a nečtete" :-). Také jsem poctěn vaším zájmem o to, přes co se přihlašuji. Mohu vám to říci - přes Firefox. Jen mě tak trochu zaráží, že vy takový zběhlý statistik se dotazujete na tak, podle mě nepodstatnou věc. Ale to je samozřejmě váš problém.

Jinak co se týče nějakého tykání panu Liškovi. Pokud jsem tak učinil, prosím vás o odkaz na tento můj prohřešek. Samozřejmě se omluvím nejen panu Liškovi, ale zejména potom i vám. A pokud takový odkaz neseženete, doporučil bych vám s tím vaším sua sponte (jakési dětinské žalování :-) - on mu tyká...) navštívit některého z odborných lékařů.

Takže co já mám s vaším tykáním,mykáním nebo onikáním p. Liškovy,stihomame? Tady jste si naběhl na vlastní vidle.


Dobrý den pane worvane. Ano přiznávám, že jsem popletl vaše poněkud exotické nicky. Stane se a nevidím v tom žádný problém. Mě nečiní žádné potíže přiznat svou chybu a omluvit se za ni. Pevně doufám, že mou omluvu přijmete a má omluva vám způsobí pohlazení na duši. Jestli jste očkával něco jiného, než mou omluvu tak vás zklamu.

Nicméně stále platí to, že pokud by vám mělo činit čtení této části fóra jakékoliv problémy, jednoduše jej neotvírejte a nečtěte.

P.S. Co jste říkal článku od pana Sobotky ve Zpravodaji?

Hezký večer přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod worwan » 27 bře 2015 21:01

omluva se príjmá. mno obchod by mohl bourat v případě že by mu říkal pane. o způsobu nabytí se nezminuje. možný je odkup za obecní peníze, darování a nebo neprůchodné vyvlastnění. Vy jste se upnul na to znárodnění. Spíše bych se bál toho tunelu do obecní kasy,
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 21:25

worwan píše:omluva se príjmá. mno obchod by mohl bourat v případě že by mu říkal pane. o způsobu nabytí se nezminuje. možný je odkup za obecní peníze, darování a nebo neprůchodné vyvlastnění. Vy jste se upnul na to znárodnění. Spíše bych se bál toho tunelu do obecní kasy,


Nyní již dobrý večer pane worvane. Nemyslím si, že bych se upnul na "znárodnění". Ale v dnešní době psát, s odpuštěním takovéhle nesmysly a co je horší, distribuovat je do poštovních stránek mi připadá ne jako nesmysl, ale přímo jako drzost!

Pisatel, pan Sobotka se nezmiňuje o podrobnostech, které se týkají vlastnictví, protože je toto v obci všeobecně známé. A to je: soukromý majitel samoobsluhy prodá tuto samoobsluhu jinému podnikateli, který pokračuje i nadále v objektu s prodejem. Není mi známo a silně o tom pochybuji, že by ji nový majitel koupil jen proto, aby ji mohl nabídnout v daru obci ke zbourání.

Proto se mi nelíbí, že obec Žalhostice v čele se starostkou paní Hankovou a zastupitelstvem by měli být garantem vydávání Zpravodaje a neměli by dopustit zveřejnění takto obludného článku. Nabízí se pouze dvě možnosti, buďto je jim jedno, co se tiskne ve Zpravodaji a roznáší lidem do schránek, nebo chtěli vědomě zesměšnit pana Sobotku. Ať je to jak chce, obojí je zrůdný přístup.

Tak to jen na vysvětlení.

Hezký večer přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 21:30

worwan píše:To bude stejná diagnoza jako kdysi s Novákem a Červínem.
PS: když jste byl v Žalhosticích bloklej - špatné, odblokovanej - zase špatně protože bůh ví co tím sledujou. Nemáte to lehký.... :)


Jen malá poznámka: pan Mazenec je asi "hravý" jedinec, jinak to zase funguje - viz před chvílí udělané video - http://leteckaposta.cz/368386634

Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Adson z Melku » 27 bře 2015 21:48

"Před bouřkou, když klesne tlak, tak to jsem na umření."
"No to já taky, co tam máš dál?"
"Ty... křečový žíly!"
"Podívej se na moje! Gumový punčochy nosíš? Anavenol bereš? No tak! Tak dál."
"Nesu pivo. Někdo zavolá: "Platím!", já votočím hlavu a už ji nedám nazpátek."
"A celej se otočit můžeš, takhle?"
"To jo."
"Tak nevotáčej hlavu, votáčej se celej! No povídej!"
"Nespím! Probudím se ve štyry ráno a už nezaberu."
"No to je v tomhle věku normální, já nespím vod půl čtvrtý. Co dál?"
"Klouby. Kolikrát nemůžu ani vstát!"
"Ale vstaneš."
"No nakonec jo, páč musím!"
"No tak si nestěžuj, jsou lidi co nevstanou."
"Pane doktore, vy všechno zlehčujete. Já nejlíp vím, jak mi je. Já už tady dlouho nebudu."
"Chceš lázně, Bedřichu?"
"Nechci, to mi neudělalo dobře."
"Tak jeď k moři, zavři hospodu a jeď."
"Tam jsem byl, předloni, tam trpím průjmama."
"Tak jeď do Tater."
"Já nesnáším vejšky."
"Tak víš kam jeď? Jeď do Pelhřimova, prohlídni si krematorium, ať víš, do čeho jdeš. Další!"

Tak asi tak ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 27 bře 2015 22:35

Adson z Melku píše:"Před bouřkou, když klesne tlak, tak to jsem na umření."
"No to já taky, co tam máš dál?"
"Ty... křečový žíly!"
"Podívej se na moje! Gumový punčochy nosíš? Anavenol bereš? No tak! Tak dál."
"Nesu pivo. Někdo zavolá: "Platím!", já votočím hlavu a už ji nedám nazpátek."
"A celej se otočit můžeš, takhle?"
"To jo."
"Tak nevotáčej hlavu, votáčej se celej! No povídej!"
"Nespím! Probudím se ve štyry ráno a už nezaberu."
"No to je v tomhle věku normální, já nespím vod půl čtvrtý. Co dál?"
"Klouby. Kolikrát nemůžu ani vstát!"
"Ale vstaneš."
"No nakonec jo, páč musím!"
"No tak si nestěžuj, jsou lidi co nevstanou."
"Pane doktore, vy všechno zlehčujete. Já nejlíp vím, jak mi je. Já už tady dlouho nebudu."
"Chceš lázně, Bedřichu?"
"Nechci, to mi neudělalo dobře."
"Tak jeď k moři, zavři hospodu a jeď."
"Tam jsem byl, předloni, tam trpím průjmama."
"Tak jeď do Tater."
"Já nesnáším vejšky."
"Tak víš kam jeď? Jeď do Pelhřimova, prohlídni si krematorium, ať víš, do čeho jdeš. Další!"

Tak asi tak ...


:D A jakpak dělá kozička, pane inženýre?
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 28 bře 2015 21:26

Dobrý večer. Kampak se nám ztratil "statistik", "forenzní" (pátrač po IP) a žalovníček - pan Ropovod? Že by stále hledal můj příspěvek, kde "tykám" panu Liškovi?

Hezký večer přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod ronyk » 29 bře 2015 06:11

Pane Liška, já vím jste demokrat tělem i duší, ale nemohl by jste tu žalhostickou zbytečnost vyrušit? Koho tu zajímají žabomyší války v Žalhosticích.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 29 bře 2015 10:41

ronyk píše:Pane Liška, já vím jste demokrat tělem i duší, ale nemohl by jste tu žalhostickou zbytečnost vyrušit? Koho tu zajímají žabomyší války v Žalhosticích.


To máte pane ronyk tak nutkavé potřeby sem chodit? Snadná pomoc - nečtěte to, neotvítejte to! Dokážete to :D

Hezký den přeje honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Adson z Melku » 29 bře 2015 11:48

Já bych mu ten prostor nechal, třeba mu to pomáhá ventilovat vnitřní pnutí. Pouze bych to přejmenoval na Blog nemocného ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod ronyk » 29 bře 2015 12:04

Pnutí to je dobrý! :lol:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 29 bře 2015 12:20

Dobrý den pánové adsone a ronyku. Docela jste mě pobavili. To na vás ty Mazancovi tak tlačí? Ronyk sice píše něco o "demokra..." ale myslím si že to má osobně se svým postojem blíž na japonské ostrovy, jak k demokracii. Oba nemáte ani ponětí oč jde, ale přesto vypadáte, že máte rozumu na rozdávání. Trochu si ho šetřete a pozdravujte Mazancovi. Oni totiž používali na žalhostickém fóru naprosto identické metody.

Jediné štěstí je, že pan Liška založil toto fórum jako jakousi "obranu" proti dřívějšímu litoměřickému fóru. Kdo si jej pamatuje, ví, že se na něm snažili vám podobní jedinci zavést "cenzuru, řád a pořádek", ale jen takový, který vyhovoval jejich názorům a hlavně jejich představám a všemožně se snažili umlčet pro ně nepříjemnou kritiku. Skoro to vypadá, že jste si oba změnili pouze nick a přestěhopvali jste se z toho starého fóra sem, a zde máte "nutkání" zavádět "staré praktiky".

Hezké odpoledne vám přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron