Povolební situace

Re: Povolební situace

Příspěvekod Vladislav Liška » 16 říj 2014 09:55

Pro zachovani soucasneho stavu rozhodne nebylo nejvic volicu. Kdyz spocitame procenta, a budu pocitat i ty, kteri se pro zmenu nikde proste nevyjadrili, tak pro zmenu se vyjadrilo 59% volicu. Pro zachovani stavu a nebo se vubec nevyjadrilo bylo tedy 41%. To jen pripodotek k panu Simovi o tom co volici chteli. Na preferncni hlasy se nehraje, kdyby jo, tak i kampan by byla jina.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 956
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Povolební situace

Příspěvekod Honza » 16 říj 2014 11:51

Honza
 
Příspěvky: 191
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: Povolební situace

Příspěvekod rajnoha » 16 říj 2014 11:54

Pane Šímo, ano, váš nejhorší kandidát měl sice přes 800 hlasů, ale v ostatních stranách zase měli nejnižší IQ hodně nad 100 a věřte, že to je pro život lepší. Ale to se vás bohužel netýká.
rajnoha
 
Příspěvky: 182
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Povolební situace

Příspěvekod Petr » 16 říj 2014 12:44

Koukám, že frustrace z povolební situace někoho zasáhla natolik, že si dovoluje poměřovat IQ koalice a opozice, další zase přesně procentuálně ví kolik lidí chtělo změnu (ale jakou?). Jedno je přeci zcela jasné - kdo se dohodne na většině, bude vládnout. ANO tu většinu prostě nemá a v opozici pozná, jak to vlastně v tom zastupitelstvu chodí. Potom snad pozná, že nelze jen napadat, že je vše špatné, že všechny rozpráší a půjdou bručet, že nezůstane kámen na kameni apod. Vždyť ti lidé zatím nic neukázali a v opozičním zastupitelstvu budou mít velkou příležitost prokázat svoji pracovní zaujatost a nezištnost. Sám jsem zvědav jak se budou projevovat a jak dlouho jim vydrží "ideová a názorová soudružnost". Od staronového vedení žádné velké překvapení nečekám, o to více mě bude zajímat opozice. Pokud nebudou jen do počtu, jako komunisti, bude dobře. Dobrá opozice by měla donutit i vládnoucí koalici k lepší práci, když bude cítit tlak. Prostě to nevidím tak černě a držím všem palce!
Petr
 
Příspěvky: 460
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Povolební situace

Příspěvekod Filda » 16 říj 2014 13:25

V poslední době se na tomto fóru odmlčel i pilný pisatel pan Urbánek. Pane Urbánku, co jste udělal pro povolební situaci? Jaké jste vedl jednání a s jakým výsledkem? Zdůrazňoval jste zde na tomto fóru Vaše manažerské zkušenosti. Proč jste je nevyužil v povolebním jednání? Jako vítěz voleb dopadlo v Litoměřicích ANO celkem neslavně. Není Váš povolební neúspěch způsoben tím, že jste do každého, do každé akce i společnosti pořád jen nesmyslně a chybně rýpal aniž by jste znal podstatu problému? A nevrací se Vám to? Já osobně si myslím, že předvolební kampaň ANO byla vedena příliš "ukřičeně" a situace po volbách je toho důsledkem. No bože chraň nás před takovým starostou. Nevolil jsem ODS, ale pan Chlupáč je pro mě zajisté lepší řešení než Vy.
Filda
 
Příspěvky: 30
Registrován: 20 srp 2014 15:47

Re: Povolební situace

Příspěvekod ronyk » 16 říj 2014 13:28

Ti musí být z toho Krejzy podělaní když mu dali zase místostarostu. Jentak tak se provlékl do zastup.ani vlastní voliči ho moc nechtěli, prostě kluk mocný a chtivý.
ronyk
 
Příspěvky: 429
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Povolební situace

Příspěvekod jiri.rudolf » 16 říj 2014 14:37

Filda píše:V poslední době se na tomto fóru odmlčel i pilný pisatel pan Urbánek. Pane Urbánku, co jste udělal pro povolební situaci? Jaké jste vedl jednání a s jakým výsledkem? Zdůrazňoval jste zde na tomto fóru Vaše manažerské zkušenosti. Proč jste je nevyužil v povolebním jednání? Jako vítěz voleb dopadlo v Litoměřicích ANO celkem neslavně. Není Váš povolební neúspěch způsoben tím, že jste do každého, do každé akce i společnosti pořád jen nesmyslně a chybně rýpal aniž by jste znal podstatu problému? A nevrací se Vám to? Já osobně si myslím, že předvolební kampaň ANO byla vedena příliš "ukřičeně" a situace po volbách je toho důsledkem. No bože chraň nás před takovým starostou. Nevolil jsem ODS, ale pan Chlupáč je pro mě zajisté lepší řešení než Vy.


To jste to tomu Urbánkovi nandal. Sice jak říkáte, ODS jste nevolil ale stejně jste se nechal zmanipulovat jako valná většina lidí. Výsledek je těm co mají 5 pohromadě jasný. Pana Krejzu a pana Červína měli i v radě plné zuby a hle jsou tam zas. Nejspíše mají pádné arumenty. A to, že ANO poukazovalo na nesrovnalosti v tak skvělých projektech není žádné křičení nebo dehonestace toho co se v Litoměřicích udělalo. Mohlo se udělat totiž daleko více ale to nejspíše sám víte. Je pravda, že kdo nic nedělá nic nezkazí, ale vše má své meze. A nakonec to známe tři se dohodnou že Vás viděli jak obtěžujete malou holčičku v parku a přez to, že jste v tom parku ani nebyl, tak jste nahranej. Tak asi tak. No a pokud jsou tu lidé, kteří nedrží slovo, třeba Severočeši tak pan Urbánek muže být super manažer ale není mu to nic platné. Asi sliby ODS byly přesvědčivější.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 184
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Povolební situace

Příspěvekod simi » 16 říj 2014 16:00

pro Rajnohu: 800 není 1068. :roll:
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Povolební situace

Příspěvekod arxarx » 16 říj 2014 17:48

Petr Urbánek píše:Přeji všem čtenářům krásný dobrý den,

zatímco se většina občanů zajímá hlavně o stav povolebních vyjednávání, vedení města se po volbách v tichosti pustilo do vyřešení některých "neodkladných" záležitostí. Patří mezi ně např. 10 záměrů prodeje či pronájmu městského majetku zveřejněných včera a dnes na úřední desce (viz níže uvedený odkaz).

http://radnice.litomerice.cz/urednideska/prehled.html

Asi bude docela zajímavé sledovat jaké další "neodkladné" záležitosti bude nutné dořešit ještě před svoláním prvního jednání zastupitelstva města na němž bude zvolena nová rada města. Stejně tak bude zajímavé sledovat zda se někdo v závislosti na úspěchu či neúspěchu při povolebním vyjednávání odvolá proti výsledku voleb, aby tím oddálil svolání tohoto prvního jednání zastupitelstva města a tím také prodloužil funkční období pro současné radní (viz vyjádření pana starosty na níže uvedeném odkazu).

http://radnice.litomerice.cz/clanek-1430.html

Petr Urbánek

Právě proto co se děje a kdo s kým paktuje buďme bdělí a nedejme jim pokoje, ať občané vědí o věcích které se staly a které se ještě chystají, být netečný je špatně a doplatíme na to všichni.
arxarx
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 říj 2014 16:19

Re: Povolební situace

Příspěvekod gladiátor » 16 říj 2014 18:54

Vážení občané, rodiče sportovců, sportovci , trenéři a samozřejmě všichni členové Slavoje. Volební výsledek „Volby pro Litoměřice“ v čele s panem Mayerem je takový jaký je. Upřímně se domnívám, že si spousta lidí oddychla, protože se začalo mluvit veřejně o „Volbě pro Litoměřice“ jako o „ Slavoji na radnici“. Domnívám se, že složení kandidátů „Volba pro Litoměřice“, bylo nešťastné (17 kandidátů ze Slavoje a z toho 15 lidí z Basketbalu ). Váš lídr kandidátky pan Mayer ve svém úvodním vystoupení sliboval, že chcete být hlavně „Slušnými lidmi“, ale sám káže vodu, a pije víno. Budiž mu ke cti, že alespoň na některé příspěvky odpověděl. Dodnes ale nevysvětlil členům jachetního oddílu, členům Slavoje, proč ukončili činnost jachetního oddílu, pouze se schoval za výroky o soudních sporech. Věřte, že ani jeden spor není veden s jachetním oddílem, ale zrušení jachetního oddílu zapadá do předem připravovaného plánu některých členů výkonného výboru a manažera Slavoje pana Šífa. Bohužel se „Volba pro Litoměřice“ prezentovala jako strana jednoho muže. Nikdo z ostatních kandidátů se nenamáhal alespoň o nějakou reakci na vznesené dotazy. Typické „čecháčkovství“ : budeme se o problémech bavit mezi svými, s některými názory i můžeme souhlasit, ale veřejně se vyjadřovat nebudeme.
Bohužel mne je líto, že se tato diskuze odehrává na tomto fóru, ale tak jak se pan Mayer předvedl, že nereaguje na vznesené dotazy, stejně tak se chová i celý výkonný výbor Slavoje. Nevidím jiný rozumný způsob jak seznámit ostatní členy Slavoje a širokou veřejnost s problémy, které se dali vyřešit jednáním, svým přístupem členové výkonného výboru situaci jen vyhrocují. Neustále se objevují další a další důkazy o protiprávní činnosti některých lidí ve vedení Slavoje.
Má otázka zní: Co se musí ještě stát, aby se celou situací uvnitř Slavoje začal někdo kompetentní zabývat. Mám na mysli protěžování a klientelismus, neúcta k některým sportům, polopravdy a pomluvy, které někteří členové VV šíři po městě a v neposlední řadě pozměňování důležitých dokumentů.
Závěrem chci říci Vám pane Mayere. Pokud se domníváte, že pro Vás vše skončilo volebním kláním, hluboce se mýlíte. Hodlám informovat veřejnost, ale hlavně členskou základnu Slavoje, jakého podvodu jste se Vy a někteří členové vedení Slavoje na ostatních členech tělovýchovné jednoty dopustili. Pokud se domníváte, že jen tak plácám, tak Vás ujišťuji, že pro svá tvrzení mám vždy dostatek důkazů a mimo to je vše dopředu konzultováno s právníky a odborníky v Policejním sboru, na rozdíl od Vašeho trestního oznámení na mou osobu pro pomluvu.
Věřím, že pravda a sport, zvítězí nad lží a nenávistí
Karel Němec
gladiátor
 
Příspěvky: 81
Registrován: 24 zář 2014 19:46

Re: Povolební situace

Příspěvekod Jirka » 16 říj 2014 19:20

Třeba vedení chce zopakovat něco podobného majstrstyku z roku 68. Ale tu Dalikovu falešnou kanalizaci nemají šanci trumfnout. Byl zde uspěšný pokus s fotbalovým hřištěm a Kauflandem, ale co se plánuje s ostrovem je ve hvězdách.
Jirka
 
Příspěvky: 481
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Povolební situace

Příspěvekod ronyk » 16 říj 2014 19:23

Já se zachovám neslušně ač nejsem již dlouho mlád, ale vlezte mi na záda s vašimi problémy. Co jste si uvařili to si taky snězte, běžte za novou koalicí ta má řešení na vše. :!:
ronyk
 
Příspěvky: 429
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Povolební situace

Příspěvekod Honza » 17 říj 2014 00:46

Honza
 
Příspěvky: 191
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: Povolební situace

Příspěvekod Milan » 17 říj 2014 14:43

Kdyby si chtěl někdo připomenout třeba za rok. Bohužel tam nestojí p. Panaš, kterého jsem volil, tak bych mu chtěl i touto cestou popřát hodně úspěchů v práci opozičního zastupitele. Jsem přesvědčen, že můj hlas dokáže využít pro Litoměřice.

litomerice-koalicni-smlouva1_galerie-980.jpg
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Povolební situace

Příspěvekod Vladislav Liška » 17 říj 2014 15:02

Když jdu někam na slavnostní nebo vážnou událost, tak si i já vezmu aspoň sako, když už nejsem schopen si sundat džíny.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 956
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Povolební situace

Příspěvekod Llukas007 » 17 říj 2014 19:15

Uznávám, každej pes jiná ves. Vypadá to opravdu divně. Ikdyž rozhalenku mají jako prostý lid po babišovsku.
Llukas007
 
Příspěvky: 656
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Povolební situace

Příspěvekod ronyk » 17 říj 2014 20:09

Spíš po bolševicku.
ronyk
 
Příspěvky: 429
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Povolební situace

Příspěvekod Stanislav Hylán » 17 říj 2014 20:21

Pročítám různé komentáře tady na fóru, občas zírám, ale nad tímto "rozhalenku mají jako prostý lid po babišovsku" si klepu na hlavu. Jak by poznamenal nekompromisní kritik Jan Rejžek "opravdový výron inteligence". Nechť se Llukas007 nezloběj...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Povolební situace

Příspěvekod Llukas007 » 17 říj 2014 20:36

ronyk píše:Spíš po bolševicku.

Po bolševicku nebo babišovsku po dnešku jedno jest!
Llukas007
 
Příspěvky: 656
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Povolební situace

Příspěvekod Llukas007 » 17 říj 2014 20:38

Stanislav Hylán píše:Pročítám různé komentáře tady na fóru, občas zírám, ale nad tímto "rozhalenku mají jako prostý lid po babišovsku" si klepu na hlavu. Jak by poznamenal nekompromisní kritik Jan Rejžek "opravdový výron inteligence". Nechť se Llukas007 nezloběj...

Hledám ten článek, kde ABéčku někdo z PR agentury radil aby nenosil kravatu, že bude lidštější. Osobně mi to připomínalo Hrušínského ve Skřiváncích na niti! :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 656
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Předchozí

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník