SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Saxana69 » 11 zář 2014 09:38

Tak jsem se vrátila z dovolené zpátky do Litoměřic a hle hle co mé staré oči nevidí. Politické strany již vyvěšují volební plakáty a transparenty. ODS se chlubí tím, že zařídili i to, že ráno vyjde slunce a místo modrého ptáka mají teď ve znaku nějakého modrého dinosaura. Ale dech mi vyrazil volební plakát podivného hnutí Severočeši. Sem se totiž aktuálně přemístil socanský pisálek Dostál. Před pár týdny ještě rozkrádal městské finance coby pravá ruka místního socanského dobroděje jménem Szanto. Ten je ale jaksi mimo hru a tak se rodina Dostálů snaží najít další cestičku jak pouštět městu žilou. Jak to ale udělat když Dostála znají od Lovosic po Štětí a nikdo s ním už nechce mít nic společného ? Jednoduše ! Podvedeme voliče ! Na volebních plakátech Severočechů jsou tváře všech kandidátů ale tvář pana Dostála někam zapadla. Jeden by si mohl myslet, že se za něho Severočeši stydí. Bohužel je to jinak. Je to podvod na voliče. Na kandidátní listině pan Dostál vesele svítí na šestém místě. Hádám, že se tu za chvíli objeví článek od litomericko24 kdy bude vysvětleno, že pan Dostál v okamžiku focení kandidátů právě zachraňoval Afriku před ebolou. A jako novinář nemá pochopitelně jedinou použitelnou fotografii.
Takže pozor drazí voliči. Kdo podváděl a kradl u socanů, kdo podvádí ve volební kampani, ten bude podvádět i po volbách.
Je naštěstí jednoduchá obrana.
Severočechy NEVOLIT, NEVOLIT a znovu NEVOLIT.
Saksová číi Saxana
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod ronyk » 11 zář 2014 09:45

Sakra, to je nenávist, zboural Vám na pískovišti bábovičky nebo Vám utek ze stodoly?
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Missorka » 11 zář 2014 09:58

Jsem ho viděla na mnoha plakátech? :-)))
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 10:37

Na kandidatce Severocesi - Litomerice mam cislo 10.
Přílohy
image.jpg
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Saxana69 » 11 zář 2014 12:02

Tak nějak to bude.Pan Dostál mi rozšlápl bábovičku a já ho nemám ráda.Jen přikládám fotečku maličkou.Jak jsem psala = podvod na voliče.
Opakuji zloděje a lháře NEVOLIT.
image.jpg
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod MichaLit » 11 zář 2014 12:22

Mě se zase líbí jak se lídr kandidátky, pan Lukáš Wünsch, všude snaží prezentovat jako pilot. Všude mluví vzletně o létání, ale tak nějak při tom zapomíná sdělovat, že je vlastně letuška.
Každá práce je důležitá a není potřeba ze sebe dělat něco víc, ani v náznacích.
MichaLit
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 dub 2014 16:09

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Missorka » 11 zář 2014 12:23

Saxana69 píše:Tak nějak to bude.Pan Dostál mi rozšlápl bábovičku a já ho nemám ráda.Jen přikládám fotečku maličkou.Jak jsem psala = podvod na voliče.
Opakuji zloděje a lháře NEVOLIT.
image.jpg


Je 27 kandidátů, fakt je podvod, že na všech plakátech nejsou všechny???

Dneska jsem viděla billboard ANo, kde je p. Babiš a p. Urbánek - nerozčílíte se, že tam není zbytek??
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 12:43

MichaLit - na plakatech ma sefstevard a pripadne lektor posadek CSA a je vlastnikem pilotniho prukazu...takze? Je pilot ;)
Přílohy
image.jpg
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Jarda Malík » 11 zář 2014 12:51

Héézky Saxana !!! Tomu se říká chytit někoho přímo za kule. Tleskám a rozhodně je volit nebudu !!!!
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod MichaLit » 11 zář 2014 13:40

Litomericko24.cz - je to mlžení. V zaměstnání není lektorem posádek pilotů (což si tak každý spojí). Je to lektor dalších letušek. Akorát to nepůsobí tak líbivě. Z vaší strany je to populismus a chlubení se cizím peřím.

Nicméně tento problém má více kandidátů nejen z vaší strany.

Ta kreslená věc s tím nějak souvisí a nechápu ji a nebo se jedná o něco jiného?
MichaLit
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 dub 2014 16:09

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 15:13

Mihalit - jeste dalsi dotazy?
Přílohy
image.jpg
image.jpg
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod MichaLit » 11 zář 2014 15:54

Litomericko24.cz - máte problém pochopit psané slovo, tak tedy ještě jednou. Jeho zaměstnání NENÍ pilot. Jeho pilotní průkaz je jeho koníček. Neživí se pilotováním. Což jste dokázal tím, že jste sem nakopíroval jeho pilotní průkaz amatérské asociace a pilotní průkaz soukromého pilota (který ani nemusí být jeho). Ani jeden z těchto průkazů NEOPRAVŇUJE k vykonávání povolání pilota za úplatu - a pokud si dobře spojuji osoby, tak administrátor fóra by to jistě mohl potvrdit. Ještě dále budete mlžit? Jednoduše stačilo říct, ne není pilot u ČSA, dělá stewarda, už se tak prezentovat nebude. Děkuji, že jste ukázal, jak to u vás chodí. A to jsem chtěl dát hlas dvoum vašim lidem. Nedám. Tímto končím veškerou komunikaci zde, protože díky lidem jako vy, kteří to používají jako falešnou sebepropagaci to je ztráta času.
MichaLit
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 dub 2014 16:09

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 16:00

Michalit - toto jste psal : Mě se zase líbí jak se lídr kandidátky, pan Lukáš Wünsch, všude snaží prezentovat jako pilot.

Zpochybnovat muzete cokoliv...zvlaste zde na foru, myslim ze to je jeho hlavni poslani :)

Ale pridam sem take plakat protoze do jinych casti fora nechodite...muzete mrknout, co tam ma za zamestnani...
Přílohy
image.jpg
image.jpg
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Miloš » 11 zář 2014 19:16

Sebeprezentace šéfa Severočechů Lukáše Wünsche jako pilota namísto letušky je nepodstatným problémem oproti tomu, že si společně s Dotíkem založili sdružení Severočeši Litoměřice jako podnikatelský záměr ve stylu Bártových Věcí Veřejných. Dotík potřebuje zakázky z města a tak postaví do čela kandidátky svého souseda a kámoše z mládí Lukáše Wünsche. Sám se jako správný kmotr schová v závětří na nevolitelném místě, protože jako zvolený veřejný činitel by nemohl dohazovat zakázky sám sobě, ale jeho zvolená loajální loutka může. Aby byla loajalita kandidátů pojištěna tak na šesté místo dosadí svého zaměstnance Romana Munčinského, na deváté místo dosadí matku šéfa paní Wünschovou a ostatní přední místa obsadí dalšími kamarády a známými. Rodinný podnik je tak dokonán. Ani klan Lexovců, který ovládá litoměřickou ČSSD si nedovolil dát do první desítky dva členy své rodiny a navíc hlavního kmotra. U Severočechů Litoměřice je ale všechno možné. Zakladatelé Severočechů v Mostě mají svých probémů dost a tak jim na kontrolu co se děje u nás už asi nezbývají síly.
Miloš
 
Příspěvky: 13
Registrován: 28 srp 2014 13:38

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 20:47

Milos - a vsichni spolecne ovladneme radnici a to se teprve budou dit veci :)
Přílohy
image.jpg
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Ropovod » 11 zář 2014 22:20

Letmo jsem si prošel severocesi-litomerice.cz a mám dotaz:
Kde se v litomerickeforum.cz vyskytl příspěvek porušující zákon a kdo konkrétně by měl cenzůrovat radniční forum?


Anonymní internetová diskuse – internetové fórum
Znovuotevřít městské internetové diskusní fórum. V případě, že bude příspěvek porušovat zákon, bude pisatel vyzván, aby dodal důkazy, či alespoň informaci od policie, že podal trestní oznámení. Pokud toto do 48 hodin nedodá, bude příspěvek archivován, zapsán do knihy dokumentů a uložen pro případné soudní spory apod.


Děkuji za odpověď
Ropovod
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 zář 2014 22:40

To tam skutecne maji? :))) to by me zajimalo, kdo ty dukazy bude vyhodnocovat a vubec kdo urci, ze byl porusen zakon :) to je roztomile naivni :) no jo, to se halt poznaji odbornici :) Metternich by mel radost.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Litomericko24.cz » 12 zář 2014 05:12

Princip je celkem jednoduchy - neni zalobce, neni soudce. Pokud je zalobce, bude autor prispevku vyzvan, aby dodal podklady dokazujici pravdivost slov. Jde o to umoznit slusnym lidem ziskat informace primou cestou nejlepe primo od vedoucih pracovniku uradu. No a ostatni, kdo se boji, nebudou chtit podklady dolozit apod. Mohou vyuzit treba toto forum. Predpokladam, ze bude fungovat stejne, takze i tito lide budou mit prostor k realizaci...mestske forum bude anonymni, povinnost je pouze funkcni email (na odklepnuti potvrzeni registrace, jako zde).

Pokud budeme chtit nutit vedouci uredniky k otevrenosti, musi se jim na oplatku garantovat dostatecna ochrana. A jak rikam - pokud bude mit nekdo pocit, ze potrebuje pouze diskutovat, neceka odpoved ale chce kritizovat, pak bude moct zde...to myslim neni problem...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod rajnoha » 12 zář 2014 06:16

Já myslím, že uživatelé tohoto fóra mohou být v klidu. Je zajimavé, že udělat nové a lepší proklamuje jen pan Mareš a pan Dostál. Tedy představitelé starých struktur, navíc kamarádi, kteří už se prý dohodli o budoucí spolupráci (asi místo ANO, které ho vypráskalo ). Navíc to co říká pan Dostál je skutečně úsměvné. On funguje nějaký zákon 106, který chce de facto dublovat.

To jsem se zase po ránu pobavil :-) Jdu raději pracovat a vytvářet skutečné hodnoty...
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: SEVEROČEŠI a jejich podvod na voliče

Příspěvekod Ropovod » 12 zář 2014 23:05

Mohl by mi tedy nějaký SEVEROČECH odpovědět na mé 2 jednoduché otázky? Nebo mě alespoň poslat do prdele...
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Další

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron