ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod hasič » 06 zář 2014 20:20

Budu moc zvědav jak tohle bude starosta Chlupáč, místostarosta Krejza a místostarosta Červín vysvětlovat ! Vaše partička jménem ODS dluží více jak 40 milionů a z toho 6,5 milionu na odvodech státu. Hezký příklad pro voliče. Tohle jste pane starosto Chlupáči pozapoměl mojí mamince oznámit, když jste jí v domově dával školení koho má volit.
To máte odvahu ještě kandidovat?

http://zpravy.idnes.cz/ods-neplatila-za ... domaci_ert

Doplním ještě jednu informaci nebo raději varování.
Pisatel Simi je ve skutečnosti pan Radek Šíma. Tady můžete můžete vidět, že je to panáček z ODS. http://www.ods-litomerice.cz/content/nasi-lide
Píšu o něm proto, že evidentně začal čmuchat u nás v práci po mé identitě. Dokonce získal nějakým mě zatím neznámým způsobem informace o jednom projektu na kterém pracuji. Takže asi je to nějaký bývalý fízl nebo stbák. Zajímalo by mne kde tenhle fízl nyní pracuje. Podle mne to bude v nějakem orgánu státní správy. Kdyby ho někdo na fotce poznal a znal jeho zaměstnání tak pošlete SZ. Třeba při svém fízlování překročil zákon.
hasič
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 pro 2013 01:38

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod simi » 07 zář 2014 11:01

pro hasiče uvádím, že nikde v práci nečmuchám, nehledám Vás a když nechcete uveřejnit svoje jméno, asi to děláte ve strachu. Nevím kdo jste, ale nezneužívám žádných prostředků abych na Vás přišel. Jestli se ptáte kde nyní pracuji, asi neumíte číst, je u mého jména napsáno zkušební komisař a pro vás doplňuji odbor dopravy města Lovosice. Fízl, to máte pravdu, u policie od roku 1990 až 2001. Chcete ještě nějaké informace?
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Ondra » 07 zář 2014 16:20

Doporučuji shlédnout na aktualne.cz video rozhovor se senátorem a starostou Teplic Jaroslavem Kuberou s názvem - Pro mě jsou dluhy ODS na infarkt. Z toho ihned pochopíte, v jakém totálním rozkladu je tato strana. Krást a podvádět, to ano, ale dodržovat zákony a platit zdravotní, sociální pojištění a další dluhy, to už ne. Možná, že by se na splácení tohoto dluhu mohli podílet i naši mazaní hoši z vedení radnice!
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Llukas007 » 07 zář 2014 19:10

Prosím poraďte mi pane odborníku koho mám tedy volit? Komunisty nebo sockomunisty? :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Ondra » 07 zář 2014 20:21

Nevím, proč si vybíráte tímto způsobem. Poradit si musí každý sám. Rozhodně bych nedoporučoval volit takové "odborníky", kteří chtějí přijít a prázdnou kapsou a s plnou odejít. Jmenovat asi nemusím. Na druhou stranu, byli tam i tací, kteří měli kapsu plnou a teď jí mají ještě plnější. Jmenovat opět asi nemusím. Chcete ještě nějakou radu? Myslím, že jsem byl dost konkrétní.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod hasič » 08 zář 2014 16:33

Diky Ondro za tip na video. Po jeho shlédnutí mi připadlo že by snad měl stát ODS zakázat pro permanentní podvody. Oni snad podvádí i svoje vlastní vedení a členy. Podle tohoto videa by mohlo být volební heslo ODS - každý podvede každého. Video sem vkládám ať si i ostatní udělají obrázek o totální destrukci ODS.
http://video.aktualne.cz/dvtv/kubera-pr ... 590604f2e/

Jen si po shlédnutí videa položte otázku zda je ten Kubera tak hloupej nebo hloupýho jen dělá.

A reakce litoměřické ODS ?
Chlupáč ticho po pěšině. Vrcholem předvolební aktivity je strašení a obelhávání důchodců.
Krejza ticho po pěšině.
Červín ticho po pěšině.
Mareš ovšem jak jsme se dočetl napsal že nové vedení má koule a dokáže o dluzích hovořit i s idnes, ktera patří Babišovi. Tak trochu mi přišlo jakoby naznačoval že si celou tuto kauzu s dluhy vymysleli novináři na pokyn Babiše.

Pro pana Radka Šímu : a že mne hned nenapadlo že budete dělat na městě nebo na nějaké jeho trafice. Člověk by si až mohl všimnout, jak často jsou lidi z ODS napojeni na městské podniky.
O tom vašem slídění dobře víte, tam tu nezatloukejte. Nebojte se, až příjdu na to odkud víte o projednávání toho projektu s Karlem N, tak ta vaše donašecká kamarádka co tu někde u nás dělá a fízluje pro vás bude mít co dělat s inspekcí.
hasič
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 pro 2013 01:38

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod simi » 09 zář 2014 10:34

musím napsat, že HASIČ je velice férovej. Pro všechny jeho příznivce posílám " SZ" od hasiče mé osobě, a udělejte si obrázek sami jak slídím. Nejdřív se natřete, že sám nedodržuje zákony a přihmuřuje oči a vyhrožuje inspekcí? Pozor pane hasič kdo na vaše dveře klepe, to jsou ty slušní, ale inspekce neklepe ( popřípadě beranidlem) , to vím jistě. Já na vás neslídím ani nehledám a kdo na vás donáší? To se budete divit. Jinak informace se ke mě pouze dostali a nijak je dál neposílám ani neškodím, proč taky. A pro váši informaci, ten kdo na vás schromažďuje a ví o vás není z nasí strany.
SZ od Hasiče :
Hele Simi, tak s Karlem N jsem dnes mluvil a evidentně to s nikým neřešil. Můžeš mi prozradit kdo ti o tom problému říkal ? Vypadá to, že musíš sedět někde u nás Českolipský. Zajdi na kafe a probereme to. Jsi z operka nebo z prevence hádám. Sám jsem opravdu zvědavý jestli můj tip vyjde.A toho Karla už neřeš - už jsme to dali do richtigu - primouřil jsem oko a on tu normu o prsa líznul. Jako vždy ostatně.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod hasič » 10 zář 2014 16:29

Ok pane Šímo, když tu chcete něco zveřejňovat tak ale musíte vše.Popíšu vám sled událostí.Litoměřická ods mi byla lhostejná přesně do 7.srpna.Toho dne mi volala telefonem matka a vyděšeněs mi vyprávěla jak v Domově důchodců obcházel starosta Chlupáč jednotlivé pokoje a vyprávěl starouškům co pro ně vše udělal a dělá a připoměl jim aby hlavně šli na podzim k volbám a jestli chtějí v Litoměřicích udržet nemocnici, tak ať nezapomenou volit jeho osobu a ODS. Protože často vidíme v tv příběhy seniorů kterým pod nátlakem cpou prodejci obecně nazývaní ŠMEJDI různé nesmysly, nazval jsem starostu Chlupáče také ŠMEJDEM protože seniorům taky pod tlakem cpe různé nesmysly. Když jsem to uveřejnil tak se na mne vrhnul pan Mareš a Simi a začali mne zde osočovat ze lží a pomluv. Později jsem se dozvěděl že jak pan Mareš tak i Simi přesněji Radek Šíma kandidují spolu s Chlupáčem za ods.Přitom mojí informaci o tom jak starosta manipuluje se starými lidmi potvrdil myslím Litelot a tuším ještě někdo. Protože považuji takovéto jednání starosty za hnusárnu, začal jsem si lidí z litoměřické ods všimat víc a upozorňovat na jejich jednání. A teď to přijde.
V práci jsem projednával jeden projekt který podle mne nesplňoval normy dané předpisy pb. S tvůrcem tohoto projektu panem Karlem Novákem jsme se odborně trochu chytli neboť trval na tom že je v projektu vše dle norem daným kriterií. Když už debata přesáhla únosnou mez a projektant mi začal argumentovat tím že v tom a tom projektu taky to a ono prošlo došla mi trpělivost a se slovy Nechte toho pane Novák jsem debatu ukončil. Ten samý den po pár hodinách si do mne v tomto fóru rýpne Simi větou Nechte toho pane Novák. Z toho jsem logicky vydedukoval že Simi nás při projednávání projektu bud slyšel a pak pracuje např ve vedlejší kanceláři anebo mu o tom někdo řekl. Napsal jsem mu tedy SZ kde jsem myslel že přijde a vše probereme.On ale ani neodepsal a teď SZ uveřejnil aby snad dokázal mojí nepoctivost. Asi jako odplatu za moje zveřejnění šmejdství starosty Chlupáče. Co píšu v SZ špatného? Zhola nic.Simi asi myslí,že to že jsem přimouřil oči.Kdybychom ale při posuzování projektů mírně nemouřili oči tak by se nic nepostavilo.Já normy nepsal a kdybych dělal nějaké levoty tak bych asi pustil výše uvedenému projektantovi hned původní projekt.Ten byl ale dle meho nazoru opravdu nepustitelný.
Ostatní psaní o tom že mne někdo sleduje jak píše pan Šíma je mi u zadnice. Celá tato kauza je o tom jak ods ztratila soudnost. Měli jste napsat Chlupáč se zachoval krajně nevhodně a mistni ods se za jeho jednani stydi a distancuje se od něho. Vy ale místo toho obrátíte vše naruby a napadáte všechny okolo.Nedopadnete dobře věřte mi.Takováto politika vede jen do pekel.
hasič
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 pro 2013 01:38

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Llukas007 » 10 zář 2014 18:55

Jak jsem psal již jako odpověď ve vašem jiném příspěvku! Díky panu starostovi nemusí vaše matka zemřít na LDN v nedůstojných podmínkách! Buďte rád vy i ona za to že jen nějaký starosta jí "obtěžuje" v konfortním nově postaveném domově důchodců. Jeho agitace mi nevadí tolik jako bezohledná jízda SIMIho během léta směr Doksy. Ikdyž jsem zvyklí, že zde řidiči jezdí rychlostí hovada i on mě překvapil, asi pospíchal! Leč s jeho názory politickými ve většině souhlasím! Simi uber příště plyn a raději si přivstaň!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 10 zář 2014 19:32

Sorry, ale hospic a nemocnice nejsou ve meste diky starostovi.

Osobne se mi dost hnusi delat si kampan na tech co z toho nemaj moc rozum, tedy starych lidech a detech. Ostatne tak jako jinou reklamu. Co bylo v domove duchodcu nevim, ale pokud je to pravda, tak je to dost smutny.

Simi jako zkusebni komisar jde urcite prikladem a jezdi tak aby byl prikladem, nebo ne? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 19:15

Vladislav Liska - takze treba politicke detske dny? ;) nebo u zdravotnickych zarizeni?
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 zář 2014 19:31

?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 19:36

No psal jste ze se vam hnusi delat kampan na detech...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 zář 2014 20:00

No a copak jak delam nejakou kampan na detech? To je nejaka vase dalsi paranoia?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 20:09

Vubec ne ;) jen jsem se chtel ujistit, ze vam opravdu vadi treba detske dny poradane jako soucast kampane...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 zář 2014 20:49

Myslim, ze to jsem dal jasne najevo, kdyz jsem vlezl na lod s detmi s Paroubkem a dalsimi z Cssd, o kterych na plakate nebyla ani zminka. Nicmene topic je o necem jinem.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS dluží kam se podívá a chce dál vládnout ?

Příspěvekod Litomericko24.cz » 11 zář 2014 23:06

Jj vim, pamatuji si to. Jen jestli se neco nezmenilo...nebo jestli treba vadil spis Paroubek nez kampan s detmi (takze zabavne odpoledne s diskotekou, tusim Svatou a vyletem lodi)
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07


Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků