ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 09 říj 2014 16:21

cituji z vašich stránek:
LEŽ 7 – V případe volebního úspěchu odvoláme všechny členy statutárních orgánů společností s majetkovou účastí města, či jeho příspěvkových organizací, kteří jsou členy politických stran současného vedeni radnice.
Ve SKUTEČNOSTI si myslíme, že mnoho těchto organizací je řízeno dobře. Nebojíme se to deklarovat a pochválit naše politické konkurenty, kteří tyto organizace řídí. Na druhou stranu je pravdou, že bude nutné nalézt nové schopné manažery za některé politické nominanty, kteří nemají dostatečnou odbornost a svými dosavadními výsledky prokázali neschopnost tyto organizace řídit. Příkladem může být působení místostarosty Červína na Zahradě Čech.

Tak chvalte, co je řízeno dobře?
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod MarTyn » 09 říj 2014 16:39

tak se mi zdá, že ve včerejší akci "plachta" má pan Subform hodně namočených prstů a teď se to snaží do-zdůvodnit. Byť jen naznačit ultras HC Stadion, že by nemuseli mít 1. ligu, to velký zločin jest ;)
MarTyn
 
Příspěvky: 36
Registrován: 18 pro 2013 18:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 09 říj 2014 17:21

elixdragon píše:Pane Urbánku jste pro pálení kalů v cementárně, nebo ne?

Tohle mě pobavilo, našel jsem to dnes ve schránce.

Obrázek


Vážený elixdragone,

v cementárně Lafarge v Čížkovicích jsem pracoval v letech 1996 - 2002 a v té době jsme tam žádné kaly nepálili. Následně jsem pracoval pro skupinu Lafarge v zahraničí a v žádné z cementáren jež jsem řídil jsme kaly ani jiné odpady také nepálili. Nyní jsem již skupinu Lafarge opustil a s pálením kalů v Čížkovicích jsem tak neměl, nemám a nebudu mít nic společného.

Rozumím, že toto téma bylo v době mojí nepřítomnosti pro celý region velice citlivé a proto se někdo snaží zneužít toto téma ve volební kampani. Svědčí to však pouze o tom, že se našim politickým konkurentům nepodařilo na mně najít nic jiného a to i přes jejich obrovské úsilí hnané panickým strachem z toho co by přinesly audity hospodaření města pokud by volby vyhrálo hnutí ANO. V předvolební kampani jsem se totiž transparentně vysvlékl téměř do naha a chybí jim tak jakákoli další špína, kterou by po mně a hnutí ANO mohli házet. Současné vedení města proto mobilizuje všechny možné organizace ve městě k boji proti hnutí ANO. Pro nikoho asi není překvapením, že se tonoucí stébla chytá.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 09 říj 2014 21:31

Vážení spoluobčané,

k uklidnění rozjitřené předvolební atmosféry připojuji níže báseň jednoho z našich sympatizantů, která by Vás mohla motivovat k účasti v komunálních volbách. Pokud Vám není osud našeho krásného města lhostejný, věnujte prosím v příštích 2 dnech několik minut svého drahocenného času a najděte si cestu do příslušné volební místnosti. Nepropadejte skepsi, že volby stejně nic nezmění, naděje vždy umírá až poslední. Neúčastí ve volbách umožníte jiným, aby mluvili za Vás a to i pokud se jejich zájmy neshodují s Vašimi.

Rád bych Vám všem popřál šťastnou ruku při výběru Vašich favoritů jimž dáte svůj hlas a také to, aby jste v následujících 4 letech nemuseli svého rozhodnutí nijak litovat.

Petr Urbánek

Volby

za chvilku to přijde k nám,
komu já své hlasy dám,
ano půjdu volit přeci,
nejsou mi lhostejné věci,

Litoměřice mám hodně rád,
musím dobře vybírat,
jde o rozvoj budoucnosti,
máme kauz už víc než dosti,

zvolím stranu s jasným cílem,
která audit udělá,
parkování chce hned řešit,
lidem o všem vědět dá,

bude lépe na tom světě,
dětem hřiště vyrostou,
bezpečnost a pořádek,
přijdou s novým starostou.
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 10 říj 2014 08:23

MarTyn píše:tak se mi zdá, že ve včerejší akci "plachta" má pan Subform hodně namočených prstů a teď se to snaží do-zdůvodnit. Byť jen naznačit ultras HC Stadion, že by nemuseli mít 1. ligu, to velký zločin jest ;)



S plachtou nemám nic společného, bohužel........ To že se tu začal tahat sport do politiky je špatné. Osobně mam hokej rád, chodím na každý zápas a jsem pro jeho zachování. Co bude dál? Vezmete 1. ligu basketbalu? Protože je dotován městem? Vezmete divizi fotbalu? Protože je dotován městem? Že basket chce NBL je známé, tam by Vám nevadilo dávat 6. mil.? To že z EU přebíráme kdejakou pitomost, ohledně podpory sportu, to je věc druhá...... Navíc nevím, že by v HCS bylo přes 1.000,- členů. Podívejte se na návštěvnost, po pravdě, řekněte mi, kam v LTM chodí týden co týden více lidí? ;)
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 10 říj 2014 08:30

Třeba jen tak na ostrov, kde sportují aktivně? A když by se nedávala podpora hokeji, ale platilo by město pět striptérek, které by tam každé odpoledne tancovalo, co myslíte, kam by chodilo více lidí a co by město vyšlo levněji?
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 10 říj 2014 08:31

Pane Subforme, na veřejné popravy by chodilo více lidí, a bez městských dotací. Otázkou je co by to městu přineslo. Stejnou otázkou je, co městu přináší těch několik set diváků (málokdy tisíc, toto číslo je uměle navyšováno, dal jsem si párkrát tu práci a spočítal diváky (přibližně po sektorech, tzn. + - pár desítek). Za 11 milionů ročně to opravdu nestojí, stejnou slučbu udělá 2 liga za podstatně méně peněz.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 10 říj 2014 08:34

Takže zabalit všechny sporty které v LTM jsou? Hurá, zpět na koně a klacky do ruky :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 10 říj 2014 08:36

Adson z Melku píše:Pane Subforme, na veřejné popravy by chodilo více lidí, a bez městských dotací. Otázkou je co by to městu přineslo. Stejnou otázkou je, co městu přináší těch několik set diváků (málokdy tisíc, toto číslo je uměle navyšováno, dal jsem si párkrát tu práci a spočítal diváky (přibližně po sektorech, tzn. + - pár desítek). Za 11 milionů ročně to opravdu nestojí, stejnou slučbu udělá 2 liga za podstatně méně peněz.


Slučbu :D to asi udělá, nepopírám že bych chodil i na 2. ligu, ale pro první jsem raději. :D ;)
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 10 říj 2014 08:37

Ano, to je váš soukromý demagogický pohled na věc.
Já píšu 2. liga, vy čtete zpět na koně a klacky do ruky. Zřejmě máte potíže s chápáním jednoduchého psaného textu, což opravdu není můj problém.

P.S. Proč se na závěr každého vašeho příspěvku přitrouble smějete?
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 10 říj 2014 08:50

Adson z Melku píše:Ano, to je váš soukromý demagogický pohled na věc.
Já píšu 2. liga, vy čtete zpět na koně a klacky do ruky. Zřejmě máte potíže s chápáním jednoduchého psaného textu, což opravdu není můj problém.

P.S. Proč se na závěr každého vašeho příspěvku přitrouble smějete?



Mám radost ze života, nejsem zapšklej jako Vy..... :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 10 říj 2014 08:56

když myslíte ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 10 říj 2014 08:59

Adson z Melku píše:když myslíte ...


Myslím......
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 10 říj 2014 09:01

tak ahoj, přeji Vám krásné poslední slovo ...

P.S. a víte vy kdo se pořád směje?
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 10 říj 2014 09:09

Já se domnívám, že nejde o žádné rušení, nebo likvidaci jakéhokoliv sportu v Litoměřicích. Jde jen o to aby se peníze vynakládaly především na podporu dětí a pak aby se jednotlivé kluby s podporou města domluvily na koncensu a starali se o sport a ne o sebe. Ve městě není ovšem jen sport. je tu celí řada dalších aktivit pro děti a ty byly dlouhodobě opomíjeny. To je špatně a je to potřeba změnit. Vyzdvihování jednoho či druhého je špatně. Sport je super ale není to středobod vesmíru i když to generuje poměrně hodně peněz. Jsou i jiné důležité oblasti a argument, že na hokej chodí xx diváků moc neobstojí. Chápu, že někdo fandí sportu a o nic jiného se nezajímá, někdo je spíše na kulturu, někdo honí holky ale vždy by se to mělo dělat s ohledem na ostatní a ne si uzurpovat vše pro sebe. Nechme se překvapit po volbách, ale je to o nás všech jak se budeme o vše ve městě zajímat a ne o sledování vlastních cílů.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 10 říj 2014 16:03

Petr Urbánek píše:Vážení spoluobčané,

k uklidnění rozjitřené předvolební atmosféry připojuji níže báseň jednoho z našich sympatizantů, která by Vás mohla motivovat k účasti v komunálních volbách. Pokud Vám není osud našeho krásného města lhostejný, věnujte prosím v příštích 2 dnech několik minut svého drahocenného času a najděte si cestu do příslušné volební místnosti. Nepropadejte skepsi, že volby stejně nic nezmění, naděje vždy umírá až poslední. Neúčastí ve volbách umožníte jiným, aby mluvili za Vás a to i pokud se jejich zájmy neshodují s Vašimi.

Rád bych Vám všem popřál šťastnou ruku při výběru Vašich favoritů jimž dáte svůj hlas a také to, aby jste v následujících 4 letech nemuseli svého rozhodnutí nijak litovat.

Petr Urbánek

Volby

za chvilku to přijde k nám,
komu já své hlasy dám,
ano půjdu volit přeci,
nejsou mi lhostejné věci,

Litoměřice mám hodně rád,
musím dobře vybírat,
jde o rozvoj budoucnosti,
máme kauz už víc než dosti,

zvolím stranu s jasným cílem,
která audit udělá,
parkování chce hned řešit,
lidem o všem vědět dá,

bude lépe na tom světě,
dětem hřiště vyrostou,
bezpečnost a pořádek,
přijdou s novým starostou.


Už jste byli také volit ?

Volby.jpg
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 10 říj 2014 18:26

Petře koho si volil??? :)
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 12 říj 2014 00:10

Vážení spoluobčané,

rád bych poděkoval všem z Vás, jimž není lhostejný osud našeho města a našli jste si včera či dnes cestu do volebních místností. Speciální poděkování samozřejmě patří všem těm, kteří přispěli svými hlasy k volebnímu vítězství hnutí ANO. Po více než 20 letech, kdy u nás vítězila vždy pouze jedna stejná strana, tak v Litoměřicích poprvé dokázal v komunálních volbách zvítězit někdo jiný. Toto považuji za obrovský úspěch.

Voliči rozdali karty tak, že pro sestavení koalice bude nutná spolupráce minimálně 5-6 subjektů z 9 zvolených stran, sdružení a hnutí. Asi nemusím zdůrazňovat, že v takovýchto podmínkách bude prosazování jakýchkoli změn velice obtížné. Nezbývá nám nic jiného než tento volební výsledek plně respektovat a pokusit se v rámci daných podmínek o vytvoření co nejstabilnější koalice, která bude schopná pracovat ve prospěch občanů našeho města.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod MarTyn » 12 říj 2014 07:13

Vážený pane Urbánku,

vyhráli jste navzdory všem prasárnám litoměřického deníku, nekonečné samochvále radničního zpravodaje, zastrašování sportovců jejich koncem a podpásovkám pánů Mávešů, Pejzů apod.

To je zkrátka výkon, který se počítá.

Lidé, kteří vás volili očekávají, že věci nezůstanou tak jak jsou, i kdybyste měli radnici ostřelovat z opozice. Je jasné, že karty jsou rozdány poměrně nešikovně, na druhou stranu se sedmi křesly už máte reálnou sílu něco změnit a bylo by hodně frustrující vidět vás poté vyklízet pole a v podstatě rezignovat na předvolební sliby.....
MarTyn
 
Příspěvky: 36
Registrován: 18 pro 2013 18:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Tomas.Marny » 12 říj 2014 08:25

Vážený pane Urbánku,
je po volbách, výsledek je takový jaký je, dostali jste spoustu hlasů od občanů, kteří se nehodlají smířit s děním na radnici. Teď je na Vás jak s takovou důvěrou naložíte. Doufám jen, že ANO nestihne politická skolióza páteře jako některé strany ve městě a že se budete snažit dostát slibům, které jste dali.
Vím že to bude hodně těžké, ale ne nemožné.
Přeji hodně sil a pevné nervy.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron