ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 09 črc 2014 13:06

To je rychlost, pane Dostále, je vidět, že chodíte do této "hospody" často, takový trochu štamgast, že? Nic ve zlém samozřejmě , naopak, jen mi to někdy příjde až úsměvné. Vlastně ono je před volbami. Jenom pozor na kocovinu ...

Apropos, něco mi říká, že nejde o inzerenty, kdo by se na Vás zlobil. Máte tam nějak pře-LEALováno a potom jedna reklama od Horejska, jinak pusto prázdno ... To asi nebude ten koho chleba jíte a jejichž pésně tedy zpíváte, že?
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 črc 2014 13:20

Adson - ja do hospod chodim a nic proti nim nemam ;) jen necekam, zentam dostanu kvalitni pravdive informace od uredniku mesta...veskery prostor na www.litomericko24.cz mam prodany reklamni agenture, o prodej mista se nestaram...

Filip Horak - aktualni pocet 6537 lidi na FB, 12000 lidi dosah tento tyden a 11 novych lidi od pondeli rozhodne vypovida o tom, ze informace na Litomericko24 lidi nezajimaji...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod vodomerka » 09 črc 2014 13:31

Litomericko24.cz píše:Adson - ja do hospod chodim a nic proti nim nemam ;) jen necekam, zentam dostanu kvalitni pravdive informace od uredniku mesta...veskery prostor na http://www.litomericko24.cz mam prodany reklamni agenture, o prodej mista se nestaram...

Filip Horak - aktualni pocet 6537 lidi na FB, 12000 lidi dosah tento tyden a 11 novych lidi od pondeli rozhodne vypovida o tom, ze informace na Litomericko24 lidi nezajimaji...


radši se pochlubte aktivními čtenáři. mrtvé duše/lajky o ničem nevypovídají. když není kde brát, co mají obyvatelé města dělat?
btw. 6500 čtenářů pro celý region? to není moc.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 črc 2014 13:51

Filip Horak - proto rikam - mvcr, delejte to lip, zvlast kdyz neni kde brat, tak je to super obchodni zamer...12000 dosah znamena ze jsou u nas lide aktivni, diskutuji, lajkuji, sdileji. Pri povodnich byl dosah 220.000 lidi.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 09 črc 2014 14:10

To jsou ale kecičky :) Živost média se pozná třeba na diskuzích - LTM24 má mrtvo. Lajky na FB si každý může nakoupit jak se mu zlíbí. O dosahu papírového média a jeho měření se můžeme leda dohadovat a každý si může říkat co chce. Totéž lokální telka.

Že inzertní prostor je prodán reklamce je taky takové pokřivené :) ta reklamka je totiž LEAL, který zároveň spravuje a dělá stránky litoměřicka24. Majitelem Lealu je pan Lepič, páně Dostálův velký kamarád, dokonce sdílejí nebo sdíleli kanceláře nebo bůh ví jak to je, což je asi i jedno. Já jen, že Adson má pravdu, prostě není zájem o inzerci v tom plátku, a když pan Dostál říká, že, reklamní prostor komplet prodal reklamce, tak je to jen líbivá poloinformace :)

Naopak pan Dostál má pravdu v tom, že dělat noviny si může zkusit každý, ono asi opravdu není jednoduché se tu udržet, takže bez kamarádšoftů a patolízalství to prostě nejde. Začarovaný kruh.

Osobně by se mi líbilo, kdyby nezávislé články byly asi tady nebo na jiném nezávislém médiu nebo blogu, určitě bych i nějakou menší částkou rád přispíval, a co vím tak někteří z mého okolí také...
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 črc 2014 14:27

Rajnoha - s chuti do toho a pul je hotovo ;)
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 09 črc 2014 15:08

Litomericko24.cz píše:Adson - ja do hospod chodim a nic proti nim nemam ;) jen necekam, zentam dostanu kvalitni pravdive informace od uredniku mesta...veskery prostor na http://www.litomericko24.cz mam prodany reklamni agenture, o prodej mista se nestaram...

Filip Horak - aktualni pocet 6537 lidi na FB, 12000 lidi dosah tento tyden a 11 novych lidi od pondeli rozhodne vypovida o tom, ze informace na Litomericko24 lidi nezajimaji...



aha, takže jako Litoměřicko24, také nečekám že tam dostanu kvalitni pravdivé informace od úředníků města ...

to s tím "prodaným" reklamním prostorem (který Vás přece vůbec nezajímá)mi trochu víc otevřelo oči ... víte jak se perou úplatky u politiků ?
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 črc 2014 15:15

Adson - treba ze si nekdo koupi mladou frontu? ;) a vy u nas urcite pravdive informace necekate...

mimochodem - jak jste podporili vydavani qliq.cz? Dali jste Tomasovi aspon nejakou korunu na vydavani nezavisleho magazinu? Objednali jste si u nej nejakou inzerci aby mel alespon castecne zaplacene naklady?
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 09 črc 2014 18:21

Litomericko24.cz píše:Adson - treba ze si nekdo koupi mladou frontu? ;) a vy u nas urcite pravdive informace necekate...

mimochodem - jak jste podporili vydavani qliq.cz? Dali jste Tomasovi aspon nejakou korunu na vydavani nezavisleho magazinu? Objednali jste si u nej nejakou inzerci aby mel alespon castecne zaplacene naklady?


1. nerozumím, MF? Pravdivé informace u Vás už dlouho ne, jak jsem psal nejste novinář, jste placený propagátor, dle mého názoru ... Vaše veletoče z let nedávno minulých - chvíli ODS, chvíli ČSSD (jaká asi byla pobídka k tomuto jednání?), permanentní špinění SZ(proč asi?), mne spolehlivě odradili ...

2. Tomášovi jsem nepřispěl, zaprvé mne to, přiznávám, nenapadlo a zadruhé, jak jsem zjistil, šlo o palebnou přípravu ANO na volby ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Ondra » 09 črc 2014 19:49

Adson z Melku píše:Děkuji panu Urbánkovi za jeho informace, jen doufám a moc si přeji, aby po letech vlád spolčení ODS+ČSSD + pár ochotných a všeho schopných nastoupili uvážliví správci městských věcí. Moc prosím pane Urbánku a Vy další, kteří s velkou pravděpodobností vystřídáte výše uvedené, nesklouzněte k jejich praktikám a nenechte se zkorumpovat možnostmi a mocí mocných.

P.S. Pane Dostále, tohle by ale měla být Vaše práce, informovat nás i o těchto věcech na radnici ne pouze o tom jak starosta zasadil stromeček a místostarosta přivítal nové občánky ...

Tak to mě dnes pobavilo Adsone. Tak já přidám pár postřehů :
1/ pan Lončák pochopil, že vládnout by mohlo hnutí ANO, tak si začal vytvářet cestičku, jak zůstat ve své funkci. Jeho enormní snaha o prosazení "nějaké" firmy Tesla, jako dodavatele pro nemocnici je příliš viditelná. Kdo pracuje v Tesle je snad známo. Je to základ pro skrytou korupci?
2/ pan Lončák moudře pravil na radě, že vládnutí ODS po dobu 12 let bylo tak "strhující", že se nějaký ten kopanec od občanů asi musí čekat. Je to základ pro skrytou korupci?
3/ někteří nezvedení členové z ANO se začali domnívat, že je již stali vítězi voleb a mohou nabízet změny všeho druhu, aniž by se seznámili se skutečností. Je to základ pro skrytou korupci?
V tomto městě je tak málo schopných lidí pro komunální politiku, že by je spočítal i kanadský dřevorubec s invalidním důchodem. Protože z těch schopných si to někteří rozmyslí, tak za ně nastupují ti neschopní. Ti se nazývají partajníky. A jsme v začarovaném kruhu.
Není všechno zlato, co se třpytí, říkala mi babička a měla pravdu.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 črc 2014 19:51

Adson -
1. permanentní špinění SZ? Sem s ním...kde jsem u nás v médiích špinil SZ...
2. :) takže nikdy jste neuvažoval o podpoření nezávislého tisku a že je vaše neuvažování o podpoře správné jste si v praxi ověřil tím, že se po roce z nezávislého tisku stal tisk závislý :) hustý...za koho že to kandidujete?
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 14 črc 2014 14:14

Ondra píše:
Adson z Melku píše:Děkuji panu Urbánkovi za jeho informace, jen doufám a moc si přeji, aby po letech vlád spolčení ODS+ČSSD + pár ochotných a všeho schopných nastoupili uvážliví správci městských věcí. Moc prosím pane Urbánku a Vy další, kteří s velkou pravděpodobností vystřídáte výše uvedené, nesklouzněte k jejich praktikám a nenechte se zkorumpovat možnostmi a mocí mocných.

P.S. Pane Dostále, tohle by ale měla být Vaše práce, informovat nás i o těchto věcech na radnici ne pouze o tom jak starosta zasadil stromeček a místostarosta přivítal nové občánky ...

Tak to mě dnes pobavilo Adsone. Tak já přidám pár postřehů :
1/ pan Lončák pochopil, že vládnout by mohlo hnutí ANO, tak si začal vytvářet cestičku, jak zůstat ve své funkci. Jeho enormní snaha o prosazení "nějaké" firmy Tesla, jako dodavatele pro nemocnici je příliš viditelná. Kdo pracuje v Tesle je snad známo. Je to základ pro skrytou korupci?
2/ pan Lončák moudře pravil na radě, že vládnutí ODS po dobu 12 let bylo tak "strhující", že se nějaký ten kopanec od občanů asi musí čekat. Je to základ pro skrytou korupci?
3/ někteří nezvedení členové z ANO se začali domnívat, že je již stali vítězi voleb a mohou nabízet změny všeho druhu, aniž by se seznámili se skutečností. Je to základ pro skrytou korupci?
V tomto městě je tak málo schopných lidí pro komunální politiku, že by je spočítal i kanadský dřevorubec s invalidním důchodem. Protože z těch schopných si to někteří rozmyslí, tak za ně nastupují ti neschopní. Ti se nazývají partajníky. A jsme v začarovaném kruhu.
Není všechno zlato, co se třpytí, říkala mi babička a měla pravdu.


Vzhledem k tomu, že kolegovi Pavlu Birnerovi nebyl ani po 3 dnech aktivován nově zřízený účet na tomto fóru pod nímž by mohl publikovat odpověď, požádal mne o zveřejnění jeho následující odpovědi:

Pro Ondru

Tím, kdo pracuje pro firmu TESLA jsem já Pavel Birner, veřejně to deklaruji a neskrývám se, tak jak jste to záměrně nezveřejnil.

Nepotřebuji se zde obhajovat ani naši společnost, jen pro všechny uživatele fóra podám vysvětlení.

Již od počátku svého vstupu do politiky veřejně prezentuji názoru, že v případě mého zvolení do litoměřického zastupitelstva se společnost TESLA nebude účastnit žádného výběrového řízení vyhlášeného městem Litoměřice. V současné době se společnost TESLA účastní výběrového řízení v Městské nemocnici v Litoměřicích na výměnu starého osvětlení za LED osvětlení. Výběrové řízení je naprosto transparentní za jasně daných technických a finančních kritérií. V případě, že uspěje jiná firma než naše budeme to respektovat, protože prostě někdo jiný bude lepší. Vytváříte zde pseudo kauzu, která neexistuje a hovoříte o skryté korupci a jelikož ještě nebyly vyhlášeny výsledky, tak i vytváříte tlak na výběrovou komisy. Většinou tuto taktiku používá někdo ze strachu, kdo se bojí, že by přišel o svůj vlastní byznys a záměrně hází neexistující špínu na všechny ostatní.

Když jsou jasně daná kritéria, nevím, kde by mohl pan Lončák vytvářet snahu o enormní prosazení firmy TESLA. Pro všechny návštěvníky fóra bych chtěl napsat, že pan Lončák je vůči našemu hnutí velmi tvrdý a kritický, ale nebojí se s námi potkat a vysvětlit nám ekonomické fungování města. Politika je totiž o diskuzi i mezi konkurenty.

Vyzývám Vás tímto Ondro, aby jste se neschovával za anonymitu, ukažte, že jste chlap, spojte se se mnou a můžeme si vše vyříkat, můžu Vám osobně vysvětlit, co Vás bude zajímat, já s tím problém nemám. Napište mi na birner.pavel@tesla.cz a domluvíme si schůzku.

Naše hnutí se rozhodně jako vítěz voleb necítí a nechová se tak. Zároveň ale deklarujeme, že chceme uspět a mít možnost aktivně se podílet na řízení radnice a hlavně změnit zavedené poměry na radnici. Jestliže naši ministři dokazují, že to jde na vládní úrovni, určitě to půjde i na komunální úrovni.

Pavel Birner
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 14 črc 2014 15:29

účty zde se aktivují automaticky, takže tam spíše dal špatný mail nebo neklikl na aktivační mail, podívám se na to.

Edit: Takže aktivační emaily byly dávno odeslány, ale nebylo na ně odpovězeno ze strany uživatele. Aktivoval jsem ručně.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Ondra » 15 črc 2014 21:17

Pane Birnere, nejdřív je třeba číst, potom se zamyslet, potom to pochopit a potom psát:-) Doufám, že než Vás zvolí to stihnete pochopit.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod marga » 16 črc 2014 07:16

Taky mam za to, ze si kazdy zaktivuje ucet na foru sam, jste mu mohl poradit rovnou, sam jste procesem prosel, jste uz nejaky ten cas registrovan. :-)

K volbam jen to, ze ANO a SZ jsou jedina sance jak delat poradnou, cistou politiku.
Myslenky mate podobne, ne-li totozne.

Pokud Zeleni nebudou mit na kandidatce Cervina, Hermanna...
marga
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21 čer 2014 05:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Saxana69 » 16 črc 2014 23:07

Pane Urbánku, jsem pravidelnou čtenářkou a občasnou přispivatelkou tohoto diskuzního fora. Vítám vstup ANO na politickou scénu jak na vládní úrovni tak i snahu přinést čerstvý vítr na naší litoměřickou radnici. V posledních dnech jsem však zaregistrovala několik vyjádření místního rádoby novináře pana Dostála prezentujícího se někdy jako Dotík či Litomericko24, která u mne vyvolala několik zásadních otázek. Tento pán jak na zdejším foru tak i na jiných diskuzích prezentuje, že se účastní jakýchsi jednání mezi litoměřickou organizací hnutí ANO a hnutím Severočeši, jehož je aktuálně snad členem. Tato jednáni se dle jeho informací týkají povolební spolupráce hnutí ANO a Severočechů. Doposud jsem ANO vnímala jako reformní hnutí se snahou změnit to co na naší radnici již léta zapáchá, zejměna pak tunelování městských financí. V tom vám fandím a nejsem asi sama. Neumím si ale představit, že tak budete činit s lidmi jako je právě pan Dostál, který svými články velebícími osoby jako je Szanto, Krejza nebo Červín dělal všem těmto zlodějnám roky mediální křoví. Nedělal to samozřejmě nezištně, ale celé roky za to dostával z městských peněz pověstný jidášský groš. A nebylo jich málo. Nesmyslné finance na kopii radničních novin pod názvem Litomericko24 či finance sypané z různých dotací do dalšího tunelu pana Dostála či jeho ženy pod názvem Proluka, jsou v Litoměřicích dostačně známé kauzy. Stejně tak jako informace o předchozím podnikání tohoto pána, kvůli němuž má veškerý osobní majetek obstaven exekucí.
Proč to píšu ? Korupce, tunelování městských peněz, podivná výběrová řízení a manipulace s veřejným míněním ve snaze tyto zlodějny zakrývat, to jsou podle mne právě ty nešvary, které by mělo ANO z naší radnice odstranit. Alespoň jsem si to doposud myslela. Neumím si ale představit jak chcete něco změnit, když si již teď rozdělujete radnici s lidmi, jejichž jména jsou v Litoměřicích synonymem pro rozkrádání městského majetku.
Nechci po volbách zažít další zklamání a tak se ptám s předstihem.
Probíhají skutečně jednání mezi ANO a Sevoročeši ?
Budete v případě vašeho volebního úspěchu spolupracovat s lidmi jako je pan Dostál, Szanto, Krejza, Chlupáč, Vondra nebo Červín ?
Ráda bych v tom měla jasno. Děkuji za odpovědi.
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 17 črc 2014 05:35

Pro Missorku - přesně toto je o čem jsem mluvil.

Panu Urbánkovi trochu ulehčím jeho odpověď. Podobné věci jsme s panem Urbánkem také diskutovali. A rozešli jsme se s tím, že každý na to máme jiný názor. Komunální politika je ale o lidech a názorech každého jednoho zastupitele. Já se do zastupitelstva z 10. místa kandidátky téměř jistě nedostanu, takže myslím, že nebude mít žádné větší morální problémy spolupracovat s jinými zástupci Severočeši - Litoměřice. A diskusí mezi kandidáty Severočeši - Litoměřice se stanovilo, že nebude žádné "vynucování" stranického hlasování a každý si hlasuje podle sebe. Pouze případný koaliční (či opoziční) partner musí vědět týden dopředu, když bude někdo hlasovat jinak, než partneři.

A jen pro pořádek zopakuji odpověď:
1. nemám ŽÁDNÉ exekuce
2. Litoměřicko24.cz zde bylo několik let před Radničním zpravodajem a dokonce s panem Chovanečkem (když byl radní) jsme se snažili o to, aby Zpravodaj zbytečně nezdvojoval něco, co už tu několik let dříve fungovalo.
3. Od města nedostáváme (ani v minulosti nedostali) ani Provizi s.r.o. ani ProLUKA žádné dotace.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 17 črc 2014 07:50

Pro Saxana69: Pokud jsou pro vás lidé jako Dostál, Chlupáč či Vondra ztělesněním toho nejhrubšího zla, korupce a úpadku, tak vězte, že budete zaručeně po volbách opět zklamána. Nejsem nějaký fanda těchto lidí, ale je mi jasné, že jsou stejní jako ti, kteří kandidují na jejich místa zatím s "čistým štítem". Pamatuji si na odsuzující názory a kampaň na osobu senátora Vondry a do nebes vynášející ódy na současného senátora Meziana, jaký je to čestný a čistý muž, kterého Litoměřice potřebují. Ruku na srdce, kdo z nich byl (či je) pro naše město větším přínosem?... Takže si nedělám žádné iluze o straně pana Urbánka a vůbec se nebudu divit, když např. se Severočechy utvoří koalici. Proč ne? Myslím, že jsem posledních 12 let pod starostou Chlupáčem netrpěl a pokud by to mělo být po volbách ještě lepší, budu rád. I když reálně tomu moc nevěřím...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 17 črc 2014 08:46

Pro me osobne by spoluprace Ano a Severecechu (pokud vubec pujdou do voleb, neb udajne maji severocesi jako strana zatim zakaz od soudu) byla take zklamanim. Dovedl bych si predstavit spolupraci se SZ, Top09, pripadne Starostove a nezavisli, proste nezkompromitovane strany.

Edit: mistnim sefem starostu a nezavislych je pry Vaclav Cervin, takze urcite nebrat! Coz tedy znamena, ze on neposbiral dostatek podpisu na povoleni kandidatury za jeho stranu, takze lidi prece jen asi maji rozum...

Co se tyce vyjadreni uzivatele Litomericko24, ze nedostali nikdy dotaci, tak jim mesto plati za tisk radnicniho zpravodaje. Coz sice neni primo dotace, ale vyhozeny penize za duplicitni clanky to jsou a pan Dostal z toho samozrejme profituje minimalne tim, ze tiskarne da vetsi praci a tudiz ma nizsi naklady i na tisk sveho platku.
Dotaci nebo nejaky prispevek nebo grant Provizi nebo Proluka bych rekl, ze dostala, tusim se neco objevilo v zapise z rady. Minimalne tam bylo psano, ze jim bylo odpustene nejake najemne za pronajem kavarny v parku na hvezdarne (nevim kolik, tusim dva nebo tri mesice) coz je svym zpusobem take dotace.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Saxana69 » 17 črc 2014 10:26

Tak zaprvé pane Dostále + vsechny vaše ostatní internetové identity :

- neoslovovala jsem vás ale pana Urbánka, takže si tu nehrajte na nějakého mučedníka
vaše podnikání a dluhy po něm zůstalé se to již probírali a vy jste se to myslím snažil hodit na svého otce a pak se ukázalo, že tím tunelářem jste vy a ne váš otec
- v otázce dotací máte evidentně pomýlené vnímání, protože KAŽDÉ bezplatné benefity poskytnuté soukromému subjektu a neposkytnuté plošně jsou víceméně dotací
- dotace soukromých firem z veřejných peněz jsou dle mého nemravné, ostudné a vytváří to korupční prostředí
kam takovýto stav vede je u vás zdárným příkladem : namísto aby tu byly normální noviny, které pomáhají vytvářet veřejnou kontrolu, tak tu máme z městských peněz placeného uklidňovače veřejněho mínění a zakrývače lumpáren
- člověk by si třeba mohl myslet, že nechcete být prostě jen kritický ale to by tu nemohly být ostatní města našeho okresu např Rce nebo Štětí. Tam vám sdělili po nějaké době, že o vaše služby nemají již zájem a platit vám přestali a vida vida. - - - najednou je ve svém plátku tepete hlava nehlava. Až mi to trochu připomíná vydírání nebo pomstu.
- o Proluka snad ani nema cenu psat, snad si nove vedeni radnice uděla revizi vyběroveho řízení a bude trvat na tom abyste platili tržní najemné bez úlev na to či ono
- prosím neodpovídejte na můj příspěvek, vy jako urozený aristokrat do této hospody přeci nechodíte
věřím že pan Urbánek odpoví jak je to s vaší dle vás předjednanou spoluprácí ANO a Severočechů na nové radnici
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron