ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 30 kvě 2014 22:42

Vážení představitelé ANO v Litoměřicích. Dovolte mi dvě pripominky. Proč důvěryhodný pan Urbánek Petr ing..spojuje svůj start do komunální politiky s divným projektem Parlamentní listy? A druhá je k prezentaci hnutí ANO v Litoměřicích. Nemáte dosud kloudnou iinternetovou stránku s prioritou ve vyhledávačích a s vazbou na celostátní server ANO, srozumitelný tištěný zpravodaj s údaji o těch co nesou svou kůži na trh. Pak zde nemusíte složitě řešit něco co už mohlo být známé. Já stále bohužel preferuji internetovou a poštovní komunikaci, protože se těžko pohybují. Přeji zdar v další nelehké práci.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 31 kvě 2014 08:28

Pane Marku, pokud ve vás členové TOP 09 vyvolávají děsivé představy, potom by mě zajímalo kam vlastně zařadit vaše hnutí. Ke krajní levici či pravici? Nebo snad všichni současní politici jsou jeden děs a vy budete ti jediní čistí a slušní? Ať si každý udělá svůj obrázek... Hezký den!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jamarltm » 31 kvě 2014 18:49

Petr píše:Pane Marku, pokud ve vás členové TOP 09 vyvolávají děsivé představy, potom by mě zajímalo kam vlastně zařadit vaše hnutí. Ke krajní levici či pravici? Nebo snad všichni současní politici jsou jeden děs a vy budete ti jediní čistí a slušní? Ať si každý udělá svůj obrázek... Hezký den!


Pane Petře,
opravdu si myslíte, že můj osobní názor na bandu výše jmenovaných asociálů v čele se spícím černokněžníkem nějak ovlivňuje politický směr hnutí ANO? Obrázek o nás si již myslím voliči nějaký udělali a já pevně věřím, že jim to tak vydrží i do nadcházejících komunálních voleb :mrgreen:
jamarltm
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 led 2011 08:30

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 31 kvě 2014 19:51

Pane Marku, váš vyhraněný názor na "bandu asociálů", jak tvrdíte, jistě politický směr hnutí ANO neovlivní, ale pro některé pravostředové litoměřické voliče může být takový slovník varováním před volbou vašeho hnutí v podzimních volbách. S konkurencí se moc nemazlíte....
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Stanislav Hylán » 31 kvě 2014 20:56

Určitě bych nesoudil podle toho, kdo resp. vůči komu se kdo před volbami vymezuje. Chápu zklamání z TOP nudla 9. Téhle bandě - jako jejich bývalý volič - rovněž nevěřím. A to na jakékoli úrovni. Škoda, že ODS si nechá díky svým průšvihům snadno sbírat od téhle bandy pravicové voliče...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jamarltm » 01 čer 2014 08:36

Petr píše:Pane Marku, váš vyhraněný názor na "bandu asociálů", jak tvrdíte, jistě politický směr hnutí ANO neovlivní, ale pro některé pravostředové litoměřické voliče může být takový slovník varováním před volbou vašeho hnutí v podzimních volbách. S konkurencí se moc nemazlíte....


Dovolte mi k věci ještě poznamenat, že "bandou asociálů" jsem nazval úzkou skupinu vyjmenovaných osob, o nichž jsem přesvědčen z mnoha jejich postojů a prezentování jejich názorů na veřejnosti (ať již přímo na půdě parlamentu nebo v různých televizních debatách), že to asociálové skutečně jsou. To je můj názor, za kterým si stojím a jsem ochoten ho zopakovat i těmto lidem do očí, pokud bych se s nimi snad někdy náhodou potkal. Nikdy bych si však a priori nedovolil nazvat asociálem někoho, koho osobně neznám a nejsou mi známy ani jeho názory a postoje, a to jen pro jeho politickou příslušnost. A to platí pro všechny případné kandidáty jiných politických stran a hnutí, kteří budou kandidovat v letošních komunálních volbách v našem městě. Samozřejmě na některé z nich, zvláště na ty, kteří vedli naše město v tomto a minulých obdobích mám také nějaký názor, ale tam bych musel použít jiná přirovnání, která se mi veřejně vyslovovat nechce. Jaroslav Marek
jamarltm
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 led 2011 08:30

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Panaš » 01 čer 2014 11:26

Myslím si, že rivalita politických stran na národní úrovni nakonec hraje v komunálkách tu nejmenší roli (viz. dnešní koalice ODS a ČSSD). Větší váhu mohou mít určitě osobní sympatie / antipatie představitelů kandidujících subjektů. Dále se musí brát do úvahy předvolební vymezení. Asi těžko si dnešní potenciální volič litoměřického ANO může představit koalici s ODS (byť co je vyloučeno před volbami, není vyloučeno po volbách). Stejně tak nelze předjímat budoucí koalice z přečtení a průniku volebních programů. Většinou bývají hodně obecné a málokdy se tam najdou věci kontroverzní. Asi může být zajímavý pohled ANO nejenom na dnešní koalici, ale i jak vnímá momentální opozici. I ta se podílí na některých důležitých rozhodnutích města a je otázka, nakolik se dle ANO dostatečně vymezuje proti některým krokům současného vedení radnice. Ale moudřejší budeme počítám začátkem listopadu ;)
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 02 čer 2014 11:06

Petr píše:Pane Marku, pokud ve vás členové TOP 09 vyvolávají děsivé představy, potom by mě zajímalo kam vlastně zařadit vaše hnutí. Ke krajní levici či pravici? Nebo snad všichni současní politici jsou jeden děs a vy budete ti jediní čistí a slušní? Ať si každý udělá svůj obrázek... Hezký den!


Vážený pane Petře ..........,

rád bych se Vás zeptal na Vaši definici levice a pravice a na to jakým způsobem se podle Vás tento druh dělení politických subjektů projevuje konkrétně v komunální politice v Litoměřicích ?

Na pomoc s definicí jsem nahlédl do Wikipedie z níž cituji "Pravice podporuje svobodu člověka a minimální roli státu na společnosti. Pravice v současnosti také obecně zastává soukromou kontrolu výrobních prostředků, kapitalismus, volný trh a tržní hospodářství."

Naprosto souhlasím s názorem Petra Panaše, že dělení na pravici a levici ztratilo na komunální úrovni v Litoměřicích jakýkoli smysl. A to nejen proto, že v našem městě společně vládne neformální koalice ODS, ČSSD a politického cestovatele Václava Červína, založená na osobních ekonomických vazbách a výhodách, nikoli na společném politickém programu. Z mého pohledu je hlavním důvodem fakt, že místní ODS provozuje v našem městě politiku, kterou bych se neváhal přirovnat k extrémní levici, protože zcela zásadně odporuje výše uvedené definici pravice.

Pan starosta a jeho místostarostové mají bohužel soustavné ambice rozšiřovat svůj osobní vliv a kontrolu nad rozdělováním velkých objemů finančních prostředků, zakázek a různých postů či funkcí. Ti kdo z tohoto rozdělování profitují se pak stávají jejich věrnými a pomáhají jim přímo či nepřímo upevňovat jejich politickou moc. Proto se vedení našeho města neustále snaží vstupovat do dalších a dalších aktivit, které jinde zajišťují soukromé či jiné veřejnoprávní subjekty. Vytváření adekvátních podmínek pro jiné subjekty bohužel není pro vedení našeho města prioritou, čímž výrazně odrazuje soukromé či jiné veřejnoprávní investice do rozvoje města a ponechává vše hlavně na svých bedrech. Že toto všechno nemůže městský rozpočet se ztrátou 73 milionů Kč (po schválení již předloženého návrhu ZM dne 5.6.), představujících téměř 18% z celkových příjmů města, dlouhodobě utáhnout pravděpodobně vedení našeho města moc nezajímá.

Níže uvádím několik ukázek tzv. "pravicové" politiky prosazované litoměřickou ODS z poslední doby :
- Zkrachoval zde soukromý pivovar a nikdo jiný nemá o vybudování nového pivovaru zájem ? Město vybuduje z veřejných prostředků nový, ať to stojí co to stojí, protože slovy pana starosty "naše město si pivovar zaslouží" !
- Nelíbí se nám provozovatel Zahrady Čech ? Město ji začne provozovat samo společně se spřátelenou firmou, která s obdobnou činností nemá žádné zkušenosti ! S kvalitou pořádaných akcí a finanční stránkou věci si město přece hlavu lámat nemusí !
- Nemáme ve městě hotel kongresového typu ? Město ho tedy z veřejných prostředků postaví ! A to přesto, že většina ostatních soukromých hotelů ve městě je na prodej, protože jsou kvůli nedostatku turistů málo vytížené a nevydělávají !
- Nelíbí se nám způsob vedení litoměřického gymnázia ? Město ho tedy namísto zajištění nápravy společně se zřizovatelem, jímž je Ústecký kraj, převezme a bude jej provozovat a rozvíjet samo na svoje vlastní náklady, namísto ze státního rozpočtu !
- ..... a takto bych mohl pokračovat ještě dlouho ........
Množství příkladů z místní i celostátní úrovně jasně ukazuje, že pokud se do podnikání s veřejnými prostředky pouští politici bez dostatečných manažerských zkušeností a bez jednoznačné odpovědnosti za dosažené výsledky, obvykle to nedopadá dobře. Současné vedení našeho města se však z těchto zkušeností odmítá poučit a z osobních důvodů prosazuje investice, které občanům města nepřinesou adekvátní efekt vzhledem k vynaloženým finančním prostředkům.

Musím se přiznat, že rozdělení ideologie na pravicovou a levicovou chápu spíše na parlamentní úrovni, kde se rozhoduje o míře zdanění, škále a výši různých sociálních podpor a dalších ideologických otázkách. Na komunální úrovni je podle mého názoru podstatně důležitější, které subjekty mají zájem řídit město ku prospěchu všech spoluobčanů a které spíše upřednostňují klientelistické prosazování hlavně svých osobní zájmů či zájmů svých podporovatelů. Jsem přesvědčen, že subjekty vedené společnou snahou prosazovat a hájit zájmy občanů se vždy dokáží dohodnout na rozumných kompromisech i u témat na která mají zpočátku rozdílné názory. To zda najdeme dostatek takovýchto partnerů po komunálních volbách si však v tomto okamžiku netroufám odhadnout.
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 02 čer 2014 18:43

Vážný pane Petře Urbánku!

Velice si vážím Vaší obsáhlé úvahy o reálné absenci pojmů levice a pravice v komunální politice. V mnohém s vámi souhlasím a máte zajisté pravdu, že koalice ODS - ČSSD v Litoměřicích je ryze účelový slepenec, založený na ekonomických vazbách a výhodách, nikoli na politickém programu. Hlavně z tohoto důvodu můj hlas neměli a mít nebudou. Nikdy bych ovšem netvrdil, že jde o bandu asociálů a že ODS se přitom chová jako krajní levice. Prostě byli zvoleni před čtyřmi lety mými spoluobčany a já jejich vůli respektuji. Právě podle minulých výsledků si nedělám iluzi o přehledu voličů a jejich konkrétních znalostí o svých favoritech na zastupitele, které by rádi viděli na radnici. Proto velká většina volí podle republikového scénáře - letos tedy ANO, ČSSD, KSČM, možná TOP 09 a ten zbytek nějaká sdružení podle známých jmen. Z nějaké iniciativy "Naše Litoměřice" byste i vy, coby lídr hnutí ANO, měl dveře na radnici hodně přivřené. Ačkoli se neznáme, z vašeho projevu je patrné, že do politiky patříte (stejně jako např. pan Panaš). Protože kandidujete za výrazného favorita, máte svoje křeslo prakticky jisté. Ale co potom? Také se dáte do účelové koalice, ale s kým? S ČSSD? S komunisty? Nebo snad s "asociály" z TOPky nebo s "krajní levicí" ODS? Nepíšu s Novákem,Novotným či Dvořákem, ale s konkrétním politickým seskupením. Takhle na to prostě voliči před volbami pohlížejí. To, že nakonec jedou různé frakce ze všech zvolených subjektů, bez ohledu na ideologii, jen za svým ziskem, je smutná pravda. Nevěřím, že to někdo vbrzku změní. Všechno je jen odraz morálky a životních priorit nás voličů. Ty jsou často ubohé a bídné. Vy budete naše vůle, naše zrcadlo. Proto se na Chlupáče a spol. nezlobím. Třeba budeme jednou říkat - zlatý Láďa! Budu vám osobně držet palce, přestože z nenávistných postojů některých členů vašeho hnutí moc pozitivního nevidím. Hodně štěstí a všem pěkný večer.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod MarTyn » 03 čer 2014 07:35

Vážený pane Urbánku,

jsem skutečně potěšen, že se po dlouhých letech našel konečně člověk, který radnici otevřeně a tvrdě kritizuje (pan Panaš promine - také kritizuje, ale na můj vkus s ohledem na vážnost situace docela nedostatečně a bezzubě).

Osobně je mi skoro jedno z jaké politické strany se kritik nominálně rekrutuje. Na místní úrovni je ideologie skutečně jen symbolická bez reálného odrazu v činech. Např. zastupitelé z KSČM a TOP09 tu bok po boku zcela běžně podporují hlasováním ODS včetně těch nejšílenějších nápadů (geotermál s akciemi na doručitele, zahrada čech - společnost kde město nemá majoritu, revitalizace parku - ze 75% zbytečná, směna komunikace za stavební pozemek). Když se něco nepovede (např dostane město pokutu) nikdy nekritizují an netlačí na vyšetření důvodů pochybení - prostě mlčí a nic nedělají (těžko by se mohlo jinde stát, že město LTM zcela ignoruje svou zákonnou povinnost registrovat veřejné podpory do veřejného rejstříku - všichni o tom vědí, ale mlčí, mlčí a mlčí dokud to nepraskne a nedonutí je k tomu někdo zvenčí).

To je také důvod proč nebudu v žádném případě volit TOP 09. Speciálně u Mgr. Hrdiny mám pocit, že si pouze hlídá pozici zástupce ředitele školy, kterou řediteluje náš místní geniální manager, učitel, sportovec a podnikatel v realitách (rád bych se však mýlil).

Proto nyní jako volič hledám kandidáty,u kterých bude možné očekávat, že budou bojovat za občany (a ne za sebe a své koryta) nejen když budou u moci ale především tehdy když budou v opozici. To je dle mého názoru největší problém místní politiky - chybí tu skutečná opozice (někteří se tím dokonce chlubí, tak jako by nám to snad mohli jinde závidět).

Martin
MarTyn
 
Příspěvky: 36
Registrován: 18 pro 2013 18:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 03 čer 2014 13:42

Pane Martine, vítání kritiky bez podrobného prozkoumání důvodů a důsledků, je předčasné. Pan Urbánek zatím upozorňuje, a to je rozdíl! To, že je zde upozorňováno, to je správné, s tím nemá asi nikdo problém. Problém nastane, jak jste napsal, kdo s kým bude či nebude chtít spolupracovat po volbách. Jak se dnes moderně říká - vytvářet koalice. Před tím však musí nastat příprava personálního výběru. A tady už problém nastává a sice v tom, že pouhým pohledem z okna radnice vidíme zájemce, ale nevidíme tvůrce, kteří zkušeně a bez skrupulí systémově začnou měnit pořádky v tomto městě. Měnit pořádky, znamená zkušeně komunikovat, což je základem manažerského způsobu řízení. Ještě jednou se podívejte pomyslně z okna a bude Vám jasné, jak složité je tvořit tým, který bude imunní vůči hloupostem, kamarádům, vnějšímu okolí a dokáže si vždy vyhodnotit tu nejsprávnější variantu, kterou podpoří občané našeho města.
Volby jsou vyjádřením postoje k předchozímu působení radnice, pokud bylo správné, změny nejsou namístě. Pokud bylo špatné, musí změny nastat, ale pokud možno, vždy k lepšímu, a to je opravdu těžká práce a každý na ni nemá. Myslím si, že to jsme za posledních několik let viděli.
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 04 čer 2014 17:57

Dovolují si upozornit na nový Radniční zpravodaj dnes nalezený ve schránce. Už ho zde hodnotí majitelé psů. Dovolují si upozornit na obsáhlý článek pana Lončaka. Jsem z něho zmaten. Jestli to co napsal myslí vážně, tak ODS je ještě ve větší krizi než jsme si mysleli. Naprosté zmatení ekonomických pojmů.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 05 čer 2014 08:44

Po znovu přečtení díla pana Lončáka konstatuji pomýleni pojmů zhodnocení majetku a kapitálové investice s nadnormativními zásobami. Vůbec nám nevysvětlil růst mzdových a provozních nákladů spojených s pseudo zhodnocovanim majetku královského města. Prezident Zeman zde má adepta na profesora ekonomiky.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 06 čer 2014 09:52

Líbí se mi, že pan Urbánek komunikuje s voliči, bez ironie, jsem za to rád.

Měl bych na něj tedy osobní dotaz: Můžete prosím vysvětlit jak se dá normálně dostat k SPZ jaké máte na svých obou vozech? Případně zda si myslíte, že to je normální etický přístup. Děkuji
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 07 čer 2014 21:55

rajnoha píše:Líbí se mi, že pan Urbánek komunikuje s voliči, bez ironie, jsem za to rád.

Měl bych na něj tedy osobní dotaz: Můžete prosím vysvětlit jak se dá normálně dostat k SPZ jaké máte na svých obou vozech? Případně zda si myslíte, že to je normální etický přístup. Děkuji


Vážený pane Rajnoho,

těší mne podrobný zájem o moji osobu. Jako transparentní člověk nemám problém odpovídat i na takové detaily, jejichž zjišťování muselo dát někomu hodně práce a to bez ohledu na důvody z jakých je zjišťoval.

Jeden z Vámi zmiňovaných vozů nepatří mně, ale mojí manželce. Když jsem si po návratu do ČR v loňském roce pořídil auto a přišel jej zaregistrovat na odbor dopravy Městského úřadu v Litoměřicích, nabídla mi příslušná referentka výběr z několika SPZ, jejichž poslední 4-číslí byla jen o málo menší než u SPZ auta mojí manželky. Dotázal jsem se proto zda tam již mají k dispozici i SPZ se stejným posledním 4-číslím jako má moje manželka a zda by bylo možné ji obdržet. No a díky obyčejným slůvkům jako prosím a děkuji spojeným se slušným vystupováním jsem ji obdržel a to bez jakékoli platby, protislužby či čehokoli jiného.

Musím přiznat, že mne tato vstřícnost příslušných pracovníků bez očekávání jakékoli protislužby skutečně potěšila a společně s dalšími zkušenostmi přispěla k mému přesvědčení, že na městském úřadu pracují slušní, čestní a ochotní lidé, kteří dělají svědomitě svoji práci bez ohledu na nepravosti některých volených představitelů města.

Posouzení zda je toto normální etický přístup či nikoli nechávám na Vás.
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 09 čer 2014 10:04

Pane Urbánku, zjištění této věci jste přisplě vy sám a věřte, že práci nedala žádnou :) na svá auta jste nalepil reklamu na vaši stranu a parkoval jste před akcí na kterou zvete své voliče.

Ono jde také o to jaká to jsou čisla. Jedná se o XXYY - tedy o čísla na která se většina lidí dívá jako na papalášská. Skoro bych i věřil tomu, že první čislo jste dostali náhodou, ale že stejné čislo na druhý typově stejný vůz získáte také nahodou? :) a mimochodem, jak se vám povedlo tak rychle získat parkovací karty v centru, když technické služby tvrdí, že karty nejsou a i na jednu kartu se čeká několit let? Předpokládám, že opět jste se se jen slušně zeptal a druhé auto je manželky a ůředníci byli nebývale vstřícní.

Docela mě to štve, neb opět nemám koho volit :(
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 09 čer 2014 11:33

rajnoha píše:Pane Urbánku, zjištění této věci jste přisplě vy sám a věřte, že práci nedala žádnou :) na svá auta jste nalepil reklamu na vaši stranu a parkoval jste před akcí na kterou zvete své voliče.

Ono jde také o to jaká to jsou čisla. Jedná se o XXYY - tedy o čísla na která se většina lidí dívá jako na papalášská. Skoro bych i věřil tomu, že první čislo jste dostali náhodou, ale že stejné čislo na druhý typově stejný vůz získáte také nahodou? :) a mimochodem, jak se vám povedlo tak rychle získat parkovací karty v centru, když technické služby tvrdí, že karty nejsou a i na jednu kartu se čeká několit let? Předpokládám, že opět jste se se jen slušně zeptal a druhé auto je manželky a ůředníci byli nebývale vstřícní.

Docela mě to štve, neb opět nemám koho volit :(


Vážený pane Rajnoho,

někteří mne varovali před aktivní účastí na tomto fóru, protože dle jejich názoru zde anonymní účastníci napadají neoprávněně ostatní spoluobčany s použitím nekorektních či neověřených informací a neuspokojí je ani sebelepší a sebetransparentnější odpověď. Já jsem jim v těchto diskusích oponoval svojí dlouholetou životní zkušeností, že i pokud by toto byla pravda, je možné pozitivním příkladem postupně takovéto anonymní přispěvatele vychovávat k lepší kultuře probíhající diskuse. I přes některé dosavadní zkušenosti chci stále věřit, že jsem se nemýlil a že je toto v rozumném časovém horizontu skutečně možné.

Mile rád odpovím na Váš dotaz ohledně parkovacích karet. Moje manželka vlastní auto již téměř 5 let, ale parkovací kartu do Jezuitské ulice, kde bydlíme, získala poprvé až v loňském roce. Já jsem si koupil auto loni v září a do konce loňského roku jsme jedno z aut museli parkovat u sebe v klášteře, protože technické služby skutečně neměly k dispozici vůbec žádné parkovací karty v centru města. Pro letošní rok jsem získal parkovací kartu do Mostecké ulice a na Kostelní náměstí, protože volné parkovací karty do Jezuitské ulice získali jiní zájemci, kteří si údajně podali žádost přede mnou. V lednu letošního roku jsem si tedy podal žádost o parkovací kartu do Jezuitské ulice na příští rok a věřím, že jako první žadatel budu mít v příštím roce štěstí a budu konečně schopen parkovat ve své ulici. Pokud v tomto spatřujete jakékoli neetické jednání, tak už opravdu nevím jak Vás uspokojit.

Rozumím, že na základě negativních zkušeností se současným vedení města můžete mít apriori nedůvěru ke všem politikům. Nepovažuji však za korektní činit jakékoli závěry před tím, než si příslušné informace ověříte. Samozřejmě máte plné právo mým slovům nevěřit, ale jejich veřejné zpochybňování by bylo na místě až po předložení důkazů o jejich nepravdivosti, což jste neučinil.

Ve svém předchozím dotazu jste ocenil, že komunikuji s voliči bez ironie. Jak jinak než ironii však lze chápat Vaše slova "Předpokládám, že opět jste se se jen slušně zeptal a druhé auto je manželky a ůředníci byli nebývale vstřícní.". Nepopíráte tedy touto ironií sám sebe ? Já se snažím nedělat ostatním to, co nechci aby dělali oni mně.

S pozdravem

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod vodomerka » 09 čer 2014 13:33

i kdyz se to tu obcas na foru zvrhne v "hospodu", pořád se tu probírají zajímavá témata (předpokládám, že i odtud těžíte do programu). navíc je alespoň tady možnost proti různým vice ci mene anonymnim osočováním argumentovat a alespon tak branit sireni neuplnych informaci/mystifikaci/lzi... ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 09 čer 2014 17:09

Nechci se tu nikoho zastavat nebo naopak proti nikomu jit, je mi vcelku i jedno jake kdo ma spz, byt je zajimave, ze u normalnich lidi, se hezke spz temer nevyskytuji, jen bych rad uvedl na pravou miru jak to je s parkovacimi kartickami v centru. Osobne jsem na karticku v Jezuitske cekal tusim tri roky, nedostal jsem ji, ale dostal jsem do Mostecke, kde se uvolnilo misto. Na karticku do Jezuitske dal cekam dalsi tri roky a marne. Neni to o tom, kdo si poda driv zadost, protoze prioritne karticky dostavaji majitele tech stavajicich. Nove se davaji jen pokud se nekdo odstehuje nebo umre.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 10 čer 2014 07:03

Vladislav Liška píše:Nechci se tu nikoho zastavat nebo naopak proti nikomu jit, je mi vcelku i jedno jake kdo ma spz, byt je zajimave, ze u normalnich lidi, se hezke spz temer nevyskytuji, jen bych rad uvedl na pravou miru jak to je s parkovacimi kartickami v centru. Osobne jsem na karticku v Jezuitske cekal tusim tri roky, nedostal jsem ji, ale dostal jsem do Mostecke, kde se uvolnilo misto. Na karticku do Jezuitske dal cekam dalsi tri roky a marne. Neni to o tom, kdo si poda driv zadost, protoze prioritne karticky dostavaji majitele tech stavajicich. Nove se davaji jen pokud se nekdo odstehuje nebo umre.


Máte naprostou pravdu. Dle informaci TS se v loňském roce uvolnily 2 karty a v letošním roce 1 karta do Jezuitské ulice. Tyto uvolněné karty jsou následně přidělovány novým žadatelům dle pořadí v jakém si žádosti podali.
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron