ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 08 led 2016 23:46

Otázkování píše:Musím přiznat, že informaci ohledně živého betlému mám z doslechu, povídá si o tom celé město. Podívám se, od koho přišel podnět a případně se Vám omluvím.
Na nic ostatního ani reagovat nemusíte, protože to je pravda. Stačí si projít záznam ze zasedání zastupitelstva.
A kdo jsem? Osoba s Vámi pravidelně sedící u jednoho stolu. Osoba velmi dobře znající Vaše názory, které by se asi většině uživatelů fora nelíbili. Osoba jíž vadí, že na základě Vašich útoků jsou házeni všichni členové vašeho hnutí do jednoho pytle a je na ně koukáno skrz prsty. Protože mnoho Vašich podnětů jsou jen Vaše osobní útoky schovávající se za hlavičku hnutí, o kterých ostatní členové ani neví. Pardon ví, ale až když si o nich povídá celé město.
Až budete opět potřebovat s něčím pomoct, nedivte se, až odmítnu.
Jak se praví v jednom českém filmu " škoda facky, která padne vedle", obrazně samozřejmě řečeno.
Otázkování

Vážený anonyme s nově založeným účtem,

povídá si o živém betlému celé město a nebo celý městský úřad na němž se předpokládám podíváte od koho údajný podnět přišel ? A sdělíte nám kdo a proč vytváří tyto cílené lži, které Vy sám/sama dále vědomě rozšiřujete (nebo jste snad přímo jejich původcem) ? Vysvětlíte také čtenářům proč jste s Vaším příspěvkem týkajícím se více než 4 týdny starého ZM a 3 týdny starého vydání Magazínu ANO přišel/přišla zrovna v době kdy jsem uveřejnil informace o 100 milionovém tunelu na ZČ ? Není tedy hlavním důvodem Vašeho lživého příspěvku snaha znevěrohodnit whistleblowera a odvést pozornost od této kauzy ?

Vaše dnešní tvrzení, že kromě této jediné lži je vše další ve Vašem příspěvku už pravda, je docela úsměvné. Jde totiž o snůšku polopravd a překroucených skutečností obdobných tomu, co se můžeme dočíst třeba v objektivním a vyváženém RZ. Sice dnes píšete, že na Vaše včerejší pseudo-otázky reagovat nemusím, ale tuhle radost Vám neudělám. K tématům týkajícím se našeho města a mojí role zastupitele se postupně vyjádřím a na rozdíl od Vás je podložím důkazy, aby si mohli čtenáři udělat svůj vlastní obrázek.

Vaše snaha vytvářet dojem, že jste osobou mně blízkou je dojemná. Na zasedáních ZM sedávám u jednoho dlouhého stolu, kromě zastupitelů a úředníků městského úřadu, i s některými kontroverzními místostarosty, kteří také znají moje názory. Lze z toho usuzovat, že jsme si blízcí ??? Snažíte se tím snad vrazit klín mezi zastupitele hnutí ANO, kteří jsou jednotní a nefungují na ně nabídky městských zakázek či trafik, za něž je kaolice zvyklá si kupovat potřebnou podporu ?

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 11 led 2016 14:33

Otázkování píše:Vážený pane Urbánku,
po přečtení prosincového čísla magazínu ANO bych se Vás rád zeptal na několik bodů.
..............
- Jistě jste si vědom, že osoba pravomocně odsouzená za porušení zákona nesmí vykonávat práci zastupitele. Nedivil bych se, kdyby na Vaši osobu podalo několik úřednic městského úřadu žalobu, jak jste je na posledním zastupitelstvu obvinil z příjímání úplatků tou formou, že když něco udělají, tak jim spřízněné stavební firmy například udělají silnici před domem. Toto je nehorázné obvinění, které Vás může stát funkci zastupitele, jestli na Vás někdo podá žalobu. Být manželem některé z těchto úřednic, tak si to s Vámi vyřídím jako chlap a dal bych Vám přes tu Vaší nevymáchanou hubu.
Možná to ke konci bylo tvrdé prohlášení ale chlapské.
...............
Otázkování

Vážený anonyme s nově založeným účtem,

zatím jsem se stále nedočkal předložení důkazů o Vašem lživém obvinění vůči mojí osobě ani Vaší omluvy. Jak jsem slíbil, tak i přesto budu postupně odpovídat na Vaše dotazy/nařčení a narozdíl od Vás vše doložím příslušnými důkazy. Začínám hned tím nejvážnějším, za nějž byste mi dle Vašich výše uvedených slov dal (dala) "přes hubu".

V připojeném souboru naleznete moji interpelaci předloženou na ZM dne 10.12.2015, která zahrnuje skutečný obsah mého komentáře týkajícího se Vámi zmiňované věci. Tento můj komentář zde také níže uvádím, aby si každý čtenář mohl udělat obrázek o tom, jak moc je Vaše vyjádření překroucené a plné pouze polopravd.

"Investiční rozpočet nezahrnuje řadu akcí definovaných Strategickým plánem města a schváleným Rozpočtovým výhledem na období 2015-2017. V rozpočtu chybí řada dlouho slibovaných investičních akcí, např. rekonstrukce objektu VUSS pro potřeby ZUŠ (dle předchozích slibů vedení města se měla ZUŠ do tohoto objektu stěhovat již k 1.9.2015 !!!), více než 15 let slibovaná výstavba tělocvičny či sportovní haly na ZŠ Masarykova, řešení problémů s parkováním na sídlištích a dalších problémů, které občany města skutečně trápí. Namísto toho bude město investovat do předraženého budování nových komunikací v okolí RD některých koaličních zastupitelů a zaměstnanců MěÚ.
Navrhuji proto uvedení investiční části rozpočtu do souladu se Strategickým plánem města i Rozpočtovým výhledem a o doplnění chybějících investičních akcí, na jejichž financování budou použity mnou navrhované úspory v běžných provozních výdajích.
"

Abych tato svá slova doložil uvádím níže příslušná fakta :
1) Některé vlastníky pozemků a RD v ulici Trnková a v jejím okolí naleznou zájemci v katastru nemovitostí na veřejně přístupných odkazech připojených na konci tohoto mého příspěvku (např. p.č. 1345/81, 1345/82, 1345/93, 1345/275, 1345/84, vše v k.ú. Pokratice).
2) Původně schválený rozpočet města na rok 2015 zahrnoval výdaje 2,2 mil.Kč na "dokončení severní části ulice Trnková". Tato částka byla následně navýšena a aktuální rozpočet na tuto akci je 3,45 mil.Kč. Skutečně vynaložené výdaje bohužel nemají zastupitelé k dispozici.
3) Rozpočet města na rok 2016 zahrnuje výdaje 4,5 mil.Kč na vybudování komunikace v ulici Akátová, jež přímo sousedí s ulicí Trnková.
4) V minulosti město odmítalo vykupovat pozemky pro veřejné komunikace na Miřejovické stráni a trvalo na bezplatném darování těchto pozemků jejich vlastníky (s tím, že na nich následně komunikace město na vlastní náklady vybuduje). Odlišně od této zavedené praxe schválilo ZM dne 5.6.2014 nákup pozemku p.č. 1345/37 v k.ú. Pokratice potřebného pro stavbu komunikace v části ulice Trnková.
5) Pouze pro srovnání : město dostalo od soukromých vlastníků darem pozemky pro vybudování veřejné komunikace v ulici Zelená před téměř 20 lety a lidé v této ulici žijí již minimálně 15 let (tuto oblast osobně znám, protože jsem v zde v minulosti vlastnil pozemek a před rokem 2000 jsem zde plánoval stavbu RD, v současnosti zde však nic nevlastním a nemám zde žádný osobní zájem). Ani po takto dlouhé době město v této oblasti dosud komunikace nevybudovalo, přičemž přednost dostaly mnohem později obydlené ulice Kaštanová, Trnková či Akátová.
6) Město prodalo koncem roku 2015 v licitaci pozemky na Miřejovické stráni v ulici Jasanová za ceny v rozmezí 1576 - 1896 Kč/m2 (což lze považovat za transparentní obvyklé ceny). Současně se zavázalo vybudovat v této ulici inženýrské sítě a veřejnou komunikaci na něž vyčlenilo v rozpočtu na rok 2016 celkem 9,0 mil.Kč. Při celkové výměře prodaných pozemků 5654 m2 jsou náklady na vybudování inženýrských sítí 1592 Kč/m2, tzn. že město v některých případech prodávalo pozemky za nižší cenu než jaké budou jeho vlastní náklady na vybudování inženýrských sítí a komunikace. Ať si každý udělá svůj vlastní úsudek zda jsou tyto náklady adektvátní, já je rozhodně považuji za předražené.

Ve Vašem příspěvku mi vyhrožujete v této souvislosti trestním oznámením. Rád bych Vás tímto vyzval, abyste nečekal (nečekala) na jeho podání některou z úřednic městského úřadu, ale abyste jej neprodleně podal (podala) Vy sám (sama). Jsem si jist, že dopadnete úplně stejně jako místostarosta Červín, který se před komunálními volbami tímto způsobem snažil vyvrátit pravdivost mých slov ohledně Zahrady Čech, ale neuspěl (a nyní vidíme kam až to vše došlo). Je zajímavé, že ve Vašem příspěvku mluvíte v ženském rodu o úřednicích zatímco já jsem ve svém příspěvku mluvil obecně o zaměstnancích MěÚ, že by se tedy ozvala potrefená husa ?

Petr Urbánek

http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObje ... 5TyJtGlH4N
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObje ... FkGBRVG-JQ
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObje ... QXCbguEW6i
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObje ... QkqxY01tE7
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObje ... WD7pHqO7Lh
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 13 led 2016 00:44

Otázkování píše:Vážený pane Urbánku,
po přečtení prosincového čísla magazínu ANO bych se Vás rád zeptal na několik bodů.
.............
- Napadáte 2 x Městskou nemocnici. Nejprve, že se nepodařil plán na její privatizaci osobami Krejza, Lončák, Pánová - kde máte nějaké důkazy? Opět osočujete osoby bez důkazů a ničíte jim životy.
- Kritizujete tzv.kontroverní investiční příspěvek 14,5 mil.CZK na projekt magnetické rezonance. Co je na tom špatného mít takto špičkové pracoviště? Dokonce v minulosti i Váš kolega Štěrba prohlásil, že by se mu toto pracoviště v Litoměřicích líbilo.
...............
Otázkování

Vážený anonyme s nově založeným účtem,

již více než 5 dnů čekáme na předložení důkazů pro Vaše nepravdivé obvinění vůči mojí osobě či Vaši slíbenou omluvu, stále však marně. Dočkáme se někdy Vaší odpovědi a nebo si po "Selském rozumu" a "Otázkování" raději založíte další nový anonymní účet, pod kterým budete moci spustit další vlnu propagandy ?

K první části Vašeho dotazu se toho napsalo dost již v roce 2012 na tomto fóru, a předtím než začala Městská nemocnice odebírat stovky výtisků denního tisku za milióny korun, tak i v Litoměřickém deníku. Nemá tedy cenu cokoli opakovat a níže pouze připojuji některé odkazy.
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 20822.html
viewtopic.php?f=1&t=650

K návrhu rozpočtu města na rok 2016 dostali zastupitelé jediný dokument (viz níže připojený soubor), v němž chyběl jakýkoli komentář či zdůvodnění navrhovaných položek !!! Pokud zvýšení příspěvku města pro MěN z 1,0 mil.Kč na 14,5 mil.Kč nestojí vedení města alespoň za krátké vysvětlení, tak se nemohou divit připomínkám zastupitelů.
02-02-Navrh-rozpoctu-2016.pdf
(604.32 KiB) 591 krát

Zatímco Finanční výbor při ZM, v němž jsou zastoupeny všechny koaliční subjekty a KSČM, obdržel tento návrh s 2 měsíčním předstihem a měl tak možnost jej velice podrobně projednat, zastupitelé z opozičního ANO a Strany zelených, které nemají zástupce ve FV, jej obdrželi pouhých 7 dní před schvalováním. Přístup vedení města dokresluje i skutečnost, že mnou začátkem prosince vyžádaný rozpočet MěN, který by zdůvodnil takovýto nárůst příspěvku města, mi dodnes nebyl poskytnut (měsíc po ZM mi konečně odpověděli, že bude údajně schvalován až v únoru 2016 :lol: ).

Informaci o záměru vybudovat v MěN pracoviště magnetické rezonance poskytl radní Lončák na ZM až v odpovědi na můj komentář o kontroverzním navýšení příspěvku města z 1,0 na 14,5 milionu Kč. Takovýto záměr by zastupitelé hnutí ANO samozřejmě podpořili, za předpokladu, že by byl projekt řádně připraven a zastupitelé o něm řádně předem informováni. To však zdaleka není tento případ. Na dotaz MUDr. Štěrby, zda MěN již získala smlouvy se zdravotními pojišťovnami na proplácení této zdravotní péče, musel radní Lončák připustit, že nikoli. Zastupitele však ujistil, že je MěN schopna utratit tento příspěvek města i za jiné projekty (ostatně kdo by nebyl). Až následně vyšlo najevo, že ve své odpovědi zastupitelům dokonce zatajil, že příslušnou žádost MěN údajně již před tímto ZM zamítla přístrojová komise Ministerstva zdravotnictví, jejímž rozhodnutím se budou zdravotní pojišťovny velice pravděpodobně řídit a vyšetření magnetickou rezonancí v Litoměřické nemocnici tak velice pravděpodobně nebudou proplácet. Příklad obdobného diletantismu z minulosti, kdy MěN pořídila přístrojové vybavení na zdravotní péči neproplácenou zdravotními pojišťovnami, najdete v příspěvku MUDr. Štěrby v prosincovém vydání Magazínu ANO Litoměřice. Nabízí se tedy otázka, zda projekt magnetické rezonance nebyl pouze zástěrkou pro získání příspěvku města a zda skutečné cíle nemohly být zcela jiné ?

Jste připravena (připraven) se se mnou vsadit, že projekt magnetické rezonance nebude v roce 2016 v MěN realizován a že MěN utratí tyto peníze za něco zcela jiného ? Já jsem navrhoval, aby tyto peníze město raději využilo na jiné prioritní projekty, mezi které bych zařadil např. opravu havarijního stavu některých škol, opakovaně potvrzovaného ve zprávách z kontrol prováděných krajskou hygienickou stanicí. Toto však bohužel asi není pro vedení našeho města prioritou, nebo že by na ně pro samé plýtvání už nezbývaly peníze ? Jak jinak si máme vysvětlit, že ve schváleném rozpočtu města opět chybí.

Abych předešel obvyklým dezinterpretacím mých slov ze strany vedení města a jejich případných anonymních přispěvatelů. V nedávné době jsem měl opět možnost se přesvědčit o výborné práci lékařů a zdravotních sester v MěN, které si nesmírně vážím. Moje kritika směřuje k některým neodpovědným krokům vedení, které např. utrácí milióny korun za zbytečný nákup stovek výtisků denního tisku za situace, kdy si hospitalizovaní pacienti musí nosit do nemocnice svůj vlastní toaletní papír, na který už nemocnici asi nezbyly peníze :( (nebo že by pacienti jenom nepochopili možný záměr vedení na víceúčelové použití novin :lol: ).

Moc bych si přál, aby byly moje obavy z hrozby privatizace nemocnice liché a aby zůstal rozsah poskytované zdravotní péče pro občany města zachován či byl dokonce dále rozšiřován. Někteří soukromí vlastníci nemocnic, jejichž primárním cílem je tvorba zisku pro akcionáře, totiž v některých jiných městech zachovali pouze ziskové činnosti a za ostatními zdravotními službami musí občané dojíždět jinam (viz příklad nemocnice v Lounech, kterou Ústecký kraj zprivatizoval v roce 2004).

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 15 led 2016 11:39

No vida, zadní vrátka k utracení příspěvku 14,5 mil.Kč od města pro MěN, za něco zcela jiného než magnetickou rezonanci, se stále více otevírají. A za pár týdnů či měsíců nám někdo potvrdí to co je už nyní zcela zřejmé, že zdravotní pojišťovny velice pravděpodobně nepůjdou proti předchozímu rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví. Uvidíme také, kolik MěN bude v roce 2016 skutečně investovat ze svých vlastních prostředků a jakou částku bude muset použít na sanování přeplatků od zdravotních pojišťoven.
http://www.litomerice.cz/aktuality/3415 ... i-prispeje

Jako pozitivní se ukazuje, že tisková mluvčí pravidelně sleduje příspěvky na tomto fóru a na některé podněty velice rychle reaguje. Třeba se tak po 10-denním mlčení dočkáme i vysvětlení důvodů pro schválení změn nájemní smlouvy na výstaviště ZČ a jak RM předejde vzniku související možné škody až 100 milionů Kč.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 15 led 2016 11:50

Otázkování píše:Vážený pane Urbánku,
po přečtení prosincového čísla magazínu ANO bych se Vás rád zeptal na několik bodů.
...........................
- již přes rok píšete a uvádíte informace o osobních zájmech jednotlivců a klientelistických skupin o korupci apod. Nikde jste nepřišel s jediným důkazem, aby veřejnost poznala, kdo jsou tyto osoby a skupiny. Je lehké někoho obvinit bez důkazů a zničit mu tím život i když to není pravda. Co kdyby Vás například nějaké dítě obvinilo z pedofilie, jak by se Vám to líbilo.
..........................
Otázkování

Vážený anonyme s nově založeným účtem,

nechme se překvapit co přinesou další týdny a měsíce. Níže připojuji dokument, který včera obdrželi zastupitelé jako materiál pro mimořádné zasedání ZM dne 21.1.2016 a jenž nějakou záhadou nebyl zahrnut v materiálech uveřejněných na webu města.
3-01-zadost-PCR.pdf
(62.42 KiB) 688 krát

Až budu někdy v budoucnu obviněn z pedofilie či něčeho obdobně absurdního, tak alespoň budu vědět odkud vítr vane a kdo si to na mě vymyslel. :roll:

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 19 led 2016 09:21

Pro zájemce níže připojuji návrh týkající se změn nájemní smlouvy na ZČ, který jsem rozeslal všem zastupitelům a budu jej předkládat na zasedání ZM dne 21.1.2016. Nechybí ani nejdůležitější příloha s příslušným právním stanoviskem.


Uvidíme zda koaliční zastupitelé projednání tohoto bodu připustí či zda před problémem strčí hlavu do písku a budou se tvářit jako že žádný problém neexistuje.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Achab » 20 led 2016 13:16

Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 21 led 2016 17:39

Karel Krejza se rozhodl, že navštíví policii. http://www.litomericko.severoceskydenik ... licii.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 10 úno 2016 19:38

Proč v předstihu neinformujete občany co se chystá na zítřejšim mimořádném zasedání zastupitelstva?? Je to taktika?
A k té magnetické rezonanci. 2 z mých známých lékařů (pražských) se mi vysmáli při hovoru o ceně litoměřické magnetické rezonance. A nikdo neřeší obrovské stavební náklady s odstíněním.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 16 úno 2016 01:05

Vážený pane Jirko,

nevím co konkrétně jste měl ve Vaší otázce na mysli ohledně chystaného zasedání ZM. Program včetně všech předložených materiálů byl totiž uveřejněn na webových stránkách města (viz https://www.litomerice.cz/images/Clanky ... 2-2016.pdf).

V připojeném souboru můžete nalézt můj komentář k průběhu tohoto zasedání ZM.
Stripky ze ZM 2016-02-11.pdf
(98.83 KiB) 661 krát

Pro zájemce také připojuji zprávy České školní inspekce ohledně zmiňovaných pochybení na ZŠ Ladova.



Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod gladiátor » 19 bře 2016 19:03

Dámy a pánové, Všiml jsem si, že i u nás na venkově se rozpoutala diskusní válka o Čapím hnízdě, o ministrovi financí panu Babišovi o dokumentu Matrix Babiš . Jestli zneužil dotaci nebo ne. Závist a nenávist k jeho úspěšnosti je skutečně tak velká, že se pokouší vyvolat politickou krizi a mimořádné volby, odstranit přitom ANO z politické scény. Zjišťují nenápadně rozložení sil pomocí servilnosti televizních námi placených programu a denního tisku. Pisálkové píší hlava nehlava, je úplně jedno co druhá strana říká nebo se pokouší polopravdy a lži vyvrátit. Neslyší, nevidí a pro svojí slávu udělají cokoli jen aby se zalíbili možným chlebodárcům. To je jedno. Dnes téma Babiš. Politici přes zpravodajství ČT testují veřejné mínění, podle toho obrací svojí kostku v ústech na fóru jako mlýnek, je jedno, že je třeba řešit úplně jiné problémy. Když nevědí kudy kam, straší komunismem, Stalinem, Gulagem, aby jste si uvědomili, že je svoboda a můžete cestovat. Říkám hrajte si, až po vzoru Cibulky komunisté zveřejní seznamy členů a kandidátů od padesátých let, tak ... Dnes stodvacet tisíc. Museli uchránit své rodiny, jinak jejich děti by nemohli studovat... Keci ! Sledujte lidovce a jejich korouhvičku? Vůbec se nedivím všeználkovi Kalouskovi. Všechno co dělá naše vláda je katastrofou pro národ, když jsme my vládly, to byla jiná tragedie. Proč? Pana Babiše znám osobně ještě dřív než se pustil do politiky a byl jen podnikatel. V době co jsem ho znal byl draví podnikatel, věděl co chce a nedíval se doleva, doprava. Znal zákony, má své lidi, zase vytře zrak Rejpovodu a jiným lejtkařům. Nakonec zjistíte, že vlastně je vše podle zákona, které prosadilo ODS a tehdejší vazalové v době drancování republiky. Nejde o Čapí hnízdo. Je to další pokus pravice o destabilizaci politické scény, pokus zastavit nepříjemné zákony. Udělali kozla zahradníkem.? Pořád lepší než arogantní chemik všeználek. Babiš je předseda hnutí ANO a podnikatel, jako každý druhý v parlamentu. Než vstoupil do politiky, kupoval firmy, rozprodával zařízení i v Litoměřice jsme ho zažili, získával dotace, úvěry a půjčoval peníze do podnikání, hlídal své investice. Chová se stejně jako všichni podnikatelé u nás, podniká od devadesátých let. Milovali se s „Tomanem„ jestli pak víte kdo to byl, tam to začalo, byl jsem u toho! A kdo je jeho největší politickým odpůrce TOP O9 Kalousek a parta z ODS, pšt...Lidovci? Ty jsou jak Pražané na Bílé hoře. Vůbec se jim nedivím. Na co šáhli v minulosti všechno společně zvorali. Ne však pro sebe! Kde je páteř ekonomiky tohoto státu dnes? Ptejte se? Dotace Rybníky pana Schwarzenberga. Mluvme o ní Kalousku? Chyťte zloděje viď! V roce 2012 se vládnoucí garnitura se prostě rozhodla, že odpustí daně velkým firmám. V době, kdy se slzami v očích, nám daňovým poplatníkům tvrdili, že je krize, pokles vývozu, nezaměstnanost. Kolik že to bylo miliard? To se rozdává z cizího z peněz daňových poplatníků? Stát nemá prostředky, s lítostí důchodcům přidali důchod 40 korun. Jsou zvyklí šetřit. Je třeba podporovat zdravotnictví! Občan u lékaře složil 30 korun a na pohotovosti? Skládáte se na nemocné děti, aby dostali šanci žít. Vy, kteří měsíčně platíte zdravotní pojištění, se skládáte jiným po korunkách na zdravotní péči. Kolik si nechávají pojišťovny na provoz svých trafik? Co je kapitační platba? Proč? Jen tečou, ale ne do systému, už jak dlouho! Kalousek je hrdý, že je chudý. Doporučuji podívat se na výpis ČSA kdo je v orgánech společnosti. On nemá nic, je jak Ježíš. Horší už je to s naší katolickou církví s restitucemi našeho státního majetku. Po druhé světové válce se velmoci rozhodly o odsunu Němců z pohraničí v Evropě i od nás. Kolektivní vinou. Jsi Němec, jdi! Úplně všichni zapomněli na katolickou církev, která kolaborovala s Němci, dokonce jim žehnala při vraždění po Evropě, Africe, lidí v továrnách na smrt. Po skončení války pomáhala esesákům dostat se z Evropy včele se svým papežem. Za peníze věřících i těch mrtvých z koncentračních táborů. Po válce skrývala teroristy, podněcovala, platila studenou válku! Nevadí? Že v našem českém parlamentu ODS a TOP09 vládnoucí garnitura církvi odhlasovala v době krize navrácení majetku. Přivlekla poslance o půl noci, který byl jazýčkem vah, víte odkud. Splnil úkol a druhý den?...Teď platíme desátek. Dobře nám tak, stát ateistů vrací majetek katolické církvi za miliardy za asistence Kalouska a Švancika, šlechty a dalších pomahačů. Je to spravedlivé. „Co bolševici ukradli, nechť je vráceno do rukou boží!“ Říkali. Jde o historický majetek, chtějí jen vykonávat boží dílo...To před Bílou horou nebo po ní! A vám vadí Čapí hnízdo! Pánové z radnice, všimli jste si, že Anglická královna vozila Čínského prezidenta ve zlatém kočáře po Londýně? Kašpárci třídy z EU, demokrati z Čech vyvěsí Tibetskou vlajku, aby zviditelnili své ego. Vzor demokracie si to přála. Ta země, která si půjčuje dolary od Číny, ty nesmrdí. Ta, kde lidská práva a život je nadevše. Ta, v které v sedmdesátých létech bylo nemyslitelné, aby černoch seděl na lavičce s bělochem, národnostní otázku s indiány vyřešili, dvanáct milionu jich povraždili co zbylo do rezervací. V sedmdesátých létech ještě nemohli studovat. Poslouchejte Trampa, to je skutečný hlas Ameriky. Je přistěhovalec, jednoduchej, ale upřímnej. Ti, kteří pět let sedí v Sýrii, chrání své ekonomické zájmy a dívají se na občanskou válku, kterou rozpoutali. Asi jsem měl začít spíš obráceně. Co u nás na venkově? Jeden příklad za všechny. Osmdesátitří letý stařík v Litoměřicích nezaplatil daň z nemovitosti 700,-Kč v roce 2015, po sedmi měsících obdržel exekuční příkaz na důchod 1 200,-Kč, stržený únor 2016. Dostal výzvu! Zeptám se finančního úřadu v Litoměřicích, má právo dlužník vědět, že je dlužníkem? Byla výzva odeslána? Penále z prodlení je v souladu se zákonem? Chudáky, kteří dluží dva, tři miliony státu, nám na daních přemýšlíme, jak oddlužit, poškodit stát. Stařík hald nepatří k těm horních desetitisícům. V našem městě, už jsou děti, kteří nemohou sportovat, chodit do kroužků, protože rodiče nemají na tyto aktivity peníze. V našem městě jsou rodiny, které nemají na placení obědů svým dětem. Dámy a pánové, úředníci města, občané. Když si vezmete do ruky příbor, starosto a radní a sednete k dotovanému obědu. Vzpomeňte si, že dvacetpět let po vaší revoluci už máme generaci, která má zase hlad. Tatínek mé matky říkal. „Chlebíček šel spát, tak vy také děti moje!“ To byla ale světová válka. Co s vámi? Rozhodně Čapí hnízdo je důležitější problém než naše děti a občané! Vidíte ještě jsem nezačal a už jsem na stránce Rejpovode!
gladiátor
 
Příspěvky: 81
Registrován: 24 zář 2014 19:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod vojta » 20 bře 2016 15:49

Co tím chtěl básník říct?
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod gladiátor » 20 bře 2016 19:44

...Milý chlapče, je vidět. Že jsi skutečně Vojta. Muselo ti dát práci než jsi vymyslel kousanec. Některé věci jsou pro některé lidi za hranice jejich myšlení, proto se vyjadřují v holých větách. Asi si text musíš přečíst vícekrát, udělat si poznámky, abys pochopil jaké máme problémy ve společnosti a hlavně ve vašem městě a tam se angažuj, opatrně ať si neublížíš. Vysoká politika patří do parlamentu. A kdybys pořádně sledoval text poznal bys, že si se zařadil mezi lejtkaře. Umí se jen pošklebovat, dělat kašpárka a sami? Drží se v tvaru, který ho naučili včas a v tichosti zaujmout. Ale chlapče nesmíš být moc vzadu, ani moc vepředu, pak by si tě mohli všimnout a to ty nechceš. Viď!...
gladiátor
 
Příspěvky: 81
Registrován: 24 zář 2014 19:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 21 bře 2016 16:59

Pane gladiátore, to nebylo fér! Ten člověk vás jen nazval básníkem, což beru jako lichotku, protože básníci alespoň občas použijí odstavce a čtení je mnohem přehlednější. Asi jsem taky podle vás tupec, ale ten chuchvalec slov jsem původně ani nečetl. Až po ponižující reakci formou tykání na adresu Vojty jsem se snažil ve vašem vyjádření něco najít. Nic. Jediné, co mě uklidňuje je fakt, že v tom asi nebudu sám, protože kromě Vojty dosud nikdo nezareagoval. Tak si aspoň važte těch dvou reakcí od lejtkařů... ;-)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod LtmPavelka » 22 bře 2016 12:05

Petře naprosto s Vámi souhlasím. Stačí mrknout na link Slavoj..... Monology p.Gladiátora nikoho nebraly, tak přeskočil sem :roll:
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod gladiátor » 22 bře 2016 16:22

Milý pánové, Já od vás nechtěl, aby jste reagovali na moje články, pitvali věty rozebírali a hledali odstavce. Nikam jsem neskákal a netoužím být básníkem a je pravda, na rozdíl od vám tlachalů řešim problémy, které se mě vůbec netýkají. A když už jsi vzpomněl TJ, tak Generální inspekci v Praze jsem pobavil dost. Počkejte si, vydržte! O spoustě bordelu hovoříte, popisujete ho a co? Co jste změnili? Pokoušíte se o to aspoň? Jen se mezi sebou štengrujete ve čtyři hodiny ráno. Zatleskejte si, poplácejte po ramenech. Slavoj radši nevzpomínejte. Spíš se dívejte jak funguje práce s mládeží. A vlastně! Děti moje, proč ztrácet čas psaním k lidem, kteří jen klábosí......... ..
Víte jak si musíte připadat? Jako veslaři. Ti také veslují obrácený zády ke světu! Vy už svůj svět máte!
V klidu pokračujte. ,,Volno!“
gladiátor
 
Příspěvky: 81
Registrován: 24 zář 2014 19:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Llukas007 » 22 bře 2016 20:30

Přiznávám se, že jsem zde poslední dlouhé litanie ani moc nečetl. Je to na mě až moc filozofování! Ale vraťme se k tématu! OD Srdce doufám, že jakési Ano v komunálních volbách dopadne dle zásluh a bude hodně těch kdo celé hnutí prokoukli! Těm kdo toho zatím nejsou nebo nebudou schopni přeji prozření do voleb parlamentních! Příjemný večer
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 22 bře 2016 21:55

Pane kolego. Hlavně, že jste všechny ostatní již prokoukl a víte co je správné jak říkal major Haluška. :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Dotaz » 24 bře 2016 21:42

Pane Urbánku,
zajímalo by mne, jaký je Váš osobní názor a názor MO ANO v Litoměřicích (nemusí být shodné) na aktuální dění ohledně Andreje Babiše na následující 3 body:
Prokazatelná lež:
Ano i AB se prezentují hesle - nelžeme a nekrademe:
1) Andrej Babiš sám sebe několikrár usvědčil ze lži! Nejdříve prohlásil, že neví, kdo Čapí hnízdo vlastnil - lež (ve sněmovně prohlásil, že ho vlastnili jeho děti a bratr partnerky). Následně prohlásil, že anonymní akcie vlastnili "nějací právníci" - lež (ve sněmovně prohlásil, že ho vlastnili jeho děti a bratr partnerky). AB prohlašoval, že Čapí hnízdo nikdy nevlastnil a přitom na Twiteru v roce 2013 uvedl příspěvek, že je to jeho projekt.
Souhlasíte s tím, že předseda vašeho hnutí a ministr české vlády lže?
2) AB prohlašuje, že nikdy nic neukradl. Jak se máme ale koukat na to, že bratr jeho partnerky pan Herodes v roce 2008 koupil několik set hektrarů půdy (na kterou si jako řadový zaměstnanec Lovochemie nikdy nemohl vydělat) a ty pak následně prodal do holdingu Agrofert? (Pro upřesnění, v té době nemohly velké společnosti v naší zemi kupovat tyto pozemky). Kdo pak mu asi peníze na tuto transakci poskytl? Vy sám velmi krizitizujete vedení města z prospěchářství, korupce apod. Vymezíte si takto i proti této kauze? Tímto "legálním" způsobem velká korporace ukradla pozemky českého státu.
3) Jak se koukáte na kauzu Čapího hnízda. Je možné, že celá transakce s anonymními akciemi byla legální a nechme úsudky až po vešetření organizací OLAF (dle následujícho odkazu i poskytnutí financí vlastníkům je již propojení http://zpravy.tiscali.cz/babis-ani-ve-s ... 008-273067 ). Proč byl projekt schován pod anonymními akciemi, když se AB holebdá transparentností. Jestli je to právně v pořádku nebo ne, je nyní jiná rovina, ale minimálně tato pětiletá transakce (doba udržitelnosti) nebyla etická a tento postup není hoden ministra financí.
Rád uvádíte, kolik kde vzniklo škody v Litoměřicích, doufám, že se sám za sebe vymezíte proti vlasnímu ministrovi, jestli ty řeči o transparentnosti myslíte vážně.
Dotaz
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2016 21:20

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 25 bře 2016 13:15

Vážený anonyme s nově založeným účtem,

musím přiznat, že mi ze všeho nejdříve přišla na mysl otázka, zda jste skutečně novým přispěvatelem na tomto fóru a nebo zda si jenom někdo z okruhu anonymů nazývajících se Selský rozum, Otázkování, ap. založil další anonymní účet, aby mohl znovu zaútočit na konkurenční hnutí ANO. Anonymy Selský rozum i Otázkování se totiž po lživých obviněních záhadně vytratily a na jimi slíbené důkazy či omluvu se tak již nikdy nedostalo. Je zajímavé, že informacemi z komunikace s těmito anonymy argumentovali na posledním zasedání ZM někteří členové vedení města. Jste tedy připraven(a) vysoupit z anonymity a sdělit čtenářům Vaši totožnost ?

Rolí MO ANO v Litoměřicích a jejích zastupitelů je řešit potřeby občanů našeho města a vše co je v kompetencích Zastupitelstva města Litoměřice, proto se mimo jiné zabýváme i Vámi zmiňovaným tunelováním městského rozpočtu. Místní organizace a zastupitelé však nemají žádné pravomoci ovlivnit celostátní problematiku, proto se naše MO Vámi zmiňovaným tématem nijak nezabývala a nemá k němu žádné stanovisko.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron