ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 23 črc 2014 13:57

Adson z Melku píše:pro Petra - tuším, že jste tu inklinoval spíše k ODS, ale to neznamená, že neplánované navýšení rozpočtu o 76 mil. by pro Vás měla být zanedbatelná věc (pro nikoho z obyvatel tohoto města). Já se tedy po přečtení vzkazu p. Urbánka jako hlupák necítím, spíše bych mu poděkoval za tyto informace ...


Tušíte špatně, ODS jsem nikdy nevolil. Obecně mě štve demagogie a oblbování lidí líbivými frázemi o těch prohnilých na radnici a vševědoucími spasiteli na straně druhé, kteří přesně vědí jak toto město před jistým krachem zachránit. Nic není černobílé a naštěstí žijeme ve svobodné demokracii a krásném městě! Proto mě oslovují ti umírněnější bez agresivních vyjádření, kteří mají o situaci přehled a nehrají si na spasitele.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 23 črc 2014 19:36

Petr píše:
Adson z Melku píše:pro Petra - tuším, že jste tu inklinoval spíše k ODS, ale to neznamená, že neplánované navýšení rozpočtu o 76 mil. by pro Vás měla být zanedbatelná věc (pro nikoho z obyvatel tohoto města). Já se tedy po přečtení vzkazu p. Urbánka jako hlupák necítím, spíše bych mu poděkoval za tyto informace ...


Tušíte špatně, ODS jsem nikdy nevolil. Obecně mě štve demagogie a oblbování lidí líbivými frázemi o těch prohnilých na radnici a vševědoucími spasiteli na straně druhé, kteří přesně vědí jak toto město před jistým krachem zachránit. Nic není černobílé a naštěstí žijeme ve svobodné demokracii a krásném městě! Proto mě oslovují ti umírněnější bez agresivních vyjádření, kteří mají o situaci přehled a nehrají si na spasitele.


Vážený pane Petře .........,

to že nejste příznivcem hnutí ANO je z Vašich příspěvků na tomto fóru více než zřejmé. Samozřejmě na to máte plné právo, stejně jako mají ostatní plné právo na kritiku věcí, které se jim nelíbí. Respektujme tedy vzájemně tato práva a nedělejme jiným to co nechceme, aby oni dělali nám.

Píšete, že nemáte rád "demagogii a oblbování lidí líbivými frázemi", ale dosud jsem nikde nezaregistroval Vaši kritiku demagogie a oblbování lidí prováděného vedením města jednostranným zpravodajstvím v Radničním zpravodaji a dalším místním tisku (což jednoznačně vypovídá o Vaší politické orientaci a pokud jste skutečně nikdy nevolil ODS, tak bych Vás tipoval na velkého příznivce pana Červína). Mnoho spoluobčanů stále podceňuje potřebu zdravého a dlouhodobě udržitelného financování města, protože je toto téma bezprostředně nepálí. Ve svém příspěvku jsem netvrdil, že u nás nastane stejná situace jako v Detroitu, ale použil jsem tuto ukázku jako příklad na jehož základě si mohou spoluobčané důležitost tohoto tématu uvědomit.

Pokud by jste si přečetl můj rozhovor na následujícím odkazu, tak by jste znal moje slova o tom, že naší "kampaní nechceme tvrdit, že je všechno v našem městě pouze špatně, ale chceme takto vytvořit protiváhu dosavadního jednostranného zpravodajství.". Kdyby nebylo jednostranné propagandy ze strany vedení města, mohli bychom vystupovat mnohem umírněněji a konstruktivněji.
http://www.litomericko.severoceskydenik ... banek.html

Ve svém příspěvku jste uvedl "Proto mě oslovují ti umírněnější bez agresivních vyjádření, kteří mají o situaci přehled a nehrají si na spasitele.". Pokud se za své názory nestydíte, můžete nám dát konkrétní příklady takovýchto pro Vás skvělých politiků ?

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 24 črc 2014 12:37

Pane Urbánku, jsem příznivcem slušných a rozumných lidí. Proto nechápu vaše slova o respektování vzájemných práv. Já snad ty vaše nerespektuji? Opět prázdná slova.
S tipováním na tom také nejste zrovna nejlépe - pan Červín je pro mě symbolem kariéristy, který se neštítí měnit dresy na potkání. Pokud se dostanete na funkci starosty města, o kterou jistě máte zájem, budete usilovat o zrušení Radničního zpravodaje, či v něm dáte dostatečný prostor kritickým názorům? Určitě se budete také chtít pochlubit svými úspěchy během volebního období. Proto bych byl v těch odsuzujících prohlášení opatrnější. Ale to je můj pohled, samozřejmě respektuji ten váš.
Za své názory se nestydím a skvělé politiky v Litoměřicích neznám. Na zdejším fóru často sdílím názory pana Panaše, který se vyjadřuje vždy slušně a většinou se znalostí věci. A koho budu volit? Komunální volby jako jediné umožňují tzv. panašování – tedy volbu napříč kandidátními listinami jednotlivých volebních stran. Tuto metodu, ostatně jako vždy předtím, opět využiji. Budu vybírat kandidáty, které znám, kteří jsou slušní a mají rozumné názory. Určitě se takoví najdou i ve vašem hnutí, které teprve získává důvěru. Takže zlomte vaz a hezký den!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Saxana69 » 24 črc 2014 13:47

Pane Urbánku, nejprve přijměte díky za odpověď na mou otázku ve věci případné spolupráce ANO s Severočeši, kterou neustále po městě roztrubuje pan Dostál. Jsem ráda, že jste tuto dohodu dementoval.

Co říci k nekonečným debatám zdejších diskutujících s panem Dostálem. Je naprosto zřejmé, že tehle lump má prostě strach. Strach, že po volbách bude odstřižen městských peněz. Aby si to pojistil tak vlezl k Severočechům a nakonec to dopadne tak, že kvůli jeho osobě je skoro nikdo volit nebude. Je to tak provařená pijavice, že spolehlivě každého normálního voliče upozorní na to aby se straně, kde se právě vyskytuje obloukem vyhnul. Je mi docela líto předsedy Severočechů pana Wunsche, s Dostálem si opravdu naběhl.

K debatě s Petrem a jeho názoru, že to s naší radnicí je vlastně docela dobré, je nutno doplnit kontext. Pan Petr Donef je činným členem TOP 09, která je v našem městě bezvýznamnou stranou a tak je Petr trochu rozpolcen, či přesněji neví co by vlastně chtěl. Pak je tu ještě druhý kontext a to je skutečnost, že manželka Petra pracuje ve vedení Městské Policie je se současným vedením radnice a speciálně starostou Chlupáčem silně propojena. http://policie.litomerice.cz/?page_id=106

Když to podtrhnete a sečtete, tak hned vypadá věta o tom, že je Petr příznivcem rozumných a slušných lidí trochu jinak.

Saksova nebo Saxova = zkracene Saxana
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 24 črc 2014 17:27

Paní Saksová, neznám vás a jsem tomu rád. Přesně takoví lidé dokáží manipulovat veřejným míněním způsobem "zaručených" informací, které někde pochytí a mají hned jasno. Dostál je lump a Wunsch si naběhl, hotovo. Manželka je speciálně s Chlupáčem silně propojena jenom proto, že pracuje v Městské policii! Bomba! Já jsem činným členem TOP 09! To jsou mi novinky! Ale paní Saksová (pokud se tak skutečně jmenuje) má jasno a je jí úplně jedno, že lže a pomlouvá. Znovu opakuji, že i minulé volby jsem volil kandidáty z různých stran a hnutí a v žádné politické straně ani hnutí jsem nikdy nebyl a nejsem! Nemusíte mně věřit a přidat se tak k těm "zasvěceným" saxanám. Každého volba. Hezký den!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 24 črc 2014 17:52

Kratke doplneni k panu Urbankovi a okopavani kotniku :
Nataceni zdarma bez jakekoliv platby:
http://youtu.be/Jn2Ya42tFkg
http://m.youtube.com/watch?v=uFqCYvp8HcI

Platba 7.000,- Kc
http://m.youtube.com/watch?v=oiOErNnSTK0

Pozadovana platba 2.000,-
Politicka kampan aneb detsky den ANO - balonky, hotdogy, kolacky od pana ministra.

Za 14 let jsme neodmitli ZADNY nekomercni subjekt, ktery nas telefonicky ci emailem pozadal o natoceni reportaze. Kazdy den nas takto zvou na jdu az dve nekomercni akce. Diky tomu, ze jsme pijavice, nemusi tyto subjekty nic platit. Vychazime vstric i napriklad poradatelum kulturnich akci, kteří maji jine medialni partnery a nase logo nepouzili. I zde se snazime jejich akce propagovat.

A za stejnych 14 let jsme prosli radou ruznych voleb, kde jsme odmitli delat zdarma reportaze typu, kterou pozadoval pan Urbanek. Je tedy pochopitelne, ze jsme si par mocnych nepratel vytvorili. Ovsem jsou mezi nimi i taci, kterym jsme v jednech volbach odmitli i placenou inzerci za standardni cenikove ceny a v dalsich volbach uz jsme normalne spolupracovali.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 31 črc 2014 00:35

Netýká se to přímo Litoměřic, ale týká se to ANO. http://www.investigate.cz/politika/vyvo ... e-ano.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 31 črc 2014 06:59

Ano, ANO je zajímavé seskupení. Z článku: "....ANO láká politické dobrodruhy, nováčky i zkušené harcovníky, kteří vyměňují politické dresy s každým volebním obdobím. Mnozí jako nestraníci, aby před voliči zvýšili svůj kredit..." Ano, trefné!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Saxana69 » 31 črc 2014 17:06

Pane Petře a zase jsme u těch kontextů. Je vaše antipatie k ANO antipatií čistě politickou či obecnou (jsteli konzervativní a vše nové je vám nepříjemné) Nebo je to tak, že vám vadí, že ANO Litoměřice slibuje zrušení botiček, což existenčně může ohrozit vaší manželku, která má ekonomický příjem z botiček na starosti. A nebuďte na mne prosím vzeklý a neurvalý. Přeci jste mohl v klidu napsat Jmenuji se Petr Donef, pracuji v Lidišce v Libochovicích a moje manželka pracuje jako ekonomka v Městské Policii v Litoměřicích. Vzhledem k práci mé ženy jsem loajální ke starostovi Chlupáčovi a plánované kroky ANO by se mohly existenčně dotknout naší rodiny. Kdybyste ještě doplnil že pracujete v několika komisích TOP 09, tak by to bylo fakt na férovku. Místo toho tu kážete o morálce a rozumu a to je podle mne dost podpásovka.
Saksová
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 01 srp 2014 07:34

Saxano, v první řadě byste měla sama zveřejnit vaši pravou identitu, pokud toto žádáte od jiných. K tomu samozřejmě přidat kde pracujete, co dělá manžel a mnoho dalších "zajímavostí"... Tady diskutujeme o ANO v komunálních volbách. Vás zajímají jen babské drby a do toho lžete jako když tiskne! Tomu se tady nedá bránit, bohužel. Snad si každý slušný člověk udělá obrázek sám. Teď ještě k tématu. Už několikrát jsem tu psal, že prakticky ve všech stranách jsou lidé slušní a schopní - tedy i v ANO. Kdyby si opravdu každý volič udělal tu práci a zaškrtal svých 27 kandidátů napříč stranami, které víceméně zná a mají jeho důvěru, měli bychom na radnici skutečný výběr těch nejlepších. Nejsem politik, ale chci svým hlasem pomoci lidem, které znám a vážím si jich. Hezký den!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 01 srp 2014 07:58

Mimochodem, cituji myšlenku jednoho z členů tohoto fóra, která je snad tři roky stará, ale jak se zdá, stále živá! ".... Toto förum zničili lidé typu Saxana, Sněhurka a další, kteří pomlouvají, jen aby poškodili. Běžná kritika, která zde zaznívá (parkování, jednosměrky, slevy na nájmech apod.) je naprosto korektní a mnohdy oprávněná. Bohužel se sem dostaly praktiky jednotlivců, kteří neváhají a kritizují z mnoha různých IP adres a předplacených sim karet tak, aby byli pokud možno nedohledatelní.....". Pouhá citace někoho, kdo má (měl) se Saxanou podobné zkušenosti jako já!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Saxana69 » 01 srp 2014 10:28

Pane Petře, neblázněte. Vaše věta kterou jste si na zdejším foru vyhledal a která zní : Toto förum zničili lidé typu Saxana, Sněhurka jsem si také napsala do vyhledávací řádky tohoto fora a musím říci, že tu skutečhně padla. Víte ale kdo jí napsal ? Jakýsi Dotík, což není nikdo jiný než jeden z dlouhodobých tunelářů městských peněz, vystupující také jako Dostál nebo Litomericko24. Ukažte mi v ltm nėkoho, kdo považuje tohoto lumpa za normální osobu. Je to synonymum všeho špatného co provází místní komunální politiku. Neklesejte prosím na jeho úroveň. Ptal jste se kdo jsem. V jednom svém příspěvku v minulosti jsem detailnė popsala svou totožnost tak prosím hledejte. Nemám co skrývat, ani manžela, jelikož jsem rozvedená a můj bývalý žije mimo náš kraj.
Obvinil jste mne že jsem lhářka. Proč ?
Pracuje vaše žena na MP Ltm jako ekonomka ? To si může každý přeci ověřit od pana Googla. Pracujete vy v komisich TOP 09 ? Taky odkazuji na pana Googla.
Tak kde je prosím ta lež ? Zdá se mi, že nejde o lež ale spíše o vaší zlobu. Ale pak se zlobte na sebe, že jste tu nesdělil, že jste ve vztahu k vedení radnice ve střetu zájmů ( spíše tedy vaše rodina) a vaše obhajoba radničních zlodějen je čistě účelová. Na druhou stranu musím přiznat, že spousta lidí vč mne by se možná chovala stejně, kdyby byla ve vaší situaci. Já vás neodsuzuji, jen jsem předloźila kontext, ve kterém je třeba vaše příspěvky číst. Toť na vysvětlenou.
Saksová
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 01 srp 2014 13:04

Je hluboko pod moji úroveň hrabat se někomu v jeho soukromí, jako to děláte vy. Asi vám to činí neskonalou rozkoš. Toť vše na vaši adresu. Pokud budu reagovat, tak na dané téma. Drby přenechám jiným.... Hezký den!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Ropovod » 04 srp 2014 21:24

Žádná Jana Saksová v Ltm nebydlí, jseš ubožák.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 10 srp 2014 23:51

Vážení spoluobčané,

hnutí ANO Litoměřice připravilo svoje PROGRAMOVÉ TEZE, které jsme dne 21.června 2014 představili veřejnosti v rámci pravidelného setkávání s veřejností v našem Hyde Parku. Tímto bych rád poděkoval všem zúčastněným za velice podnětné připomínky, které jsme zapracovali do další verze programových tezí, jež naleznete na níže připojeném odkazu.

http://www.anolitomerice.cz/assets/prog ... 014_01.pdf

Z tohoto dokumentu se dozvíte co budeme prosazovat pro občany našeho města v následujícím volebním období. Protože máme zájem i nadále naslouchat Vašim názorům a potřebám, oceníme Vaše komentáře zaslané emailem na adresu mo.litomerice@anobudelip.cz či sdělené veřejně na tomto fóru. Máte tak unikátní možnost ovlivnit svými připomínkami finální podobu našeho volebního programu s nímž se budeme v nadcházejících komunálních volbách ucházet o Vaše hlasy a tím také to co pro Vás budeme dělat v následujících 4 letech.

V několika posledních volebních obdobích nebylo v Litoměřicích zvykem připravovat podrobné volební programy a prezentovat veřejně občanům programové prohlášení nově zvoleného vedení města. To je také důvodem proč nebylo možné nijak kontrolovat zda vedení města plní svoje předvolební sliby či nikoli. Tento přístup samozřejmě vyhovoval vládnoucím stranám jelikož mohly prezentovat jako své úspěchy téměř cokoli.

V rámci vytváření nové politické kultury chceme tuto situaci změnit. Pokud ve volbách získáme od našich spoluobčanů dostatečný mandát, tak jsme připraveni pravidelně veřejnosti prezentovat stav plnění našich slibů, které jsme Vám v tomto volebním programu dali.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 17 srp 2014 21:02

Přečetl jsem si volební program ANO, jak nám doporučil pan Urbánek. Ano, zajímavé čtení to opravdu je, ale zdá se mi, že :
1/ je tento program vyhotoven nejméně na 12 let
2/ ANO nemá ve vlastních řadách odborné týmy, které budou schopny tyto sliby plnit (nebojte se,vím, že vznikají koalice)
3/ ANO si určitě uvědomuje, že existují přísná rozpočtová pravidla pro hospodaření měst a obcí, která jsou vázána k chodu municipálního celku
4/ Andrej Babiš není opravdový kouzelník, ale ministr financí, který slíbil, že bude spravedlivý ke všem stejně

Již jsem někde upozorňoval, že nejdříve se zjišťuje skutečnost a potom se nastavuje realita. Ta je bohužel vždy nepříjemným překvapením, které redukuje skvělé záměry i cíle a dostavuje se frustrace. Jen silný tým je schopen překonat nepříjemný začátek a postupně nastavovat reálné cíle. V jeho čele dnes již nemohou stát učitelé či lékaři, v jeho čele musí stát manažeři, kteří dokáží racionálně uvažovat a je jim cizí vznášet se v oblacích a zanechávat za sebou historickou stopu. Kolik těch zkušených a protřelých manažerů v Litoměřicích opravdu je pane Urbánku? Dokáži si odpovědět sám, ale budu rád, když si přečtu Váši představu konkrétních jmen.
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 19 srp 2014 06:16

Vážený pane Wind,

děkuji Vám za zájem o náš program a za Vaše konstruktivní připomínky. Při této příležitosti bych chtěl poděkovat i všem ostatním, kteří nám zasílají jejich podnětné připomínky emailem. Tento dialog nám pomůže doladit náš volební program a hlavně stanovit jeho priority v souladu se skutečnými potřebami a zájmy našich spoluobčanů.

Souhlasím s Vámi, že přicházíme s velice ambiciózním programem, ale slovy básníka "Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo zná jen malý cíl.".

Realizaci volebního programu či programového prohlášení rady města vzniklého jako kompromis mezi programy všech koaličních stran neprovádí pouze 27 kandidátů jedné strany či hnutí, ale starosta, 3 místostarostové, dalších 5 radních a hlavně úředníci městského úřadu společně s pracovníky různých příspěvkových organizací města za podpory zastupitelstva a různých výborů či komisí. Jsem pevně přesvědčen, že převážná většina zaměstnanců městského úřadu a příspěvkových organizací města jsou velice kvalitní odborníci, kteří s odpovědnějším vedením města, větší motivací a při stanovení správného zadání a priorit dokáží poskytovat občanům města ještě mnohem lepší služby než dnes a dokáží tento program úspěšně realizovat.

V posledních 15 letech jsem řídil pobočky velké mezinárodní společnosti v Evropě, Africe a Ásii, kde jsem byl odpovědný za tisíce zaměstnanců a rozpočet v řádu desítek miliard korun. Troufám si tedy tvrdit, že mám dostatek manažerských zkušeností, které jsem nyní připraven využít ve prospěch svého rodného města. V našem týmu v hnutí ANO v Litoměřicích máme další zkušené manažery, lékaře, pedagogy, podnikatele, živnostníky, právníky či odborníky na veřejnou správu, z nichž bychom byli v závislosti na výsledku voleb a koaličních dohod schopni vybrat dostatečně kvalitní obsazení místostarostů a rady. Mezi našimi kandidáty však najdete i důchodce, studenty či řadové zaměstnance, kteří zároveň zajistí, abychom v naší práci nezapomínali na žádnou skupinu našich spoluobčanů. Neopominutelnou předností hnutí ANO, jak na celostátní úrovni tak i v Litoměřicích, je upřednostňování odbornosti před politickou příslušností, v případě potřeby tak nebudeme váhat sáhnout po dalších odbornících mimo naše řady.

Z našeho pohledu patří mezi odpovědnosti vedení města i prosazování zájmů svých občanů u dalších veřejných institucí. Náš program tedy zahrnuje i akce, které hodláme prosadit k realizaci z rozpočtů kraje či dalších státních institucí. Příkladem může být dlouho odkládaná oprava Tyršova mostu, jejíž realizaci zařadilo Ředitelství silnic a dálnic do svého plánu na rok 2015 až díky letošní návštěvě Ministra dopravy zajištěné Litoměřickým poslancem za hnutí ANO panem Richardem Brabcem. Jsem si jist, že jiné vedení města by stejným způsobem podporoval i Litoměřický senátor pan Hassan Mezian. No a můžeme také doufat, že v krajských volbách za 2 roky uspějí i další zástupci z Litoměřic, kteří budou zájmy města hájit na krajské úrovni úspěšněji než dnešní místostarostové. Společně s různými dotačními programy, které budou v dotačním období 2014-2020 vypisovat jednotlivá ministerstva pod gescí Ministerstva pro místní rozvoj, by tak mělo být možné zajistit dostatek finančních prostředků na realizaci všech plánovaných akcí. Při zlepšování nabídky pracovních příležitostí budeme také spoléhat na úzkou spolupráci s agenturou CzechInvest a jimi zajišťované soukromé investory.

Rozumím, že konkrétní volební program a připravenost zodpovídat se z plnění daných slibů občanům (t.j. z mého pohledu akcionářům a zákazníkům města) nejsou v Litoměřické komunální politice obvyklým přístupem a že tím "neseme svoji kůži na trh". Takovýto postup je však naprosto obvyklý u všech dobře řízených firem a kromě dosavadního politikaření či alibismu nevidím jediný důvod proč by takovýto transparentní postup nebylo možné přenést i do politiky a tím přispět ke zlepšování politické kultury. Nikdo není dokonalý a nikdo samozřejmě nemůže 100% garantovat splnění všech cílů. Pro ty kdo budou skutečně pracovat ve prospěch občanů bez klientelismu a zneužívání funkcí k osobnímu prospěchu však bude mnohem jednodušší transparentně obhajovat konkrétní výsledky své práce a proto se nemusí tohoto přístupu nijak obávat.

Se zveřejněním naší kandidátní listiny jsme čekali na její konečné potvrzení registračním úřadem, který provádí jejich prověřování. Na základě Vaší žádosti ověřím aktuální stav a konkrétní jména samozřejmě co nejdříve zveřejníme.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 19 srp 2014 22:33

Mě Vaše odpověď zcela neuspokojila. Vaše personální složení, ani personální složení ostatních subjektů není nastaveno na 100% využití pro práci v komunální politice. To bychom byli výjimkou v celé republice. Byl bych rád, kdyby slova a činy byly jednotné. I to by byla zvláštnost v naší zemi. Na závěr přidám prosbu - nenechte se vlákat do pasti lumpíků z ODS!
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 20 srp 2014 10:43

Vážení spoluobčané,

na níže připojeném odkazu naleznete přislíbenou kandidátní listinu hnutí ANO pro komunální volby v Litoměřicích.

http://data.quasar.cz/ANO_LTM/kandidatk ... E_v_07.pdf

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 20 srp 2014 20:21

Ze všech sestav doposud známých jmen na kandidátkách jsou zatím plně použitelná jména dvě - Vy pane Urbánku a lídr Volby ing. Mayer. Potom je už jen hluboký příkop. Kopíruje to situaci v celé republice. Kde nic není, ani smrt nebere, jak se praví. Jestli to je pro Vás zklamání, tak je mi to opravdu líto. Nakonec sám musíte vidět, do jaké personální situace se dostal Váš ministr financí a předseda hnutí pan Babiš. U nás je to obdobné.
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků