ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 19 črc 2014 09:28

No ty koky, novinarska etika pana Dostala v praxi. Neodmitam zverejnit reportaz, pokud mi za ni zaplatite. A vlastne je jenom nahoda, ze kandiduji za jinou stranu.

At zije nezavislost.

Jeste nedavno se tu pan Dostal prsil tim, ze vsem stranam nabidl, ze jim cokoliv zverejni a divil se, ze nikdo nemel zajem. Jaksi zapomnel dodat, ze za to chce penize :)

Tady skutecne chybi nejake nezavisle medium.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 19 črc 2014 11:07

Mame nezavisle medium - ANO mohlo zavolat Ceskou televizi nebo Cesky rozhlas. V opacnem pripade i ja musim platit za tiskarnu, hosting, odvysilani, strih, natoceni a mnoho dalsich veci. Takze - prostor ma kazdy, kdo si zaplati adekvatni naklady a to by mohl pochopit i pan Urbanek jako spickovy (bez jakekoliv ironie jej opravdu povazuji za spickoveho manazera) manazer firmy Lafarge (mimochodem stejne cementarny, kterou mame par kilometru od mesta...a podle nekterych clenu Strany zelenych nam v Litomericich dela docela bordel)
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 19 črc 2014 11:37

Litomericko24.cz píše:Petr Urbanek - stale cekam na to okopavani kotniku. A mluvite ted za ANO nebo za sebe? Protoze s ANO jsem v kontaktu denne, zrejme to akorat predsedovi nikdo nerika :)
mozna by stalo za to si trochu upravit vnitrni postupy predavani informaci...

PS: ja neodmit zverejnit...poslal jsem vam cenik...stejne jako kazdemu jinemu, kdo by chtel zverejnit info z predvolebni kampane...


Vážený pane Dostál,

já se také pravidelně scházím se svými různými známými, ale nikdy bych se neodvažoval tato osobní přátelská setkání prezentovat jako oficiální jednání se zaměstnavatelem těchto lidí či se sportovním klubem jichž jsou členem. Z Vašich slov je zřejmé, že se snažíte zneužít popularity hnutí ANO ve svůj vlastní prospěch. Je jenom věcí Vašeho osobního svědomí co všechno děláte či neděláte, nebuďte však poté překvapen, že ostatní lidé Vaše jednání sledují a dle něj Vás poté i hodnotí.

Protože se toto fórum týká především věcí veřejných (s malým v) a osobní neshody sem rozhodně nepatří, nebudu se zde již dále k Vaší osobě jakkoli vyjadřovat.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 19 črc 2014 11:54

měl jsem za to pane Dostále, že už dostáváte zaplaceno za informace o dění ve městě ...

pane Urbánku, mohu se mýlit ale dle mého zbytečně stavíte vedle sebe velikost kompromisů (budou takové, jaké připustíte, vždy je nějaká hranice možného, rozumného, ještě akceptovatelného) a premisu znovuvlády ODS. ODS je odepsaná svoji zločinecko politikou celorepublikově a pokud dokáže přesvědčit dostatečný počet našich spoluobčanů, pak si nic jiného tady nezasloužíme, pak Pán Bůh s námi ...

Koalici dle mých představ bych viděl ve složení z některých těchto subjektů - SZ, ANO, TOP09, KDU mám za to, že to bude dostečný počet k nadpoloviční většině ...

Apropos, pane Urbánku, apelovat na svědomí pana Dostála je poněkud komické, zvlášť když jeho životním mottem je, jak sám uváděl několikrát i v této diskuzi toto souvětí - Není to vždy tak, jak si to člověk naplánoval a cesta k cíli nemusí být vždy rovná a přímá. Ano, toto přesně vystihuje pana Dostála!
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 19 črc 2014 11:56

Pane Dostale, dovolim si pouzit vasi chybnou logiku. Poslete mi prosim vase fakturacni udaje a ja vam poslu fakturu, za to, ze zde muzete prezentovat sve nazory (i presto, ze jste deklamoval, ze to delat nebudete). Ja holt taky musim platit hosting...

Jinak musim tedy naprosto souhlasit s panem Urbankem.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 19 črc 2014 12:07

Liska - s tim rozdilem, ze p. Urbanek vedel cenu predem...takze - klidne si vsechny moje posty smazte a od teto chvile tedy beru Litomerickeforum.cz stejne jako bezne komercni medium - vsechno ma svou cenu a nejak to musite financovat. Zverejnete cenik a podle toho dal budem postupovat. Predpokladam, ze ostatni vam take nejak plati ;) ale samozrejme to pro ne muzete delat zdarma, protoze jsou vam jejich nazory sympaticke, ci proste mate pocit, ze si je maji ostatni take precist.

P. Urbanek - stale cekam na ty odkazy na moje media, kde jsme ANO okopavali kotniky. V opacnem pripade to beru jako dalsi vasi osobni lez a skoro bych to bral tak, ze jste pak mohl lhat i v dalsich vecech...treba v ANO magazinu. Ale to si netroufam tvrdit, protoze i treba s tim okopavanim kotniku ANO v nasich mediich mate pravdu a prokazete to...a s Tomasem Sarnovskym - vasim volebnim manazerem - jsme si vse dnes vyrikali a nase veskere kontakty na tema politika (od listopadu 2013) jsem razne ukoncil a predal jsem mu kontakty na lidi vhodne k oficialnim setkanim za ucasti kamer.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod marga » 20 črc 2014 08:55

Litomericko24.cz píše:Liska - s tim rozdilem, ze p. Urbanek vedel cenu predem...takze - klidne si vsechny moje posty smazte a od teto chvile tedy beru Litomerickeforum.cz stejne jako bezne komercni medium - vsechno ma svou cenu a nejak to musite financovat. Zverejnete cenik a podle toho dal budem postupovat. Predpokladam, ze ostatni vam take nejak plati ;) ale samozrejme to pro ne muzete delat zdarma, protoze jsou vam jejich nazory sympaticke, ci proste mate pocit, ze si je maji ostatni take precist.

P. Urbanek - stale cekam na ty odkazy na moje media, kde jsme ANO okopavali kotniky. V opacnem pripade to beru jako dalsi vasi osobni lez a skoro bych to bral tak, ze jste pak mohl lhat i v dalsich vecech...treba v ANO magazinu. Ale to si netroufam tvrdit, protoze i treba s tim okopavanim kotniku ANO v nasich mediich mate pravdu a prokazete to...a s Tomasem Sarnovskym - vasim volebnim manazerem - jsme si vse dnes vyrikali a nase veskere kontakty na tema politika (od listopadu 2013) jsem razne ukoncil a predal jsem mu kontakty na lidi vhodne k oficialnim setkanim za ucasti kamer.



Urbanek nebude skakat jak piskam?
Tak sup s nim na listinu nepratel. :-)
marga
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21 čer 2014 05:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 20 črc 2014 09:09

Překoty zprosta litomericko24 by stály za psychologickou studii.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 20 črc 2014 09:13

Marga - pokud si pozorne prectete jeho zpravy, tak Litomericko24.cz odmitlo skakat jak pisknul (na coz zrejme Babisovci nejsou zvykli) a jsem nepritel. Ale urcite se da souhlasit s tim, ze jsme nepratele. Alespon do te doby, nez sem hodi odkazy, kde jsem ANO okopaval kotniky. V opacnem pripade se mohu domnivat, ze lez je bezna zbran v jeho kampani.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 21 črc 2014 23:16

Věci veřejné se infiltrují do ANO :-) http://www.litomericko.severoceskydenik ... osice.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Birner Pavel » 22 črc 2014 14:43

Pro Honzu,
příspěvek o infiltraci Věcí veřejných do ANO nepatří na toto diskuzní fórum o komunálních volbách v Litoměřicích, tvé upozornění se týká Lovosic.
Jak již zmínil náš místní předseda Petr Urbánek, nejsme v Litoměřicíh stranou či hnutím přeběhlíků!

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 22 črc 2014 15:19

No, snad to tak zůstane! Nicméně, vaše strategie napadání něčeho, co jste neviděli, u čeho jste nebyli, co vám není zcela známo, není, dle mého názoru, úplně dobrou strategií. Vytvořte si prosím předpoklad těch subjektů, které by vás případně doplnily a začněte s nimi komunikovat, vyhnete se tím překvapení, které by vás mohlo čekat. Pan Urbánek zde hovořil například o Straně Zelených. Budete muset hledat hodně, hodně dlouho, než najdete nějakého schopného a zejména pracovitého zeleného. Je něco jiného psát sem na toto fórum a je něco jiného umět se postavit pragmaticky k problémům, které toto město má. Nechci se nijak dotknout Strany Zelených, ale vaše přihlouplé spojení s Červínem, o vás tak trochu vypovídá. Pan Panaš se snaží rozptýlit obavy z předchozího volebního období. Bude to však velmi těžké. Ten kdo se trochu politicky vzdělává, jistě nezapomněl na triumvirát politických přátel Topolánek, Kalousek, Bursík a největší loupeže v dějinách tohoto národa cestou dotací pro Zelenou energii vyvolených. Co to má společného s Litoměřicemi, ptáte se? Nic jiného, než, že vrána k vráně sedá. Než si vrána k vráně sedne, je třeba, aby se vrány vzájemně prověřily!
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 22 črc 2014 15:27

V kontextu nezodpovědného hospodaření současného vedení našeho města připojuji odkaz na zajímavý článek o tom, jak daleko může takovýto přístup dojít.

http://www.novinky.cz/ekonomika/342910- ... penze.html

V ČR naštěstí nejsou důchody vypláceny z městského rozpočtu a tak stejné riziko u nás přímo nehrozí, ale situace zkrachovalého města Detroit musí být naprosto zoufalá, když jsou sami občané města připraveni hlasovat pro snižování svých vlastních důchodů.

Většina našich spoluobčanů si rizika nezodpovědného nakládání s městským rozpočtem pravděpodobně dostatečně neuvědomuje, protože je to pro ně příliš imaginární a zatím nic nepociťují na svojí vlastní peněžence ani na městem poskytovaných službách. Až však podobný okamžik jako v Detroitu nastane a všichni si reálnost této hrozby plně uvědomí, bude řešení vzniklé situace mnohem bolestivější než kdybychom začali odpovědněji hospodařit již nyní.

Vedení města navrhuje zastupitelstvu ke schválení v tomto týdnu další navýšení ztráty/schodku/deficitu letošního rozpočtu města minimálně o další 3 mil.Kč na 76 mil.Kč a pokud budou schváleny i další výdaje ve výši 2,2 mil.Kč doporučené Finančním výborem vedeným radním za ODS Radkem Lončákem, tak přesáhne celková letos rozpočtovaná ztráta/schodek/deficit částku 78 mil.Kč (18% celkových letošních příjmů). Pan Lončák se nám v Radničním zpravodaji snažil namluvit, že tato letošní ztráta/schodek/deficit bude využita jako spoluúčast k různým dotacím zhodnocujícím majetek města. Ani jedno z v tomto týdnu schvalovaných navýšení rozpočtovaných výdajů však není takovouto spoluúčastí k dotaci, namísto toho zde jako příklad můžeme uvést dodatečné výdaje 1,1 mil.Kč na původně neplánovaný nákup jednoho auta.

Když už radní nedokáží začít šetřit, aby letošní ztrátu/schodek/deficit snižovali, musím "ocenit", že po veřejné kritice alespoň začali snižovat tempo dodatečného navyšování rozpočtovaných čistých výdajů z 36 mil.Kč v lednu, 18 mil.Kč v březnu, 13 mil.Kč v dubnu, 15 mil.Kč v červnu na "pouhých" 5 mil.Kč v červenci.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 22 črc 2014 20:19

Pane Birnere, přeběhlíky tam samozřejmě máte. Nikoliv politické, ale kolik lidí z vaší kandidátky opravdu bydlí v Litoměřicích a kolik si sem napsalo bydliště jen papírově a nebydlí tu a ani nepracují? Schválně :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Ondra » 22 črc 2014 21:56

To mě trochu zaráží. Jmenujte konkrétní osoby, znáte - li je a nepište v hádankách. Před volbami by se mělo uvádět vše na pravou míru. Zdá se, že nás nejedno překvapení ještě čeká.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr » 23 črc 2014 08:11

Pane Urbánku, nemusíte dělat z lidí hlupáky a srovnávat nesrovnatelné. Detroit, město s více jak milionem obyvatel, proslavené automobilovým průmyslem, který krachuje, srovnáváte s Litoměřicemi? Co máme společného? Nekonečné, nesplacené dluhopisy, nulové akcie, krachující automobilové koncerny? Nebo vámi neustálé opakování slov ztráta/schodek/deficit? (On je čtenář hlupák a nic nepochopí?) Proč? Skutečně rychle se učíte umění politické manipulace lidmi, kdy nešetříte silnými slovy a nesmyslnými srovnáními. No, nic. Hezký den všem!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 23 črc 2014 08:18

Ondro, zatím nezveřejním, třeba to Ano nějak vysvětlí, třeba to vysvětlení má. Osobně si navíc myslím, že takovéto lidi má na kandidátce kde kdo, protože je potřeba tu kandidátku zaplnit a lidé se tam nehrnou, tak se holt musí brát i jinde :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 23 črc 2014 08:44

pro Petra - tuším, že jste tu inklinoval spíše k ODS, ale to neznamená, že neplánované navýšení rozpočtu o 76 mil. by pro Vás měla být zanedbatelná věc (pro nikoho z obyvatel tohoto města). Já se tedy po přečtení vzkazu p. Urbánka jako hlupák necítím, spíše bych mu poděkoval za tyto informace ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Birner Pavel » 23 črc 2014 12:54

Pro p.Rajnohu - pro jistotu jsem si otevřel naší kandidátku a nějak jsem nenašel žádného kandidáta, který by opravdu nebydlel či nepracoval v Litoměřicích.
My nemáme co skrývat (jako naši političtí konkurenti), jsme otervřené hnutí a jak již psal jiný respondent, napište koho tím máte na mysli, rád se k tomu vyjádřím a nebudu psát v hádankách.
Vyjádřím se ještě k diskuzi o hospodaření města. Jelikož jsme demokratická společnost, každý máme právo na svůj názor. Náš názor je, prosazovat vyrovnané hospodaření. Někomu se to líbí někomu ne, my to respektujeme a je na voličích na kterou stranu se přikloní, zda žít v jistotě klidného života s možností podpory rodin, sportu, kultury, zvelebování města, nebo zda tímto aktuálním tempem žít od roku 2016 na dluh a následně se dostat do dluhové spirály, kdy bude třebay začít rozprodávat zbylý majetek města, aby bylo na úhradu dluhů a již nezbylo na běžný chod Městského úřadu.
Příklad je jednoduchý - každý občan může žít na dluh, je to jeho právo. Po určité době mu již půjčí jen lichvář a do konce života již dotyčný jen splácí dluhy, bez možnosti normálního života a to jen proto, že žil pár měsíců či let způsobem, kdy jeho výdaje výrazně překračovaly příjmy.
Nikde totiž není dáno, že příjmy města z přerozdělení daní nezačnou klesat. Již nyní je jasné, že díky konci Lva Praha město přijde o daňové příjmy za dva hráče, protože oba mají trvalé bydliště v Litoměřicích. Spoléhat se na to, že příjmy města budou mít stoupající či konstantní tendenci nejde, město musí být připraveno na horší časy a mít rezervu. Litoměřice tuto rezervu měly ve výši cca 150 mil.CZK, ale o půlku jsme již přišli za posledních 6 měsíců díky současnému vedení radnice.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 23 črc 2014 13:10

Posílám SZ
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků