Severočeši.cz

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Litomericko24.cz » 08 srp 2014 10:00

Litelot - protoze v dobe podani kandidatky mel trvale bydliste v Racinevsi. Vzhledem k tomu, ze mnoho let podnika v Litomericich a zna tedy mistni pomery vyborne - coz je bez debat a jeho obchod lide znaji - a trvaly pobyt je nutny v podstate jen kvuli volbam, tak si jej zmenil. Dalsi nas kandidat je na tom stejne - mnoho let bydli v Ltm ale nikdy zde nekandidoval a menit trvale bydliste je pro podnikatele hodne administrativne narocne (rejstriky, ZL atd.) tak nemel potrebu to resit.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod litelot » 08 srp 2014 10:54

Takže účelové "přestěhování " do Litoměřic. Veřejný život není jenom o podnikání. Jak jinak se pan Husák dosud veřejně angažoval? Svůj krámek si vede velmi dobře ale obávám se, že je potřeba dělat pro město mnohem víc, přes den je ve svém obchodě, večer a víkendy mimo Litoměřice.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Litomericko24.cz » 08 srp 2014 11:36

Litelot - kandidatka Severocechu funguje jako tym. Marcel Husak a Pepa Kalina jsou podnikatele v centru mesta. Znaji problemy centra a mohou nam ostatnim predavat cenne informace z provozu - a to se deje. Na verejny zivot mame na kandidatce Olgu Kubelkovou, Romana Muncinskeho atd.
V minulosti meli zastupovat podnikatele v centru panove Chovanecek a Tvrdik. Jak se jim to darilo je tezko hodnotit, protoze pozici proti 10 zastupcum ODS meli velmi tezkou. Uvidime, jak se bude darit Marcelovi a Pepovi. V kazdem pripade mohou ocekavat plnou podporu celeho tymu - stejne tak tym ocekava jejich podporu jakmile budou jejich zkusenosti potreba.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Achab » 08 říj 2015 22:09

severocechum s ANO to neklape ani u nas a ani v kraji http://www.severoceskydenik.cz/politika ... sebou.html
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Lgott » 09 říj 2015 10:55

Tady v Ltm v čele se svým pilotem sbírají opravdu body. :D Nejenže je ten člověk terčem posměchu široké veřejnosti, ale už i stihl ukázat svou křivou páteř a stal se vykonavatelem osobní msty. https://www.litomerice.cz/informace-dle-zakona/poskytnute-informace/3070-informace-dle-zakona-c-106-1999-sb-zmena-org-struktury-centra-cestovniho-ruchu
Lgott
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2015 10:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Filda » 09 říj 2015 11:40

Lgott píše:Tady v Ltm v čele se svým pilotem sbírají opravdu body. :D Nejenže je ten člověk terčem posměchu široké veřejnosti, ale už i stihl ukázat svou křivou páteř a stal se vykonavatelem osobní msty. https://www.litomerice.cz/informace-dle-zakona/poskytnute-informace/3070-informace-dle-zakona-c-106-1999-sb-zmena-org-struktury-centra-cestovniho-ruchu


Dobrý den. Můžete osobní zájmy Wunsche pro nás nezasvěcené, objasnit?
Filda
 
Příspěvky: 30
Registrován: 20 srp 2014 15:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Petr Urbánek » 09 říj 2015 12:10

Filda píše:Dobrý den. Můžete osobní zájmy Wunsche pro nás nezasvěcené, objasnit?

Prvotní informaci může poskytnout následující příspěvek vložený dne 4.7.2015 v 8:18 uživatelem Lenka Gottwaldová na FB stránkách hnutí ANO. Uvidíme zda bude někdo schopen poskytnout i více podrobností.

"Proč se Severočeši nepochlubí tím,že jejich zástupce v Radě dal návrh ke zrušení mého pracovního místa čistě jen na základě osobní msty pana Szánta,kterou inicioval skrze pana Dostála a pana Wunsche?Připravit o zaměstnání člověka s chutí pracovat,samoživitelku s hypotékou...to chce fakt silný žaludek.Fandím opozici,protože ti kašpaři v koalici si dělají,co chtějí....např. vytvořili pracovní pozici pro komunistu,který jim vše ještě posvětí."

Celou situaci dokresluje i skutečnost, že CCR nemá ve svých schválených kompetencích radní Wunsch, ale místostarosta Krejza. Pokud byly organizační změny CCR skutečně potřebné, proč je navrhoval radní Wunsch a nikoli odpovědný místostarosta či ještě lépe odpovědná ředitelka CCR, která je ze zákona jediná oprávněná takovéto změny navrhovat ?

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Lgott » 09 říj 2015 12:15

Pan letuška, jak mu mnozí přezdívají (vzhledem k jeho mlžení v rámci profese v době voleb zcela oprávněně) byl dle mého názoru pouze "Hurvínkem", který vykonal zadání, které bylo jasně popsáno v jeho návrhu do RM, viz předešlý odkaz. Jak předpokládám, nepředcházelo tomu žádné studium ekonomických ukazatelů, kde by bylo jednoznačně vidět, že zrušením konkrétní pozice dojde k efektivnějšímu fungování organizace.
Prostě stručněji řečeno, pan letuška se kamarádí s panem pisálkem a oba jsou kamarádi jistého pána bez vzdělání, který sedí na krajské židličce a přidržuje kohoutek dotací. Pána, který se neštítí snad ničeho, vč. zasílání dopisů s pomluvami, které jsou jak vystřižené z filmů o kmotrech. Stydno mi je, že se k tomuto kroku zaprodalo celkem 5 radních. Pak to město má nějak vypadat, když ho řídí tací lidé. Pro komunistu místo vytvoří, svobodnou matku s dítětem vyrazí.
Lgott
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2015 10:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Lgott » 09 říj 2015 12:21

Petr Urbánek píše:Celou situaci dokresluje i skutečnost, že CCR nemá ve svých schválených kompetencích radní Wunsch, ale místostarosta Krejza. Pokud byly organizační změny CCR skutečně potřebné, proč je navrhoval radní Wunsch a nikoli odpovědný místostarosta či ještě lépe odpovědná ředitelka CCR, která je ze zákona jediná oprávněná takovéto změny navrhovat ?

Petr Urbánek


Dle 106tky jsem požádala o další informace. Ve výpovědi jsem se totiž dočetla pouze to, že rada schválila organizační změnu - zrušení místa. To, že to bylo v rámci zvýšení efektivity a nehospodárnosti jsem se dozvěděla až na základě mnou vyžádaných informací.
Lgott
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2015 10:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Vladislav Liška » 09 říj 2015 13:42

Jen malá ilustrační poznámka - dle mého osobního názoru a osobní zkušenosti tímto CCR přišlo o nejlepší osobu co tam byla, včetně její vedoucí, kandidátky za ODS (což nám uzavírá hezky kruh). Jsem docela rád, že se tohle téma otevřelo (byť po delší době), protože dle mého je to parádní sviňárnička. Taková esence toho jak to chodí na naší radnici.

P.S.: slečnu/paní Gottwaldovou osobně ani neznám a dokonce jsem se s ní na jedné konrétní věci i neshold. Přesto mi její jednání přišlo naprosto profesionální a je mi to prostě líto.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Lgott » 09 říj 2015 18:19

Vladislav Liška píše:Jen malá ilustrační poznámka - dle mého osobního názoru a osobní zkušenosti tímto CCR přišlo o nejlepší osobu co tam byla, včetně její vedoucí, kandidátky za ODS (což nám uzavírá hezky kruh). Jsem docela rád, že se tohle téma otevřelo (byť po delší době), protože dle mého je to parádní sviňárnička. Taková esence toho jak to chodí na naší radnici.

P.S.: slečnu/paní Gottwaldovou osobně ani neznám a dokonce jsem se s ní na jedné konrétní věci i neshold. Přesto mi její jednání přišlo naprosto profesionální a je mi to prostě líto.


Děkuji. Všechno má svůj čas. Na výpověď jsem čekala v podstatě od ledna a dočkala se jí až v červnu byť bez správné formulace, která mi byla poskytnuta až na základě poskytnutých informací na mou vlastní žádost. Slova o nehospodárnosti, neefektivnosti mi přijdou velmi odvážná vzhledem k tomu, že jsem seznámena velmi úzce s chodem této organizace. To, že na ROP Severozápad bylo zasláno oznámení s vysvětlením, že k tomuto kroku bylo přistoupeno na základě praktických zkušeností za dobu 4 let fungování je už silná káva. Je to v podstatě pošlapání všeho toho, co jsem pro CCR a hrad, potažmo pro město udělala. Úsměvné zůstává to, že na pátou otázku ohledně nových zaměstnanců město není povinným subjektem, ale rozhoduje o zrušení konkrétních míst, což by mělo být v gesci právě zmíněného povinného subjektu - tedy zaměstnavatele - CCR.
Když jsem jistému radnímu na jeho vyhrožování odpověděla, že se budu bránit a vše zveřejním, tak se mi vysmíval. Snad i proto jsem čekala se zveřejněním na dobu, kdy mi bude vyplaceno zákonné odstupné. Vzhledem k tomu, jak jednají jsem si totiž nemohla být jistá tím, že na dobu než seženu jinou práci nezůstanu bez prostředků a nebudu schopna dostát svým závazkům a zaopatření svého dítěte.
Inu Severočeši mají opravdu silnou osobu ve vedení, takovou, která se nebojí udělat jakoukoliv sviňárnu. Ale abych nekřivdila, o usnesení rozhodovalo dalších pár lidí a všichni byli zasvěceni.
Lgott
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2015 10:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod vodomerka » 10 říj 2015 16:35

To vypadá, jako by s tím, že výpověď nebudete rozporovat z existenčních důvodů, počítali. Za drobek z městského rozpočtu, že budete radši mlčet. Je dobře, že se konečně úředníci (úřednice! dokonce) z města začínají ozývat! Poškození jména šířením informací na Kraji o nekompetentnosti, navíc bez předchozího upozornění/konzultace, zase vypadá jako zahlazení stopy po tom, že město mělo vaši výpověď nejprve odsouhlasit poskytovatelem dotace (není to porušení?). O vykonavateli se už ani vyjadřovat nebudu. Nebo si radní na dalším jednání hodí kostkou, kdo bude mít jaké kompetence na další měsíc?
Je trapné psát, že je to KLASIKA :(.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod vodomerka » 10 říj 2015 16:37

jinak teda doporučuji podat podnět Kontrolnímu výboru ;).
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Petr Panaš » 10 říj 2015 18:12

Podnět jsem dal už předminulý kontrolní výbor. Ale ono nic není jednoduché. Napsal jsem si k věci o nějaké podklady, ale ty jsem si musel následně vyžadovat od kontrolního výboru podle z.č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím (a to jsem jeho člen)! Což je dost šílené, ale je to realita. A jestě jsem k tomu podával stížnost. Nicméně počítám, že do prosincového zastupitelstva by měl být ze strany kontrolního výboru předán podnět a vypracovaná zpráva. Jaká bude nemohu předjímat. Vzhledem k tomu, že se aktivně na věci podílím, tak se konkrétně nemohu vyjadřovat. To bych považoval za neprofesionální. Byť jiným nečiní problém materiály z neukončených kontrol předávat mimo kontrolní výbor a ty jsou potom zveřejňovány třeba zde na fóru. Ale to je zase jiná věc. Napíšu zde tedy až po jednání zastupitelstva.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod kočka » 11 říj 2015 16:52

Lenka Gottwaldová kandidovala za ČSSD, na 13. místě. Docela by mě zajímalo, proč se za ní nepostavila její rodná strana. A že páky má. Bez ironie.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Vinař » 11 říj 2015 18:19

Hrad Litoměřice, domov českého vína. Troufám si tvrdit, že ten kdo se zasadil o to, aby tento projekt fungoval dobře, byla právě paní Gottwaldová.
Na hradě byla jedinou osobou,která vínu opravdu rozuměla.Současné osazenstvo nemá o víně ani páru. Pod taktovkou L.G.byla vytvořena pěkná akce Litoměřický hrozen,bohužel letos asi poslední ročník!! Několikaletá píle v navazování kontaktů s vinaři, vstřícnost, konstruktivnost a profesionalita byla vždy na místě a vinaři jezdili na hrad hlavně kvůli osobě L.G. Hlavně její zásluhou se zúčastnila vždy renomovaná vinařství, která na výstavy jezdí jen výjimečně. Kdo nahradí její osobu ze současného osazenstva. Již teď se mezi vinaři šíří nespokojenost z posledních degustací, hlavně co se týče organizační přípravy. Opravdu si myslíte, že za čtyři roky praxe byla právě paní Gottwaldová tou osobou, kterou bylo potřeba vyhodit v rámci šetření? Pokud ano, tak se velmi mýlíte. Mohu zodpovědně říci, že její nucený odchod je mezi lidmi z vinařského kruhu vnímán velmi negativně. Pane Chlupáči, takhle si vážíte lidí, kteří městu a hradu dělají dobré jméno?!
Vinař
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 říj 2015 07:21

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Lgott » 11 říj 2015 19:22

Oznamovací povinnost na ROP se řešila dodatečně .... to jen vypovídá o tom, že pan letuška Wünsch byl mimo obraz, když činil. Nebo mu ten návrh připravil někdo podobně "chytrý". Jedním z indikátorů projektu je právě počet vytvořených míst v rámci poskytnuté dotace. Toto jsem v lednu řekla panu Krejzovi s tím, že tu pozici přece nelze zrušit. Řekl, že jde všechno.
Tedy druhý z pěti hlasujících. Proč pan Kestřánek a pan Grund, dva sociální demokraté, zvedli ruku? Protože jsou jedna ruka s panem Szántem, který by je asi o jejich ruce připravil, kdyby hlasovali jinak než PRO zrušení mé pracovní pozice. Nedělám si iluze o nikom z nich, stejně tak si nedělám iluze o kontrolním výboru.
Mě už jde jen o to ukázat pravou tvář politiků sedících na radnici a dokázat, že důvod zrušení této pracovní pozice rozhodně nebyl o šetření.
Lgott
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2015 10:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Vinař » 11 říj 2015 19:48

Sánto by je o ruce tutově připravil.
Sám má s rukama problémy.Nebo snad jen s jednou??
Vinař
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 říj 2015 07:21

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Lgott » 11 říj 2015 20:37

Vinař píše:Sánto by je o ruce tutově připravil.
Sám má s rukama problémy.Nebo snad jen s jednou??



U některých lidí je jejich postižení odrazem pokřivené duše. Ale znám i jiné postižené, kteří mají můj obdiv za to, jak se se svou výjimečností dokážou poprat.
Tedy jinak, postižení rukou pana Szánta není ústředním tématem, které by sem patřilo.

Více k tématu přispěji až se někdo z radnice ozve s odpovědí na mé další dotazy dle 106tky.
Lgott
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2015 10:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod vodomerka » 12 říj 2015 10:43

Snad vám ten nápad nikdo nevyfoukne (čte to tu leckdo). Držte se a hodně štěstí na lepšího zaměstnavatele nebo podnikání. Těším se na ochutnávku! :)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron