ODS

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 12 říj 2014 19:41

Gratuluji ODS k volebnímu výsledku! Osobně mě hodně překvapil, ale i potěšil. Jsem rád, že se i v našem městě najdou lidé, kteří se nenechají uplatit koblihou zdarma. Též doufám, že se bude přihlížet k počtu preferenčních hlasů pro post starosty. Číslo 2477 hovoří jasně!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 13 říj 2014 11:42

Pokud by jste nebyl krátkozraký, tak by jste viděl, že kobliha proti jiným metodám přesvědčování voličů je naprosto zanedbatelná. No a pokud se týká starosty tak volič vidí jen blahosklonného mocnáře, bohužel nevidí kdo tahá za nitky. Teprve čas ukáže co se v Litoměřicích bude dít. Doufám, že jen to dobré a hmatatelné.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 16 říj 2014 13:19

vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 16 říj 2014 20:35

Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 16 říj 2014 20:36

jen aby byl bulvár kompletní...
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 17 říj 2014 06:48

tak to já mám mnohem radši tuto zprávu http://liberec.idnes.cz/domina-otrok-bd ... zpravy_ddt
ale pokud pan otrok platil, paní danila, všichni byli spokojení, nemám s podnikáním paní z Doks žádný problém ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 05 lis 2014 17:55

Měl bych dotazy na Jardu Mareše.

1) Proč jsou komunisté pro ODS přijatelnější než zelení ?
KSČM dostala post předsedy kontrolního výboru + ještě jednoho člena. Strana zelených nikoho. Volebním výsledkem to nebude, protože ANO dostalo v kontrolním výboru místo pouze jedno a ve finanční žádné (KSČM má obsazený i výbor finanční). Pro zastoupení komunistů hlasovala celá ODS, resp. koalice.

2) Pan starosta opakovaně prohlásil, že komunální politika není o stranách, ale o lidech. Pokud budu brát tato slova vážně, tak se chci zeptat na následující. Jaké profesní (nebo lidské či jiné předpoklady) pro práci v kontrolním výboru má jeho nově jmenovaný předseda lepší než mám já. A to není nic osobního proti Jaroslavu Růžičkovi. Pevně věřím, že svou práci bude vykonávat zodpovědně a doufám, že lépe než předseda předešlý. Nechci se nějak vytahovat, ale myslím si, že jsem minimálně profesní předpoklady pro tuto funkci měl. Ve veřejné správě (konkrétně u MěÚ) působím 10 let. Vykonával jsme funkci právníka, vedoucího odboru a následně tajemníka přímo v Litoměřicích. V současnosti působím také jako právník ve veřejné správě, pouze v Praze. Mám zkušenosti i z komisí. Jsem členem komise pro FairTrade u našeho úřadu. Na kraji působím v legislativně-právní komisi. Jako jediný jsi byl proti při hlasování o mé osobě (ostatní z koalice se zdrželi).
Profesně J. Růžičku neznám. Jako člověk se jeví sympaticky. Ale je úplně nově zastupitelem a nemá vůbec žádné zkušenosti. Nezná, jak to na úřadě funguje. Je mu teprve tuším 25 let (což není možná zase špatně), ale ani nevím, zda má nějaké zkušenosti s vedením lidí. Teď byl rovnou ustanoven do vedoucí pozice. Pro něho si hlasoval ano. Tak by mě skutečně
zajímalo, v čem já jsem špatný (nebo naopak on lepší). Za odpověď se nebudu v žádném případě zlobit a klidně napiš, co si skutečně myslíš. Kdybych se bál veřejné odpovědi, tak tě požádám jinou formou. Za odpovědi předem děkuji.
Ještě bych chtěl podotknout, že bych byl velice nerad, aby tento příspěvek byl vnímám jako moje uražená ješitnost. Směřuje k tomu, abych zjistil, zda je komunální politika ze strany ODS skutečně o lidech a ne o politikaření a stranách, jak bylo deklarováno.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 05 lis 2014 18:18

Já bych chtěl zase poprosit pana Mareše, zda by nám nemohl opět zprostředkovat nějaké zajímavé postřehy p. Krejzy a už dlouho jste nás neobšťastnil ani vy. Tak koryto už máte a o voliče se začnete zajímat za tři a půl roku, to zase začnete mobilizovat, že? :D
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 05 lis 2014 19:47

Ahoj Petře,
mé negativní stanovisko si neber vůbec osobně, jen nemám rád status „zdržel se hlasování“. Buď s tím souhlasím anebo nesouhlasím.
Má jednotlivá rozhodnutí vycházela z návrhů obsazení obou výborů, na kterých se dohodla současná koalice a Jaroslav Růžička, dle mého názoru, bude tuto funkci zastávat zodpovědně. Jestli by si byl lepší či ne, to opravdu nevím a samozřejmě teprve čas to ukáže.
Komunální politika ODSky o lidech opravdu je a osobně mám pocit, že zrovna vůči tobě nikdo nijak zvlášť nevystupoval, jen se prostě navrhl někdo jiný. Možná si trošku zanedbal komunikaci. :)
Ve své podstatě jsem však rád, že to máme za sebou a nyní bychom se měli jednoznačně soustředit na práci.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 05 lis 2014 20:12

Jinými slovy: prostě Petr Panaš málo lezl někomu do prdele, a zachoval si rovnou páteř. Za mě rozhodně palec nahoru.

Je fajn číst, že ODS byla dopředu dohodlá s komunisty. Copak na to asi říká zarputilý antikomunista a spolustraník v místní buňce A. Vondra? Asi nic, on tu páteř holt ohnul.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 03 pro 2014 14:24

Uvažuji o tom, že chci pomoci kandidátce ODS v Ústeckém kraji, protože tady dopadla všude naprosto katastrofálně. Četl jsem v novinách, že to vítězství už nebylo tolik oslnivé. Oslnivě? Já jsem takové ani nečekal! Protože to, co se tady dělo, tak někde se ODS ani nedostala do zastupitelstva. http://www.severoceskydenik.cz/politika ... ubera.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 28 kvě 2015 19:09

Tento článek mě pobavil. Jen pro rychlé uvedení do problému. V Praze mohou zastupitelé diskutovat bez časového omezení. Občané mají prostor 3 minuty. V Litoměřicích jsou zastupitelé omezeni 5-ti minutami. V Praze nyní chtějí zastupitele omezit na 3 minuty, ale pozor ! Pouze při projednávání programu jednání. O jednotlivých bodech mohou diskutovat dál bez omezení. A teď si schválně přečtěte rétoriku ODS a TOP 09. Představil jsme si, jak u nás navrhuji, že zastupitelé mohou jednat bez omezení :lol: To by bylo haló. A ihned smeteno ze stolu :!: Pak by bylo fajn pustit Petru Fialovi, Filipu Humplíkovi nebo Alexandře Udženija záznam naší kabelové televize. Mě 5 minut stačí, měnit to nechci. Ale představa to byla zajímavá. Ještě mám v živé paměti, jak koalice nechtěla opoziční návrhy vůbec zařadit do řádného programu zastupitelstva. A přitom je to stále jedna ODS (a TOP 09). Rozdíl je jediný. V Praze je opozice a u nás koalice.

http://www.ods.cz/region.prazsky/clanek ... it-diskusi
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Petr Urbánek » 20 říj 2015 13:44

No vida, v Liberci není spravedlnost úplně slepá a boží mlýny po dlouhých 8 letech konečně domlely !!!

Liberec - odsouzeni zastupitele.jpg

Někteří zastupitelé to sice možná znovu risknou a schválí cokoli jim vedení města podstrčí. Ale věřme, že se najdou i tací, co začnou o předkládaných návrzích více přemýšlet a pro různá "šméčka" již ruce znovu nezvednou.

Jen doufejme, že to v Litoměřicích nebude trvat až do roku 2023.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ODS

Příspěvekod Achab » 21 říj 2015 16:39

nez jim to dojde s veskerou vaznosti muze pro nektere byt i pozde. oobni zodpovednost maj tak musi nest nasledky svych rozhodnuti.
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ODS

Příspěvekod Achab » 19 kvě 2016 08:29

Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 19 kvě 2016 09:39

Tak p. Mareš patřil k tomu slušnějšímu co ODS v Litoměřicích měla, koukám, že se to začíná drolit, teda vlastně utužovat (teď teda vlastně nevím, asi jak pro koho :D ), dle mých informací, se chystají věci, na kterých se někteří členové odmítli podílet. Je třeba dosadit loajální zvedače rukou? :?:
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Ropovod » 19 kvě 2016 11:25

"Mareš patřil k tomu slušnějšímu co ODS v Litoměřicích měla"
Tak to ten zbytek teda musí vypadat!
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: ODS

Příspěvekod Petr Urbánek » 19 kvě 2016 14:11

Pro zájemce o informace, jaké pracovní vytížení mu znemožnilo pokračování v zastupitelstvu, připojuji zajímavý odkaz.
http://www.financnisprava.cz/cs/financn ... IZARD-7348
Zdá se, že peníze, kterými sponzoroval akce jeho strany, tak mohly pocházet z nezaplacených daní.

Musím ale ocenit, že se rezignací na funkci zastupitele zachoval jako chlap a potvrdil tak, že v místní ODS bohužel patřil k těm nejslušnějším.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 19 kvě 2016 15:48

Dobrá zpráva pro chodce v jednosměrném úseku Stránského. Panské Audi se samými devítkami už při jízdě od Luny nebude ohrožovat přecházející chodce. Přece honorace nebude objíždět půl Litoměřic.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod rajnoha » 20 kvě 2016 11:11

Tak schválně, kdo se ozve jako první, že za to může Urbánek a podal určitě nějaké udání? Napíše Wünsch něco do svého sloupku (a nebo snad rovnou napíše dopis na ministerstvo, že takto se k váženému zastupitelu chovat nesmí, jak je jeho zvykem)? Nebo snad Krejza do radničního zpravodaje, a nebo se na zastupku bude rozčilovát sám velký Láďa?

Je dost smutné, že pan Mareš vychovává ve skautu cizí děti.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron