ODS

ODS

Příspěvekod rajnoha » 28 bře 2014 21:50

Že by se nám to začinalo rýsovat? Dnes radnice vydala tiskovou zprávu, kde vyzdvihuje člena ODS Filipa Hrbka a jeho nové sdružení na podporu spolupráce s partnerskými městy. Schválně za jak dlouho radnice tento projekt podpoří i finančně. Bude opět stejná situace jako s jeho portálem Kam v Ltm, když za poslední dva měsíce dostal neprůhlednou dotaci 60 tisíc, a to za službu, kterou má v popisu práce městská organizace? U jeho nového sdruženi je duplicita také zjevná.
Že by ODS našla novou tvář? Tak to by se peníze před volbami na kampaň asi docela mohly hodit...
Nebo radnice podobně teď začne propagovat i jiné opravdu nezávislé a hodnotné projekty ve městě? Nedej bože třeba i opoziční?
rajnoha
 
Příspěvky: 182
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ODS

Příspěvekod Tomas.Marny » 29 bře 2014 05:15

Volební podzim se blíží, tak je potřeba ještě řádně rozdojit kozla a v tom ODS na radnici byla vždycky dobrá.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 13 kvě 2014 14:58

Další pokus o předvolební populismus: http://www.litomericko.severoceskydenik ... nosti.html
Honza
 
Příspěvky: 190
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 14 kvě 2014 06:05

Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 14 kvě 2014 06:38

Jardo, promin, ale z pohledu Karla Krejzy se toho moc vycist neda. rodinneho stribra tu mame mraky, ale proc zrovna gympl? :(
Filip Horák - člen Strany zelených ZO Litoměřice
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 495
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod litelot » 14 kvě 2014 06:47

Jaromír Mareš píše:Jiný pohled na tento záměr:

http://www.ods-litomerice.cz/content/od ... rilo-mestu


Pane Mareši, jaký jiný pohled. Je to jenom účelová tisková zpráva, kterou napsala mluvčí města Břeňová a je na stránkách města.
Jsem si jist, že se také objeví v radničním zpravodaji do kterého se právě takové zprávy dávají. O zneužívání radničního zpravodaje
pro populismus jedné strany už tady bylo hodně napsáno. Autor článku pan Pešout kauzu litoměřického gymnázia opravdu sledoval,
tehdy ještě jako redaktor pro Litoměřický deník, který je dnes také zneužíván pro populismus vedení radnice. Ten kdo kauzu sledoval
nebo byl účastníkem, tak informace pana Pešouta může jenom potvrdit. Krejza s Chlupáčem se chytnou všeho o čem si myslí, že je
u voleb zachrání. Tuší totiž svůj konec. Chápu, že je děsí představa, kdy starosta bude důchodcem ale s vysokou hypotékou, kterou musí platit za svoje nové bydlení u Miřejovic a Krejza, že možná po volbách skončí na pracáku. Když nebude na radnici, ukážou mu
záda i jeho kamarádi, kteří měli dosud z jeho působení výhody. To je tvrdá realita všedního života bez vlivu a výhod z funkcí.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 14 kvě 2014 07:51

Litelote, bohužel nemohu s Vámi souhlasit. Naopak jsem rád, že většina lidí bere články pana Pešouta jako naprosto účelové a jednostranně zaměřené, a to i za dob jeho působení v Litoměřickém deníku.
Ohledně záměru převzít gymnázium pod správu města bych rád řekl, že je to určitě správný směr a doufám, že se ho podaří zrealizovat. Pro Ústecký kraj, na rozdíl od Litoměřic, nikdy toto zařízení nebude a ani není prioritou, což je samozřejmě velká škoda.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 14 kvě 2014 08:34

Pane Mareši, dva podoteky. Kde berete podklady pro své tvrzení, že většina lidí bere články pana Pešouta jako naprosto účelové a jednostranně zaměřené, a to i za dob jeho působení v Litoměřickém deníku. Pokud jste si udělal průzkum na schůzi Vaši stranické buňky, pak ano, je to možné, pokud tomu tak není, tak si s Vámi dovolím úspěšně nesouhlasit.
A druhý podotek bude takový pohled do budoucnosti a budu parafrázovat jednu starou televizní reklamu - Až se o tom bude rozhodovat příště , pane Mareši, potažmo ODS, Vy už u toho nebudete. A chce se mi zvolat ZAPLAŤ PÁNBŮH!!!

Ještě bych si Vás dovolil požádat, zda byste nechtěl také reagovat na článek pana Urbánka, který poukázal na tunelování městského rozpočtu, děkuji předem za Vaši reakci.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 170
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 14 kvě 2014 10:13

„Adson z Melku“, několik „podoteků“. Je zcela možné, že se pohybujete v rozdílné skupině lidí, která může mít názor na zmiňované články jiný, celkem je tedy zbytečné Vás přesvědčovat, ale můžu Vás ubezpečit, že Radek Pešout rozhodně nepatří mezi témata, které bychom na litoměřické ODSce řešili. Ohledně Vašeho přání či parafráze, kdo, kde a kdy bude, si myslím, že toto předjímání výsledků komunálních voleb je ještě zcela předčasné. Co se týče rozpočtu města, jsme se již vyjádřili a o žádném tunelování nic nevím.
Závěrem, bez žádné ironie, bych Vás rád upozornil, že „PÁNBŮH“ nic nezaplatí a udržet zdravý rozpočet města je pořádná práce, a to nejen volených zástupců.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod litelot » 14 kvě 2014 11:30

Pane Mareši, Adson odpověděl za mě. Jenon na doplnění - chápu, že místní ODSku rozčiluje jediný investigativní zpravodaj, který píše o Litoměřicích.
Za práci Vašich hochů na radnici není vůbec divu, že jste nervózní z toho, když někdo konečně píše pravdu o dění na městě.
A ještě jedna otázka - máte spočítáno kolik by stál provoz gymnázia městskou kasu v mandatorních výdajích?
V letošním roce město se město začalo rychle zadlužovat a další pravidelné výdaje (cca 5mil. ročně) nastanou s údržbou nového parku :!:
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 14 kvě 2014 11:35

Řeší se něco, co je virtuální. Je dobré si přečíst tohle. http://www.litomericko.severoceskydenik ... -kraj.html
Honza
 
Příspěvky: 190
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod winie » 14 kvě 2014 11:35

Pane Mareši. Chápu vaši předvolební rétoriku, ale vyrovnaný rozpočet města? To si snad děláte srandu ne? Vaší milovanou ODSkou prosazené stupidní projekty stadionu a hradu městu zadělali na pořádné problém na několik let dopředu. Minimálně v důslednějším posuzování nových žádostí o dotace v budoucím IROPu. V minulých volbách jsem vás volil, dnes se za to stydím, že jsem vám naletěl... Můžete to brát jako vzorovou reakci vašeho dříve pravidelného voliče a jeho defakto celé rodiny, která vás vždy volila. Připravte se tedy na VELMI neuspokojivý výsledek v podzimních volbách. A pevně doufám i v kompletní zauditování činnosti radnice v průběhu vašeho vedení.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 14 kvě 2014 12:14

Pane Mareši, bez podoteků a bez lítosti - NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE!!!

A pokud byste se divil proč Vás nemají lidi rádi (samozřejmě ne Vás osobně, Vás neznám, ale ODS), pak vězte, že jste pro mnoho lidí synonymem korupce, klientelismu a mafiánských praktik, shrnuto jedním slovem - tím nejhnusnějším, co může v politice být.

A ano, pohybuji se v jiné skupině lidí než Vy a jsem za to neskonale šťastný, co se týče předvolební prognozy, máte pravdu, zajíci se sčítají až po honu, ale tady si dovolím predikovat Váš konec, protože pokud se mýlím, pak tomuto městu není pomoci. Jistě, může přijít někdo jiný a podobný (horší už si opravdu neumím představit), ale Vaše porážka bude jistým zadostiučiněným, že rovnice ZLOČIN a TREST, po letech znásilňování politiky na litoměřické radnici, zase začala fungovat.
A na Váš poslední, legrační, podotek ohledně Vašeho nevědomí o tunelování městského rozpočtu opět zareaguji parafrází - O nějakém tunelování rozpočtu nic nevím a ta částka taky nesedí!

P.S. Taky jsem Vás léta volil, ale udělali jste ze mne vola, dál ho ze sebe dělat nenechám ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 170
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 14 kvě 2014 13:13

winie, osobně raději vidím opravený stadión a hrad, ale někdo to možná vidí jinak a jestli výsledek bude uspokojivý či ne, to si můžeme rozebrat až po volbách. Litoměřická ODSka se určitě nemá za co stydět. Stačí porovnat Litoměřice před cca 10 lety a teď. Udělal se obrovský kus práce, a jestli se něco mohlo udělat jinak nebo lépe, je věcí názoru a třeba diskuze. Píšete o auditech, jednak spousta z nich již proběhla, několik z nich dokonce na udání, a určitě další budou zcela jistě probíhat. Nic nového, nic převratného. To, že jste dříve ODSku volil a nyní ne, mě samozřejmě mrzí, ale třeba Vás v budoucnu zase přesvědčíme, že to s ODSkou zase tak špatné není.

Adsone z Melku, snad mě jenom překvapuje, že pokud si za svým názorem tak stojíte, proč se schováváte za přezdívku?
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 14 kvě 2014 13:45

Pane Mareši,

k tomu co jste psal Winniemu, ano, to je přesně ono, díky této Vaši argumentaci (a výše uvedeným spojením - klientelismus, kmotři apod., nebudu se stále opakovat) to ODS dotáhla k 5%ní hranici nevolitelnosti.
Vždyť se podívejte, co jsme pro Vás všechno udělali, vy nevděčníci. Jistě máme opravený Hrad, "nový" zimní stadion, nové tohleto a nové támhleto. Vážený pane Mareši, jde o to, že za to co se na tom proinvestovalo, jsme mohli mít tři hrady, pět zimních stadionů, hvězdnou bránu a vesmírnou stanici ISS jako bonus, ale co na tom, na celostátní úrovni už Vám to Vaši voliči (tedy ti bývalí) spočítali i s úroky, nyní je doufám na řadě komunál.

A k Vaší starosti o mne jakožto anonyma, vězte, že až se stanu politikem (a opravdu o tom vážně uvažuji), budu tak transparentní, jak to jen půjde, nyní to nepovažuji za až tak nutné, v tomto případě jsou důležité argumenty.
Přeji krásný den ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 170
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod LtmPavelka » 14 kvě 2014 14:17

tak nevím, je to všechno tak nějak stejnej šmejd
http://www.novinky.cz/domaci/336158-tel ... lionu.html
LtmPavelka
 
Příspěvky: 122
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 14 kvě 2014 14:22

Adson z Melku, Váš výklad mé zprávy mě snad ani nepřekvapil, ale přesto Vám přeji úspěch, protože zdravé „politické“ konkurence není nikdy dost. ;)

Také přeji krásný den
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod winie » 14 kvě 2014 19:33

Pane mareši stadion a hrad. Fajn - opraveno. Ale vyuzitelnost? Krom hokeje, jehož financování teď nechám stranou, mi přijdou obě investice přímo biblicky zbytečné a neskonale špatné. Inovační využití nulové. K čemu litoměřice potřebovali kongresový sál? Celý ten slavný svatostánek vína, je svatostánkem vyhozených peněz. A nápad na využití pivovaru? To snad nemyslíte vážně?! Vaše politika je zastaralá, strnulá a neefektivní. V ekonomické teorii se tomu co zde předvádíte říká politický lock-in. A ten je třeba restrukturalizací odstranit. Spoléháte na jednoduchost a hloupost zdejších obyvatel, věřím, že vás mile překvapí!
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ODS

Příspěvekod litelot » 15 kvě 2014 19:52

Myslím, že hnutí Ano má slušně našlápnuto do voleb. A zdá se, že mají i dost informací o dění na radnici:
http://www.qliq.cz/#page_main
Každopádně budou letošní volby hodně zajímavé :)
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 16 kvě 2014 02:49

Honza
 
Příspěvky: 190
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Další

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník