ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 25 srp 2014 08:43

Hm, tak jak se zdá, na kandidátce Severočechů (M10, Severočeši Litoměřice) těch "panů Dostálů" bude více. Komentář Romana Munčinského k Ano na facebooku na veřejné stránce Litoměřicka24, kde si pan Dostál poplakal jak jsou lidé zlí. Akorát pan Munčinský zapomněl napsat, že je zaměstnancem pana Dostála, ehm ehm.

Roman Munčinský Spolek nafoukaných manažírků z Prahy, kteří pro Litoměřice ještě nic neudělali, přece nemůže ohrozit médium, které informuje občany a pomáhá všem kteří něco chtějí dělat pro ostatní.
Už alespoň víme komu v komunálních volbách řekneme NE.
Mě osobně pomáhá Litoměřicko24 od založení Hynkova hravého divadla, bylo první a největší sponzor velmi úspěšné divadelní benefice, jež by bez podpory LTM24 asi vůbec nevznikla.

A jinak, to co píše pan Dostál, že se stane na radnici po zvolení Ano, je přesně to, po čem lidi volají. Vyházet neschopné vedoucí úředníky - kamaradíčky dosazené radou. To že odejde tajemník uvítají snad zase všichni úředníci. Takže palec nahoru.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 25 srp 2014 10:10

Vite - pokud nekdo - a zde se jedna o kandidata na starostu - napise o nekom, ze prace jeho a jeho rodiny (at se jmenuje jakkoliv) je zbytecna a mesto se bez ni jiste obejde, tak proste jen zverejnime v tech zbytecnych projektech moji rodiny, ze tento kandidat na starostu takto uvazuje. Nic vic. Pokud s tim ma pan Urbanek problem, mozna muze svuj nazor prehodnotit...ale rozhodne ho do toho nechci nijak nutit a pokud ma tento nazor, tak si ho jako silna osobnost a vysoky manazer s velkymi zkusenostmi (bez ironie, mysleno naprosto vazne) z ciziny bez vetsich problemu ustoji a nemelo by mu vadit, kdyz ne vsichni jeho nazor sdili.

Musim ted psat opatrne, tak snad toto nebude ANO brat jako nejaky utok...to bych opravdu nerad...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod vodomerka » 25 srp 2014 10:42

Litomericko24.cz píše:Vite - pokud nekdo - a zde se jedna o kandidata na starostu - napise o nekom, ze prace jeho a jeho rodiny (at se jmenuje jakkoliv) je zbytecna a mesto se bez ni jiste obejde, tak proste jen zverejnime v tech zbytecnych projektech moji rodiny, ze tento kandidat na starostu takto uvazuje. Nic vic. Pokud s tim ma pan Urbanek problem, mozna muze svuj nazor prehodnotit...ale rozhodne ho do toho nechci nijak nutit a pokud ma tento nazor, tak si ho jako silna osobnost a vysoky manazer s velkymi zkusenostmi (bez ironie, mysleno naprosto vazne) z ciziny bez vetsich problemu ustoji a nemelo by mu vadit, kdyz ne vsichni jeho nazor sdili.

Musim ted psat opatrne, tak snad toto nebude ANO brat jako nejaky utok...to bych opravdu nerad...


v rámci férovosti a transparentnosti byste mohl napsat, kolik stojí město ročně kavárna Fér Kafé (včetně období, kdy je zavřená). Dávat dotovaný projekt ke srovnání s ostatními kavárnami, které se musí uživit samy, NEFér!
jako obyvatel města, a tím pádem i trošičku podílník tohoto městského prostoru, občas na kávu, zákusek nebo přednášku zajdu. líbí se mi, jak je kavárna vedená. ALE nelze srovnávat, když ostatní nemají stejné podmínky.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Missorka » 25 srp 2014 10:56

vodomerka píše:
Litomericko24.cz píše:Vite - pokud nekdo - a zde se jedna o kandidata na starostu - napise o nekom, ze prace jeho a jeho rodiny (at se jmenuje jakkoliv) je zbytecna a mesto se bez ni jiste obejde, tak proste jen zverejnime v tech zbytecnych projektech moji rodiny, ze tento kandidat na starostu takto uvazuje. Nic vic. Pokud s tim ma pan Urbanek problem, mozna muze svuj nazor prehodnotit...ale rozhodne ho do toho nechci nijak nutit a pokud ma tento nazor, tak si ho jako silna osobnost a vysoky manazer s velkymi zkusenostmi (bez ironie, mysleno naprosto vazne) z ciziny bez vetsich problemu ustoji a nemelo by mu vadit, kdyz ne vsichni jeho nazor sdili.

Musim ted psat opatrne, tak snad toto nebude ANO brat jako nejaky utok...to bych opravdu nerad...


v rámci férovosti a transparentnosti byste mohl napsat, kolik stojí město ročně kavárna Fér Kafé (včetně období, kdy je zavřená). Dávat dotovaný projekt ke srovnání s ostatními kavárnami, které se musí uživit samy, NEFér!
jako obyvatel města, a tím pádem i trošičku podílník tohoto městského prostoru, občas na kávu, zákusek nebo přednášku zajdu. líbí se mi, jak je kavárna vedená. ALE nelze srovnávat, když ostatní nemají stejné podmínky.


Jsem měla pocit, že se to tu už řešilo?

viewtopic.php?p=11551#p11551

Nebo ne?

Teoreticky asi můžete vznést dotaz přímo na město, protože cokoli p. Dostál napíše, bude zde stejně rozporováno.
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 25 srp 2014 11:00

Filip Horak - v roce 2012 probehlo otevrene vyberove rizeni - prihlasila se tusim Lilie a Fieberovi...platime standardni najem stanoveny vyhlaskou (jako vsechny ostatni prostory pronajate mestem). Najem platime i v dobe, kdy je kavarna zavrena - tedy i v zime. Zrejme narazite na odpusteni jednoho najmu ve vysi 3.800Kc. Toto nastalo chybou mesta. Smlouvu mame vzdy na rok a pouze se prodluzuje. Bohuzel zapis z rady byl platny az od tusim 12.12. A smlouva byla do 31.10. Proto jsme zazadali o prominuti jednoho najmu s tim, ze jsme oficialne kavarnu nemeli. Za prosinec jsme jiz radne platili...tuto informaci vcetne vsech pisemnych podkladu jsem take dodal volebnimu manazerovi ANO. Presto jsem se nasledne dozvedel, ze jsme tu zbyteční.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Panaš » 25 srp 2014 11:09

No, můj názor na provoz Fér Kafé a provozoven pod záštitou neziskovek, je následující. Já osobně nemám problém s tím, pokud zde dojde k nějakému zvýhodnění oproti klasické komerční provozovně. Na druhou stranu se předpokládá, že pokud to neziskovka provozuje a nějaký zisk z toho určitě má, že ho použije na krytí svých aktivit ztrátových-neziskových. Potom je to O.K. a když to není nějaká dramatická konkurence vůči jiným provozovnám, tak proč ne. Podporu si určitě zaslouží třeba i čajovna Hóra, palačinkárna, atd. I podpora ze strany města nižším nájmem je určitě možná (pokud Fér Kafé nižší nájem má - nevím). Jako každá dotace by i nižší nájemné mělo být transparentní a říci, co oplátkou neziskovka zajistí (myslím tím nájem sloužící ke komerční činnosti). A pokud je poměr odpovídají, tak za mě v pohodě. Druhá otázka je, zda nějaká výhrada vůči konkrétně Fér Kafé ze strany ANO zazněla. Jak jsem zaznamenal v diskuzi, tak to na mne dělalo dojem, že se vedla spíše o médiích, než o kavárně. Pokud se tedy jedná o to, co zaznělo zde na fóru.
Aha, vidím, že než jsem to napsal, bylo už vysvětleno. Ale i tak příspěvek "publikuji" vzhledem k obecnosti některých názorů. P.P.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 25 srp 2014 11:32

Petr Panas : ..."(zatímco bez médií pana Dostála a dalších jím propagovaných projektů bychom se zcela jistě obešli),", a o neco vyse se pise o rodine...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Panaš » 25 srp 2014 12:16

Více emočně vypjaté příspěvky obou aktérů, ale skutečně se nedomnívám, že by nějaký politický subjekt útočil na neziskovku, pokud tam nebylo něco špatně. Také nemám radost z toho, když je moje jméno v souvislosti s politikou spojováno s neziskovkama, kde působím. Ale snažím se to brát jako předvolební politickou soutěž s možná trochu drsnější rétorikou a skutečně nevěřím, že by se někdo po volbách vymezoval vůči organizaci, za kterou někdo kandiduje. Stejně tak by bylo nefér, aby se někdo v rámci předvolební kampaně navážel do rodinných příslušníků. Do kandidáta ano. Ten s tím rizikem do toho jde. Ale děti, manželky, sourozenci atd. rozhodně NE a měli by toho být ušetřeni. Doufám, že zde na fóru a ani jinde tuto pro mě pomyslnou čáru nikdo nepřekročí. Pokud Fér Kafé platí klasický nájem a bylo vybráno z více podaných nabídek, není důvod provozovatele měnit a spíš bych řekl, že zde jde o nedorozumění v tom, jak si kdo vykládá napsané příspěvky. Chce to trochu získat odstup, případně si osobně popovídat ;)
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 25 srp 2014 12:48

Petr Panas - hodiny jsme s ANO osobne povidali, panu Urbankovi jsem to osobne vysvetloval. A opakuji - v patek jsem si zde precetl o me rodine...z klavesnice lidra ANO. A je mi celkem jedno v jakem kontextu to pisatel myslel...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 28 srp 2014 19:43

VOLTE číslo 5 :roll:

Na níže připojeném odkazu naleznete vylosovaná čísla všech kandidujících subjektů.
http://radnice.litomerice.cz/dokument-1188434.html

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 28 srp 2014 20:04

Já bych lidem doporučil, aby se hodně zamysleli nad svým rozhodnutím, koho volit. Především bych volil uvážlivost v jednání, schopnost povznést se nad hloupé urážky a vtipy, nebýt arogantní a chovat se v rámci mezí slušnosti, přivítal bych akceschopnost, koncepční myšlení, empatii a dostatečnou důraznost.
V práci stávajícího vedení radnice chybí několik těchto manažerských postupů a více převládá stranický individualismus nad týmovou prací.
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 31 srp 2014 19:38

Pro pana Urbánka - nebudu Vám pomáhat ve volební kampani, Vy si s tím poradíte sami, každopádně však bych Vám doporučoval, aby někteří vzdělaní kolegové z Vašich řad, kteří dávají veřejnosti na obdiv svou "inteligenci", drželi hubu a krok. Omlouvám se, ale jinak a lépe se to nedá říci!!!
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Birner Pavel » 02 zář 2014 21:24

Andrej Babiš dnes oslavil významné životní jubileum 60.narozeniny.
I zde mu tímto všichni naši členové a sympatizanti přejí vše nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Llukas007 » 09 zář 2014 19:57

Ale celníci mu asi nepřejí! http://www.novinky.cz/domaci/347251-jse ... lniky.html

Ostuda! Ostuda České republiky!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Llukas007 » 09 zář 2014 20:03

Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Birner Pavel » 09 zář 2014 21:20

Co je ubohé a trapné na selfie? Mnoho vrcholných světových politiků včetně Obamy si je pořizuje a nikdo je nekritizuju, naopak ukazují tímto, že jsou také obyčejní lidé.

Andrej Babiš cestuje komerční linkou a za své, nevyužívá zádný speciál ani byznys třídu. Je to chválihodné a šetří tím veřejné peníze, tedy peníze nás všech. Ani takový lidumil pan Schwarzenberg necestoval za své. Jsme národ, kdy když něco někdo udělá dobře a v náš prospěch, tak ho většina zkritizuje, místo toho aby i malý počin ocenila.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Stanislav Hylán » 09 zář 2014 21:33

Vždycky se pobavím a myslím své, když někdo řekne: jdu si koupit noviny... a přinese BLESK :D
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 09 zář 2014 21:54

Gratulace českým fotbalistům k dnešnímu vítězství nad 3.týmem z letošního mistrovství světa !!! :lol: Trenér Vrba si pošetřil první vítězství na lavičce národního týmu na ten nejdůležitější zápas. Věřím, že se nám bude dařit stejně dobře i v dalších zápasech a kvalifikujeme se na příští mistrovství Evropy.

Kdo má zájem s námi oslavit toto skvělé vítězství a seznámit se při tom s kandidáty a programem hnutí ANO Litoměřice pro podzimní komunální volby je srdečně zván na naši akci, která se koná ve středu 10.9.2014 od 15 hodin na Mírovém náměstí.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Llukas007 » 10 zář 2014 05:45

Birner Pavel píše:Co je ubohé a trapné na selfie? Mnoho vrcholných světových politiků včetně Obamy si je pořizuje a nikdo je nekritizuju, naopak ukazují tímto, že jsou také obyčejní lidé.

Andrej Babiš cestuje komerční linkou a za své, nevyužívá zádný speciál ani byznys třídu. Je to chválihodné a šetří tím veřejné peníze, tedy peníze nás všech. Ani takový lidumil pan Schwarzenberg necestoval za své. Jsme národ, kdy když něco někdo udělá dobře a v náš prospěch, tak ho většina zkritizuje, místo toho aby i malý počin ocenila.


Musí se nechat. Jste vtivný! Srovnávat Babiše a Obamu. Proč né. Jen jsem trochu alergický na pojmy "obyčejní lidé" Zas tomu není tak málo let co ti neobyčejní lidé poroučeli "větru dešti". Pak Babiš má jistě se svým kontem sociální cítění! :lol: Jen ať cestuje, ale ať nedělá ostudu.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Llukas007 » 10 zář 2014 05:46

Stanislav Hylán píše:Vždycky se pobavím a myslím své, když někdo řekne: jdu si koupit noviny... a přinese BLESK :D

Nojo, asi chyba, ale "Rudé" právo nečtu.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron