Vondroviny

Komu fandíte? Koho budete volit? Koho určitě volit nebudete?

Vondroviny

Příspěvekod babča » 03 črc 2012 15:25

Také jste dnes dostali do schránek plátek nazvaný "Vondroviny"? Saša nám oznamuje, že jde do toho znovu. Nechce se mu opustit korýtko v senátu. Asi by mu měl někdo říct, že samochvála smrdí. Jinak přeji příjemné počtení a pokoukáníčko na "krásná" fota našeho p. senátora
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Vondroviny

Příspěvekod Kaktus » 17 srp 2012 08:43

Jóóó Saša PROMOPRO, nojo začíná kampaň a začínám mít obavy , že otevřu lednici a vyskočí na mě Saša. Doposud se jezdil do LTM pouze nažrat nebo dosadit svoje pohuňky a teď nám zasírá schránky svými obludnými novinami. Ať si to nechá pro své nohsledy já mu taky necpu do schránky svoje smyšlenosti. Hodně se od něj naučil i Krejza ten taky všechno vybudoval v LTM je v každém článku jako kdysi Tvrdík. Doufám, že taky tak dopadne. Hnus.
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Vondroviny

Příspěvekod kočka » 17 srp 2012 10:39

Kaktus píše:Jóóó Saša PROMOPRO, nojo začíná kampaň a začínám mít obavy , že otevřu lednici a vyskočí na mě Saša. Doposud se jezdil do LTM pouze nažrat nebo dosadit svoje pohuňky a teď nám zasírá schránky svými obludnými novinami. Ať si to nechá pro své nohsledy já mu taky necpu do schránky svoje smyšlenosti. Hodně se od něj naučil i Krejza ten taky všechno vybudoval v LTM je v každém článku jako kdysi Tvrdík. Doufám, že taky tak dopadne. Hnus.

Dejte si na schránku cedulku - Nevhazujte neadresované tiskoviny - a máte pokoj. Jinak, tak už to v demokraciích a volbách chodí, že si kandidáti dělají reklamu. Každý má své preference, někdo jiný může být rád, že to do schránky dostal. Ukáže se to u voleb. Máte lepší nápad na politický systém?
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Vondroviny

Příspěvekod babča » 17 srp 2012 13:38

Bohužel cedulky na schránkách typu "nevhazujte letáky" apod. nefungují. A v tomto případě si to listonošky ani nedovolí nevhodit. A pokud se to někomu tak líbí, stačí říct, oběhnu dům, vyzvednu od všech, kdo to na místě neroztrhali a někam to doručím. Je to celkem na dost slušném papíře, (je vidět, že Saša na sobě nešetří),takže si s tím může ten dotyčný doma třeba vytapetovat.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Vondroviny

Příspěvekod Petr » 17 srp 2012 17:52

Ačkoliv mám na schránce nápis "zákaz reklamy", včera jsem tam našel jezevce z Vysočiny Zemana... Několik týdnů (u Zemana měsíců) se jich prostě nezbavíme. Teď nás asi potřebujou :lol:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Vondroviny

Příspěvekod elixdragon » 22 srp 2012 00:19

Taky mám na schránce bez reklam a toho ožralu jsem tam měl taky - mám jasno a nemusím vidět nějaké přihlouplé reklamní letáčky, volím DSSS - jednoznačně pana Vandase mluví mi z duše. Nechci přistěhovalce, náš lid si vystačí sám, nechci muslimskou svoloč na území EU a ty, kteří chtějí jen podojit náš stát o dávky! Volím dělnickou stranu sociální spravedlnosti ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Vondroviny

Příspěvekod Pivrnec » 22 srp 2012 09:28

Vy si volte koho chcete. Já budu volit slušného člověka, ať je jakékoliv národnosti. Lepší slušný přistěhovalec, než český zloděj.
Pivrnec
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 črc 2012 13:08


Zpět na Krajské volby 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron