Líná státní policie?

Moderátor: Petr Panaš

Líná státní policie?

Příspěvekod Llukas007 » 31 říj 2011 17:47

Docela by mě zajímalo, proč se dnes před 11. hodinou projížděla hlídka státní policie po cestičkách v Jiráskových sadech autem bez zapnutých výstražných znamení? To jako hlídkují v parku mezi dětmi a ostatními autem? To mají tolik benzínu, nebo jsou jen líní vylézt? Je to vůbec možné a neporušují tím nic?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod Kaktus » 31 říj 2011 17:54

Určitě hledali letní čas :lol:
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod Petr » 01 lis 2011 08:10

Když mají ti v kancelářích, kde nezvednou zadek, vyšší hodnosti a platy, tak se jim ti v ulicích přizbůsobují alespoň stylem práce :D Buďte rádi, že je aspoň někde vidíte. Někde ani to štěstí nemají...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod elixdragon » 01 lis 2011 15:24

Nechci se nikoho zastávat, ale co takhle hlášení o pohybu podezřelé osoby v místech parku? Na všechny výjezdy se s majákama nejezdí ;) A s tím porušováním, tak je jděte udat - oni Vám to pak osolí :twisted: přesně jak píše Petr buďme rádi, že jsou vidět :idea:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod Llukas007 » 01 lis 2011 21:17

Ty nikoho nehledali, to byla jen rekreační vyjížďka! To mi věřte.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod Axe » 03 lis 2011 10:39

Obavam se, ze duvod zde na foru nikdo nezna. Priste doporucuji je zastavit a slusne se zeptat. Mozna duvod meli ... Kdo vi??

I me by zajimal
:shock:
Uživatelský avatar
Axe
 
Příspěvky: 37
Registrován: 19 čer 2010 10:34

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod rebel56 » 05 lis 2012 14:38

dobrý den, reaguji na ,,AXE"...osobně jsem byl svědkem, když si na dolní nádraží přijela rychlá záchranka pro obědy a zajela až na chodník před schody. Na 100% nejela k žádnému zásahu,protože za chvíli vyšel řidič i se zdravotníkem a nesli si v přepravce jídlonosiče. O kousek dál seděli v autě dva státní policisté a řešili dopr. přestupek a na moji otázku jestli je to normální aby záchranky jezdila takto po chodníku mi sdělili, že nemají právo ji zastavovat. Na mou námitku, že už stojí a je teda možno řešit s nimi s řidičem tuto akci mi odpověděli,cituji:,, Pane nezdržujte nás, my tu ted něco řešíme"..Vše mi došlo později když řidič který vyšel ven se kamarádsky pozdravil s policistou : Ahoj....tolik k tomu se policistů na něco zeptat jak navrhuje Axe
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod Lukino » 05 lis 2012 16:47

Ty lidi zachraňují životy, pomáhají lidem kteří jim věčně nadávají a vy řešíte, že zastaví na chodníku když si spěchají ve chvilku volna pro oběd? Řešíte fakt každou kravinu...
To, že kdykoliv můžou být odvolání na výjezd je vám asi taky jedno. Chápu, že sedět někde 8 hodin, mít nárok na 30 minut přestávky je něco jinýho než práce záchranáře. Ale tak když nemáte nic lepšího na práci než řešit takové blbiny, tak příjemnou zábavu

Z celého srdce Vám přeji náročnou 12 hodinovou směnu, kdy nebudete mít čas na jídlo. Třeba si pak rozmyslíte řešit obědy a stání sanitky na chodníku

K tomu "Ahoj" snad jen jedno: Nevím jak lépe to popsat, ale složky IZS se zdraví "Ahoj" stejně asi jako řidiči autobusů, a jiné profese, kde se rozhodně všichni neznají
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Líná státní policie?

Příspěvekod Heduš » 10 lis 2012 20:56

chodí si pro jídlo v přepravce i pro ostatní kolegy a dělají to tak, aby se co nejméně zdržovali. Nikdy nevědí předem kdy a kde budou potřeba.Jsou to opravdu lidé jejichž práce si hluboce vážím a měl by to tak cítit každý...to je můj názor.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46


Zpět na Jiráskovy sady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron