Kandidátka Strany zelených

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 06:51

pardon, asi jsem se špatné vyjádřil jednálo se o 2 kurty, na nichž se hraje tenis i volejbal. část u zadní lajny byla rozpadlá a delší dobu na nich bylo zakázáno hrát z důvodu bezpečnosti. ale již by to, podle mých informací mělo být v pořádku. Rád tam chodím, jelikož jsem tuto základní školu před "dávnými" roky navštěvoval a mák k ní asi nějakej vztah. A jsem rád za to krásné hřiště.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jqh » 21 zář 2010 08:40

Zvu naše nejmenší na výběr nejkrásnějších pohádek Sváťova Dividla.
Představení se koná již zítra, ve středu 22. září 2010 od 16 hodin na Střeleckém ostrově, v hospůdce u letního kina.
jqh
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2010 13:39

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 10:36

Milý pane Hrkale,
žasnu nad tím jak se najednou pár dní před volbami můžete přetrhnout - čtyři roky nic a najednou MEGA akce jako Noc netopýrů a podobné.
Co takhle zajet do Lovosic nebo do Dolních Zálezel a udělat tam besedu o vlivu stovek kamionů na lidský organismus. Určitě by tamní obyvatele Staně Zelených moc hezky poděkovali za to, že má Strana Zelených takový vstřícný postoj k dostavbě dálnice.
Taky by bylo moc pěkné kdybyste povyprávěl na téma jak jste kradl v archivu Městského úřadu.
Ale to vy vlastně budete vyprávět na Policii - tak to je v pořádku.
Taky beseda o tom jak Václav Červín spolupracuje se zločinci, kteří přepadají malé děti by byla přínosná.
Malá rada na závěr . Jako bývalého lampasáka Vás musím upozornit, že až půjdete na výslech na Policii kvůli tom, že se u Vás nalezly kradené věci, tak nemusíte Policii salutovat - mají sice taky uniformy ale asi by to nebylo nejvhodnější.

Ještě bych se vás chtěl zeptat , jestli taky v Pokraticích cítíte ten strašlivej smrad. Dlouho jsem patral co to tak strašně zapáchá a nakonec se ukázalo, že to něco hodně smrdí okolo té slavné dotace, kterou si jako malou domů přihrál pan Červín na školu, kde je ředitelem.

Bůh ochraňuj naše město před lidmi jako je Červín nebo Panaš nebo Vy.

Petr Novák
Naposledy upravil Petr Novák dne 21 zář 2010 16:28, celkově upraveno 1
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 11:20

Pane Nováku, vy ostudo ! "Nalezly kradené věci" se píše tvrdé Y, neboť věci jsou rodu neživotného. Doporučoval bych absolvovat nějaký kurz Čj. pro dospělé, pokud vezmu do úvahy i interpunkci. Třeba na ZŠ Ladova něco vypíšou ;)
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Litomerican » 21 zář 2010 11:48

Výčet dosažených úspěchů pana Červína mi přijde stejně směšný jako výsledky živnostníků...
Litomerican
 
Příspěvky: 16
Registrován: 01 zář 2010 22:04

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Honzalt » 21 zář 2010 12:34

Petr Panaš píše:Pane Nováku, vy ostudo ! "Nalezly kradené věci" se píše tvrdé Y, neboť věci jsou rodu neživotného. Doporučoval bych absolvovat nějaký kurz Čj. pro dospělé, pokud vezmu do úvahy i interpunkci. Třeba na ZŠ Ladova něco vypíšou ;)


(ONI) .... nalezli. P. Novák to má správně.
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 12:35

Věta je : "že se u Vás nalezli kradené věci" - okopírováno s chybou.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Honzalt » 21 zář 2010 12:41

....že až půjdete na výslech na Policii kvůli tom, že se u Vás (oni - policisté) nalezli kradené věci, tak nemusíte Policii salutovat....

Všeobecný podmět (někdo, lidé) - píšeme měkké – i: Např. Hlásili to v rozhlase, nalezli kradené věci...
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Jirka » 21 zář 2010 12:47

Učivo 4.-5.třídy ZŠ nemá zvládnuto mnoho diskutujících. S titulem i bez něj. Doporučuji dalším diskutujícím neřešit pravopisné chyby a diskutovat pouze k obsahu.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 12:48

no konečně debata jak má bejt..... tak jaké vlastně i nebo y , jsem zmatenej..... :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 12:49

Jirka píše:Učivo 4.-5.třídy ZŠ nemá zvládnuto mnoho diskutujících. S titulem i bez něj. Doporučuji dalším diskutujícím neřešit pravopisné chyby a diskutovat pouze k obsahu.



škoda, mohlo se to tu trochu odlehčit...... ;)
Naposledy upravil subform dne 21 zář 2010 12:53, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Honzalt » 21 zář 2010 12:52

Já si nezačal.... 8-)
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 12:55

to je p pořádku, jen mě to zajímalo, protože jsem zjistil, že si sám nemohu zdůvodnit jaké "i" a proč...... to jsem vostuda... :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 21 zář 2010 12:59

Pro subforma. Tenis lze na Masaryčce opět hrát. Nikoli však v původních prostorách. Na fotbalovém hřišti jsou namalované čáry na tenis, správci vytvořili krásnou mobilní síť, která se tam na požádání doveze. Je jen potřeba si to bloknout trošku dopředu. Vyzkoušel jsem, je to super. Děkuji tímto i zaměstnancům Masarykovy ZŠ za výborný nápad.
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 13:01

prinz.vonsavoja píše:Pro subforma. Tenis lze na Masaryčce opět hrát. Nikoli však v původních prostorách. Na fotbalovém hřišti jsou namalované čáry na tenis, správci vytvořili krásnou mobilní síť, která se tam na požádání doveze. Je jen potřeba si to bloknout trošku dopředu. Vyzkoušel jsem, je to super. Děkuji tímto i zaměstnancům Masarykovy ZŠ za výborný nápad.


díky za informaci...... určitě super......
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 13:05

Podle mého tvrdé, neboť věci nenalezli (oni) policisté, ale věci (ty) se nalezly. Ale ono je to vážně asi jedno. Důležité je, že žádné odcizeny nebyly a proto je policisté nemůžou a nemohli najít. Spíš jsem od pana Nováka očekával, že se nějak vyjádří k příspěvku, kde píšu o tom, jak nemluví pravdu. Ale tomu se úspěšně vyhýbá a místo toho se uchyluje pouze k obecnému špinění politické strany a osobním invektivám. Skutečně debata na úrovni. No nic, alespoň ta diskuze o "i / y" měla nějaký smysl.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Jirka » 21 zář 2010 13:13

Pan Panaš má titul a zná i shodu přísudku s podmětem, hurá.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Vladislav Liška » 21 zář 2010 13:30

Petr Novák, Honzalt a subform budou dneska po škole! :) Samozřejmě, že věci SE nalezly.
Každopádně doufám, že už konečně někdo ze zúčastněných podá nějaké to trestní oznámení, aby bylo jasno a přestalo se svinit fórum :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Honzalt » 21 zář 2010 13:34

Ouha! Já v té rychlosti přehlédl "se".. Beru zpět a omlouvám se :oops:
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 14:08

pro Vladislava Lišku : Děkuji za podporu v kauze "i". Trestní oznámení podáno bylo. Pan Novák se k tomu stále nějak neměl, tak jsem to musel učinit za něho já. Pouze s tím malým rozdílem, že směřuje vůči jeho osobě. Jenom jsem zatím neměl potřebu to zde veřejně ventilovat. Skutečně nedokáži předjímat, zda budou mít orgány činné v tr. řízení stejný názor na skutkovou podstatu jako já. Podle mého to dokonce pasuje na druhý odstavec § 184, neboť pomluva je šířena veřejně přístupnou počítačovou sítí. Ale ať to dopadne tak nebo onak, já budu spokojen konstatováním, že jsem nikdy nic neodcizil a tím se stejně bude muset policie zabývat, aby vyšetřila, zda texty sdělované p. Novákem pomluvou jsou. Nikdy jsem nebyl zastáncem těchto krajních řešení, kterým podání trestního oznámení určitě je. Ovšem pan Novák by si to vysvětlil opět, že pokud na něho nebylo podáno žádné trestní oznámení, tak jsem přiznal chybu a všeho jsem se dopustil. A ještě by to dal na svou výlohu. Proto jsem to učinit musel, byť radost z toho nemám, lidsky mě to nesedí, ale zde nemám opravdu jinou možnost.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků