Kandidátka Strany zelených

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jqh » 17 zář 2010 07:58

Pro Petra - naopak, kritiku vítám, je to zpětná vazba, která je přínosná a potřebná.
Vadí mi pomluvy a dezinformace (např. Červín žadonil v roce 2002 o 3 místostarosty, nápisy na nejhezčím domě na náměstí, ...).
jqh
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2010 13:39

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 17 zář 2010 08:14

Dle mého p. červín nebude zas tak čistý, viz. tŕeba kauza odvolání ředitele 5. zš...... a to že si přihrává dotace na "svou" školu je taky věc zřejmá....... je jasné že je potřeba udělat si zázemí....... je chválihodné že se bije v prsa co pro skolu udělal, ale není to bohužel jediná škola v LTM.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod patriot-ltm » 17 zář 2010 13:42

Musím dát za pravdu subformovi pane Hrkale. Co tedy p. Červín a Strana zelených udělala, zařídila nebo prosadila pro širokou veřejnost v Litoměřicích?
Zdůrazňuji pro širokou veřejnost a raději hned vynechte:

a) Červínovu základní školu
b) Červínovo judo
c) Červínův zpackaný přechod u "Pokratických závor"
d) Červínova "cestička k domovu" na Miřejovické stráni
e) Červínovo zablokování výstavby rodinných domů na parcelách u "Pokratického rybníku"

Děkuji za odpověď
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 17 zář 2010 17:10

Dobrý den,
Vzhledem k tomu, že jsem byl několikrát v této diskuzi několikrát osočen zasloužilým členem Strany Zelených Janem Hrkalem ,že šířím o Straně Zelených pomluvy a nepravdy, rozhodl jsem se mu trochu osvěžit paměť.
Jak to tedy všechno bylo :
Nejprve nějaká prasata ze Strany Zelených načerno polepila celé Litoměřice svými volebními plakáty.
Takže jsem dne 11.dubna vyzval tajemníka MÚ a současně člena Strany Zelených, aby s místní organizací Strany zelených zahájil správní řízení ve věci nelegálního výlepu plakátů po celém městě.

Chcete pane Hrkale důkazy ?
Dobře se podívejte na přiložené fotky.
Výsledek ? Tajemník Panaš celou záležitost zametl pod koberec. Nebude přeci zahajovat správní řízení proti svým spolustraníkům.
Detaily každý nalezne zde : http://www.litomerice.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=449&start=0

Petr Novák
NPB electronic
Přílohy
SDC11413a.jpg
SDC11414a.jpg
SDC11411a.jpg
Naposledy upravil Petr Novák dne 17 zář 2010 17:26, celkově upraveno 6
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 17 zář 2010 17:10

Co bylo dál ??
Následně jsem vyjádřil podiv nad tím, že Strana zelených , která se tak holedbá pojmy jako čisté město se chová jako prase a přirovnal jsem celé toto pochybné sdružení k bandě pokrytců, kteří něco jiného hlásají a úplně jinak se chovají. Skutečnost, že pokrytectví je typickým poznávacím znakem Strany Zelených jsem doložil na osobě jejich lídra v letošních parlamentních volbách, kterým byl Martin Bursík. Tento MEGA pokrytec si dovolil kandidovat v našem regionu (se kterým nemá jinak nic společného) s tím, že jako hlavní bod své kampaně měl zabránění prolomení těžebních limitů na mostecku. Ten samý Bursík však před několika lety pracoval jako placený poradce těžařských firem , když jim radil jak těžební limity prolomit. A za toto poradenství zinkasoval 1,5 milionu.

Chcete pane Hrkale důkazy ?
Naleznete je zde : http://www.lidovky.cz/bursik-vydoloval-na-uhli-jeden-a-pul-milionu-fmk-/ln_domov.asp?c=A100128_221949_ln_domov_pks

Co bylo dál ?
Místo toho aby se Strana Zelených obyvatelům města za svůj prasácký výlep plakátů omluvila , nejlépe osobou předsedy místní organizace Václava Červína a přijala za toto odpovědnost, začal Václav Červín po městě a po radnici vyprávět o mé rodině historky o tom, co jsme to grázly a že má informace, že jsem byl zapleten do jakéhosi napadení mladistvého.
V okamžiku kdy jsme se s manželkou tuto informaci od několika lidí dozvěděli, rozhodli jsme se, že všem obyvatelům našeho města předložíme důkazy o tom, jak pokřivený charakter má rádoby ctihodný Václav Červín. Seznámili jsme veřejnost s kauzou, kdy naši dva synové docházeli na školu, kde působí Červín jako ředitel a zažili jsme s jeho osobou příšerný příběh, který začal tím, že na 8.ZŠ se rozbujela brutální šikana žáků spojená s organizovaným vydíráním finančních částek a ředitel proto, aby celou záležitost ututlal před veřejností přemlouval šikanované žáky aby o této skutečnosti neříkali doma rodičům.
Celá kauza pak vyvrcholila loupežným přepadením mých dětí, kdy tyto byly za bílého dne přepadeny maskovaným pachatelem, který je brutálně zbil, zkopal a okradl. Pachatel byl po nějaké době vypátrán a k našemu zděšení jím byl starší bratr hlavního organizátora šikany na 8.ZŠ. Pravý šok však nastal při souním líčení s tímto pachatelem loupežného přepadení (dostal za to 18 měsíců). Ctihodný Václav Červín tam u soudu utrpěl náhlou ztrátu paměti a nemohl si na šikanu na své škole vzpomenout ( ikdyž pachatel ve výpovědi sám uvedl, že přepadení učinil jako pokračování vydírání peněz, které organizoval na 8.ZŠ jeho mladší bratr). Následně Václav Červín vylíčil monstrum, které přepadlo a přizabilo naše děti jako výborného judistu a naprosto šokoval celou soudní síň tím, že tohoto zločince aktivně zaměstnal na své škole v těsné blízkosti svých obětí – a to dokonce ještě před samotným soudním líčením.
V tento okamžik jsme jako rodiče obětí závažného trestného činu řekli DOST a dali děti na jinou školu. Na tomto hrůzném případě se projevil hlavní povahový rys Václava Červína – skutečnost, že je to člověk , který vždy selže v okamžiku, kdy je potřeba jednat rozhodně a být zásadový. On totiž žádné zásady nemá.

Chcete pane Hrkale důkazy ?
Tady je máte : http://www.litomerice.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=536
Na tomto odkazu také naleznete rozsudek soudu, kde je jasně popsáno co je Václav Červín za křiváka.

Co bylo dál ?
Kdybychom žili v nějaké rozvinutější demokracii, tak by již Václav Červín nejen opustil radnici a post ředitele školy, ale asi by hanbou opustil i Litoměřice. Ve většině rozvinutého světa je naprosto nepřijatelné, aby ve školství či nedejbůh v politice pracovali lidé, kteří byli zapleteni do nějakého zločinu , a o zločinech na dětech to platí dvojnásob.
Ve většině rozvinutého světa také platí, že pakliže je někdo veřejně označen jako člověk, který se dopustil nějakého ohrožení dětí, a není to přitom pravda, pak se tento neprávem obviněný okamžitě dovolává spravedlnosti prostřednictvím soudu a žaluje toho, kdo ho obvinil o velké částky .

Pan Červín ale nemá o pojmu demokracie ani ponětí a protože dobře ví, že naše tvrzení jsou naprosto autentická a pravdivá, doposud se na soud neobrátil a místo toho zvolil taktiku pomluv, výhrůžek, nabídek a snahy zneužít aparát MÚ pro zahlazování svých osobních průšvihů.

Nejprve nás kontaktoval člověk, který nám nabízel expresní vyřízení jakési absurdní výměny oken na našem objektu výměnou za to, že přestaneme veřejně kritizovat Václava Červína. Toto jsme rázně odmítli.

Následně nás kontaktovali stejný člověk, který nám hrál na city s tím, že pan Červín musí splácet hypotéku a proto nemůže odstoupit, neboť neví z čeho by žil. Sdělili, jsme mu, že nás problémy pana Červína vůbec nezajímají.

Vrcholem všeho pak byla třetí schůzka s tímto ochráncem Strany Zelených, kdy nám byla nabídnuta částka 2 miliony korun, která by nám byla poskytnuta z jakéhosi ekologického programu na zateplení objektů výměnou za to, že přestaneme kritizovat Stranu Zelených. S tímto jsme dotyčného doslova vyrazily ze dveří a je to jen důkaz ,jak jsou někteří lidé ve Straně Zelených s těch svých dotací doslova zblblí, neboť si myslí, že si za úplatky=odpustky mohou koupit každého. Osobně mám to štěstí, že se mi svou prací již podařilo vydělat docela dost peněz a tak zůstávám k těmto nabídkám naprosto imunní. Všem podobným Zeleným vyjednavačům vzkazuji, že mne si nemůžete koupit ani kdybyste nabídli 100 milionů – nemám zájem – nepotřebuji vaše páchnoucí peníze – dělá se mi z Vás zle .
Z každé schůzky vlastním skrytý audiovizuální záznam a až přijde čas, tak ho zveřejním.

Co bylo dál ?
Grázl Václav Červín spolu s tajemníkem Panašem začali vymýšlet jak mne donutit stáhnout svou výzvu k odstoupení Václava Červína a jak zabránit veřejné kritice . Nejprve se snažil křivák Václav Červín zneužít pro zametání svých průserů šéfa Stavebního odboru Jana Nejtka, na kterého tlačil s tím, že nám musí zakázat umístění plakátů s popisem červínových křiváren do našich výloh. Zde však nepochodil, neboť Jan Nejtek dobře věděl, že majitel objektu si může do svých výloh dávat plakáty jaké chce – samozřejmě s tím, že za obsah nese také odpovědnost.

Pak se snažil Václav Červín zakrýt své sviňárny prostřednictvím Rady města, kdy požadoval , aby se radní postavili na jeho stranu. Ani zde nepochodil - je logické, že osobní průšvihy si musí každý řešit osobně. Na to ovšem není Václav Červín zvyklý – sám neumí vyřešit nikdy nic.

Dalším činem Václava Červína a tajemníka Panaše jak umlčet veřejnou kritiku byl návrh těchto dvou demokratů na faktické zrušení litoměřického diskuzního fora. Tímto krokem Zelení jasně ukázali, že jejich ideál demokracie se nachází někde poblíž Bukurešti či Tirany.

Vrcholným činem zoufalství pak byl požadavek Václava Červína na starostu města, aby mé osobě byl zakázán vstup na jednání Zastupitelstva města. Tento požadavek přednesl Václav Červín při řádném zasedání Rady města a je šokující, že s něčím takovým příjde člověk pracující ve školství !!!!!!!

Když většina z výše uvedených červínovských sviňáren nevyšla, jelikož byly tak absurdní, že nikdo s nimi nechtěl mít nic společného a sám Červín nikdy neudělá nic, vymysleli nakonec s tajemníkem Panašem společné veledílo.

Začali obvolávat většinu radnic v našem kraji s tím, že hledali někoho, kdo by proti nám vedl správní řízení s cílem umlčet naší kritiku Strany Zelených a zejména ctihodného grázla Václava Červína. Nakonec jako absolutní akt zoufalství s námi zahájil správní řízení MÚ Litoměřice s tím, že je na tomto dokumentu podepsán sám tajemník Panaš a následně se z tohoto správního řízení ten kdo ho zahájil sám vyloučil pro podjatost. Naprosto nevídaný čin nad kterým spousta právníků nevěřícně dodnes kroutí hlavou. Správní řízení nakonec přebral Magistrát Ústí/L, kterému celou záležitost detailně vysvětlili a následně vydal Magistrát rozhodnutí o zastavení správního řízení s tím, že nemělo být ani nikdy zahajováno.

Chcete důkazy ?
Přikládám dokument o zahájení správního řízení
Přikládám naše stanovisko Magistrátu ULA
Přikládám rozhodnutí magistrátu o zastavení řízení

Petr Novák
NPB electronic
Přílohy
zastavení správního řízení.pdf
(490.55 KiB) 518 krát
vyjádření naší společnosti.pdf
(531.38 KiB) 490 krát
zahájení správního řízení.pdf
(238.43 KiB) 505 krát
Naposledy upravil Petr Novák dne 17 zář 2010 18:53, celkově upraveno 11
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 17 zář 2010 17:18

Co bylo dál ?
V rámci vehementní snahy Zelených očernit před veřejností mou osobu udělali pánové Červín , Panaš a Hrkal zásadní chybu. Došlo ke zcizení části archivu místního Stavebního úřadu a tyto ukradené dokumenty se následně objevily u kandidáta Strany Zelených do komunálních voleb Jana Hrkala, který je snad v náhlém závanu svého řiťolezectví k Václavu Červínovi aktivně zveřejnil na internetu v oficiálním litoměřické foru.

Vzhledem k tomu, že stavební dokumentace uložené v archivu MÚ jsou velice citlivým dokumentem zejména pakliže by se dostali do rukou lidem zabývajícím se vykrádáním domů a bytů , okamžitě jsme požádali MÚ o prošetření toho jak mohlo ke krádeži stavebních dokumentací dojít a vyjádřili jsme podezření , že se v tomto případě jedná o závažný trestný čin ohrožujícím prakticky každého obyvatele našeho města. Může se tak totiž jednoduše stát, že bytoví zloději budou díky těmto zcizeným dokumentům krást doslova podle podrobného manuálu.

Tajemník MÚ a člen Zelených Petr Panaš nám však odpověděl, že stavební dokumentace jsou veřejně dostupnými dokumenty na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.

To už je ovšem opravdu příliš a proto jsem včera písemně oslovil starostu města, aby na Jana Hrkala a Petra Panaše okamžitě podal jako statutární zástupce města trestní oznámení.

Chcete důkazy ?
Přikládám Vám odkaz kde se Jan Hrkal chlubí ukradenými dokumenty :
http://www.litomerice.cz/forum/viewtopic.php?f=26&t=493&start=15#p2892

Přikládám Vám také mou žádost o prošetření krádeže stavebních dokumentací.
Přikládám vyjádření tajemníka Panaše.
Přikládám judikát soudu, který říká něco zásadně jiného než tajemník Panaš.
Přikládám výzvu starostovi.

Chci věřit , že starosta Chlupáč okamžitě trestní oznámení na pachatele krádeží podá a bude o tomto informovat veřejnost. Pakliže by se tak nestalo je reálné nebezpečí, že zcizené stavební dokumentace budou kriminálními živly použity k závažné trestné činnosti, což by si jistě pan starosta nepřál.

Petr Novák
NPB electronic
Přílohy
Žádost o prošetření úniku dat.pdf
(124.62 KiB) 497 krát
Vyjádření tajemníka Panaše.PDF
(104.56 KiB) 498 krát
judikát soudu.jpg
Výzva starostovi.pdf
(606.44 KiB) 487 krát
Naposledy upravil Petr Novák dne 17 zář 2010 19:02, celkově upraveno 6
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Lukino » 17 zář 2010 17:46

Jééé on už je i tady. A že trvalo než to našel. Proč radši nepíšete na svůj barák? :shock: Tam to nikoho neštve. Nebylo by od věci napsat 1 dlouhý, nic neříkající příspěvek, než ty kecy rozpatlávat do XY příspěvků :evil:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 17 zář 2010 18:51

Milý Lukino, jistě si detailně prostudujete důkazy o tom jací lidé v Litoměřicích kandidují za Stranu Zelených a čeho všeho se bez ostychu neváhají dopouštět. Pakliže chcete na radnici lidi spolupracující se zločinci, ohrožující šestileté děti a neváhající krást na radnici , pak je Strana Zelených tou ideální volbou pro vás. Já takové lidi na radnici nechci, nechci se bát toho, že mi opět někdo přepadne a přizabije děti, nebo že se někdo vloupá do mého bytu jen proto, že mu pánové ze Strany Zelených ukradli na radnici kompletní plány mého bytu. Takoví lidé patří spíše do kriminálu než na radnici.

Petr Novák
NPB electronic
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod I.T. » 17 zář 2010 19:54

Pane Nováku,
Vy tak můžete někoho nazývat prasetem po tom co předvádíte. Raději si zameťte před svým prahem a přestaňte lidi krmit Vašema žvástama a hyzdit naše náměstí.
Je jasný, že Vám na radnici daleko víc vyhovují "čistí" a do roztrhání těla pracující živnostníci, kteří pro toto město a jeho obyvatele dýchají a v životě by nic neošidili.
I.T.
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 zář 2010 16:46

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 17 zář 2010 20:09

Mily IT, vubec vam neberu vas nazor , jen se budete muset nejak vnitrne vyporadat s podklady ktere jsem zverejnil . Panove ze Strany Zelenych toho maji dost za sebou - jen si nejsem jist jestli je za tohle chceme platit z nasich dani. Ja rozhodne ne a vy treba ano. Zkuste take zverejnit nejake dukazy a navic se pod to podepsat - to pak bude debata rovneho s rovnym - takhle je to z vasi strany jen takove anonymni plivnuti ,kterych najdete na kazdem chodiku stovky.
Naposledy upravil Petr Novák dne 17 zář 2010 20:12, celkově upraveno 2
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod babča » 17 zář 2010 20:10

Pane Bože, už je tady zase ten paranoik. Hoďte na něj už někdo síť. :evil:
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr » 18 zář 2010 12:31

Petr Novák...To už je ovšem opravdu příliš a proto jsem včera písemně oslovil starostu města, aby na Jana Hrkala a Petra Panaše okamžitě podal jako statutární zástupce města trestní oznámení

Nejsem právník, Vy jste jimi asi obklopen. Proč to trestní oznámení prostě nepodáte sám? My nejsme soudci a těžko se v těch jednostranně zaměřených materiálech bude laik orientovat. Zdá se, že tu zase bude živo... :cry:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Achab » 18 zář 2010 19:09

Pane Novaku, ted vazne. Ty pilulky je nutno brat pravidelne. Pokud vynechate tak to takhle dopada :D
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 18 zář 2010 20:52

Milý ACHABE, taky bych se uměl zaregistrovat jako třeba ŠANAP a anonymně plivat. Jestli jste si nevšiml tak jsem předložil dostatek písemných důkazů a taky jsem se pod ně podepsal. A vy si myslíte, že budu diskutovat s nějakým připokakaným anonymem. Pište pod svým jménem, nebo se můžeme sejít jako osobně a pak jako rovný s rovným ale takhle.
Takže aby bylo jasno doklady o tom jaké lidské žumpy jsou mezi Zelenými jsem sem nevložil pro to abych odpovídal poserům, kteří nse neumí podepsat, ale aby si je přečetla spousta slušných lidí a nenaletěla Červínovi a spol na jejich nestoudné lži.
Samozřejmě, že každému kdo se podepíše rád na cokoliv odpovím či se rád osobně sejdu, ale jako ABCHAB fakt nemám zájem

Petr Novák
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 18 zář 2010 22:36

Skoro mi to podle obsahu zprávy připadalo tak, že Achab ani diskutovat nechtěl :D. Ostatně chodit na anonymní fórum s tím, že vlastně nechcete slyšet názory místních lidí je přinejmenším zvláštní...možná by bylo lepší si vzít řečnický pult, dát ho na náměstí a když někdo bude chtít diskutovat, tak si nejdřív překontrolovat jeho občanku...
dotik
 

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 18 zář 2010 23:59

Pane Dostále, jediná rada : medicína dost pokročila a i schíza se dá trochu tlumit. A jak jste došel k tomu, že je tohle forum anonymní ?? Že vy jste se zamíchal mezi ty vaše soc dem uchazeče a dostal pár gramů jako příspěvek nováčkům a vykouřil to ?? To jsem myslel jako vtípek :D. To co se tu děje kolem soc dem je úplná srandička proti zlodějnám na radnici a ohrožování malých dětí , které mají na krku Zelení Červín + Panaš + Hrkal. Tam už posmrdává kriminál.
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod rajnoha » 19 zář 2010 07:30

Fórum je anonymní, nevím jestli bohužel nebo bohudík. Takže to, že si tu někdo pod PŘEZDÍVKOU Petr Novák cintá játra má asi tak takovou váhu, jako kdyby to dělal Kačer Donald. Nicméně pan Novák asi zchudl, že nemá na pravníka a žádá, aby starosta podal na někoho trestní oznámení. Mimochodem podle v současnosti platného trestního zákona je trestný ten, kdo se hodnověrným způsobem dozví, že jiný spáchal některý z trestných činů, a takový trestný čin neoznámí bez odkladu státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu. Takže pan Novák si buď není jist, jestli vůbec někdo nějaký zločin spáchal a nebo překračuje zákon. O tom, že překračuje dobré mravy asi není žádná diskuze, ale bohužel na blbost žádný zákon nemáme :-(
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 19 zář 2010 08:02

Myslím, že mých 6 let, které jsem byl v ČSSD mě celkem dobře vymezuje od nováčků...a ty léky na vás nějak nepůsobí zřejmě ;) ostatně využívat neštěstí dětí a ještě k tomu vlastních k tomu, abyste dělal negativní kampaň celé SZ je minimálně řečeno trochu zvláštní...ale zase na druhou stranu jste dobrý obchodník a prý se vám zvedl obrat od té doby, co tak krásně podporujete pana Tvrdíka v lákání turistů do Litoměřic úplně novou atrakcí :).
dotik
 

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 19 zář 2010 10:40

Mílý pane Dostále,
mé děti si prosím neberte do svých úst - když vlastní nemáte tak nevíte o čem píšete a působíte trapně. Nepřál bych Vám aby se Vám o Vaše potenciální potomky pan Červín postaral tak jak se spolu s pachatelem přepadení postarali o mé dva syny. Ale to asi vážně pochopí jen ten kdo děti má, takže to u vás chápu.
Ohledně našich tržeb máte pravdu , od okamžiku kdy jsme zveřejnili sviňárny a zlodějny některých lidí na radnici, tak nám obraty rostou . V tomhle směru si nemůžu vůbec stěžovat - je to důkaz toho, že jsem píchnul do vosího hnízda, které už začínalo hoooodně smrdět a lidi jsou rádi, že se konečně zveřejnilo jaký je Červín a ostatní Zelení bandou grázlíků.

Až někdy pojedete autem přez Lovosice na Ústí a uvidíte ty stovky kamionů, tak se občas zamyslete nad tím, jak to tahle Zelená sebranka s námi všemi myslí.
Až Vám někdo vykrade váš dům podle stavební dokumentace, které Zelení ukradli na radnici , tak na vlastní kůži pocítíte jací jsou to dobráci.
Ale to, aby se tady přepadaly malé děti na ulicích a Červín zaměstnával vědomně pachatele tohoto zločinu přímo ve škole, tak proto aby se tyhle hrůzy již nikdy neopakoval , proto udělám maximum.

Petr Novák
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 19 zář 2010 15:17

Naštěstí nejsem až tak paranoidní a chybějící miliardy, případně kácení stromů u dálnice s přepadením náhodných dětí (nepředpokládám, že se jednalo o mstu, že mají rodiče elektry) spojovat nehodlám :) ale je to váš boj a gratuluji k dobrému marketingovému tahu (VVčka to umí...třeba se znakem města :) ). Jen doufám, že se k vám nikdo další nepřidá...oni jsou ve městě i tací (a je jich drtivá většina), kterým se způsob prezentace vašeho pátrání nelíbí...můj odhad je cca. minimálně 93% - 94% voličů...
dotik
 

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků