Kandidátka Strany zelených

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 14:08

Vladislav Liška píše:Petr Novák, Honzalt a subform budou dneska po škole! :) Samozřejmě, že věci SE nalezly.
Každopádně doufám, že už konečně někdo ze zúčastněných podá nějaké to trestní oznámení, aby bylo jasno a přestalo se svinit fórum :)


dobrovolně si přečtu pravidla pravopisu :D . bože jak hluboko jsem klesl :D myslel jsem si to , ale ruku do ohně bych za to nedal.... tak se sám potrestám..... ale souhlasím s tím, že by se fórum mělo přestat svinit.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jimi brown herrer » 21 zář 2010 14:31

Já když sem si přečetl ty původní plakáty na náměstí, tak mi to přišlo celkem šokující. Ale je fakt, že teď už sou ty titulky strašně bulvární a o ničem. Ale to, že někdo má něco v oknech je podle mě jeho věc, pokud je to jeho dům. Jestli sem to správně pochopil, tak panu Novákovi nedovolilo město plastová okna (mám dojem, že někde jsem četl že na baráku ''drogerie u Inny'' jsou)?

Jinak ještě otázka, když už se tu mluví o tý 5ce - nevíte proč se na 5ce za půjčení balonu platí 5 kč a na 6ce ne?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 21 zář 2010 14:37

Mám takový dojem, že poslední zastupko jednohlasně schválilo, že plastová a hliníková okna nesmí být nikde v památkové zóně...tuším, že to někde v materiálech pro zastupitele bylo...
dotik
 

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 14:41

ono je to tak že žáci 5 Zš neplatí nic, jen "cizí" , ale proč tomu tak je, nevím...... i když k velikosti hřiště a a možnostem mi to připadá přiměřená částka. Platí se i na jiných školních hřištích? podejte informace.....
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 14:45

dotik píše:Mám takový dojem, že poslední zastupko jednohlasně schválilo, že plastová a hliníková okna nesmí být nikde v památkové zóně...tuším, že to někde v materiálech pro zastupitele bylo...



bylo by dobrý to tu zveřejnit. I když je fakt, že by mi plastová nijak nevadila..... jestliže jsou imitací dřeva a kvalitně zpracována, což dnes neni problem, tak proč ne. A co budova vedle corsa? ta ma drevena okna? tuším že dole je trafika.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jimi brown herrer » 21 zář 2010 16:04

Já právě taky nechápu, proč by měla být problém okna, která jsou dělaná jako imitace dřeva.

Jinak zkušenosti z ostatních hřišť nevím. Z Boženy si nejsem jistej. U tý 6ky vím, že tam je správce, kterej je velmi vstřícnej a nikdy nic nechtěl. Tak mě jenom zaráží, proč se na jednom hřišti platí, a na druhym zase neplatí. Jinak na tý 5ce ale bylo hřiště na tenis. Minimálně tam byla tenisová síť. A po několika letech tam přibyl nápis, že hřiště není zkolaudováno a síť se vyměnila za volejbalovou a dala se nahoru.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 16:14

:D tak já už nevím, byl - nebyl tenis...... ale hral jsem ho tam :D , ale ted je to snad už v pohodě :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 16:32

Všem disktujícím se omlouvám za gramatickou chybu - v případě, že by bylo Policisté nalezli , tedy oni , tak by bylo měkké, ale já tam ještě vložil SE a pak je shoda vztažená k slůvku věci, takže mělo být Y.
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 17:13

Pan Panaš stále balamutí veřejnost o nějakými skazkami o oknech, takže si pojdmě udělat jasno, ať se vidí kdo je lhář :

Litoměřičtí památkáři prokazatelně lhali když mne nutili použít při výměně naší střech naprosto nevhodné střešní tašky. Ta lež byla tak prokazatelná a oni jí dodnes nedokázali vysvětlit, a co je naprosto šokující, tajemník Panaš přesto, že dostal na stůl všechny důkazy o tom, že pracovníci památkové péče prokazatelně lžou a nutí stavebníka do technicky nevyhovující střešní krytiny ,tak vše zametl pod koberec a naptvrdil, že je jejich práce v pořádku.
Smůlou pana Panaše bylo to, že jsem si to nenechal líbit a obrátil jsem se na Radu města, a když chyby v práci památkářů nedokázala vedoucí tohoto odboru nijak vysvětlit, tak se Rada města rozhodla a tuto vedoucí odvolat.
Pan Panaš si může tlachat co chce : důkazy o tom jak pracují naši památkáři v Litoměřicích si může každý přečíst zde :
Čtěte podrobně a dobře si prohlédněte každý důkaz a pak si přečtěte vyjádření tajemníka Panaše.
http://www.litomerice.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=456

A k oknům :
Když se projednávala výměna střechy u které jsem nachytal památkáře u lží a nechal jsem si líbit panašovské zametení pod koberec tak byli místní památkáři požádáni o stanovisko k tomu, jaká by měla být na náměstí osazována okna. Podívejte se na výše uvedeném odkazu na dokument Zápis z jednání. Tento dokument psali sami památkáři a na konci je tento dotaz jasně formulován. Dodnes na něj nikdo neodpověděl !!!!!!!!
Když nikdo neodpověděl, tak jsem posla písemnou žádost a uvedl jsem do ní naprosto stejný typ oken, jaké na svých objektech na náměstí použilo Město Litoměřice a stát. Mysle jsem si, že oni zákony dodržují a , že stejný zákon platí pro občany i pro město a stát.
Ovšem moje žádost byla zamítnuta jako nepřijatelná, prý by vnikl precedent.

Tak se na to podívejme blíže :
Přikládám Fotografii Domu na litoměřickém námestí , kde sídlí Drogerie U Iny.
Vlastník je Město Litoměřice a jsou tam osazena plastová okna - a musím říci, že mi nijak nevadí

Přikládám fotografii Úřadu práce, který tuším vlastní stát a taky jsou tam plastová okna.

A jako raritu přikládám dům na náměstí , kde dříve sídlila IPB a taky jsou tam plastová okna.
Jako výsměch si tam ještě Zelení z těchto oken vyvěsili svůj transparent

Tyto domy mají v kartastru napsáno, že jsou kulturní památkou a jsou jasným důkazem jak litoměřičtí památkáři občany šikanují , ale když jde o majetek města či státu tak je vše v pořádku.
Přílohy
SDC10249p.jpg
Když je to dům města tak se na zákony nekouká.
SDC10239p.jpg
Pro stát asi platí také jiná pravidla.
SDC12294p.jpg
Pro Zelené zákony asi neplatí.
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 17:52

Já se domnívám, že toto není dávno diskuze, která ještě někoho zajímá. Pan Novák bude něco tvrdit, to je jeho právo. Pokud se to dotýká mé osoby, mám potom potřebu se bránit, abych nebyl před veřejností za někoho, kdo porušuje zákony. Stejně tak mohu vyvracet všechny příspěvky a argumenty na fóru panem Novákem uváděné. A dostáváme se stále do začarovaného kruhu. Přitom toto nové fórum bylo velice slušné a konstruktivní. Škoda. Nicméně navrhuji následující. Do ukončení šetření policie se nebudu k dané věci vyjadřovat (ani k záležitostem souvisejícím). Pokud se tedy nebudu muset vysloveně bránit a tímto žádám i pana Nováka, aby učinil to samé. Myslím, že to všichni ocení. Jakmile dostanu stanovisko PČR, nebudu zveřejňovat, co je tam psáno o panu Novákovi, pouze zde zveřejním, zda jsem se dopustil skutků, ze kterých jsem byl p. Novákem obviněn. Pokud ano, tak se tady veřejně omluvím a vyvodím pro sebe další důsledky. Zda učiní pan Novák to samé, záleží pouze na něm, já ho do toho nutit nebudu a ani nechci. Nicméně se zde přimlouvám za diskuzi věcnou, bez emocí, urážek a napadání. Myslím si, že jsme dospělí lidé a skutečně je zbytečné otravovat zbytek návštěvníků tohoto fóra nějakou soukromou válkou. Petr Panaš.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 19:16

Petr Panaš píše:Já se domnívám, že toto není dávno diskuze, která ještě někoho zajímá. Pan Novák bude něco tvrdit, to je jeho právo. Pokud se to dotýká mé osoby, mám potom potřebu se bránit, abych nebyl před veřejností za někoho, kdo porušuje zákony. Stejně tak mohu vyvracet všechny příspěvky a argumenty na fóru panem Novákem uváděné. A dostáváme se stále do začarovaného kruhu. Přitom toto nové fórum bylo velice slušné a konstruktivní. Škoda. Nicméně navrhuji následující. Do ukončení šetření policie se nebudu k dané věci vyjadřovat (ani k záležitostem souvisejícím). Pokud se tedy nebudu muset vysloveně bránit a tímto žádám i pana Nováka, aby učinil to samé. Myslím, že to všichni ocení. Jakmile dostanu stanovisko PČR, nebudu zveřejňovat, co je tam psáno o panu Novákovi, pouze zde zveřejním, zda jsem se dopustil skutků, ze kterých jsem byl p. Novákem obviněn. Pokud ano, tak se tady veřejně omluvím a vyvodím pro sebe další důsledky. Zda učiní pan Novák to samé, záleží pouze na něm, já ho do toho nutit nebudu a ani nechci. Nicméně se zde přimlouvám za diskuzi věcnou, bez emocí, urážek a napadání. Myslím si, že jsme dospělí lidé a skutečně je zbytečné otravovat zbytek návštěvníků tohoto fóra nějakou soukromou válkou. Petr Panaš.



Myslím nejlepší řešení....... Ale chtěl jsem se zeptat, ten baner "václave vydrž" památkářům nevadí? já když jsem udělal to samé, okamžitě se ozvali a ozvalo se i město, že ho musím okamžitě pod hrozbou pokuty sundat. Není tohle dvojí metr? tím samozřejmě nerejpu do SZ, ale jde jen o princip. To je to, co se asi pořád kritizuje....... nedodržování " norem"...... at tedy tento baner, u živnostníků používání znaku města... atd atd.... nad tímhle by jste se měli zamyslet..... ale to by asi obyčejný člověk chtěl moc.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 19:25

Vidíte, kdybyste to udělal vy, tak pan Panaš bude iniciovat tvrdý postih, ale když to bylo pro spolustraníka Červína, tak koště na pět zametlo a bylo zase čisto.
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 19:38

Pro subforma : Litoměřickým památkářům vadí. Předmětný baner byl vyvěšen asi na dva dny (doufám, že se moc v počtu dní nepletu) v době, kdy p. Novák umístil nápis do oken své nemovitosti a na žádost památkářů byl zase odstraněn. Pokud si však přečtete stanisko orgánů památkové péče z magistrátu Ústí n/L, které zveřejnil p. Novák, oni mají názor opačný. Já s ním nesouhlasím, ale respektuji ho. Pokud bude tedy vyvěšen baner nyní, je to v souladu s právním názorem správního orgánu z Ústí n/L, který věc šetřil kvůli podjatosti litoměřických památkářu. Nedokáži si představit, že by nyní naši památkáři zakročili vůči někomu jinému a požadovali odstranění. Mějte se pěkně, musím končit. Doufám, že jsem tímto stanoviskem a vysvětlením nepřekročil můj závazek nediskutovat ke kauze "Novák a já".
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 20:29

Víte pane Panaši, on je důvod toho, proč ústeckým památkářům ten nápis nevadí někde trochu jinde.
Možná se Vám to bude zdát divné, ale i já si o tom nápisu na mých oknech myslím , že je to hnus, který na náměstí nepatří. Tedy spíše nepatřil by, kdyby si na naší radnici nenalezl Václav Červín, který zakrýváním šikany na 8.ZŠ dovedl situaci až tak daleko, že byly přepadeny moje děti. A jako dáreček zaměstnal toho grázla, který je přepadl , přímo ve škole u svých obětí.
A teď si položte otázku : Co je hroznější ? Ten nápis nebo to co udělal Červín ? Kdybychom žili ve vyspělé demokracii, tak by se tenhle pokrytec ostudou zahrabal pod zem, ale u nás ??
Nenapadlo Vás, že je divné, že Červín nepodal na mne a mojí manželku trestní oznámení ???
Místo toho si myslí, že mu i tohle projde jako spousta předchozích leváren, které udělal na kdekoho. Jen namátkou co třeba pan Žák ?? Ale ten se nemohl efektivně bránit, co ??
V mém případě má Červín ovšem smůlu, že narazil na někoho, kdo má dost možností jak mu to, co udělal mým dětem vrátit i s úroky.
Ono hlavním důvodem , proč ústeckému magistrátu ten nápis nevadí je asi hlavně to, že je ve společenském zájmu varovat rodiče dalších dětí před tím, co by se zítra mohlo stát jejich dětem a to mi věřte nebo ne, tuhle zkušenost nepřeji ani panu Panašovi, ani panu Červínovi.
K vašim plkům o práci místních památkářů se raději nebudu vyjadřovat. Každý na fotkách vidí, jak každému měříte jiným metrem a to se mi prostě nelíbí. Takže se prosím napříště vyhněte nějakým poznámkám o tom, že jsem požadoval v otázce oken nějaký precedent, působí to trapně a každý vidí , že lžete jako když tiskne.

Petr Novák
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 20:44

Petr Panaš píše:Pro subforma : Litoměřickým památkářům vadí. Předmětný baner byl vyvěšen asi na dva dny (doufám, že se moc v počtu dní nepletu) v době, kdy p. Novák umístil nápis do oken své nemovitosti a na žádost památkářů byl zase odstraněn. Pokud si však přečtete stanisko orgánů památkové péče z magistrátu Ústí n/L, které zveřejnil p. Novák, oni mají názor opačný. Já s ním nesouhlasím, ale respektuji ho. Pokud bude tedy vyvěšen baner nyní, je to v souladu s právním názorem správního orgánu z Ústí n/L, který věc šetřil kvůli podjatosti litoměřických památkářu. Nedokáži si představit, že by nyní naši památkáři zakročili vůči někomu jinému a požadovali odstranění. Mějte se pěkně, musím končit. Doufám, že jsem tímto stanoviskem a vysvětlením nepřekročil můj závazek nediskutovat ke kauze "Novák a já".


Děkuji, ale vůbec se nechci míchat do Vaší kauzy, jen poukazuji na to čeho jsem byl účastníkem já. Jen jsem chtěl upozornit na to, že by se mělo měřit stejně. Jestliže Vám to bylo vytčeno a vy jste baner odstranili, pek je vše v pořádku, reagoval jsem stejně. Proto jsem zde psal i zneužití znaku města Živnostníky. Jde jen o princip chování a respektování platných norem. Neni zde nic osobního, konečně na památkáře mám "svůj" ne zrovna lichotivý názor. Děkuji za Vaši odpověď, určitě jste nic nepřekročil.
PS: až teď jsem si všimnul datumu na fotografii.

Pro p. Nováka : Víte Paroubek ( pan ani psát nebudu, omlouvám se ) také vedl negativní kampaň a hrozně se mu to zaplaťpánbu vymstilo. Prosím, neudělejte stejnou chybu. čeho je moc, toho je příliš, i když Vás na jednu stranu chápu.....
Naposledy upravil subform dne 21 zář 2010 20:49, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod rajnoha » 21 zář 2010 20:47

Co to je zase za pindy proboha? Ústečtí památkáři neřekli, že jim to nevadí, ale že celé náměstí je podobným hnusem a nápisy tak zprasené, že nemohou ten nápis zakázat a výslovně konstatovali, že jeho obsah jim vůbec nepřísluší hodnotit. Tak nejen, že pan Novák neumí diskutovat, on neumí číst ani své vlastní rádoby důkazy. Blahoslavení chudí duchem. Jen bych je odstavil aspoň od klávesnice.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 20:54

Musím souhlasit s rajnohou, že náměstí je opravdu ZPRASENÉ. Rozhlédněte se po něm, co štít, co výloha to tak trochu paskvil. Je to škoda, možná i nad tím by se nová radnice měla zamyslet..... třeba by to pŕitáhlo turisty víc než vláček nebo paroplavba.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 21 zář 2010 20:58

Na dobrou noc : http://www.youtube.com/watch?v=otDHLECbAQw poslechněte až do konce :)
dotik
 

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Stanislav Hylán » 21 zář 2010 21:05

subform píše:Musím souhlasit s rajnohou, že náměstí je opravdu ZPRASENÉ. Rozhlédněte se po něm, co štít, co výloha to tak trochu paskvil. Je to škoda, možná i nad tím by se nová radnice měla zamyslet..... třeba by to pŕitáhlo turisty víc než vláček nebo paroplavba.


Musím podotknout, že naši známí z Prahy byli z nápisů na náměstí opravdu "unešeni".
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 21:25

:D No a máme nové téma, možná by stálo za to založit vlákno, co s naším náměstím :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron