Ideální zastupitelstvo - nápady?

Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod dotik » 23 zář 2010 14:25

Po krátké válce se můžeme vrátit k běžné diskusi :) Nechce se vám dát dohromady ideální složení zastupitelstva? :) Já sám sebe rovnou vyškrtávám a svůj pohled psát nebudu (z pochopitelných důvodů, že nejsem nestranný nebo jak to tady pár lidí píše...a navíc je mým idolem velký Jyrka :P a ten tu nekandiduje :( ), ale docela by mě zajímal pohled diskutujících...volební kampaně jsou rozjeté, plakáty, letáky apod. jsou v tisku nebo už v roznosech, takže už to asi nic nezmění na předvolebních strategiích, takže se klidně může psát :) Je tu 130 registrovaných členů (vč. Petra Nováka...zde bych se přimlouval u p. Lišky, že po sestavení kandidátky by nenásledoval ban :D ). Můžeme po volbách znovu mrknout a zhodnotit, zda je zastupko složené z lidí, které tam chcet(m)e...
dotik
 

Re: Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod subform » 23 zář 2010 15:49

:) Tak si tak myslím že nejlepší by bylo založit stranu FORUM.LT a z lidi kteří sem píšou sestavit zastupitelstvo. Jsou to asi lidi, kterým v tomto městě o něco jde. Ale to je asi blbost a utopie, tak jen tak pro odlehčení.. :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod jimi brown herrer » 23 zář 2010 16:23

To je trošku relativní téma
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod Milan » 26 zář 2010 13:02

Možná, že je téma relativní, tedy podmíněné. Tou podmínkou by mohla být účast voličů ve volbách. Jak jsem již uváděl, nemohu volit, budu v zahraničí, a tak si mohu dovolit uvést, jak bych si představoval zastupitelstvo ;) . Tady jsou, řazeni podle abecedy a bez údaje o politické straně:

1. Bania Radek
2. Bitalová Vladimíra Mgr.
3. Čech Josef
4. Čuřík Martin Ing.
5. Dušek Zdeněk PaedDr.
6. Henke Svatopluk Mgr.
7. Hermann Petr Mgr.
8. Hofman Zdeněk
9. Hošek Petr Mgr.
10. Hrkal Jan Ing.
11. Hromádková Ludmila MUDr.
12. Kestřánek Vladimír Ing.
13. Kodysová Anna Ing. MBA
14. Kvapil Petr Ing.
15. Landa Jiří
16. Legnerová Zuzana Mgr.
17. Marek Jan Bc.
18. Marek Jaroslav Ing.
19. Matuška David Mgr.
20. Mezian Hassan MUDr.
21. Procházka Vladislav MUDr.
22. Svobodová Veronika Mgr.
23. Szántó Jan
24. Věrnoch Josef Bc.
25. Vysoudil Leoš MUDr.
26. Zbořil Jan MUDr.
27. Znojemský Lukáš Ing.

A jak si představuji RM? Podle abecedy

1. Bania Radek
2. Hošek Petr Mgr.
3. Landa Jiří
4. Matuška David Mgr.
5. Mezian Hassan MUDr.
6. Szántó Jan
7. Věrnoch Josef Bc.
8. Vysoudil Leoš MUDr.
9. Zbořil Jan MUDr.

A kdo by měli být oni tři uvolnění (starosta +2 místostarostové)?
Starosta Vysoudil Leoš MUDr.
1. místostarosta Matuška David Mgr.
2. místostarosta Mezian Hassan MUDr.

Utopie? Možná, ale je to můj osobní názor a ten mi (naštěstí) nikdo nevezme. Tak kdo další sestaví své zastupitelstvo?
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod Llukas007 » 27 zář 2010 18:18

No s některými jmény se dá souhlasit, ale MUDr.Leoš Vysoudil starostou?! Proboha jen to néééééé! Stačí mi ten bordel v nemocnici. Co se týká zjevu a mediálního vystupování nic proti, ale práce pro obyčejné lidi žádná! Žádná klidová zóna, parčík u nemocnice, staré rezavé a rozpadající se vozíky pro pacienty a přístup podřízených k nemocným!! Nové CT a baby box jsou sice moc hezký, ale mělo by se taky dělat něco pro každodenní život nemocných, který se skládá ze zdánlivých maličkostí. děs a hrůza! Bůh ochraňuj naše město
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod Milan » 27 zář 2010 18:56

Možná máte nějaké negativní zážitky z pobytu v nemocnici. Já, vlastně moje manželka zde byla hospitalizována a máme naopak velmi dobrý pocit. Ano, vybavení potřebuje modernizaci, okolí by také zasloužilo úpravu, ale personál - bez připomínek, vstřícný a milý. Ostatní je otázka peněz. Pokud město nasype do nemocnice peníze na parkové úpravy (včetně příšerného parkoviště), nákupu nových vozíků, ... asi problém zmizí. Nemocnici ale, podle mého názoru, vede schopný manažer a to, že není ve ztrátě je jeho vizitka. Proto si myslím, že by dokázal i efektivně vést město.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod Llukas007 » 27 zář 2010 19:17

Jsem velmi mile překvapen, že jsem hled nebyl urážen kvůli odlišnému názoru. Jak jsem psal v mnohém s Vámi souhlasím. pana Vysoudila osobně neznám. jak jsem psal trochu mi přijde že obyčejné problémy jsou mimo něj. Chtělo by to sestoupit z výšin mezi obyčejný lid. Přeji pěkný večer
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Ideální zastupitelstvo - nápady?

Příspěvekod Milan » 27 zář 2010 19:55

Nejsme tady od toho, abychom se uráželi ;) . Každý má právo na svůj názor (naštěstí). Diskuze je zde proto, abychom získávali informace a snažili se jeden druhému něco dát a to urážky rozhodně nejsou.
Pěkný večer i Vám.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice


Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron