Pronájem výstaviště

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Veselý » 25 črc 2012 15:21

A proč ne? Jestli bude za rok touhle dobou nový pavilon stát, pak nezbyde než se nové společnosti omluvit za některé negativní a ulhané příspěvky na tomto fóru. Držím jim palce, změnu to potřebuje jako sůl !!!
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 črc 2012 15:52

Já se obávám, že radování se je poněkud předčasné. Z článku jsem pochopil, že není zajištěné financování, takže to určitě nebude věc na týden. Každopádně uvidíme, změna tam potřeba určitě je, o tom myslím nepochybuje nikdo, jen ten způsob provedení...
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Veselý » 25 črc 2012 16:13

No tak já jsem z tohoto, ale hlavně z předchozích článků pochopil, že financování bude z části řešeno úvěrem a z části vlastními zdroji. A i když nově vzniklá firma nemá finanční historii, při poskytování úvěru se posuzuje především ekonomika a účetní uzávěrky vlastníků. To jen aby zase někdo nezpochybňoval úvěr pro nově vzniklou společnost.....
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 25 črc 2012 16:39

Taky doufám,že všechno pojede podle plánu.Plány jsou to totiž hodně smělé...Zafinancovat 16 akcí nebude procházka růžovým sadem ;)
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 18 zář 2012 19:33

Tak jsem se dnes podíval na poslední Zahradu Čech a mohu s klidným svědomím říct,že se asi moc nepovedla.Je to už jen jedno velké tržiště(i když na tržišti asi nemají desítku za 30Kč).Navíc neustále stoupá množství tzv.Rumunských vystavovatelů,takže pozor na peněženky...Jestli si nový nájemce tohle troufne změnit,tak smeknu,jinak tato výstava asi nemá budoucnost :(
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod litelot » 07 led 2013 17:56

Re: Adventní trhy v Litoměřicích

Příspěvekod litelot » 03 led 2013 22:23
Už je to tady! První akce nového provozovatele výstaviště a hned prů...
http://litomericky.denik.cz/diskuse/van ... vatel.html

Jsem zvědav co se stane s výstavištěm až se zboří staré pavilony. Prachy nemaj ani na kulturní program:
„Z finančních důvodů to vloni nešlo," reagoval na dotaz Deníku Škvor. „Plánujeme zlepšení, aby program byl po celý den."

Myslím, že ředitele výstaviště Škvora, zná v Litoměřicích hodně lidí a ti dobře vědí, že "pracovní knížku manažera" má hodně popsanou.
Nikde moc dlouho nevydržel a několikrát byl odejit. S Červínem je ale díky judu velký kamarád už řadu let. To bohužel rozhodlo a tady je první
výsledek jeho práce.
Inu podle hesla: Kozel(Škvor) zahradníkem(spol. Gardenline) :lol:
Bože ocharuňuj naše výstaviště!

Pokračování v tématu:

http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... -cech.html
Jak se dalo předpokládat vše je postavené na vodě. Žádné vlastní peníze, vše možná placeno z úvěru na který ale spol. Expo nemá majetek ani žádný jiný kredit pro banku.
Takže se za vše zaručí město svým majetkem. Když vše krachne, a to se dá předpokládat, město bude bance splácet úvěr. Původně měl stát
nový pavilon již do první výstavy v dubnu. Nyní není ani projekt, a vlastně se ani neví jak má pavilon vypadat. Využití pro sport je pouze
vábička pro veřejnost a hlavně zastupitele, kteří budou jednoho dne pravděpodobně schvalovat záruku města za úvěr pro Expo. To je stejné jako
měly být bytové domy u Alberta, Intersparu nebo Lidlu. Je smutné, že místostarosta Červín předem nevěděl jaký je stav areálu na výstavišti.
Teď se Škvorem pláčou kolik musejí investovat. Osobně to vidím na velký propadák a velkou díru do rozpočtu města.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Llukas007 » 07 led 2013 18:24

Myslím, že je více než jasné, že se jedná o tunel. Jen jsem zvědav kdy a kde se to jako zadrhne a který "chudáček" na tom proti své vůli vydělá. Podle mě tito pánové s těmito plány by se mohli realizovat třeba v Dubaji, tam vymýšlějí a stavějí taky kraviny, ale ti na to aspoň mají. :lol: Co třeba umělý ostrov na Labi pro piráty z Labibiku? :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 07 led 2013 18:52

K tomuto tématu by se nám mohl asi nejlépe vyjádřit Veselý ;)
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod litelot » 03 dub 2013 18:53

Má někdo informaci jak proběhla 1. akce nové spol. na Zahradě Čech? (Jarní pouť)
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Petr Panaš » 03 dub 2013 19:33

Nebyl jsem tam a v médiích jsem zaznamenal pouze jeden článek.
"Návštěva byla ovlivněna velmi nízkými teplotami a padajícím sněhem,” uvádí ředitel Zahrada Čech s.r.o. Jiří Škvor. “Platících návštěvníků bylo 2800. Dalších 1500 vstupenek bylo před akcí zdarma rozdáno do školek a škol,.....”
http://www.litomericko24.cz/2013/04/02/ ... i-tradice/
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 03 dub 2013 20:01

Bohužel jsem se také nezůčastnil,přeci jen si umím Velikonoční svátky představit trochu jinak,takže u mne zvítězil Úštěk ;) Ale pokud počítám dobře,tak je to 70 platících návštěvníků za hodinu.Tak to musela být pro "vystavovatele"zlatá žíla :D
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Llukas007 » 03 dub 2013 20:15

2800 platících ??? Kde by se to tam vzalo? možná 28 :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod litelot » 04 dub 2013 07:40

První akce se asi moc nepovedla:
http://litomericky.denik.cz/diskuse/vst ... entru.html

Co Vy na to pane Červíne? Po zpackaných vánočních trzích další propadák. Jsem zvědav na Tržnici ZČ.
Schválně, kolik tam bude vietnamských stánků?
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 16 dub 2013 07:14

vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Petr Panaš » 16 dub 2013 08:26

Tuto výstavu nemohu soudit - nebyl jsem. Ale co budu považovat za úspěch, pokud se podaří (jak bylo slibováno) udělat z areálu ZČ celoročně otevřený objekt, kam si lidé najdou důvod zajít. Potenciál má velikánský. A pokud se ještě otevřou veřejnosti vedlejší kasárna Dukelských hrdinů a stanou se přirozenou součástí města, podaří se výborná věc. Vše chce čas, ale přeji si a doufám, že se to bude tímto směrem ubírat.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod rajnoha » 16 dub 2013 13:33

K poslední výstavě:
Ano přišlo dost lidí. Ovšem, to těžko bude zásluha pana Škvora, jak tvrdí. Vystavovatelům i návštěvníkům je jedno komu to patří, přišli ze setrvačnosti a né proto, že nová společnost je lepší. To že pan Škvor říká, že lidí přišlo asi jajko v minulých letech znamená, že jich přišlo méně, jinak by se určitě pochlubil - zvlášť, když už se vymlouval na počasí.
Pokud se povede záměr zpřístupnění celého areálu tak to bude prima, i když si moc neumím představit, proč by tam lidi chodili. Já s pejskem na procházku :-)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 16 dub 2013 15:40

Já jsem se byl kouknout v pátek,počasí opravdu nic moc ale to už k tomuto termínu asi patří.Co mě ale zarazilo byly uzavřené pavilony D a T.Že by až takový odliv vystavovatelů?No tak to se necháme překvapit rozsahem dalších výstav,třeba ani nebude potřeba stavět nová hala ;)
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Achab » 04 kvě 2013 14:54

kde asi udelali soudruzi ze spolecnosti Zahrada Cech s.r.o. chybu
http://www.litomericko24.cz/2013/05/04/ ... de-ke-dnu/
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod elixdragon » 04 kvě 2013 23:37

A nebude to záměr tu zahradu zničit? Zničit a vytvořit nový podnikatelský záměr? Když bude zahrada na zoufalém dnu, bude také zoufale snížena cena celého areálu. Poté za pár kaček.........
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod ronyk » 05 kvě 2013 07:51

Myslím, že se tomu říká uhodit hřebíček na hlavičku, teda spíš na hlavouny.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

PředchozíDalší

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron