spalovna Čížkovice

spalovna Čížkovice

Příspěvekod Pátková » 08 říj 2011 21:56

Nemohu říci cementárna, jelikož výroba cementu se mi zde jeví jako vedlejší, ne tak zajímavý produkt, jako spalovna nebezpečných odpadů. Nestačí, že nám tu spalují pneumatiky z Německa a bůhvíodkud ještě, teď ještě kaly z Ostravska.
Litoměřice nemají vůbec právo ucházet se o titul "zdravé město". To by mohlo možná nějaké Vrchlabí v Krkonoších, pokud mu tam nevybudují spalovnu.
A nikdo ať mi neříká, že se to spaluje při tak velikém žáru, že z toho nic nezbyde. Ono zbyde. Přemění se to v něco, co je nezměřitelné, protože to ani změřit neumíme.
To bylo křiku po revoluci, jak budeme mít čistý vzduch, čistou vodu.
Bylo - chvíli, když se výroba zastavila, než se to prodalo zahraničním společnostem a rozjelo v mnohonásobně větší míře nanovo.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: spalovna Čížkovice

Příspěvekod Pátková » 08 říj 2011 21:59

Pardon, to patřilo do rubriky životní prostředí.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: spalovna Čížkovice

Příspěvekod Tomáš Komárek » 20 lis 2011 00:48

Když je to neměřitelné, protože to ani změřit neumíte (neumíme), jak tedy, paní Pátková, víte, že z toho spalování něco zbyde? :)
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56

Re: spalovna Čížkovice

Příspěvekod elixdragon » 20 lis 2011 02:17

Pane Komárek odpověděl jste na otázku, která je z 8. října - prosím paní Pátková tento topic smažte ať tady nejsou založený dva, ať se v tom ostatní nezačnou ztrácet.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: spalovna Čížkovice

Příspěvekod Tomáš Komárek » 20 lis 2011 23:36

Jo, koukal jsem na to :) To jsem trochu ustřelil :)
Ale pokud se tu paní Pátková ukáže, aby topic smazala, poprosím o odpověď do soukromé zprávy ;)
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56


Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron