Lidl

Chcete v Litoměřicích další supermarket

Ano
19
38%
Ne
22
44%
Je mi to jedno
9
18%
 
Celkem hlasů : 50

Re: Lidl

Příspěvekod Veselý » 06 úno 2013 08:09

Litelote, co váš příspěvek to perla. Bohužel vždy mimo mísu. Proč zde pořád napadáte pana Červína. Vždyť to je z vašich příspěvků naprosto zřejmé. To si zde léčíte své osobní problémy? Vaše příspěvky jsou evidentně osobně zaměřené a to na toto fórum nepatří. Každý váš příspěvek ihned útočí a naráží na místostarostu Červína. I já si uvědomuji, že na radnici není všechno výborné a někdy rád zkritizuji, ale své osobní problémy si běžte léčit někam jinam ........
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Lidl

Příspěvekod litelot » 06 úno 2013 11:11

Veselý píše:Litelote, co váš příspěvek to perla. Bohužel vždy mimo mísu. Proč zde pořád napadáte pana Červína. Vždyť to je z vašich příspěvků naprosto zřejmé. To si zde léčíte své osobní problémy? Vaše příspěvky jsou evidentně osobně zaměřené a to na toto fórum nepatří. Každý váš příspěvek ihned útočí a naráží na místostarostu Červína. I já si uvědomuji, že na radnici není všechno výborné a někdy rád zkritizuji, ale své osobní problémy si běžte léčit někam jinam ........


Tak to jste mě pane místostarosto pobavil. Potrefená h... se opět ozvala. Položte si otázku: proč je široká veřejnost tak zaměřená proti Vaší osobě? Je naivní si myslet, že jsem to jenom já. Pročítejte si pozorně i ostatní příspěvky, diskuse na litoměřickém deníku apod. Hlavně ale pozorně naslouchejte lidem tohoto města. Zkuste třeba zajít i jinam do hospody než do "své" v Pokraticích a dozvíte jak si stojíte u lidí. Pane Červíne, příspěvky nejsou mimo mísu, právě naopak. Na toto fórum patří především, protože nezávislost fóra byla hlavní myšlenka jeho vzniku, když jste nechal to oficiální na stránkách města zrušit. Vy to dobře víte, proto vás to štve, že někdo předává informace veřejnosti.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Lidl

Příspěvekod ronyk » 06 úno 2013 13:09

Litelot a p. Zahálka, opradu široká veřejnost. Kape to z vás jako šípový jed.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Lidl

Příspěvekod litelot » 06 úno 2013 15:36

ronyk píše:Litelot a p. Zahálka, opradu široká veřejnost. Kape to z vás jako šípový jed.


Zdá se Ronyku, že patříte mezi ty co ještě nepoznali dvě tváře Červína. Chápu, že kdo ho zná pouze z fotky radničního zpravodaje, jak se snaží zachraňovat
bezpečnost dopravy u nově otvíraného přechdu pro chodce, nemůže vědět, jaký má pan místostarosta tah na svoji branku z městského rozpočtu a jakou městskou trafiku si udělal na ZČ pro sebe a svoje kamarády z pokratické hospody.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Lidl

Příspěvekod ronyk » 06 úno 2013 19:02

Nejde o to, že pan Červín má dvě nebo čtyři tváře, ale co já s tím možu udělat, nic. Volit jiné lidi, řekněte jak. Každý nahoře co svět světem stojí si vždy zařídil prebendy ať to byl zelený, rudý,oranžový, modrý nebo černý, kníže nebo zeman. Vždy si utahovali opasky ti dole a to nikdy , opakuji nikdy nikdo nezměnil! P. Zahálka tady někde měl u zadku oheň jak bude grilovat Červína na zastupitelstvu a co, skutek utek. atd.atd. Veškeré diskuze jsou plné plamených řečí a prd. Jednou lidi zvonili klíči a šéfové nas zase dostali do kolen jak modří tak oranžoví. Už se mi nechce psát zbytečně, radši budu koukat na slabý fotbal.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Lidl

Příspěvekod Petr Panaš » 07 úno 2013 07:32

Teď je skutečně na orgánech státní správy (zejména stavebním úřadu), aby využily svých zákonných možností a důsledně konaly. Na radnici potom je, aby občany průběžně informovala, jak se ve věci pokračuje. Jak vidno, developeři z nás stále dělají blbce a smutné je to, že jim to opakovaně prochází :( .
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Lidl

Příspěvekod litelot » 07 úno 2013 09:40

Petr Panaš píše:Teď je skutečně na orgánech státní správy (zejména stavebním úřadu), aby využily svých zákonných možností a důsledně konaly. Na radnici potom je, aby občany průběžně informovala, jak se ve věci pokračuje. Jak vidno, developeři z nás stále dělají blbce a smutné je to, že jim to opakovaně prochází :( .


Kdyby Třešňák něměl "svoje lidi" na radnici, tak by ty blbce z nás dělat nemohl. Stavba prodejny KIK je na začátku, určitě se to dá minimálně nařídit
přerušení stavby. Sankce za porušení stavebního zákona jsou jasné.
To by ale musela být vůle od radních. Smutné je, že ten kdo má na starosti územní rozvoj, tedy místostarosta Červín je členem vaší strany (SZ). Není to
žádne překvapení. Kdyby úředníci od začátku sledovali jak stavba probíhá, mohli mít už dávno jasno. Když se ještě před koncem roku začala bagrovat čtvercová jáma pro základy bylo jasné, že to není pro bytový dům. Ten měl stát podél ulice 28.října. Příklady z minulosti proč měla být na místě opatrnost jsem již uvedl. Teď se najednou všichni diví jak je to možné. Odpovědnost je především na vedoucím stavedního odboru:

Ing. Jan Nejtek
telefon 416 916 139
e-mail: jan.nejtek@litomerice.cz

a Červínovi:

3. Místostarosta
Neuvolněný
Mgr. Václav Červín
Politická strana: SZ
tel: 416 741 547
e-mail: reditel@zsladovaltm.cz
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Lidl

Příspěvekod litelot » 09 úno 2013 09:34

http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 30208.html

Pane Červíne nějak se to zvrtlo. Co třeba nevidat kolaudační rozhodnutí na supermarket. V případě Třešňáka a jeho podvodů na radnice v jiných městech nic neobvyklého (např. jeho rodné Teplice). Jak se k tomu postavíte pane Nejtku? Nebo snad už kolaudace proběhla a pláče se nad rozlitým mlékem?
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Lidl

Příspěvekod Stanislav Hylán » 09 úno 2013 22:45

S Albertem byl stejný problém. Bohužel.
"Litelot" zde uvádí maily a telefony na zodpovědné lidi z radnice. Zřejmě je s nimi v kontaktu. Může nám tedy sdělit nějaké výsledky svého jednání? Docela bych o tyto informace stál. Díky.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Lidl

Příspěvekod litelot » 11 úno 2013 11:29

Stanislav Hylán píše:S Albertem byl stejný problém. Bohužel.
"Litelot" zde uvádí maily a telefony na zodpovědné lidi z radnice. Zřejmě je s nimi v kontaktu. Může nám tedy sdělit nějaké výsledky svého jednání? Docela bych o tyto informace stál. Díky.


Pane Hyláne nejsem s Červínem ani s Nejtkem v kontaktu. Jejich kontakty jsou staženy ze stránek radnice. Chtěl jsem jenom aby si veřejnost uvědomila
kdo je především za kauzu zodpovědný a může v této věci konat. Ať můžou občané, které situce okolo Lidlu štve, napsat pánům svůj názor na radnici.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Lidl

Příspěvekod wind » 11 úno 2013 15:19

Není to nic nového, tedy se není ani čemu divit. Pokud se nedodržela ze strany investora platná nařízení, potom je nanejvýš správné, zastavit další postup dokončování i když je stavba těsně před dokončením. Pan Třešňák dostane zaplaceno od Lidlu patrně po uvedení do provozu. Neměl by tedy dostat zaplaceno a měl by reagovat na výhrady města, tedy pokud nějaké jsou :) A nyní upozorňuji na další připravovaný projekt, který se týká dostavby nákupního centra v Želeticích. Pan Třešňák zde figuruje ve společnosti, kterou už nevlastní a která je majetkem developera CPI. Myslím, že by město udělalo správný krok tím, že by celou záležitost předalo odborníkům!!!
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: Lidl

Příspěvekod winie » 11 úno 2013 22:40

reseni cele situace je az prekvapive jednoduche. Stavebni urad stavbu nezkolauduje a hotovo. Ovšem tomu asi nikdo z nás moc nevěří ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Lidl

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 18 úno 2013 13:32

V souvislosti s LIDLem jedna pozitivní věc. Na těchto stránkách lze hlasovat pro město Litoměřice
https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz ... se-hriste/

Prvních sedm měst dostane od LIDLu dětské hřiště v hodnotě cca 1,5 milionu. Proč to nezkusit. Aktuálně na sedmé místo je potřeba asi 1600 hlasů. Hlasování do 28.2.2013
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: Lidl

Příspěvekod Milan » 18 úno 2013 13:44

Velmi se obávám, že v Litoměřicích neseženeme ani 160 hlasů natož 1600. Bohužel občané nemají moc zájem takovéto akce podpořit. Holt děti budou bez hřiště. Jen mě tak napadá, škoda, že nemají stejný princip hlasování jako Deník :-).
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Lidl

Příspěvekod winie » 18 úno 2013 16:34

tak i pres vsechny "protesty" mesta je dnes lidl s velkou pompou otevřen. stydte se pánové!!! už aby byl konec vašeho volebního období. Jste ostudou české regionální politiky
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Lidl

Příspěvekod ronyk » 18 úno 2013 18:37

Já bych vzal v úvahu, že může existovat samostatný projekt na prodejnu a jiný na přilehlé objekty, takže nic nebránilo prodejnu zkolaudovat!
Takže protesty mohou být řešeny. :!:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Lidl

Příspěvekod kočka » 19 úno 2013 08:11

Živnostník s tradicí a bojovník proti "likvidačnímu parkovnému" na Mírovém náměstí to má za rohem.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Lidl

Příspěvekod Vladislav Liška » 19 úno 2013 08:22

Neví někdo jak to přesně je? Minulý týden deník píše o tom, že město je v ostrém sporu s Třešňákem kvůli Lidlu, podpoří to citací mluvčí radnice, a že jsou radní rozhořčeni podvodem ze strany investora a uplyne pár dní (10) a co nevidíme? Na fotkách z otevření prodejny je vidět usmívající se pan starosta s mikrofonem. Třeba lidem vysvětloval jak to je a jak moc jsou rozhořčeni? Byl tam někdo? Ví někdo co říkal? Celkem by mě tohle zajímalo.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Lidl

Příspěvekod kočka » 19 úno 2013 08:35

Také mě pózující pan starosta překvapil. Sejde s očí sejde z mysli. To nelze připustit. Ty spory s developerem asi nebudou tak zásadní, aby to nestálo za to, ukázat se před nejukázněnějšími voliči.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Lidl

Příspěvekod Milan » 19 úno 2013 14:39

Asi byly porušeny podmínky stavebního povolení a bytový dům nebude. Snad budou jen komerční prostory. Na druhou stranu si myslím, že ta budova bude nižší a nebude tak tolik vyčnívat. Ostatně, mě by se byt u supermarketu asi moc nelíbil. Souhlasím, vše se dá řešit legální cestou a zde záleží na správním orgánu. Asi ale prodejna byla zkolaudována, jinak by otevřeno nebylo. Je zajímavé sledovat poněkud schizofrenní příspěvky na stránkách města, kdy na jedné straně vše haní a vzápětí je vše OK. Hm, nevím, co si o tom myslet.
Jinak HURÁ, mám to jen asi 200 m pěšky :-) a už nebudu koukat na super areál Linety v létě prašný, v zimě pustý. Takže - u mě dobrý!
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků