Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Kornová » 30 led 2018 22:28

Drahý ctihodný udavači Petře Panaši.Ráda bych vám touto formou poděkovala za to,že jste se svou pílí zajistil odstranění party stanu za kostelem.Spolu s našimi přáteli jsme v něm prožili krásnou oslavu svatby naší příbuzné.Musím se hořce pousmát,když si představím jakým musíte být duševním mrzáčkem,když v době kdy my slavíme,vy sedíte a píšete udání na úřady s tím,že je nutno party stan urychleně odstranit.Bohužel již řadu let nežiji v ČR,odešla jsem právě kvůli takovýmto práskačům jako jste vy, a jak zjišťuji,ani po letech se nic nezměnilo.Často si říkám co proboha takovéto lidi jako jste vy k této činnosti vede.Máte ze sebe radost ? Mě je z vás na zvracení. S pohrdáním jedna z vašich obětí J.Kornová.
Kornová
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 led 2018 22:11

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Petr Panaš » 30 led 2018 23:07

Vážená paní Kornová.
Zmíněný pártystan byl jak pěst na oko a navíc byl umístěn v rozporu s vydaným povolením. Jelikož se k nápravě situace nikdo z radnice neměl, tak jsem jako zastupitel napsal interpelaci. Vlastně jich bylo více, neboť se nic nedělo. Vše jsem psal pod svým jménem a navíc to zveřejnil. Nemám se totiž zač stydět. Pokud je něco špatně, tak se má ozvat každý. Jsem rád, že ta obludnost už na Kostelním náměstí nestojí a pevně doufám, že už ani nebude. Každý máme viditelně jiný pohled na svět. Možná by vám neoprávěný zábor tam, kde nyní žijete, tolerovali. Já se budu snažit, aby to u nás nebylo. Doufám, že už je vám lépe od žaludku. S pozdravem, P. Panaš
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 led 2018 23:20

Vazena damo, vnimate to velice spatne. Proti stanu se ohrazovalo spousty mistnich lidi. Bydlim v dome naproti a verte, ze silne proti tomu bylo spousty nejen mistnich lidi. Je hezke, ze nekdo si dela co se mu zlibi, bohuzel na ukor ostatnich. Historie je navic takova, ze dotycny stan jakoz i zabor prostranstvi, zakazala sama rada mesta, kde jak jiste vite pan Panas nefiguruje, narozdil treba od pana Krejzy. To, ze stan, nebyl v terminu odstranen i pres slib koalicniho politika, ktery rikal, ze se o to postara, neni chyba pana Panase, ale jaksi jinych. Kontrolu splneni vyhlasky melo provest samo mesto, a klidne i mestska policie, ktera v tomto pripade je necinna jaksi setrvale. Misto toho davaji radeji davaji boticky na sidlistich.
Pokud se vam stan v historicke casti mesta libil vedle kostela u umeleckeho dila libil, projevte prosim dostatek osobni odvahy a sdelte mi svou adresu a na vlastni naklady se pokusim podobnou atrakci nechat umistit pred vasim domem. Schvalne jak dlouho mi ji tam mistni urady nechaji. Souhlasite a nebo se dal budete schovavat za anonymniho akcniho hrdinu?
Mimochodem je to uplne stejne jako, kdyz uvidite vyhazovat v lese cloveka odpadky. Pujdete s potleskem dal a nebo to budete resit?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Kornová » 31 led 2018 00:10

Teda ta rychlost odpovědi je až zarážející.Tak ono se dnes udávání říká interpelace,hmm.A vy jste dokonce zastupitel.Oni už zase v Litoměřicích sedí komunistický udavači až na radnici.Ještě lepší.Kdysi se říkávalo hlásit se to musí...A děláte takovéto jak vy říkáváte interpelace,já říkám udávání, často ? To vás musí mít lidi moc moc rádi.Měli by vás vozit po školách a ukazovat dětem aby viděli jak vypadají skuteční práskači. Ale já zapoměla - vy to děláte pro blaho nás všech a taky pro lepší zítřky.Kde já to jen slyšela...Znáte to starý pořekadlo o svini a horký vodě ? Škoda, že byla ta revoluce tak sametová, zajímalo by mne kolik lidí jste udal před revolucí.To ale byly škůdci režimu že... A vy jste pilně pomáhal-udával.Fujtajbl.
Kornová
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 led 2018 22:11

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod LTM 1994 » 31 led 2018 01:27

Paní Kornová ,nejste náhodou sám Karel K :-D Já už bych se nedivil ničemu :-D
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Llukas007 » 31 led 2018 07:04

Zaprvé nechápu jak někdo může obhajovat takovou opičárnu jako byl zmiňovaný stan hrůzy v památkovém jádru našeho krásného města. Mít v něm svatbu asi bych se propadl hanbou. Asi krásný fotky se stanem na památku. Čili zde pana Panaše naprosto chápu a fandím mu. Na druhou stranu čemu se divíte. Jste ve státě kde premiér je usvědčený udavač a lidé ho volí a nikomu to nevadí. Doba pokročila.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod ronyk » 31 led 2018 07:40

Ctěná paní napsala, že v ČR bohužel nežije, já píšu bohudík. Asi žije v zemi, kde není nutno dodržovat určité dohody a tam se svým stylem života zapadne.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Adson z Melku » 31 led 2018 08:20

Kornová píše:Drahý ctihodný udavači Petře Panaši.Ráda bych vám touto formou poděkovala za to,že jste se svou pílí zajistil odstranění party stanu za kostelem.Spolu s našimi přáteli jsme v něm prožili krásnou oslavu svatby naší příbuzné.Musím se hořce pousmát,když si představím jakým musíte být duševním mrzáčkem,když v době kdy my slavíme,vy sedíte a píšete udání na úřady s tím,že je nutno party stan urychleně odstranit.Bohužel již řadu let nežiji v ČR,odešla jsem právě kvůli takovýmto práskačům jako jste vy, a jak zjišťuji,ani po letech se nic nezměnilo.Často si říkám co proboha takovéto lidi jako jste vy k této činnosti vede.Máte ze sebe radost ? Mě je z vás na zvracení. S pohrdáním jedna z vašich obětí J.Kornová.


Drahá paní vymyšlená Kornová, není tak těžké odhadnout kdo jste. Když vezmeme do úvahy, kdo stan postavil a komu vydělával, ten okruh se nám dost zúží.

Na druhou stranu se rukopis paní Kornové nápadně podobá neuvěřitelnému slintu Krejzovu, ohledně hracích automatů v Litoměřicích, tolik arogance moci, pohrdání, nadřazenosti a drzosti voleného zástupce občanů jsem od dob skutečných marxistů před rokem 89´ opravdu mnoho nezažil.

Pokud jste opravdová paní Kornová (čemuž nevěřím), v takovém případě vám vzkazuji, abyste si zkusila podobnou "vohéru" vztyčit v historickém centru vašeho zahraničního působiště, schválně, kdo vás "udá" tam a jak dlouho tam vydrží. Jelikož tady nežijete, chápu, že vás to netrápí, mě ano a doufám, že se podobná zhůvěřilost nebude opakovat.

Závěrem se sluší panu Panašovi poděkovat, že se zasadil o odstranění té obludnosti. Děkuju ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod vodomerka » 31 led 2018 11:26

Jestli to sem píše místostarosta Krejza, tak jsem zvědavý na nový předvolební komunální komiks ODS. Minule byl Pan-Aš zvěčněn s lahví piva u herního automatu (dehonestačně, protože Mgr. Krejzovi boj proti hazardu nevoní), tentokrát to bude co?
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Petr Panaš » 31 led 2018 12:01

Nechci do toho zabrušovat, abych z toho nemusel vybrušovat :D Jenom chci napsat, že si nemyslím, že to psal kolega Krejza a hlavně v to pevně doufám. Jsme sice politicky každý úplně někde jinde, ale umíme si to vyříkat na zastupitelstvu a toto by neměl zapotřebí. Možná má koalice někdy pocit, že "prudím" až zbytečně moc. Vždy se však snažím napadat věcné problémy a dělat to v mantinelech slušnosti. Zda se to daří, musí posoudit jiní. Jsem opoziční politik a snažím se odvádět co nejlepší práci. Myslím, že zrovna Karel Krejza to musí chápat, když byl v opozici na Kraji a teď v Poslanecké sněmovně. Tam to opozice také nedává vládě zadarmo. Blíží se komunální volby a přejme si, aby kampaň proběhla férově. K paní Kornové se více vyjadřovat nebudu, nemá to smysl.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Babababa » 31 led 2018 16:52

Úvodem musím říci, že pracuji na litoměřické radnicina pozici řadové úřednice a níže uvedené skutečnosti jsou jen mým osobním názorem. Téma tohoto příspěvku dnes na radnici poměrně rezonovalo a tak mi nedalo a napíši pár řádků. Nevím zda pisatelka žije v jiném okresu, kraji nebo státě ale to co napíši myslím zasahuje celou EU. Problematika udávání je asi stará jako civilizace, v naší české kotlině se s tímto jevem setkal jistě každý. Pohnutky byly jistě různé,závist, nenávist… Udavačům se vždy dařilo v totalitách. Za okupace se udávalo jak na běžícím pásu, pak za komunistů také. Po revoluci se chvíli tento jen utlumil. Bohužel jen nakrátko. Objevil se nový fenomém zvaný aktivisté. Prostě se dnes neříká udavač ale aktivista. Často s přívlastkem. Ekologický aktivista, genderový aktivista atd. Možná to zní lépe než udavač, náplň je stejná. Naneštěstí systém byrokracie EU těmto lidem ukázal, že se může z udávání, tedy nyní aktivistické činnosti stát nejen životní náplň, ale i zdroj příjmů. Tito lidé se pak zakládají různé neziskové organizace, kde za bohulibým jménem stojí v pozadí jen udávání, vydírání a snaha se obohatit.Jistě jste slyšela jména jako Studnička nebo Patrik a jejich udavačko aktivistické neziskovky jako Děti země nebo různá Ekocentra například Sever. Všechny tyto spolky spojuje jediné. Zavalují státní správu tunami podání, udání, stížností. Tu obhajují ještěrku, jindy zajíce a příště sedmikrásku, ve vašem případě pak jim vadil dočasný partystan. Jde jim o blaho nás všech, ale nikdo se je o to nikdy neprosil. Pan Panaš je pak typickým představitelem této skupiny lidí. Nevím zda vás uklidním, ale věřte že jeho podání či chcete-li udání nás zaměstnávají úřadě častěji než je nám milé. Největším paradoxem pak je, že tento člověk v minulosti působil dokonce na místní radnici. Odtud byl nakonec odejít, usídlil se na radnici terezínské. Můj poměrně dlouhý příspěvek píši jen proto abych vysvětlila, že v postoji proti těmto lidem stojí na stejné straně občan i úředník. Oba mají z jejich podnětů bolí hlava, oba tito lidé okrádají o čas a věřte, že oba je mají jak jste hezky napsala moc moc rádi. Závěrem uvádím,že píši na webovém anonymizeru, protože je obecně známo, že provozovatel fora pan Liška je velkým příznivce výše uvedených aktivistů a v minulosti se opakovaně snažil na základě ip adres zjistit identitu přispivatelů. Proč asi. Mimo jiné je to právě ten pán, který vám psal v těsném sledu za panem Panašem.
Babababa
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2018 16:44

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Vladislav Liška » 31 led 2018 17:14

No jo, je holt před volbama, tak se zase bude kydat špína. Stačí se podívat do složky Komunální volby 2014 jak to tu vypadalo, vylezou různí anonymové, kteří zaručeně dělají na radnici, zaručeně bydlí v cizině a zaručeně vědí jak to přesně je.
Pokud byste opravdu dělala na radnici, pak víte, že Studnička a Panaš je trošku dost rozdíl.
IP adresy zjišťovat nijak složitě nemusím. Identita uživatelů mě nijak nezajímá, narozdíl víme od koho, že? To co dělal program fóra a nikoliv já, bylo to, že porovnával ip adresy (nejen) různých přispěvatelů a na základě toho vyhodnocuje, kdo je podvodník, který píše z jednoho počítače pod různými nicky repliky sám sobě aby si dodal na důvěryhodnosti.

Partystan nevadil jen aktivistům, ale kdekomu, včetně lidí na radnici. Takže vaše generalizování je dost zavádějící a lživé.
Se stanem platí to co jsem psal výše. Dejte svojí adresu, pokusím se vám stan i s produkcí zajistit před váš dům.


Jen pro doplnění obrázku, oba noví uživatelé používají stejný anonymizér. Což o něčem hovoří. Ano, i toto SW umí hlídat.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Renata Vášová » 31 led 2018 18:23

WP_20171111_11_08_02_Pro.jpg
Příspěvekod Babababa
Vážená paní úřednice, musím se ohradit proti osočování Dětí Země (současný stav D8, sesuv a celá problematická stavba dálnice dala jejich podnětům po letech za pravdu) a ekologického centra Sever (pokud tedy myslíte to litoměřické) - které soustavně několik let pracuje na tom, aby děti z Litoměřic měli povědomí o tom, co je to příroda a jak se k ní chovat a má v oblasti ekologické výchovy skvělé výsledky a renomé. Opravdu nevím, co by si o vašem vyjádření pomysleli učitelé a ředitelé MŠ a ZŠ z Litoměřic, které centrum navštěvují.
K párty stanu - nikdo z nás nemá nic proti dočasnému záboru - soukromé, kulturní, společenské akci - ale půl roku postavený stan v rozporu s povolením v památkové zóně, zapřený o fontanu ak. sochaře pana Piskláka už nic z toho nesplňoval. Pravidla jsou nastavená pro všechny stejně, nikdo nepodkopává místním podnikatelům nohy, jde jen o dodržování pravidel. I když to na vládě a v parlamentu někdy vypadá, že jsme si všichni rovni ale někteří jsou si rovnější, věřím, že město Litoměřice bude dbát na dodržování zákonů u všech stejně.
K tomu, že se nikdo neprosil, aby se někdo staral o blaho všech - jsou lidé, kteří oceňují, že někdo aktivně vystupuje proti nevkusu, proti překračování pravidel a zákonů z různých důvodů, kdyby to tito aktivisté nedělali, mohli by některé události mít zcela jiný průběh - jen v Litoměřicích připomínám vlnu protestů proti minulému vedení gymnázia, aktivitu proti spalování kalů v cementárně Lafarge, aktivitu kolem odhozené a zničené skulptury prof. Beránka ... a to jsou pouze místní příběhy...

Připojuji také úryvky z facebookové diskuse ohledně stanu:
Bětka Kumstátová: Hnusný to je neskutečně, ale ta představa člověka, kterej si na takovym krásnym náměstí, hned vedle barokního kostela, sedne do plastovýho party stanu s výhledem na plast a dá si jídlo za cenu hodnou lukrativnosti polohy hospody... to mě až fascinuje. Jinak co na to Libor Pisklák? Tu kašnu to przní taky na výbornou :/
Libor Pisklák (autor kašny): Co na to říct, doba plastová a plastové i myšleni.Jsem z toho smutnej☹ .
Ondřej Přecechtěl: a to na tomhle místě býval hřbitov.. vůbec se mi to nelíbí :( chjo...


Prosím pojďme přenastavit naše myšlení - aktivní občan nerovná se udavač. To je postoj, kde by nás všechny v tuto chvíli stát nejraději viděl, abychom všichni mlčeli. Osobně doufám, že těch co nebudou mlčet bude spíše přibývat než ubývat.
Renata Vášová
 
Příspěvky: 9
Registrován: 14 zář 2017 07:03

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod laik » 31 led 2018 18:50

Omlouvám se, vůbec to nesouvisí s tématem, ale D 8 je v současné době plně funkční, zkracuje čas, odvádí obrovské množství dopravy především nákladní, snižuje emisní zátěž obydlených území, je bezpečnější pro uživatele. Pokud tomu nevěříte, doporučuji projetí úseku několikrát za den v porovnání s původním vedením dopravy. Plácáte nesmysly.
laik
 
Příspěvky: 90
Registrován: 03 dub 2015 14:42

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Ridic Tonda » 31 led 2018 20:11

Příspěvek smazán. Duplicitní účet.
Ridic Tonda
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 črc 2015 12:34

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Vladislav Liška » 31 led 2018 22:38

laik píše:Omlouvám se, vůbec to nesouvisí s tématem, ale D 8 je v současné době plně funkční, zkracuje čas, odvádí obrovské množství dopravy především nákladní, snižuje emisní zátěž obydlených území, je bezpečnější pro uživatele. Pokud tomu nevěříte, doporučuji projetí úseku několikrát za den v porovnání s původním vedením dopravy. Plácáte nesmysly.


Je plne funkcni, jezdim casto. Problem je ten, ze puvodni odhad ceny useku Lovosice - Rehlovice byl 700 milionu. Nekolikanasobne predrazeno, o spousty let posunuto, podlozi stale nestabilni. Pokud se nepletu, tak pred tunely ma byt zase na delsi dobu svedeno vse na jednu stranu. O utrzenem svahu nemluve.
Vyber varianty byl neekonomicky. To je bohuzel fakt. Ted uz s tim nic delat nelze, ale brzy se bude opakovat podobna situace s rychlodrahou Praha - Berlin.
Studnicku bych sem vubec nemichal, to byl normalni podvodnik. Nehoruji pro pro Deti zeme nebo hnuti duha, naopak, ale v tomto bohuzel meli pravdu. Nevim jestli to je nahoda a nebo ne.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Petr Urbánek » 01 úno 2018 00:42

Začali nohsledové K.K. "A" (ods), K.K. "B" (červín-ovci) nebo K.K. "C" (sever-očeší) útočit na lídra Zelených z obavy, že je v komunálních volbách převálcují, anebo z pomsty za to, že se v Litoměřicích chovali po odchodu profláknutého politického cestovatele vždy velice korektně a odmítali se účastnit jejich hry "já na bráchu, brácha na mě"?

V reakci k D8: V dávné minulosti zvolená trasa D8 možná nebyla optimální, ale i tak je mnohem lepším řešením než mezinárodní doprava v centru Lovosic, Velemína a dalších obcí. Nemá tedy cenu se dohadovat nad rozlitým mlékem, je potřeba co nejrychleji dořešit zbývající problémy,

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Brockhaus » 01 úno 2018 09:23

Dojemný příběh... Jen mi nedává úplně smysl, proč se paní označuje za oběť a o co přichází, když v tom stanu svatbu už měla :) Plánuje ještě nějakou další? Pokud emigrovala ještě za starého režimu, moc času jí už nezbývá :) Ale vážně - je to takové smutné české specifikum, že pokud někdo poukáže na nějaký nešvar nebo prasárnu, je označen za udavače a práskače a pohrobka komunistického režimu. Přitom je to přesně naopak - esencí bolševismu byla doktrína, že pravidla neplatí pro všechny stejně - stačí mít správný původ, politickou příslušnost (dnes peníze, známosti)... V tomto ohledu je Babiš mentálním bolševikem úplně stejně jako Krejza, pisatel(ka) toho dopisu...
Brockhaus
 
Příspěvky: 39
Registrován: 25 dub 2016 11:49

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Adson z Melku » 01 úno 2018 09:50

Ano, hnojomet z radnice startuje letos opravdu velmi brzy. Musí se opravdu hodně bát. V minulých volbách zmobilizovali všechno co se dalo, fotbalisty (něco mi říká, že odtamtud letos podpora asi úplně nepříjde, modří vědí :))), hokejové "ultras" (přijďte se někdy podívat, kdo to je) i domovy důchodců a stejně to bez komoušů nedali, co bude letos?

Jen se chci ještě pozastavit nad odpovědí na interpelaci pana Panaše ve věci hazardu v Litoměřicích. To, co mu odpověl K. Krejza, je sice nehorázné, ale tak nějak v kontextu jeho dosavadního vyjadřování. Co mi však příjde naprosto skandální je vyjádření nějaké Bc. Skokové, kdo to je, že si osobuje právo odpovídat zastupiteli touto buranskou formou. Pro mne jako pro občana je to nevolené NIKDO. Někdo kdo mě může z titulu své úřednické funkce peskovat za to, že jsem nezaplatil včas za odpad, OK, ale aby si tato paní Nikdo (z hlediska zastupitelské demokracie) dovolila takovéto formulace, tak to je tedy fakt síla. Kdo se jí ptal na její soukromý názor, to je jednoznačné překročení její pravomoce a všude jinde by by musela být za toto ostudné jednání na hodinu propuštěna. Doufám, že na radnici usedne jiné zastupitelstvo a tato paní pak bude náležitě odměněna odejitím.

přikládám odkaz: download/file.php?id=1579
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Udavač Petr Panaš pilný jako včelka

Příspěvekod Eva Trnková » 01 úno 2018 10:02

Jako litoměřická rodačka děkuji p. Panašovi, že se zasadil o odstranění té nevkusné hrůzy a toho bince z ní pocházející za kostelem.
Na tu první paní asi není třeba reagovat. Ta ať si dá mokrý hadr na hlavu a odjede do své země zaslíbené. A ta druhá, přestože si myslím, že je to jedna a ta samá osoba, by měla na radnici požádat svého nadřízeného o doučování z českého jazyka. Tohle je písemný projev úřednice naší radnice? Placené z našich daní? No, to tedy potěš koště!
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Další

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron