Pronájem výstaviště

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Petr Panaš » 29 čer 2017 22:49

Zastupitesltvo schválilo, že výstaviště bude nadále provozovat současný nájemce Zahrada Čech s.r.o.
Podával jsem následující protinávrh, který však neprošel:
Zastupitelstvo města
1) bere na vědomí došlé nabídky na pronájem areálu výstaviště Zahrady Čech
2) ukládá RM
a. zjistit, zda se v případě záměru pronájmu areálu Zahrady Čech nemá postupovat podle zákona o zadávání veřejných zakázek (viz. Rozsudek Vrchního soudu 2 A 1/2000-24)
b. zajistit vypsání výběrové řízení tak, aby odpovídalo legislativě a nastavit hodnotící kritéria transparentním a měřitelným způsobem, aby bylo možno na základě hodnocení jednoznačně určit nejvýhodnější nabídku. Pokud nebude třeba postupovat podle zákona o zadávání veřejných zakázek, tak vyzvat zájemce, kteří podali nabídky, aby doplnili svá podání takovým způsobem, aby bylo možno vybrat transparentně vítězného uchazeče. Stanovení kriterií: I. Roční cena za nájem areálu Zahrady Čech + pronájem movitých věcí + cena za licenci k ochranné známce – kriterium hodnocení 25% II. Finančně vyčíslený závazek investic do areálu Zahrady Čech s věcnou a časovou specifikací realizace a právním zajištěním pro město – kriterium hodnocení 25% III. Plán využití areálu a) k realizaci výstavnictví – kriterium hodnocení 25% b) dalšího využití pro občany – kriterium hodnocení 25%. V případě vyhodnocení, že by doplnění bylo v rozporu s už zveřejněným záměrem dle zákona o obcích, tak vyhlásit nové a adresně na vyhlášeni upozornit subjekty, které nabídku podaly.
c. ukládá RM jmenovat komisi pro hodnocení došlých (doplněných) nabídek na pronájem areálu výstaviště Zahrady Čech s poměrným zastoupením všech politických subjektů zastoupených v ZM.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Petr Panaš » 02 kvě 2020 13:51

Ve věci dotace provozovateli výstaviště jsem podal interpelaci.
http://litomerice.zeleni.cz/interpelace-k-zahrade-cech/
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod ronyk » 25 kvě 2021 05:22

Tak prý se bude Zahrada Čech vracet do lůna Litoměřic, po 10 letech experiment skrachoval, prý důsledek pandemie, budiž požehnáním. A ještě si to nechá Náprstek a spol zaplatit.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod LtmPavelka » 29 kvě 2021 07:57

Tak asi přesnější by bylo "likvidace" ZAHRADY ČECH ? Pí.Mokrá byla po naprosto excelentním vedením zahrady čech, přemístěna do vedení MKZ a tam teď zahrada spadá. Otevřte si webovky MKZ a tam už je zahrada vedená součástí MKZ.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 135
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Předchozí

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron