Nový chodník pod pokratickým hřištěm

Nový chodník pod pokratickým hřištěm

Příspěvekod Emil Novotný » 21 říj 2020 10:08

Pod pokratickým hřištěm je nový "chodník" spojující ulice Višňová a Sadová. Okolí chodníku bylo ponecháno v původním neutěšeném stavu. Plánuje město s pozemky okolo něco dělat? Bude chodník nějak dokončen nebo takto zhutněný povrch zůstane? Nedá se moc dobře využít např. pro malé děti na kolo, koloběžku, brusle, atp. Děkuji.
Emil Novotný
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2020 10:01

Re: Nový chodník pod pokratickým hřištěm

Příspěvekod Vass » 21 říj 2020 22:28

Jednoznačne souhlasím s tím, že ten povrch tohoto chodníku je něco naprosto strašného. Nejdřív jsem si myslel, že je to jen podklad pro finále, ale byl jsem vyveden z omylu, prý že takhle je to eko-fajn finále. :(
Mimochodem i ty "mlatové" chodníčky, se kterými se v poslední době roztrhl pytel, jsou také na dvě věci. Za sucha se z nich neskutečně práší a za mokra jsou tam louže a máte pěkně zapráskané boty.
Je mi jasný, že tyhle povrchy jsou zlatej důl pro dodavatele, kde se za minimální náklady udělá povrch, který bude sice levnější než klasika, ale zisk bude výrazně vyšší, než když se museli pachtit s klasikou. Tedy vlk se pořádně nažere a koza zůstane stále blbá. ;)
Uživatelský avatar
Vass
 
Příspěvky: 22
Registrován: 30 čer 2019 16:46

Re: Nový chodník pod pokratickým hřištěm

Příspěvekod Emil Novotný » 04 lis 2020 09:39

Chodí na toto fórum odpovídat někdo odpovědný, tzn. z vedení/pracovníků města? Nebo je zbytečné se tady pokoušet diskutovat za účasti patřičně informovaných osob? Děkuji.
Emil Novotný
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2020 10:01

Re: Nový chodník pod pokratickým hřištěm

Příspěvekod Emil Novotný » 23 lis 2020 14:06

Tak povrch chodníku je vyřešen, v minulém týdnu byl položen asfalt na ten zhutněný povrch, vypadá to pěkně. Nevíte někdo, jak se bude upravovat okolí? :roll:
Emil Novotný
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2020 10:01


Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron