Nový senátor

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Nový senátor

Příspěvekod Tomas.Marny » 05 bře 2013 18:49

Jak asi všichni víte, novým senátorem v Litoměřicích se stal Hassan Mezian, vystřídal tak našeho Sášu, rodák za rodáka, se nabízí říci....
Našel jsem článek jak nový senátor otevřel kancelář v našem městě po X měsících po volbách, rád se s Vámi o něj podělím.
Všimněte si prosím jak se pan starosta pitvoří před novým senátorem, jeho kámo neprošel, tak se snaží zajet pod kůži při první příležitosti senátorovi novému, inu člověk s politckou skoliozou páteře v podstatě ani nic jiného dělat nemůže...
Dále je zajímavé, že při slavnostním otevření kanceláře byli přítomni " Starostové, místostarostové a novináři". A také slovutný pan Lexa, mecenáš, lobista a bůhví co ještě...


Autor: Lucie ŠterclováZveřejněno: Pátek, 1. Března , 2013


LITOMĚŘICE: Starostové, místostarostové a novináři se sešli v nově otevřené kanceláři senátora Hassana Meziana. Kanceláře bude mít senátor hned dvě. Ta v Litoměřicích je v Michalské ulici, o kanceláři ve Slaném se prozatím jedná a bude se na ní v nejbližší době vypisovat výběrové řízení.

„Mount Everest se tě neptá, co jsi dělal poslední dva měsíce, ale ptá se, co jsi dělal celý život,“ touto větou, kterou používal v kampani senátorův protikandidát Berkovec, začal Mezian svůj projev na otevření nové kanceláře. Jednalo se o neformální setkání přátel, kteří hostiteli opět poblahopřáli k vítězství, a pak si příjemně popovídali u občerstvení a kávy.

“Být politicky na jiných stranách by nemělo vadit, aby se lidé spolu bavili a slušně komunikovali,” prohlásil starosta města Litoměřice Ladislav Chlupáč. I on přijal na otevření kanceláře pozvání a prohlásil, že je dobře, že senátorský post zůstal v Litoměřicích. “Ať se Ti daří. Ať si člověkem, který dává lidi dohromady a né naopak. Věřím, že se Ti dařit bude, důkaz už je to, že se Ti povedlo vyhrát volby. Buď senátorem pro všechny,” znělo přání od Chlupáče. “Buď senátorem pro všechny,” bylo přání, které Mezian slyšel i od Evy Břeňové, mediální zástupkyně města. “Jsem přesvědčen, že Hassan je člověk, kterému když zavolám v jednu v noci, že mam problém, tak mi pomůže,” pěl chválu Zdeněk Lexa. Řeč k panu senátorovi pronesl i Antonín Chochola za městys Zlonice nebo Václav Kovařík, starosta Křešic.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 05 bře 2013 21:29

Takže muslim, který je senátorem v ČR, si hřeje na prsou hada v podobě lexy otce syna, který je jako ten nejšpinavější prašivej pes vykradajíc hroby a parazitujíc na utrpení a smutku pozůstalých po amnestii velezrádce . No to je mi partička :shock: bohužel chytnou se snad za rypák jen ti, co muslima volili. Jen doufám, že prozřetelnost Evropy snad brzy přijde a arabský útlak v EU brzy potlačíme, nepočítaje úchylů co si léčí špatnou výchovu vykrádáním těch, co se již bránit nemůžou.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod Petr Panaš » 05 bře 2013 22:00

Že je senátorem člověk jiné národnosti, mě vůbec nevadí (zda je vyznáním muslim - nevím). Osobně mám s určením národnosti problém. Je to nějaká genetická informace, charakteristické znaky těla ? Podle mého ne. Čechem je ten, kdo tu žije, mluví česky, má státní občanství a plně respektuje naše zákony a kulturu. Češi už jsou pro mne např. děti vietnamských rodičů, co mluví česky úplně super, chodí tu do školky, školy a budou tady pracovat. Mezi námi "sudeťáky", kdo je tady ten echt pravý ČECH ? :) Důležité je, jak nový senátor bude pracovat. Já jenom doufám, že dobře :!: Zatím je ve funkci příliš krátkou dobu, abych to dokázal posoudit.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Nový senátor

Příspěvekod Petr » 06 bře 2013 08:54

elixdragon píše:Takže muslim, který je senátorem v ČR, si hřeje na prsou hada v podobě lexy otce syna, který je jako ten nejšpinavější prašivej pes vykradajíc hroby a parazitujíc na utrpení a smutku pozůstalých po amnestii velezrádce . No to je mi partička :shock: bohužel chytnou se snad za rypák jen ti, co muslima volili. Jen doufám, že prozřetelnost Evropy snad brzy přijde a arabský útlak v EU brzy potlačíme, nepočítaje úchylů co si léčí špatnou výchovu vykrádáním těch, co se již bránit nemůžou.


od elixdragon » 28 úno 2013 22:21

No teď jste mě odhalil, jsem ten, co rád rejpe a dělá si srandu, avšak nejsem ten, co se rád povyšuje nad ostatní, jako někdo a pokud nesouhlasím s nějakou skupinou lidí, co po městě tahá v batožinách krabice vín, hulí mariánku a v ruce mají prkno, to ze mě ještě nedělá rasistu a xenofoba. Znám komunitu lidí s prknem v ruce, vyrůstal jsem na velkém sídlišti a "ůčko" bylo pro dost přátel jediná možnost svého počínání. Teď jsou z nich příživníci národa s dredem na hlavě, kapsou plnou hašiše pozorujíc, kde by co ukradli.


V nedávné reakci na jiné téma jste, elixdragone, celkem sympaticky psal, že nejste ten, co se povyšuje nad ostatní, nejste rasista a xenofob... Dál netřeba komentovat.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 06 bře 2013 17:48

Petře už mi připadáte, jako ten co stopuje a sleduje člověka - myslím, že Stalking se tomu říká :lol:

Nejsem rasista já se těch muslimů bojím ;) a pokud cítíte s lexou, tak jste nenormální a nemorální člověk ;)

A přestaňte mi podsouvat něco o čem si myslíte, že to je tak i přesto, že tomu tak není. Stejně tím Karla na hrad nedostanete :mrgreen:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 06 bře 2013 17:55

Petr Panaš píše:Že je senátorem člověk jiné národnosti, mě vůbec nevadí (zda je vyznáním muslim - nevím). Osobně mám s určením národnosti problém. Je to nějaká genetická informace, charakteristické znaky těla ? Podle mého ne. Čechem je ten, kdo tu žije, mluví česky, má státní občanství a plně respektuje naše zákony a kulturu. Češi už jsou pro mne např. děti vietnamských rodičů, co mluví česky úplně super, chodí tu do školky, školy a budou tady pracovat. Mezi námi "sudeťáky", kdo je tady ten echt pravý ČECH ? :) Důležité je, jak nový senátor bude pracovat. Já jenom doufám, že dobře :!: Zatím je ve funkci příliš krátkou dobu, abych to dokázal posoudit.


Pane Panaš pokud by jste se díval na muslimský problém v EU více ze široka, tak by jste mluvil myslím jinak. Bohužel, ten kdo chce mít zavřené oči, je zavřené bude mít nadále a bude dělat, že se ho problém netýká.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod Petr Panaš » 06 bře 2013 21:40

Elixdragone, problém přistěholavectví je v Evropě veliký, nemá žádné jednoduché řešení a já ho nijak nebagatelizuji. A je jedno, jestli se bavíme v souvislosti s ním o rase či vyznání. Ale to je na úplně jinou diskuzi. Já pouze tvrdím, že člověk, který v ČR bydlí, pracuje a považuje naší zem za vlast, má plné právo zapojit se do politiky. A pokud splňuje i další podmínky (občanství atd.), může kandidovat a být zvolen. Potom mě nezajímá, jestli je to žid, cikán, černoch nebo arab. Důležité je, aby to byl slušný člověk a svou funkci vykonával poctivě. Je nefér někoho (jednotlivce) spojovat s nějakým globálním (nebo i lokálním) problémem, pouze na základě jeho původu. A původní diskuze byla o konrétním člověku. A dále ani skutečně nevím (vy možná ano), že H. Mezian je muslim. Já taky nejsem křesťan (a možná tak vypadám ;) )
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 06 bře 2013 22:25

Uvidíme až se i v ústeckém kraji prosadí mešity ;)

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/3243 ... slamu.html

a až nám budou řezat za živa hlavy, jako to mají ve zvyku, tak se uvidí kdo se bude hlásit k jejich víře a bude tvrdit, že je původem muslim ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod ronyk » 07 bře 2013 07:26

Neujela tato diskuze už někam jinam?
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Nový senátor

Příspěvekod Pivrnec » 08 bře 2013 11:59

Elixdragon, Vy jste snad schizofrenik, nebo odpusťte mi - blázen.
Vidím tu jakousi nenávist vůči konkrétnímu člověku.
Případně ještě můžete být extrémista, soudě tak dle Vašeho odkazu na článek.
Nový senátor byl zvolen z asi (nevím) 9 kandidátů, tak asi to špatný člověk nebude. Myslíte, že tolik voličů nemá informace o tom , koho volí?
Pivrnec
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 črc 2012 13:08

Re: Nový senátor

Příspěvekod Pivrnec » 08 bře 2013 12:08

Nebylo asi vhodné ukončit tento příspěvek otázkou, jelikož o odpověď nestojím. Tuto diskuzi, jelikož opravdu sklouzla někam, kam toto fórum nepatří, vidím, že je lépe skončit.
Lidé by měli spolu vycházet a pomáhat si, ne šířit pomluvy.
Pivrnec
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 črc 2012 13:08

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 08 bře 2013 18:50

Co je na tom článku extrémistického? :shock: píšete, že diskuze někam sklouzla a sám přispějte dalším příspěvkem? Myslíte si, že svobodný názor na šíření islámu mečem, ikdyž je třeba xenofobní je špatný a extrémistický? Až muslimové dostanou plné uznání českého státu, pak to bude extrémní. Nevíte zhola nic o problematice muslimských nájezdníků na Evropu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/3233 ... abiti.html

Tohle je také extrémismus, ano je ale z řad muslimů, nemyslíte?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod vodomerka » 09 dub 2013 13:50

elixdragon píše:Co je na tom článku extrémistického? :shock: píšete, že diskuze někam sklouzla a sám přispějte dalším příspěvkem? Myslíte si, že svobodný názor na šíření islámu mečem, ikdyž je třeba xenofobní je špatný a extrémistický? Až muslimové dostanou plné uznání českého státu, pak to bude extrémní. Nevíte zhola nic o problematice muslimských nájezdníků na Evropu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/3233 ... abiti.html

Tohle je také extrémismus, ano je ale z řad muslimů, nemyslíte?



Pane Elixdragone, Vaše příspěvky v tomto vlákně jsou BEZPOCHYBY extrémistické a xenofobní! Buď si zajděte do kanceláře pana Meziana a Vaše podezření si ověřte, nebo si jděte vylévat jed ze srdce k Žitovi44! Jste možná méně čech, než pan Mezian, který je naší republice vděčný, že mu kdysi poskytla azyl a vzdělání, díky kterému se teď může odvděčit. Styďte se za vaše maloměšťáctví! ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 09 dub 2013 15:00

https://www.youtube.com/watch?v=WwZwQKfbQTs

ve Francii už to pomalu začíná ;) a nejen ve Francii, ale i v Holandsku, Belgii a Německu. Chci Čechy bez muslimů to je trestné?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 09 dub 2013 15:16

https://www.youtube.com/watch?v=_e9b4dyu7Bs

ještě jsem pořád jen já extrémista a rasista? Jestli si opravdu myslíte, že muslimové nejsou problémem pro evropu, pak jste ........

A toto jsou záběry, které neobsahují to co najdete v necenzurované podobě na navratdoreality.cz apod.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod Petr Panaš » 21 črc 2014 07:10

Já musím pana senátora pochválit. V pátek jsem mu psal dopis ohledně zákona o dětských skupinách (tento týden bude projednáván v senátu) se stanoviskem Strany zelených. Upororňovali jsme, že jeho přijetím v navrhované podobě by došlo k následnému zrušení lesních školek. Dnes jsem už od něho dostal odpověď, o problematiku se začal zajímat a chce další doplňující informace. Byť nemohu předjímat jeho hlasování, tak minimálně zájem a snaha zjistit si informace je velmi sympatická a takto si práci senátora určitě představuji.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 31 črc 2014 12:34

elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nový senátor

Příspěvekod vodomerka » 31 črc 2014 13:30

pomluva nebo šíření poplašný zprávy? http://zpravy.e15.cz/pravo-a-byznys/jak ... uvy-833835
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Nový senátor

Příspěvekod elixdragon » 31 črc 2014 18:59

Za pomluvu a šíření poplašné zprávy by tu seděl každý vodomerko, ano i Vy :roll: :lol: takže z toho zase nedělejte divočinu. Na rozdíl od Vás jen reprodukuji a v tom je sakra rozdíl, ale Vy pomlouváte, takže pšštt ať se toho nikdo nechytne, abyste pak nemusel vysvětlovat na obvodním, jak to tedy bylo myšleno ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron