upozornění na zajímavé články atd...

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

upozornění na zajímavé články atd...

Příspěvekod Vladislav Liška » 15 črc 2010 09:24

zajimavy clanek aneb "Nikdo vam nemuze dat vic, nez ja vam muzu slibit"
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... _labe.html
Skoro to vypada, jako kdyz tu po LuftJardovi mame WasserJardu.
Moc nechapu tyhle vykriky do volicstva, kdyz na konci se pise (a vsichni vedi), ze stejne nejsou penize. To se rovnou mohou slibovat treba byty zadarmo, a pak se proste jenom rekne, no jo nejsou penizem ale fakt jsme chteli...
Docela by me zajimalo z ceho vychazi tvrzeni, ze kapacita pristaviste prestava stacit. A jak proboha souvisi kapacita pristaviste s timto: "Za vším stojí jednak zvýšený zájem místní veřejnosti o trávení volného času u břehů Labe..."? Asi si mistni verejnost hromadne porizuje parniky...

Rozhodne jsem pro nejakou pristavni zed a rozsireni moznosti ostrova, ale rozhodne jsem proti podobnemu placani, doslova do vody, nejen pred volbami. A propo, jak to vypada se slibovanou lodni dopravou do Terezina? Tema pred volbami nevhodne...
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: upozornění na zajímavé články atd...

Příspěvekod Achab » 16 črc 2010 18:07

Netreba klestat na mysli do Terezina je jeste mozno dojet na elektrokole. Alespon dle nedavno odvysilane reportaze na Nove, kde Tvrdik tvrdil, jak urednici a turiste budou brazdit ulice na elektrokolech. Teda on uz je to nejaky patek co to v televizi a novinach bezelo jako senzace, ale nejak sem nestihl zaznamenat tato nova vozitka. Ze by dalsi palcnuti do vody (i kdyz urcite ne pri plavbe do Terezina)
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: upozornění na zajímavé články atd...

Příspěvekod Tomas.Marny » 16 črc 2010 20:10

Achab píše:Netreba klestat na mysli do Terezina je jeste mozno dojet na elektrokole. Alespon dle nedavno odvysilane reportaze na Nove, kde Tvrdik tvrdil, jak urednici a turiste budou brazdit ulice na elektrokolech. Teda on uz je to nejaky patek co to v televizi a novinach bezelo jako senzace, ale nejak sem nestihl zaznamenat tato nova vozitka. Ze by dalsi palcnuti do vody (i kdyz urcite ne pri plavbe do Terezina)

Co elektrokola, jak dopadly lodičky, nebo šlapadla? Fungovalo to vůbec někdy, nebo funguje???
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: upozornění na zajímavé články atd...

Příspěvekod Honzalt » 17 črc 2010 07:10

Já si hlavně myslím, že od WasserJardy to s tou lodní dopravou do Terezína bylo naivní plácnutí do vody...
To může mít Jarda loď jakou chce a do Terezína se stejně nedostane kvůli kamení a nánosům. Sám jsem tam s gumákem škrtal vrtulí o dno... a to mám ponor nějakých 30 cm. Viz plavební mapa

DL48[1].pdf
plavební mapa
(464.38 KiB) 516 krát
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: upozornění na zajímavé články atd...

Příspěvekod Achab » 14 srp 2010 20:11

Nahodou jsem na netu narazil na tiskovou zpravu z 5. rijna 2009, zdroj CTK : "Podle Tvrdíka paradoxně pomohla krize, mnoho rodin nevycestovalo do zahraničí a trávilo volné dny v Čechách. Labská paroplavební společnost i obce mají další plány, jak přitáhnout turisty. Příští rok například bude od dubna jezdit menší loď pro 50 turistů po Ohři z Litoměřic do Terezína. Podle Svobody bude právě stavěná loď unikátní. Bude mít ponor jen 30 centimetrů a budou na ní dvě řídící místa, takže se nebude muset na užším a mělčím Ohři obracet." Jen koukam, ze duben davno minul, je pulka srpna a do Terezina nam unikatni lod nejak nepluje. Kde se soudruzi stala chyba ? Priste bych byl asi v tiskovych prohlasenich a vychloubani se opatrnejsi :lol:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron