Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod dejavu » 27 říj 2011 09:19

:lol: Dotiku, i ty komunisto ;) ....to je legrace na tomhle foru, fakt...." sněhurko" a vám podobní, docela mi připomínáte ty prdlouše z kraje, super ukázka žabomyších válek.....myslím, že za lidi mluví činy - i kdyby byl Dotik nejsebestřednější člověk pod Sluncem a stále se podílel na tolika akcích jako se podílí, budu na jeho straně ( a hodně lidí semnou )....jestli to nechcete pochopit, tak to prostě nepochopíte....na Litoměřicku24 vyšly zase další články, které se asi nehodí do krámu, tak to prostě vnímám já, no....článek, který poukazuje na nějakou levárnu = někdo se objeví na foru.... ga, ga, ga, ga, jak je to o té huse?
dejavu
 

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod dejavu » 27 říj 2011 09:41

komu se zdá dotik jako ubožák, jak chápu z psaného textu tady na diskusi...ukažte tedy, že jste lepší nebo mlčte, není to na místě....při výčtu tohoto měsíce: dal prachy na děti z náhradních rodin, podpořil litoměřické ochotníky, udělal ceny pro tradiční běh na mostce...a hlavně! z velké části pomohl při záchraně gymplu....nemám nervy ani čas se s někým dohadovat, ale místo toho, abyste tu furt brbrali, začněte taky něco dělat, něco navíc, myslím

kdyby měl někdo pochyb, tak:
http://www.litomericko24.cz/index.php/v ... muze-detem
http://www.litomericko24.cz/index.php/v ... machuv-beh

a mnoho dalších, dá se to dohledat na Ltm24
dejavu
 

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod babča » 27 říj 2011 10:12

Ano máte pravdu v tom, že p. Dostál udělá propagaci těm akcím. Ale že by všechny on sám dělal? Tomu přeci nevěříte . :) Pokud si dobře pamatuji, tak zrovna na benefici, mně v létě jako návštěvníkovi zdejšího fóra přišla pozvánka od p. Munčinského a p. Lišky. Běh na Mostku snad pořádala Legenda, ale to nevím určitě. Třeba zrovna Saxana, Sněhurka, Taura a já nevím, kdo ještě něco dělají, jen nemají potřebu se s tím tak velikášsky chlubit.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod babča » 27 říj 2011 10:25

A ještě dodatek. Dobře děláte, že jste na jeho straně. Žena by měla vždy při svém muži stát. :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod jarin » 27 říj 2011 12:06

to babča: :lol: :lol: :lol:
jarin
 
Příspěvky: 33
Registrován: 15 lis 2010 09:52

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod dejavu » 27 říj 2011 12:19

nepochopil jsem pointu :(
dejavu
 

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod Petr » 27 říj 2011 13:24

Já bych to tady vůbec nekastoval a někoho zavrhoval, že chce záměrně po někom jít, pošpinit a zničit tak dobré jméno fóra. Myslím, že hodně diskutujících dělá spoustu prospěšného pro lidi. Taky se mi dost věcí pro veřejnost povedlo, ale nevolal jsem hned sdělovacím prostředků, aby se o tom psalo a někdo to tady mohl dávat okázale najevo. Nejsem majitelem, ani redaktorem nějakého média, nemám tudíž takový přehled jako např. dotik, nejsem ani politik se "zasvěcenou" odpovědí na každou otázku. Prostě je hodně lidí, kteří sice neorganizují běhy, besedy a jiné bohulibé akce, ale např. učí, léčí, zachraňují životy, řídí..., akorát k tomu nepotřebují publicitu. Neznám tu nikoho osobně, proto si nedovolím dělat seznamy těch dobrých a špatných. Možná v tom je právě dobrá ta anonymita. Kdybych znal někoho osobně, nedělal bych si o něm obrázek jen prostřednictvím jeho písemného projevu tady ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod Kaktus » 27 říj 2011 22:19

Svatou pravdu Petře díš ;)
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Novy vedoucí správního odboru atd. atd.

Příspěvekod Kaktus » 28 říj 2011 20:39

Poslední glosa ke kavárně Dotíka. Ještě, že má dobré kamarády v RM a ta nezná znění ZM z roku 1997, jinak by ho museli změnit, vlastně nemuseli ONI si dělají stejně co chtějí. Zde je znění ZM trochu jsem pátral :
Dle rozhodnutí ze 3. zasedání ZM ze dne 15.5.1997 se Nájemné u gastronomických služeb se zajištěním občerstvení s provozem nejméně 10 hodin denně včetně sobot a nedělí se snižuje o 50 % z ceny dohodnutého nájemného :lol: .
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Předchozí

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků