Stránka 1 z 1

Falešná charita Na Soutoku

PříspěvekNapsal: 04 srp 2015 18:37
od Milada
Dnes nás v galerii Na Soutoku oslovil pán, že vybírá na "charitu", konkrétně na Dětský domov v Litoměřicích. Byl docela otravný.
Až později jsem zjistila, že na dětský domov nevybíral, že si to zřejmě strkal do kapsy... :( .
Nakopat takové lidi do zadnice!!

Re: Falešná charita Na Soutoku

PříspěvekNapsal: 05 srp 2015 08:42
od worwan
policii jste volala??

Re: Falešná charita Na Soutoku

PříspěvekNapsal: 05 srp 2015 08:48
od Milada
Pospíchala jsem...až později mi došlo, že s tím pánem není něco v pořádku. Volala jsem do Dětského domova, samozřejmě o ničem nevěděli a prý se o něj postarají...

Re: Falešná charita Na Soutoku

PříspěvekNapsal: 05 srp 2015 13:54
od babča
V galerii Na Soutuku se se železnou pravidelností objevuje pár. Žena mladší, štíhlá, upravená blondýna a malý, plešatý, neodbytný muž středního věku. V rámci jakési dětské charity nabízí časopis. Už si nepamatuji jak se jmenuje. Nechala jsem si ukázat papíry o povolení a koupila jsem za 30 Kč asi před rokem. Po příchodu domů jsem otevřela časopis a chtěla se seznámit s projekty této "bohulibé" akce. Po otevření toho "plátku" jsem zjistila, že jsem koupila asi rok starý nic neříkající časopis. Měla jsem na sebe vztek, ale tak si nekoupím jednu čokoládu. Jaké bylo moje překvapení, když ta samá dvojice nás oslovila asi dva měsíce po té znovu. Tak jsem se zeptala, jestli za těch 30 Kč nabízí alespoň aktuální číslo toho svého časopisu. Bylo mi řečeno, že je to aktuální pořád. Asi měli časopisů hodně, tak když dojdou peníze, jdou Na Soutok. Od té doby jsem je tam viděla ještě několikrát. Asi si mě pamatují a už se nepřibližují. Pokud je tam příště nachytám, už tu policii zavolám.