Reklama komunistů na NPB Corso

neděkujeme...

Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod salficka » 09 říj 2013 17:38

O víkendu jsem se byla projít na náměstí a zjistila jsem, že majitel elektry NPB CORSO pronajal komunistům největší výlohy na náměstí a soudruzi masivně zahájili volební kampaň. Není náhodou propagace komunistických ideí trestným činem ? Možná by stálo za to podat trestní oznámení, co říkáte ?

image.jpg
salficka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 říj 2013 17:35

Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod Milan » 09 říj 2013 17:50

Hm, není to náhodou reklama pana majitele? Na cenovou revoluci? VŘCR je přece Velká Říjnová Cenová Revoluce. Anebo slyšíte trávu růst :-).


Sent from my iPad using Tapatalk
V l w
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod elixdragon » 09 říj 2013 20:37

salficko Vy nemáte občanku?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod Ropovod » 09 říj 2013 23:28

Že na to tomu psychopatovi skáčete, vždyť si to napsal sám, chudák ...
Elektru má poloprázdnou, kšefty už nejedou a tak se hodí i třebas "negativní" reklama.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod kočka » 10 říj 2013 07:23

Aby ho nežalovala OSA. Nebo potomci Majakovského. Třeba na to mají v Rusku copyrigt, vždyť, "Lenin teď víc než dřív žije a bude žít, jsa naším vědomím".
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod Petr » 10 říj 2013 18:04

Přesto, kdybych si za výlohu vylepil reklamu s hákovým křížem, Hitlerem a typickým SS s vysvětlením, že jde např. o heslo "Sociální Smír", tak bych si už někde v chládku zoufal, že jeden je přece stále in a druhý out... :twisted:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod worwan » 11 říj 2013 08:38

Salfická, to že jste paranoidní ještě neznamená že po Vás nejdou! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod salficka » 22 říj 2013 17:54

Tak se musím omluvit za zbytečný poplach. Dnes jsem se zase dostala na náměstko a skutečně je to reklamní akce. Ale když jsem to poprvé viděla tak by se ve mne krve nedořezal. Tomu se říká opravdu šokující reklama. Taky dnes si tam ty výlohy fotilo také pár lidí. Nyní ale už i s reklamním výprodejem, což já neviděla. Ostatně si stačí fotky porovnat. Teď mne napadá, že to možná byl i záměr zadavatele reklamy. Salficka.

image.jpg
salficka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 říj 2013 17:35

Re: Reklama komunistů na NPB Corso

Příspěvekod elixdragon » 22 říj 2013 20:55

Petr píše:Přesto, kdybych si za výlohu vylepil reklamu s hákovým křížem, Hitlerem a typickým SS s vysvětlením, že jde např. o heslo "Sociální Smír", tak bych si už někde v chládku zoufal, že jeden je přece stále in a druhý out... :twisted:


naprosto chápu Vaše rozhořčení, já také chtěl nosit zkráceného knírka pod čumákem, ale kvůli tomu debilovi, který tento módní hit na několik staletí zmrazil nemůžu :lol:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron