technické služby se vrací do minulosti?

neděkujeme...

technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod Heduš » 15 srp 2013 11:28

dnes jsem viděla u kulturního domu klečet zaměstnance technických služeb. Vyrýpaval travičku nožem z chodníku..Přece jenom si myslím, že v dnešní době jsou jiné možnosti, proč je technické služby nevyužijí?
Přílohy
obrázek(3).JPG
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod Lukino » 15 srp 2013 12:00

A já se zeptám na otázku, která s tímto úzce souvisí. U KD se tráva dloube nožem a na sídlišti v Pokraticích se používá nějaký herbicidní postřik? Předpokládám, že dotyčný nezaléval trávu u obrubníků a zídek... Co je to za postřik, není náhodou toxický pro zvířata, nebezpečný pro děti?
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod vodomerka » 15 srp 2013 12:12

zeptejte se paní Brožové. měla by mít přehled http://radnice.litomerice.cz/struktura.html?odbor=8 ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod dnn » 15 srp 2013 16:34

..myslím, že paní Brožová s TSM nemá nic společného a pan Gryndler, který je na odkazu hned nahoře je taková bezcenná figurka, která nedokáže zajistit navýšení počtu kontejnerů(na plast) ani na druhé požádání. :!: Instituce na h*
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod nemamniczpokratic » 15 srp 2013 18:09

Náhodou toho pána znám a není to zaměstnanec TS ale jakési pseudofirmy, která zaměstnává na několik hodin denně i jiná podobná idividua. Asi tunel na peníze přímo z ÚP!?!? :lol:
nemamniczpokratic
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2010 14:34

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 srp 2013 21:10

Stojíte za tím, že kdo pracuje a teď nerozlišuji na jakém postu, jakoukoliv byť podřadnou práci je individuum?
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod vodomerka » 16 srp 2013 06:03

dnn píše:..myslím, že paní Brožová s TSM nemá nic společného a pan Gryndler, který je na odkazu hned nahoře je taková bezcenná figurka, která nedokáže zajistit navýšení počtu kontejnerů(na plast) ani na druhé požádání. :!: Instituce na h*


paní Brožová má na starosti městskou zeleň. týká se jí to bezprostředně ;). ona by měla být ta, kdo říká TSM, co kde mohou a nemohou.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod Kendy » 16 srp 2013 08:27

Včera jsem venčila psa na louce u parkoviště za ,,Muchovkou"" a technické služby tam postřikovali kopec hlíny u parkoviště,který je tam od vzniku parkoviště. Ptala jsem se čím to stříkají,že zrovna odtud si beru trávu pro morče a pán mi odpověděl že je to Roundup. Nikdo nepřemýšlel nad tím,že je to místo,kde často běhají děti,chodí pejskaři. Ani nikde žádné upozornění,že je tam postřik. Myslím si,že jsou jiná místa ,která by potřebovala stříkat,ale rozhodně to není jediný kus přírody za paneláky
Kendy
 
Příspěvky: 71
Registrován: 23 bře 2011 11:37

Re: technické služby se vrací do minulosti?

Příspěvekod Lukino » 16 srp 2013 10:47

Či to byl zase výmysl tohle? Nastříkal bych mu tím celou zahradu :o
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků