Pivní slavnosti 2013

neděkujeme...

Pivní slavnosti 2013

Příspěvekod korfina » 10 srp 2013 16:49

Může mi někdo z MKZ vysvětlit co mělo znamenat to nahánění lidí bez pásky na ruce???!!!! Vlítnul na mě jakýsi pořadatel a se silně namistrovanou slečnou, která lepila pásky na ruku a oba měli za zády ještě 2 maníky z jákesi bezpečnostní služby a oznámili mi,, že buďto ihned zaplatím, nebo mám odejít. Jelikož jsem sebou měla dvě malé děti snažila jsem se kontrolovat a nejprve v klidu se jim snažila vysvětlit, že zde jsme od rána a za chvíli odcházíme, protože to pochopit nechtěli zaplatila jsem a nastal další problém, že to nechci lepit kolem ruky tak to už jsem se neovládla a slečně sdělila, že ten papírek jsem si zaplatila a za svých 60 Kč si s ním budu dělat co chci, což byl opět problém a opět mě chtěli vykázat. Co to je za chování tohle??? Paní ředitelka by místo nedůstojného skotačení měla radši kontrolovat co se jí na akci děje. Známým, kteří na náměstí bydlí, bylo řečeno, že nemaj chodit ven, nebo ať si taky zaplatěj. To už je úplně vrchol arogance . Paní ředitelce gratuluji , tohle se jí vážně povedlo. :oops:
korfina
 
Příspěvky: 12
Registrován: 09 dub 2011 14:41

Re: Pivní slavnosti 2013

Příspěvekod PLF » 11 srp 2013 19:07

Mne by také zajímalo z jakého důvodu chodila bezpečnostní agentura ozbrojena střelnou zbraní na takovém místě.Ze zákona by jí měla mít schovanou a né ji nosit takto viditelně-takto se dopouštěla tresného činu a něla by to řešit PČR.
PLF
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 lis 2010 09:59

Re: Pivní slavnosti 2013

Příspěvekod korfina » 12 srp 2013 11:44

No hurá, konečně se taky našel někdo komu se nelíbí chování bezpečnostní služby, zbraně jsem si ani nevšimla při tom rozčarování nad jejich chování k lidem.
korfina
 
Příspěvky: 12
Registrován: 09 dub 2011 14:41

Re: Pivní slavnosti 2013

Příspěvekod worwan » 14 srp 2013 08:23

PLF: přepokládám že jste trestný čin jehož jste byl(a) svědkem nahlásil(a), je to totiž vaše povinost!!! a včíl mudruj
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron