Kino Máj

neděkujeme...

Kino Máj

Příspěvekod mmmajina » 20 úno 2013 09:53

Dobrý den, po včerejší návštěvě kina Máj si nemůžu odpustit napsat "pár" slov kritiky

1. Jak je možné, že pravý vchod do sálu nebyl ve 20:01 ještě stále otevřený, když ve 20:00 začíná představení? Po mém krátkém výstupu mi teda paní šatnářka "vysvětlila", že musela být v šatně a dveře ještě nestihla otevřít, dobře, ano, chápu, ta paní za to nemůže, nemohla jsem to tedy řešit dál s ní ale myslím si, že za cenu vstupného 150,- by už nějaká úroveň měla být, kino bylo plné a tak se všichni mačkali jedním vchodem a také jde hlavně o BEZPEČNOST!!!!

2. Nehodláte něco dělat s tím popcornem v šatně? Nejen, že to vypadá dost primitivně a nehygienicky ale také dost smrdí bundy, což byla další věc, která mě dost naštvala :|

Asi by nebylo moc od věci jít udělat do kina trošku pořádek! Protože s tímhle přístupem si raději zajedu do Prahy, kde je vstupné o +- 20 - 30 Kč rozdílné ale tohle se mi tam teda nestane a nebude na mě "šňafat" nějaká šatnářka!
mmmajina
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 úno 2013 09:34

Re: Kino Máj

Příspěvekod Llukas007 » 20 úno 2013 12:56

Mluvíte mi naprosto z duše. 150,- za kino v Litoměřicích s minisedačkami umístěnými v řadách za sebou místo ob místo je nehoráznost! S ostrým místem pro pití, které vás během filmu řeže do rukou. 150,- je cena za kino s komfortem a né za tyto piďi sedačky!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kino Máj

Příspěvekod mmmajina » 20 úno 2013 15:18

O sedačkách raději nemluvím, jsou dělané pro děti max. 150cm vysoké osoby, mám 173 cm a mám problém se pohodlně posadit když nechci sedět úplně u kraje ale dobře, s tím jsem tam šla, to jsem věděla. Vadil mi hlavně přístup paní šatnářky, která otevírala vchod vpravo do sálu ve 20:01 když je představení od 20:00 hod! A že můžu jít vchodem vlevo??? Ano, to můžu ale proč? Mají být otevřený oba a né, že tam lidi zvedají celou řadu (když přijdou zleva a sedí vpravo)! A hlavně jde o bezpečnost! No a potom ten popcorn v šatně, kterým mi smrdí bunda ještě teď je vrchol! Zajímalo by mě, co na to říká kontrola na hygienu?
mmmajina
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 úno 2013 09:34

Re: Kino Máj

Příspěvekod Desty » 21 úno 2013 11:35

Do kina jdu občas, hrozně mi vadí kukuřice - ten zápach. Taky tak nějak jsem nepochopila smysl - popcorn a pití při promítání. Ten binec co tam pak zůstává je neskutečný. Ale asi je to teď takový trend.
Desty
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01 říj 2010 10:46

Re: Kino Máj

Příspěvekod MAtraLTM » 21 úno 2013 14:15

Bohužel je to čistý byznys. Ceny popcornu vysoké, náklady se blíží k nule. Zisky procentuelně obrovské. Osobně bych byl za kino bez popcornu, ale souhlasím z Llukasem007, to řezání do rukou a otlačená kolena za 150,-Kč mi vadí mnohem víc :evil:
MAtraLTM
 
Příspěvky: 25
Registrován: 28 led 2013 13:38

Re: Kino Máj

Příspěvekod vojta » 21 úno 2013 16:43

Pokud by se popcorn prodával jako dříve pouze u baru,tak to tolik není cítit.Bohužel jeden zaměstnanec kuturního domu našel skulinku na trhu.Nemám pravdu paní ředitelko MKZ?
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Kino Máj

Příspěvekod jitkaproch.5 » 25 úno 2013 20:46

také bych se ráda podělila o svůj zážitek. Před 14-dny jsem volal ředitelce mkz paní Kmoníčkové, chtěla jsem vědět proč v kině Máj jsou dvoje dveře do sálu (vchod zleva a zprava) když ten zprava je většinou zavřený nebo já mám na to aspoň asi smůlu. Paní ředitelka mi odpověděla že to zjistí a že s tím něco udělá. Týden na to jdu s manželem na film babovřesky v pondělí 18.2 a dveře opět zamčené. Takže se znovu tážu proč tam ty dveře vůbec jsou??????????????????? Co kdyby začalo hořet?? Tak se tam asi všichni ušlapou. Nebo když potřebuji na wc tak musím zvednout skoro celou řadu.Proč se 200 nebo 300 lidí musí mačkat jedním vchodem? Proč na lístek píšou vstup zprava když většinou nefunguje? Tak ať to na lístek nepíšou aspoň ušetří za barvu do tiskárny.
Zřejmě se paní Kmoníčková řídí heslem kdo nic nedělá nic nezkazí. A jsem ráda že nejsem jediná kdo si toho všiml a též mu to vadí a nebojí se ozvat. Bohužel většina lidí jen remcá ale nikdo nic neřekne nahlas.
jitkaproch.5
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 úno 2013 20:16

Re: Kino Máj

Příspěvekod elixdragon » 25 úno 2013 23:29

Více jak 56000 lidí přišlo v roce 2012 do kina Máj. Takže to zase s tím popcornem nebude tak horké. Minulý rok jsem byl v Máji všehovšudy 4x, sedačky jsou sice trochu nepohodlné, ale přeci 1,5 hod. se to dá vydržet bez větších následků ne? V Praze tam je blaze, sedačky široké cena lístku pro jednoho 260,-kč na prem. a 500,-kč za cestu autem tam a zpět. K tomu se ještě číhnu po Praze, sem tam něco koupím a jsem tam za litr bo dva a nemůžu si dát ani žádný šnaps. Mě se Máj líbí a jsem rád, že ho tu máme. Byl jste někdo v neděli na filmu "Let"? Na čsfd to má málo %, ale mě se to v celku líbilo.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kino Máj

Příspěvekod MAtraLTM » 28 úno 2013 11:14

Správně Elixi. Proč se snažit na něco upozorňovat a třebas i tím změnit k lepšímu. ;)
MAtraLTM
 
Příspěvky: 25
Registrován: 28 led 2013 13:38

Re: Kino Máj

Příspěvekod vojta » 28 úno 2013 17:59

Copak hodinka a půl,ale sedět tam dvě a půl až tři hodinky,to je teprve nářez.Absolvoval jsem letos Hobbita a pravé dveře byly taktéž zavřené :x
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Kino Máj

Příspěvekod elixdragon » 28 úno 2013 21:26

A nejsou takhle náhodou únikové východy ještě dole u pódia? MAtro, napsal jsem pouze o druhé straně mince, kterou zde nikdo nenapsal. To neznamená, že bych nebyl rád, kdyby tam ty sedačky byly pohodlnější ;) A vůbec mě ten popcorn voní a nabudí to tu správnou atmosféru :D
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kino Máj

Příspěvekod winie » 28 úno 2013 22:39

elixi jestli jste to nezaregistroval, tak v usti uz je taky multiplex a listek stoji na 2D 180kc, mate to s pohodlim a bez smradu pro nas co to zrovna nemilujeme. A vy si muzete na par minut stoupnout k prodejnimu mistu s popcornem ;) Chapu ze kino maj musi trosku natahnout ceny, aby udzelo aspon nejaky zisk, ale dnesni ceny jsou uz fakt neodpovidajici kvalite
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Kino Máj

Příspěvekod MAtraLTM » 01 bře 2013 07:05

elixdragon píše:A nejsou takhle náhodou únikové východy ještě dole u pódia? MAtro, napsal jsem pouze o druhé straně mince, kterou zde nikdo nenapsal. To neznamená, že bych nebyl rád, kdyby tam ty sedačky byly pohodlnější ;) A vůbec mě ten popcorn voní a nabudí to tu správnou atmosféru :D

To mě voní třebas i svíčková :) Ale dneska, kdy si premiérový film stáhnu na internetu ještě v tom týdnu co vyšel a při koukání na něj můžu pojídat a popíjet, co hrdlo ráčí a ležet u toho třeba ve vaně, chodím do kina jen občas. O to víc by se mi líbilo, kdyby to bylo kulturnější a pohodlnější prostředí, něco jako např. divadlo. A pokud by tomu tak bylo, pak bych nelitoval ani těch 200,-Kč. ;) Párkrát do roka se to snese.
MAtraLTM
 
Příspěvky: 25
Registrován: 28 led 2013 13:38

Re: Kino Máj

Příspěvekod elixdragon » 03 bře 2013 11:14

winie píše:elixi jestli jste to nezaregistroval, tak v usti uz je taky multiplex a listek stoji na 2D 180kc, mate to s pohodlim a bez smradu pro nas co to zrovna nemilujeme. A vy si muzete na par minut stoupnout k prodejnimu mistu s popcornem ;) Chapu ze kino maj musi trosku natahnout ceny, aby udzelo aspon nejaky zisk, ale dnesni ceny jsou uz fakt neodpovidajici kvalite


:roll:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kino Máj

Příspěvekod elixdragon » 03 bře 2013 11:23

Jeden tu krade autorská práva stahováním z netu a druhýmu vadí, že by si musel vyprat bundu :lol: to už stačí, už mě nechte, nebo se smíchy roztrhnu :lol:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kino Máj

Příspěvekod MAtraLTM » 04 bře 2013 17:43

Ubohý Elixi :lol: :roll:
MAtraLTM
 
Příspěvky: 25
Registrován: 28 led 2013 13:38

Re: Kino Máj

Příspěvekod elixdragon » 04 bře 2013 21:00

Koukám moc patron na svou obhajobu nemáte, stává se často, že ten kdo se má bránit útočí. V tomto případě tomu není jinak. Někdo tady krade práci a dřinu autora a já jsem ubohý :D
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kino Máj

Příspěvekod I.T. » 04 bře 2013 21:47

elixdragon píše:Koukám moc patron na svou obhajobu nemáte, stává se často, že ten kdo se má bránit útočí. V tomto případě tomu není jinak. Někdo tady krade práci a dřinu autora a já jsem ubohý :D

Od někoho, kdo tu nedávno nabádal prodejce auta, aby přetočil tachometr to vyloženě sedí :-) .
I.T.
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 zář 2010 16:46

Re: Kino Máj

Příspěvekod MAtraLTM » 04 bře 2013 21:59

elixdragon píše:Koukám moc patron na svou obhajobu nemáte, stává se často, že ten kdo se má bránit útočí. V tomto případě tomu není jinak. Někdo tady krade práci a dřinu autora a já jsem ubohý :D

Co bych měl obhajovat? Já napsal jen svůj názor na kino Máj. Vy jste to bral jako útok na sebe a psal jste, ať vás necháme na pokoji. Klidně mě i označte jako zloděje. Když neumíte pochopit, co je to diskuze, to je pak těžký.
P.S. Kdo jsi bez viny, hoď kamenem ;)
Mimochodem, v sobotu jsem byl v kině a oba vchody byly pěkně otevřené. To jen pro mmmajinu ;)
MAtraLTM
 
Příspěvky: 25
Registrován: 28 led 2013 13:38

Re: Kino Máj

Příspěvekod Heduš » 05 bře 2013 07:52

S manželem chodíme do kina občas, když je něco pěkného, co prostě v kině vidět chceme. Popkorn z kavárny si dáváme rádi, protože je to prostě jediný místo, kde si ho dáme. Většinou si zvolíme místa v poslední řadě, kde jsou "gaučíky" pro dva a užíváme si film. Když kouknu do programu, naprostá většina cen je kolem 100,-. V Roudnici třeba kino nemají... Osobně mi připadá super vyrazit do kina pěšky, po kině zážitek z filmu nechat rozležet někde u sklenky vína a procházkou se vrátit domů. Náladu mi může rozhodit jen špatně vybranej film... Připomínky ke zlepšení kvality jsou nejspíš oprávněné, ale ....
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron