Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

neděkujeme...

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Oliwer » 21 úno 2013 09:14

elixdragon správně a výstižně napsáno :roll:
Oliwer
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2013 11:07

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 21 úno 2013 09:35

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 21 úno 2013 09:39

Další chytrák, bohužel už nemám čas a ani sílu něco řešit. Je to stále dokola.
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod mutecrap » 21 úno 2013 10:12

Každý to holt vidí jinak. Existuje mnoho způsobů a stylů skateboardingu samotného a v tom je ta krása, že si každý najde to své, kluci z Litoměřic si zvolili tu punkovou část, jejich volba. Nevím, jestli jste někdy viděl Jackass, ale tohle je stejný případ. A nejsem si jistý, jestli z aktérů vzešly příživníci a výžírky, spíš mají pohádkové bohatství, o kterém mnozí jen sní.
Nikdo nemůže za to, že fotbalista nebo kdokoli jiný nemá tu možnost, zvolit si styl svého sportu jinak, než ostatní.
K Vaší dedukci, nejsem aktérem videa a klukům v jejich počínání fandím! A k tomu, co z nich bude... Neznám osobně žádného skateboardistu, který by nepracoval nebo nějak na státu parazitoval. Ono samotné vybavení není nic levného a takový příživník a vyžírka si těžko bude kupovat každé 2 měsíce nové prkno a boty ;)
mutecrap
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 úno 2013 13:32

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod allday » 21 úno 2013 10:23

elixdragon píše:Dle příspěvků nových uživatelů bych to viděl na samotné herce v tom zábavném videjku :mrgreen: vůbec bych je neřešil, oni se ukopou navzájem. Buď fet, nebo alkohol nic dobrého z nich nevzejde, je to banda budoucích příživníků a vyžírků tohoto národa ;)

Proč máte potřebu se vyjadřovat ke komunitě lidí, které soudíte podle jednoho videa? Odvážné tvrzení, že z nás ( řadím sem i sebe, ačkoli na videu nefiguruji) nic dobrého nevzejde, já si myslím, že všechno, co jsem ve svém v životě zkusil a dělal, jsem dělal úspěšně. Studuji na vysoké škole a věnuji se sportu na vrcholové úrovni. Vy se mi naopak zdáte jako zakomplexované netalentované individuum dnešní strnulé společnosti, které za každou cenu musí na všechno a všechny házet špínu.
allday
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2013 17:23

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod elixdragon » 21 úno 2013 22:47

To není odvážné tvrzení to je fakt, podle Vašeho příspěvku k nim patříte také ..... pokud neničím veřejný majetek, tak nejsem talentem? No to máme vysokoškoláka na úrovni :lol:

Teď se Vám to machruje, když Vám to sponzorují rodiče, uvidíme až se osamostatníte ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod allday » 26 úno 2013 13:22

Jestli je to fakt, tak mi ten fakt podložte nějakým důkazem, chytráku. Nejste schopný ani správně argumentovat. :roll:
Všichni tu pochopili, že nejste fanoušek street sportů, tak sem radši už nekvákejte podobné moudra jako v předchozích příspěvcích, protože ty na úrovni opravdu nejsou. Nashledanou
allday
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2013 17:23

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod elixdragon » 26 úno 2013 16:27

Jaký argumenty :lol: co po mě chcete? Svůj názor jsem napsal jste k smíchu a dovolte mi, abych Vás upozornil na to, že toto je fórum veřejně přístupné a tak sem může přispívat kdo chce a jak chce, samozřejmě v mezích pravidel fóra. Takže netuším, kde berete tu drzost mi nakazovat, abych zde v tomto topicu již nepsal své příspěvky :?: Pokud se věnujete sportu na "vrcholové" úrovni, tak z jakého důvodu nezafinancujete kamarády a neomladíte si skatepark svépomocí? Ono to s tím vrcholovým sportem nebude asi až tak horký co ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 27 úno 2013 08:35

elixdragon píše:Jaký argumenty :lol: co po mě chcete? Svůj názor jsem napsal jste k smíchu a dovolte mi, abych Vás upozornil na to, že toto je fórum veřejně přístupné a tak sem může přispívat kdo chce a jak chce, samozřejmě v mezích pravidel fóra. Takže netuším, kde berete tu drzost mi nakazovat, abych zde v tomto topicu již nepsal své příspěvky :?: Pokud se věnujete sportu na "vrcholové" úrovni, tak z jakého důvodu nezafinancujete kamarády a neomladíte si skatepark svépomocí? Ono to s tím vrcholovým sportem nebude asi až tak horký co ;)


Proč máte tendenci urážet? Evidentně jste nic nepochopil a myslím si, že není třeba to dále rozvádět.
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Petr » 27 úno 2013 13:49

allday píše:
elixdragon píše:Dle příspěvků nových uživatelů bych to viděl na samotné herce v tom zábavném videjku :mrgreen: vůbec bych je neřešil, oni se ukopou navzájem. Buď fet, nebo alkohol nic dobrého z nich nevzejde, je to banda budoucích příživníků a vyžírků tohoto národa ;)

Proč máte potřebu se vyjadřovat ke komunitě lidí, které soudíte podle jednoho videa? Odvážné tvrzení, že z nás ( řadím sem i sebe, ačkoli na videu nefiguruji) nic dobrého nevzejde, já si myslím, že všechno, co jsem ve svém v životě zkusil a dělal, jsem dělal úspěšně. Studuji na vysoké škole a věnuji se sportu na vrcholové úrovni. Vy se mi naopak zdáte jako zakomplexované netalentované individuum dnešní strnulé společnosti, které za každou cenu musí na všechno a všechny házet špínu.


Myslím, že jste se vyjádřil jasně a pod tu poslední větu se i já podepisuji. I mně se tak elixdragon jeví.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod elixdragon » 27 úno 2013 23:57

Petře Vám ten Zeman nedá spát co? :lol:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Petr » 28 úno 2013 08:18

elixdragon píše:Petře Vám ten Zeman nedá spát co? :lol:


Děkuji za potvrzení mých slov! Nespal bych, kdyby tam byl člověk vašeho typu... ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod elixdragon » 28 úno 2013 21:21

No teď jste mě odhalil, jsem ten, co rád rejpe a dělá si srandu, avšak nejsem ten, co se rád povyšuje nad ostatní, jako někdo :idea: a pokud nesouhlasím s nějakou skupinou lidí, co po městě tahá v batožinách krabice vín, hulí mariánku a v ruce mají prkno, to ze mě ještě nedělá rasistu a xenofoba. Znám komunitu lidí s prknem v ruce, vyrůstal jsem na velkém sídlišti a "ůčko" bylo pro dost přátel jediná možnost svého počínání. Teď jsou z nich příživníci národa s dredem na hlavě, kapsou plnou hašiše pozorujíc, kde by co ukradli.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků