Život v Revoluční ulici...

neděkujeme...

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Fipoch » 28 led 2011 16:33

Dnešní návštěva:
Přílohy
SDC11671.jpg
Výtah .. docela pořádek
SDC11670.jpg
Požární ochrana
SDC11669.jpg
Únikové a požární schodiště
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 bře 2011 08:36

Dnes jsem procházel opět po nějakém čase ulicí Bronx, tedy Revoluční, neskutečný nepořádek který obklopuje dům je otřesný.
Prosím tímto vedení technických služeb aby tuto lokalitu řádně vyčistili, protože jak v takovém svinčíku mohou naši indočeši žít, není vám jich líto?
Také mají právo na čisté prostředí ne? Tedy než ho to nevychovatelné etnikum nebo co to vůbec je opět zaneřádí. :evil:
Upřímně lituji ty slušné, kteří musí s takovým dobytkem sdílet dům a jeho okolí.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 02 bře 2011 10:21

Tomas.Marny píše:Prosím tímto vedení technických služeb aby tuto lokalitu řádně vyčistili, protože jak v takovém svinčíku mohou naši indočeši žít, není vám jich líto?


Mě jich "líto" je a tak prosím o vyčištění ale i s hnědočechy :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod nemamniczpokratic » 03 bře 2011 15:12

Dnes prováděli TS úklid kolem domů v Revoluční. Reagují docela rychle na články uvedené na tomto fóru ( úklid Teplická, atd ). Nechválím, je to jejich práce a hlavně by to měli dělat dříve než si někdo postěžuje a přidá pár fotek!!!! Přesto dík, alespoň za to, že tam někdo fórum sleduje a reaguje. Přeji hezký den !!!! :)
nemamniczpokratic
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2010 14:34

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 bře 2011 15:38

Myslim, ze technicke sluzby nemohou mit vsude po meste agenty, ktere jim budou ihned hlasit kde je jaky bordel. Je fajn, ze takto tedy reaguji, mozna by nebylo spatne, kdyby meli bud na svych strankach nebo klidne i zde proste "bonzblok" kam by kazdy mohl napsat, kde je neporadek a od pracovniku TS by se u toho objevil komentar uklizeno/neuklizeno/uklidi se/prasata necht si uklidi sama a nebo neco podobneho.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 bře 2011 20:56

Celý ten článek byl pojat ironicky, protože je více než jasné, že pořádek nebude zachován víc jak několik málo dní pokud vůbec ne jen hodin, protože ten nepřizpůsobivý dobytek co tam bydlí si prostě libuje v hnusu, smradu a nepořádku, námaha ze strany TSM vyjde za chvíli vniveč.
Jen opravdu lituji slušné lidi co musí bohužel sdílet stejné okolí a ještě hůře bydlení.
Napadla mě jedna věc, když jsem pořizoval obrázky a obcházel dům, vyšla z něj jedna z obyvatelek domu, na sobě oranžovou vestu, koště a myslím i lopatu a šla uklízet někam mimo tento smeťák - Revoluční.
Proč se tito lidé nestarají výhradně o nepořádek okolo svého domu a nejbližšího okolí by mě zajímalo, nevím pod koho spadá tato osoba, kdo jí řídí, ale jak je vidět, nikdo nekontroluje v jakém stavu se nachází tato ulice, protože jinak by okolí vypadalo opravdu jinak.
Navrhuji aby tito lidé ať jsou zaměstnáni u TSM, nebo je to nějaká aktivita pracáku, nebo snad nějaký alternativní trest, nebo nevím pod koho by mohli patřit, nechť se věnují jen a pouze okolí Bronxu, protože tam je to potřeba asi nejvíce a proč? No protože tam bydlí mimo slušných i ti, co nemohou sehnat práci, protože jsou romové ( jak praví stupidní reklama v tv), ale kteří mají perfektně zvládnutý systém sociální výpomoci od státu a kteří velice dobře ví, že pokud vyháží odpadky oknem před barák, že to prostě někdo po nich musí uklidit, páč by to mohl být s největší pravděpodobností i rasismus... :evil:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 22 dub 2011 20:17

Tak nám začalo krásné počasí a už se začíná žít i v litoměřickém "BRONXU" teď ve 21:00 se banda hnědočechů projíždí na čtyřkolce, jezdí sem a tam a hrozně se tomu smějí, tak hrozně a tak na hlas, že musím zavírat okno - ještě že mám okno z plastu říkal jsem si, jenomže oni přeřvou i plastové okno 21. století :cry: začali řvát hnědočešky z oken a shánět se po svých malých "pojď domů do píči" řvou na své smrady - opět zavírám okno k dětem do pokoje, abych se vyhnul vysvětlování co to ta "píča" je za slovo :cry: ve čtyřkolce konečně došel benzín (nedivil bych se) že to byl benzín ještě po původním majiteli :cry: došlo tedy na vůz Volkswagen Bora, který má pravostrané řízení tudíž je hnědočechama dotáhnut z té pro ně svobodné Anglie až sem do litoměřického "BRONXU" zkouška motoru vyšla na jedničku dB se rozléhají po sídlišti. Už aby bylo 22:00 hodin a já mohl zavolat na městskou policii a sdělit jim, že se zde narušuje noční klid :cry: proč nemám právo na klidný život?
Může mi někdo z města odpovědět? nebo musím koupit na černém trhu samopal vzor 58 a jít jim osobně vysvětlit, že už jich mám plné zuby?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod winie » 23 dub 2011 10:07

z vlastni zkusenosti vim, ze to co se deje tady je jeste krasne proti tomu co se deje v usteckem krasnem brezne.
PS: radsi nez po samopalu bych koukal po novem byte ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 23 dub 2011 15:35

Tento byt budu splácet bance ještě řádku let, takže mám smůlu :cry: ale stejně mě tyto příživníci nevytlačí, já se tady narodil moji příbuzní také, praděda bojoval za tuto zemi ve 2. světové válce a taky zde zůstal. Nepohnu se ani o metr to tu špínu raději vystřílím :twisted: chci klid! Město se musí už postarat! Já chci žít v klidu jako ostatní občané tohoto města!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod jimi brown herrer » 23 dub 2011 16:01

Já bych byl s tím střílením opatrnější :D . Na druhou stranu aspoň zjistíme, jestli toto fórum opravdu sledují úřady :) .
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Tomas.Marny » 23 dub 2011 19:03

Elix pochopitelně myslel "vystřílením špíny" dozajista likvidaci letité špíny která, je imunní běžných čistících prostředků a pak pochopitelně musí použít přípravků agresivnějších, které letité nánosy špíny dozajista rozleptají a dopomohou uvést celý objekt k přijatelnému uživatelnému stavu, nejlepší zkušenosti s takovými přípravky jsou savo a fixinela dokonce lze volit i s různými vůněmi.
Jen asi Elix zvolil špatná slova, která mohou v někom evokovat cokoli. Na druhou stranu nelze nesouhlasit s tím, když je potřeba uklidit byť věřejné, společné prostory že je občas více než nutné použíti i agresivnější úklidově prostředky a pokud by toto fórum sledovali úřady, bylo by více než záslužné,kdyby na takové soukromé a iniciativní akce přispěli z městské kasy, popřípadě by sami přípravky na místo úklidu doručili.
Ale jak říkám, nejlepší je savo a fixinela sice je to cítit, ale pomáhá...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod jimi brown herrer » 23 dub 2011 19:38

Jak je to vůbec s tim barákem? Mám dojem, že jednou někdo psal, kolik tam visí dluh?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 30 čer 2011 22:04

Je 23:00 a nepřizpůsobivý občané opět řvou jako opice v panelovém domě č.7 v Revoluční ulici, tito "lidé" nemají pochopení pro občany světlejší pleti, kteří chodí v brzkých ranních hodinách do práce a snaží se svým jednáním necucat stát a pomoci trochu té naší malé republice v ekonomickém růstu. Naši radní mávnou rukou a pod fousy si říkají, ještě že tam nebydlíme. No jo ale co já s rodinou ptám se vás páni radní - poskytnete mi městský byt někde kde nejsou tito "lidé" nebo mám zapálit byt, rozbít chodbu, ukrást sněhové hasící přístroje, řvát jak na lesy, dělat bordel, aby vzrostl váš zájem o lidi, kteří chtějí žít v klidu v tomto městě? Roudnice je vyhnala do Brozan, kam je vyženete vy?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod I.T. » 28 srp 2011 20:38

Dnešní historka z Revoluční:
Cca ve 20:30 šel touto ulicí opilec a zvolal nějakou hlášku na cikány( něco jako, že jsou hajzlové nebo svině). Reakcí na to bylo asi třicet naběhnuvších cikánů k oknům a na balkóny a hned rozjeli svou odvetu. " Vy svině český, vy na nás budete stejně celej život makat. Chtěli jste demokracii, tak tady jí máte. Vy kun.y český, vy by jste potřebovali rozsekal palice každý den jako v Rumburku!" toť jen několik málo hlášek co si pamatuji. Nakonec skupina několika cikánů, z nichž minimálně jeden držel v ruce dřevěný trám vyběhla ven směrem k tomu opilci a chtěli si to s ním vyřídit " na férovku" a já jen doufám, že stačil zmizet.
Rasista nejsem, ale tohle už je vážně hnus.
I.T.
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 zář 2010 16:46

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 09 zář 2011 22:47

Proč myslíte, že nás bylo na kurzu pro zbrojní průkaz podle učitele o 300% více :D Udělejte si zbrojní průkaz také, nikdy nevíte kdy budete potřebovat tu věc, která posílá hodně velkou rychlostí olověné kulky. A k psychotestům: bojím se, že to udělá snad opravdu každý :( což je špatně.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod worwan » 10 zář 2011 09:20

Pánbůh stvořil lidi silné a slabé,teprve Samuel Colt tento nedostatek napravil. :P
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 10 zář 2011 22:36

Je mi úplně jasné co tím chtěl worwan říct - no chtěl bych vidět Vás až Vás obestoupí hejno nepřizpůsobivých, to můžete být trénovaný a mít u sebe obušek, ale stejně si nepomůžete. Ale pokud budete mít u sebe registrovanou zbraň, která spadá do sk. D a střelíte jednoho z nich do stehna, zadku aby bylo jasné, že jste střílel bez úmyslu někoho zabít a že to byla nutná sebeobrana, protože jste zahlídl, že jeden z nepřizbůsobivých vytahoval revolver (který se při zajišťování stop nenašel) protože s ním dotyčný utekl, jelikož byl ten revolver kradený (jak jinak), tak dle mého názoru je šance na výhru vyšší. Jo a ještě jsem chtěl varovat pejskaře, nebo ty kteří chodí okolo 13. patráku kolem potoka, že nepřizpůsobivý házejí po lidech předměty jako: vejce, kameny, skleničky apod. se slovy héj chytej ty gádžo. No snad tu zbraň nebudu muset nikdy použít :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 11 zář 2011 00:25

I takhle občané ČR diskutují (kopírováno z Denik.cz)

Nejhorší na tom všem ještě je,že máme znovu cenzuru a k článkům se nedávají diskuse jen proto, že moc dobře vědí, že se lidé bouří a chtějí se názory projevit. Takže ty, pracující člověče, co odvádíš daně, platíš soc.a zdr. poj.dostaneš od tebou placené policie přes hubu. A máme opět rok 1989 ! ! ! ! ! ! Policie chrání zločince a jde s vodními děly na poctivé lidi! ! ! ! Ta děla by měla být zaměřena na naši neschopnou vyčůranou vládu ! ! ! A vy, policisté, styďte se ! Váš plat jde z našich daní ! Volím ty, co udělají konečný pořádek s parazitistickou sebrankou - s c.i.g.á.n.y ! ! ! ! ! ODS do kanálu ! ! ! ! ! !
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod natasam » 11 zář 2011 07:00

10.9.2011
Budeme Šluknov humanitárně bombardovat?
Karel Dolejší
Bezpečnostní experti prý doporučují, aby proti "asociálům" v severních Čechách byla nasazena vojenská policie, která se nedávno vyznamenala při razii v České televizi. Jestli to dobře chápu, "experti" se zatím nijak nezabývali právními aspekty celé záležitosti - ani otázkou, kde celá věc takto eskalovaná může skončit...

Představa, že se cosi "potlačí" a tím to zkrátka přestane existovat, je přinejmenším od dob Sigmunda Freuda čímsi kromobyčejně pochybným. Jistě, na pár týdnů nebo i měsíců je možno represí dosáhnout přechodného uklidnění, ale problém, který má své hluboké sociální a kulturní kořeny, tím pochopitelně nezmizí.
Nepochybuji ovšem, že návrh použít k "řešení" problému "nepřizpůsobivých" armádu může mezi veřejností získat poměrně širokou popularitu. Český maloměšťák se bude chvíli rozplývat škodolibou radostí nad tím, "jak jsme to těm černým nandali" - a ještě nějakou dobu potrvá, než na vlastní kůži zjistí, že dalším, kdo bude vyloučen z pojmu občanství a zbaven práv, je on sám...
V absurdní logice, kterou Nečasův kabinet na krizi v severních Čechách uplatňuje - logice "vezmi větší kladivo", logice represe, zatímco prevence byla léta zanedbávána a v důsledku úspor na nesprávných místech dokonce takřka přestává existovat - se ovšem může vždy zajít ještě dál.
Co kdybychom třeba Šluknov humanitárně bombardovali, abychom zabránili škodám na majetku?
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod natasam » 11 zář 2011 07:01

10.9.2011
Budeme Šluknov humanitárně bombardovat?
Karel Dolejší
Bezpečnostní experti prý doporučují, aby proti "asociálům" v severních Čechách byla nasazena vojenská policie, která se nedávno vyznamenala při razii v České televizi. Jestli to dobře chápu, "experti" se zatím nijak nezabývali právními aspekty celé záležitosti - ani otázkou, kde celá věc takto eskalovaná může skončit...

Představa, že se cosi "potlačí" a tím to zkrátka přestane existovat, je přinejmenším od dob Sigmunda Freuda čímsi kromobyčejně pochybným. Jistě, na pár týdnů nebo i měsíců je možno represí dosáhnout přechodného uklidnění, ale problém, který má své hluboké sociální a kulturní kořeny, tím pochopitelně nezmizí.
Nepochybuji ovšem, že návrh použít k "řešení" problému "nepřizpůsobivých" armádu může mezi veřejností získat poměrně širokou popularitu. Český maloměšťák se bude chvíli rozplývat škodolibou radostí nad tím, "jak jsme to těm černým nandali" - a ještě nějakou dobu potrvá, než na vlastní kůži zjistí, že dalším, kdo bude vyloučen z pojmu občanství a zbaven práv, je on sám...
V absurdní logice, kterou Nečasův kabinet na krizi v severních Čechách uplatňuje - logice "vezmi větší kladivo", logice represe, zatímco prevence byla léta zanedbávána a v důsledku úspor na nesprávných místech dokonce takřka přestává existovat - se ovšem může vždy zajít ještě dál.
Co kdybychom třeba Šluknov humanitárně bombardovali, abychom zabránili škodám na majetku?
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

PředchozíDalší

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron