Život v Revoluční ulici...

neděkujeme...

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Kaktus » 13 pro 2011 08:46

Elixdragon má pravdu nedá se s nimi žít v jednom městě, potažmo na jednom sídlišti a už vůbec ne v jednom domě. Mám tu zkušenost. Děkuji Bohu už v našem baráku nebydlí.
Myslím, že brzy vznikne další nekonečné téma Život na sídlišti Severka. ZM schválí prodej, bývalé školky poté Pohody, charitě. Ta pod záminkou, že tam vybuduje školku do koupených prostor přestěhuje své stávající sídlo. Bezdomovci, feťáci a jim podobní začnou courat po sídlišti. To bude terno od Pokratic hnědočeši a zbytek z celého města do sídliště. Přitom původní zámysl po vyhnání Pohody byl vznik školky a rozšíření Rozmarýnu. Proč bychom dělali něco pro naše děti, když můžeme pomoci pijavicím tohoto státu. Třeba tam opravdu vznikne školka, ale pro koho, když ji bude zastřešovat charita. Stále mám pocit, že takové milodary stále patří na okraj měst a ne do centra. Co to znamená pro bydlící na sídlišti? Odstěhovat se včas a prodat byty dokud to jde, anebo opancéřovat vchodové dveře domů, zamřížovat okna do druhého patra a nepouštět děti ven, aby se nepíchli o feřáckou jehlu. To vše se zákazem vycházení po setmění. Dále by bylo dobré celé sídliště dát pod kamery. Na tom by se měli dohodnou všichni bydlící a platit si svou ochranu, protože policie musí chránit "ubohou menšinu a chudáky závisláky".
Vím o čem píši. Vím jak toto sídliště vypadalo před deseti lety a tuším jak dopadne za tři až pět let. Ať žije litoměřický Bronx a všichni utíjkejte bydlet na Miřejovickou stráň dokud tam ještě jsou volné parcely. :x :x :x
Kaktus
 
Příspěvky: 94
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod natasam » 13 pro 2011 10:40

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/L ... est-216807
TOHLE MESTO MA JINE STAROSTI, NE RESIT NEPRIZPUSOBIVE, DELAT SOBE REKLAMY, ATD, CETLI JSME ZAPIS Z JEDNANI A O NAS OPET NIC, takze pokud mate problemy v dome, musite si to vyresit sami, mesto, policie vam nepomuze, jeste dostanete vy ..., asi tak.

Příspěvekod Kaktus » dnes, 09:46
Elixdragon má pravdu nedá se s nimi žít v jednom městě, potažmo na jednom sídlišti a už vůbec ne v jednom domě. Mám tu zkušenost. Děkuji Bohu už v našem baráku nebydlí.
NEDEKUJEME BOHU, porad v baraku bydli, my mame zkusenosti a jake ...
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod natasam » 13 pro 2011 11:43

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... ecky-kraj/
CLANKY o kraji - jdou k sobe?, nema to logiku, nekteri vime sve ...
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod wiki » 16 bře 2012 17:53

http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/problemovy-panelak-v-revolucni-zmeni-majitele-mesto-ho-proda-20120315.html

Zajímalo by mne, co je "obvyklá cena prodeje městského bytu".

Pak mne zaráží článek takový:
Byty se ale nebudou prodávat jednotlivým nájemníkům. ...
...jsou tam samozřejmě i lidé, kteří platí. A právě ti dostanou příležitost si svůj byt převést do osobního vlastnictví. Za stejnou cenu, jako se prodávaly ostatní městské byty v Litoměřicích,“ deklaruje Härting. „Musí ale byt koupit do konce letošního roku. Tu možnost má zhruba 30 nájemníků. “

Nebudou a musí? Tak jak tedy???
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Fipoch » 16 bře 2012 18:52

Taky jsem zvědavej, jak to nakonec dopadne.
Jen musím připomenout, že tam buď bydlí "sociálně slabí" nebo důchodci.
A už vidím, jak nějakej důchodce po 70. si chce koupit byt v tomto baráku do osobního vlastnictví ... :evil:

Leda, kdyby vědět, že ho bude ještě využívat dalších 20 let.
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod wiki » 16 bře 2012 19:13

Fipoch píše:Taky jsem zvědavej, jak to nakonec dopadne.
Jen musím připomenout, že tam buď bydlí "sociálně slabí" nebo důchodci.
A už vidím, jak nějakej důchodce po 70. si chce koupit byt v tomto baráku do osobního vlastnictví ... :evil:

Leda, kdyby vědět, že ho bude ještě využívat dalších 20 let.


Už vidím důchodce ve věku 75 let, jak dostane hypotéku...
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Tomas.Marny » 17 bře 2012 12:52

Fipoch píše:Taky jsem zvědavej, jak to nakonec dopadne.
Jen musím připomenout, že tam buď bydlí "sociálně slabí" nebo důchodci.
A už vidím, jak nějakej důchodce po 70. si chce koupit byt v tomto baráku do osobního vlastnictví ... :evil:

Leda, kdyby vědět, že ho bude ještě využívat dalších 20 let.

"sociálně slabým" dozajista velice rád s finančím zajištěním vypomůže jejich přítel a zastavárník Lexa, pak je vypakuje a rozprodá za trží ceny.... ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod wiki » 25 bře 2012 21:59

Tomas.Marny píše:...
"sociálně slabým" dozajista velice rád s finančím zajištěním vypomůže jejich přítel a zastavárník Lexa, pak je vypakuje a rozprodá za trží ceny.... ;)
[/quote]

A panelák s 90 (?) bytovkami za 11 milionů se ti zdá tržní cena?
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Tomas.Marny » 25 bře 2012 22:11

Tak pro starožitníka určitě.... zvlášť když má podporu své oranžové družiny a druhého místostarosty... pak jde vše, ale nepředjímejme....
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod wiki » 08 dub 2012 10:48

Tomas.Marny píše:Tak pro starožitníka určitě.... zvlášť když má podporu své oranžové družiny a druhého místostarosty... pak jde vše, ale nepředjímejme....


Tobě Lexa šlápl na kuří voko, že furt meleš jen o něm?
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Veselý » 08 dub 2012 11:17

Souhlasím s Wiki. Někteří lidé na tomto fóru jen kritizují a snaží se vyřizovat tímto způsobem možná i své osobní problémy.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Tomas.Marny » 11 dub 2012 16:49

Veselý píše:Souhlasím s Wiki. Někteří lidé na tomto fóru jen kritizují a snaží se vyřizovat tímto způsobem možná i své osobní problémy.

Dobrý den,
věřte prosím milý pane, že si opravdu nevyřizuji nijaké účty :P jenže zmíněný pán není takový lidumil jak se dost možná mnohým jeví, víte a jeho praktiky jsou známy široko daleko...
Nic víc, nic míň.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Veselý » 11 dub 2012 18:55

Tomas.Marny píše:
Veselý píše:Souhlasím s Wiki. Někteří lidé na tomto fóru jen kritizují a snaží se vyřizovat tímto způsobem možná i své osobní problémy.

Dobrý den,
věřte prosím milý pane, že si opravdu nevyřizuji nijaké účty :P jenže zmíněný pán není takový lidumil jak se dost možná mnohým jeví, víte a jeho praktiky jsou známy široko daleko...
Nic víc, nic míň.


Vážený pane Marný,
já jen že při pohledu na jakékoliv téma tohoto fóra jste vždy silně kritický. A to mi prostě nezdá. Je vůbec něco, nějaké téma, situace nebo akce, kterou jste alespoň trochu pochválil nebo nekritizoval?
V případě pernamentní kritiky všeho a všech pak samozřejmě každého napadne vyřizování osobních problémů.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Tomas.Marny » 11 dub 2012 19:41

Pane Veselý, při současném pohledu na dění v tomto státě a potažmo městě skutečně mnoho pozitava nenajdete. Jsem realista a vycházím z dat, údajů a faktů.
Nepoužívám pohled přes ochrané růžové brýle a proto se Vám mohu zdát jako zapšklý negativista, ale není tomu tak, jen znám město a některé občany v něm a znám i občany více postavené než na komunální úrovni a musím upřímně říci, není mi lehko, víc nemám co sdělit...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Kaktus » 12 dub 2012 06:18

Musím souhlasit s Tomasem. Stav našeho politického spektra je zoufalý a každý kdo čeká, že se zlepší je stejný zoufalec, který plivne do moře a čeká, že přijde potopa. Už jenom jednání obecních představitelů, kteří jednají bez skurpulí, přitom by měli být příkladem občanům. Proč to tak je, protože současný právní řád je nastaven tak, že jsou ve své podstatě nepostižitelní. Této vládě se dá uvěřit až opraví ústavu, zruší senát nebo jej ponechá jako četné funkce, o plovinu zeštíhlí parlament včetně zbytečných jejijch posluhovačů a naplní Benešův odkaz. Musím dodat, že rovněž nejsem pesimista , ale optimista který nemá problémy.
P.S.: Je smutné, že národ se za ta léta nepoučil a stále se nechá opíjet záměrně vyvolanými vládními kauzami, které vyrukují vždy, když vládní špičky chtějí zakrýt svoji jinou lumpárnu.
Kaktus
 
Příspěvky: 94
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Pátková » 12 dub 2012 22:44

Četla jsem, že ten panelák kupuje nějaká firma z Prahy za 11 mil. Kč. Tak to asi skutečně je jinak než píše Tomáš Marný.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod Fipoch » 11 čer 2012 19:40

Pátková píše:Četla jsem, že ten panelák kupuje nějaká firma z Prahy za 11 mil. Kč. Tak to asi skutečně je jinak než píše Tomáš Marný.


... prodáno ... :roll: :roll: :roll: :roll:

A nájemníkům nikdo nic neřekly ... !!!! :?: :?: :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod elixdragon » 12 čer 2012 21:58

Tak a teď vyházet neplatiče na ulici, zakázat vstup do města bez trvalého pobytu a Litoměřice budou bezpečnější ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Život v Revoluční ulici...

Příspěvekod litomericka_surikata » 07 říj 2018 19:05

Po dlouhé době jsem opět na foru a pročítám co nového. Jak to teď vypadá v Revoluční. Už tu svoloč ten majitel vyházel kompletně. Co vím, tak se s nima nemaže. :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
litomericka_surikata
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 dub 2015 14:09

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron