Úklid a posyp ulic

neděkujeme...

Úklid a posyp ulic

Příspěvekod winie » 06 pro 2012 19:53

To že každé ráno jezdím do ústí po sněhu už mě nijak nepřekvapuje. A výmluvy že TS nestíhají je hloupost, protože na ústecké straně kopečků je posypáno a odklizeno a mají důležitejší komunikace než litoměřice. Ale to že jsem se před 10ti minutamy rozmáznul po chodníku, už jsem jaksi nerozdýchal. Hodlá město vůbec letos uklízet a sypat komunikace a chodníky? Nebo hodláte zruinovat nějakou pojišťovnu. Jsem mladý a mám ještě dobré kosti, ale když vidím nějakého důchodce jak se strachy klepe na zledovatělém chodníku, tak si říkám kde je asi chyba. Upozorňuji že jsem spadl v zimní obuvy! Takže pánove z TS, proberte se! Je tu zima!
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod Llukas007 » 06 pro 2012 20:16

Svatá pravda. Technické služby si dnes trochu nevšimly, že sněžilo. Ale jinak jak jsem četl v radniční drbně EB jsou připravený!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod Lukino » 06 pro 2012 20:26

TS opět zaskočila zima a sníh. A podle posledních informací neplánují nákup kalendářů ani v příštím roce :geek:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod elixdragon » 06 pro 2012 22:50

Na chodníky srát, hlavně že bude čvrtletní prémie od města pro ředitele ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod winie » 06 pro 2012 23:33

možná kdyby ústavní soudci nepovažovali práci za protiústavní, tak by to taky vypadalo jinak.... adeptů je zde si myslím dostatek.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod Vladislav Liška » 07 pro 2012 08:22

Musím se zastat technických služeb. Na jednu stranu tedy. Nesmí se solit protože Studnička :) Na druhou stranu to technické služby vědí delší dobu, a mohli to nějak sdělit občanům.
Nevím přesnější info, ale LTM leží v CHKO a potřebovalo od CHKO výjimku, že smí solit. Dostalo ji a pan Studnička se odvolal. Kde to teď leží a kdo to řeší netuším, ale věřím, že to není "u ledu".
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod anonymys » 07 pro 2012 10:33

Pacient Studnička by zasloužil přes hubu, doufám, že v jeho případě budou boží mlýny mlýt hodně rychle:

http://www.litomericko24.cz/?p=4123

Přeji mu jedno krásné uklouznutí, následně rozbytou lebku a sklouznutí pod nějaké jedoucí auto.

Tady v odkaze si můžete prohlédnout jeho foto, pokud ho někde potkáte, plivněte mu do xichtu.

https://www.google.cz/search?q=studni%C ... 80&bih=658
anonymys
 
Příspěvky: 92
Registrován: 09 čer 2010 21:27

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod winie » 15 pro 2012 11:53

tak město se proměnilo v jedno velké kluziště, všechna čest silničářům, kteří udrželi silnice sjízdné bez větších problémů, ale chodníky jsou doslova průser. Jak centrum města, tak sídliště jsou neposypané a chodníky jsou jeden led. Trošku mě zaráží, že město na náměstí povolí adventní trhy, ale občané aby si na ně vzali brusle. Před pár dny se objevil na stránkách města zajímavý článek: http://radnice.litomerice.cz/clanek-903.html
Osobně se v tom moc nevyznám. Město tedy nezodpovídá za stav chodníku, pokud je pokrytý ledem po celé své ploše, protože občan to mohl čekat, a když teda vylezl z domu, tak měl čekat že si po pár metrech zlomí nohu, ruku, nebo minimálně narazí zadek. Kdežto pokud bude zamrzlá louže, tak dostanu odškodnění. Co v tom vidím jako koncový efekt, tak že město se na chodníky může, podle jejich tvrzení, totálně vybodnout a nechat nás si zlámat nohy a ve finále z občanů ještě udělá hlupáky, že přeci vůbec neměli chodit ven. Nebo jsem to špatně pochopil?
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 pro 2012 13:36

Bohužel, je to tak a radnice má pravdu. Takto nesmyslně totiž rozhodl nejvyšší soud.
Obce a města se velice ráda tohoto precedentu drží a tudíž v případku dnešní poladovice nedostanete zhola nic.A můžete si jíti stěžovat třeba na horňák.
Na druhé straně nutno taktéž sdělit, že nejvyšší soud byť rozdnul jak rozhodnul, nevydal metodický pokyn jak se při těchto kalamitách pohybovati, jestli jako zvířátka po čtyřech, nebo se plazit raději jako hadi... :o
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod Lukino » 15 pro 2012 13:52

Tak aspoň že už máme povoleno používat posypovou sůl
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Úklid a posyp ulic

Příspěvekod Llukas007 » 12 úno 2013 20:43

Hurááá! Dnes večer jsem spatřil první sypač!!! Bravo!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků