Hradní vinárna

neděkujeme...

Hradní vinárna

Příspěvekod sandokan » 24 říj 2012 14:43

Přijela mi vzácná návštěva a chtěl jsem jí pozvat na večeři. Vybral jsem Hradní vinárnu,která se prezentuje kvalitními jídly z čerstvých surovin. Zrovna měli nabídku z čerstvých ryb,oba jsme neodolali. Servírka pěkně vysvětlila a doporučila k příloze výborný ve slupce opečený brambor.
Pražma velice dobrá,čerstvá. A k ní místo opěvované přílohy? Vařený brambor "opečený ve fritéze a pro jistotu uvařený den předem, byl totiž nakyslý!!! Jelikož jsme se při jídle servírky nedočkali,brambor jsme oba nechali a oznámili to číšníkovi,až přišel. Omluvil se, pravda. A na závěr nám tu skvělou přílohu bez skrupulí naúčtoval :D :shock: :o A nazdáááár!
Tak nevím,jestli stojí za to ušetřit pár korun na bramborách k rybě za 220 Kč ?? Kvalita je zřejmě pro prezidenta,úřad,delegace. Kdo sní, co zbylo!???
Od kuchaře to nebyl omyl,moc dobře věděl,co dělá... Pokud by to majitele zajímalo -13.10 .... Já vím, 13. se nemá nikam chodit,dobře mi tak.....Taky už tam příště nejdu,ani nedoporučím. Ani se nedivím,že jsme tam seděli sami,zřejmě to tam je již standard.
sandokan
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 říj 2012 14:08

Re: Hradní vinárna

Příspěvekod elixdragon » 25 říj 2012 12:30

Nechci se zastávat kuchaře, měl by dodržovat nějaké ty technologické postupy s vědomím, že si zahrává se zdravím lidí. (V tomto případě snad ne), avšak když někdo řekne kuchaři, že se to nesmí vyhazovat a jede se za hranice lhůt minimální trvanlivosti, tak je jen na kuchaři jestli zůstane v práci, nebo půjde na pracák a bude hledat novou. V hospodách se to děje běžně. K obědovému menu vařený brambor, který se v pondělí neprodal, tak se z něho večer a přístí večer udělá pěkná dobrá američka :D neboli vařený brambor smažený ve slupce. Hygiena neshledá nic závažného, byla by sama proti sobě, kde by jinak zdarma přišla k hovězímu zadnímu, vepřové panence apod. To je postkomunistický syndrom, který tu bude smrdět dalších 20 let.

Je to sázka do loterie, jít v dnešní době do restaurace na opravdu dobré a kvalitní jídlo. Příště to zkuste na vikárce, tam vaří majitel a obsluhuje majitelka - jen zkušený majitel si neodláká zákazníky nestandardním chováním na place a nahnilou zeleninou na talíři.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Hradní vinárna

Příspěvekod I.T. » 25 říj 2012 21:09

Asi je to opravdu o štěstí, protože zrovná já bych na Vikárku nešel ani zadarmo, stejně tak jako na Baštu.
Není to vždy jen o kvalitě jídla, která byla třeba i dobrá, ale chování personálu bylo opravdu děsné.
Podle vlastních zkušeností je v tomto ohledu úplně na jiné úrovni třeba Radniční sklípek a znovuotevřená Katovna ( jídlo i chování personálu perfektní).
I.T.
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 zář 2010 16:46

Re: Hradní vinárna

Příspěvekod Llukas007 » 25 říj 2012 22:22

Chování personálu na Vikárce děsné? Mluvíme opravdu o stejné Vikárce v Litoměřicích? Tomu ze svých zkušeností zkrátka nevěřím!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Hradní vinárna

Příspěvekod Veselý » 30 říj 2012 22:23

Dnes jsem byl na večeři v Hradní vinárně. Musím konstatovat, že jídlo i obsluha na 1. Bylo zde sice velmi málo lidí a působilo to na mě opuštěným dojmem, možná že mi bylo až smutno. Ale snaha a odborná znalost personálu byla velmi dobrá.
Vřele doporučuji i přes některé negativní zkušenosti jiných dopisovatelů.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Hradní vinárna

Příspěvekod elixdragon » 30 říj 2012 22:59

Na hrad nee - podporovat černou díru na peníze? Stačilo snad tolik, kolik do toho nacpalo město. Kdyby raději opravilo místa, které hojně využívají občané. Opravit něco, kam skoro nepáchne ani noha :roll: dobrý no.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků