Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

neděkujeme...

Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Lubos02 » 10 říj 2012 07:51

Mam motorku BMW od pana Hejdy - Jan Hejda - HejdaMOTO Litomerice (Žitenice).Nebo jsem spis ji mel. Pri jedne z poslednich letosnich vyjizedek za hezkym pocasim jsem byl zastaven hlidkou PCR. Pro podezreni z padelanych dokladu mi byla motorka zabavena a stravil jsem dalsi moc prijemne 4 hodiny na PCR vysvetlovanim kde jsem k motorce prisel. Motorku ani me penize mi samozrejme nido nevrati, muzu to pry vymahat v soudnim sporu. Berte toto jen jako varovani motorkare ostatnim motorkarum, aby jste si take nenabehli.
Lubos02
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 říj 2012 07:39

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod litoweb » 10 říj 2012 08:48

Mam znameho v Usti ktery servisuje i dovazi motorky - http://www.pneuservis-usti.cz/
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Hona » 11 říj 2012 16:25

Pro Lubos 02: rád bych věděl o jakou motorku jde,protože si nevybavuju žádné BMW v poslední době prodané které by mělo třeba sebemenší náznak toho,že by mělo být kradené nebo mělo falšované doklady.Jednak namám za potřebí se zabývat kradenýma motorkama,navíc se mi nikdo neozval,takže netuším o koho jde ani o jakou motorku jde a dosud jsem neřešil jediný problém s tím spojený...

Pro GRider: je vidět,že jste odborník jak vy tak ti co Vám řekli,že pokud se Vám sjede pneumatika na vnitřní nebo vnější straně je způsobeno špatným vyvážením.Rád bych věděl,kde Vám to poradili...Uvidíte sám za nějaký čas jak bude vypadat pneumatika kterou Vám vyvážili teď oni,protože je jasné,že máte špatnou geometrii,kterou já nedělám...

Pro Hroch: To je přeci jasný,jak mám náhradní díly na prodej,tak jsou přeci z kradených motorek...(kde jinde bych je asi vzal,když se zabývám především bouranýma motorkama...)

Jan Hejda
Hona
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2012 16:01

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Lubos02 » 11 říj 2012 18:53

Vam se ozve muj pravnik. Jen VARUJI ostatni.
Lubos02
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 říj 2012 07:39

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Hona » 11 říj 2012 20:00

Jak chcete,když to chcete řešit tímto způsobem je to na Vás...Já mám svědomí čisté...
Hejda
Hona
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2012 16:01

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod samik » 11 říj 2012 20:16

Zdravím, k motorce BMW - Neznám nějak blíž ani jednoho z vás, ale aby tu někdo "propíral" druhého a nařknul ho obchodníkem s čorkama, aniž by předem tu danou motorku řešil s ním- prodejcem, se mi zdá dost na hlavu. Podle toho co píšete, si mu ani nezavolal, že máš problém a píšeš to někam na fóra a "vyhrožuješ" pravníkem. Mám takový dojem, že ten, kdo z vás je "podvodník- či křivák " možná nebude na straně prodávajícího. Jo, kdyby tě poslal dopr.... tak to se určitě napiš, ale abys mu nezavolal nebo nedal vědět a rovnou ho pomlouval... z toho se mi dělá nanic.

Ohledně vyvážení kola - jestli ti nějaký "odborník" řekl, že špatným vyvážením kola sjíždíš gumu, tak nevychodil ani základku, jinak by to nemohl normálně uvažující člověk ani vypustit z pusy. Jinak pokud špatně vyvážíš kolo, tak ti max. může cukat volant, nic jinýho. Pokud máš problém se sjíždění gumy nebo "odskákaný" gumy, máš problém v tlumiči, nebo geometrii, nic jiného to není. Já si tam nechal přezouvat už dvě auta, a problémy jsem neměl a mám odjem, že má "digitální" vyvažovačku a tzn. že to tam dobře nalepí i amatér...
samik
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 říj 2012 19:54

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Vladislav Liška » 12 říj 2012 12:07

Neznám pana Hejdu, nemůžu ho tedy ani hanět ani se ho zastávat, nicméně znám celou současnou situaci ohledně honu na "kradená auta".
V současné době se PČR zaměřuje na auta, která nemají v pořádku papíry na základě porovnávání rejstříků. Nejedná se jen o kradená auta, ale i o auta omlazovaná, různě smontovaná a tak. Co vím tak do minulého týdne bylo zabaveno tuším 350 aut a motorek po celé ČR. Zabavená zůstanou údajně jen kradená auta. Je tedy možné, že moto nebylo kradené, ale byl problém s papíry, který se může vysvětlit a moto se vrátí. Předposlední majitel o tom vůbec nemusel vědět, může jít o hlubší historii. Počkal bych na výsledky vyšetřování, určitě o tom musí být protokol. Přijít o zabavenou věc v dobré víře koupenou každopádně zamrzí :(

Co se týče vyvážení kol - špatně vyvážené kolo rozhodně nebude sjetější, zvlášť na motorce. A vyvážit dobře kolo bohužel neumí ani amatér, byť má sebelepší přístroj - osobní zkušenost, kdy montér lepil závaží bez ohledu na hodnoty :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Filip » 12 říj 2012 22:09

Dobrý večer,koukám jako blázen,pana Hejdu znám docela dlouho a koupil jsem od něj dost motorek které jsem oficiáně přihlašoval a nikdy nebyl žádný problém,myslím že má velice férové jednání a nemá důvod dělat podvody a jiné zlo.Kdykoliv jsem cokoliv potřeboval ,vždy se zachoval jako slušnej chlapík a snažil se pomoct..a proto néchápu pana BMW proč nejedná nejdříve s ním a ohání se právníkem.No a chytrák co se mu sjíždí pneu po přezutí a vyvážení,ať to prodá a jezdí autobusem,protože i moje děťi o tom vědí více,s pozdravem F.A.
Filip
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 říj 2012 21:54

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 říj 2012 12:20

Promazávám tuto diskuzi, neb se ukázalo, že GRider, Jana56, Lubos02 a Hroch jsou jedna a táž osoba. Asi nemám nic proti duplicitním nickům, za předpokladu, že si v diskuzi nepovídají sami se sebou aby tím opticky podpořili své původní argumenty.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Ropovod » 13 říj 2012 21:17

To je myslím škoda, správně by teď měl na oplátku pan Hejda zveřejnit jméno a adresu toho debílka, a společně s jeho výplody by to tu mělo sloužit jako varování dalším novákům.
Není to poprve a asi ani naposled, kdy se po jednom podobném příspěvku zaregistruje během dne několik nových uživatelů, kteří sem až dosud léta chodí pouze sledovat, vyrobí 1 komentář, a zase zmizí do podzemí.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Jan Hejda - HejdaMOTO Žitenice

Příspěvekod Lubos02 » 15 říj 2012 10:26

Pana Lisku respektuji,muze mazat co chce, je to jeho forum.I kdyz Janu56 neznam. Na svem varovani vsem motorkarum trvam, i pres vyhruzky "pratel" pana Hejdy ktere jsem obdrzel.
Lubos02
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 říj 2012 07:39


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků