Koupálko

neděkujeme...

Koupálko

Příspěvekod elixdragon » 01 črc 2012 10:27

Tak,
byl jsem tam - presso (spíše instant káva) 35,-kč, vařená kukuřice 40,-kč :shock: už se těším do Chorvatska ta vařená kukuřice je tam levnější a donesou vám jí až pod nos. Vstup 60,-kč bych příště klidně dal, kdyby tam nelezli cikáni ve špinavých kraťasech! Když jsem je viděl ukončil jsem urychleně pobyt ve vodě a tradá pryč - no koupat se s nima v jedné vodě tak to pardón, ale to je silné kafe. Na vrátnici by si měli uvědomit, že koupání ve špinavých šortkách je humus a měli by zvláště u těchto lidí, kde hrozí přenos žloutenky kontrolovat čistotu oblečení! Pochopte, že se tam koupou malé děti!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Koupálko

Příspěvekod Petr » 01 črc 2012 10:49

Ono je to těžký, když je dnes ta debilní móda koupat se v šortkách až po kotníky. Kdo pozná, že to nejsou plavky, ale měsíc nošený kalhoty, pod kterýma se třeba skrývají i letitý slipy?! Brzy bude povoleno koupat se i v triku, slunce je zákeřný... Kdyby pouštěli do bazénu psy, tak to asi nebude tak nebezpečný... To nedělám rozdíly, prostě některý lidi jsou prasata a ty čistotný tím odradí chodit na koupálko. Zlatý Labe...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koupálko

Příspěvekod litoweb » 01 črc 2012 20:25

elixdragon: Preji prijemny pobyt v Chorvatsku, tech 40C ve stinu bude super ;)
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: Koupálko

Příspěvekod elixdragon » 01 črc 2012 21:08

Hm nic moc - jedu na přelom července a srpna, tam to teplo, ikdyž ho nesnáším - snáším jinak, snad je to prostředím, nebo vzduchem? Příští dovolená podle mého gusta a zbytek rodiny nesmí podle předem domluvených pravidel oponovat. Dnes jsem se jel podívat na Dobříň - teplota vody do 1m dobrá, poté žiletky, voda nekvetla, ale čistá mi nepřišla - každého názor. Vemena kteří si zajedou snad až na pláž autem - no nic. Stánek tam byl - nekupoval jsem tam nic, ale nabídka klasická: klobásy, párky, pivo, limo a káva.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Koupálko

Příspěvekod winie » 09 črc 2012 21:18

Elixi na koupalisti to s neprispusobivými vypada takhle uz nekolik let. Lezou na koupaliste i mimo vchod. Jednoduse proplavou okolo plotu Labem ;) a co se tyka jidla a piti. Ceska klasika umocnena v litomericich monopolem prodejce ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Koupálko

Příspěvekod dnn » 16 črc 2012 16:47

i tyto důvody mě odrazují od koupálka a roky na něj nechodím. a dokud se do něj trošku nezainvestuje tak si myslím, že to ani nemá cenu tam chodit :?
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků