Kaufland Litoměřice

neděkujeme...

Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Llukas007 » 19 čer 2012 19:04

Tak se mi potvrdilo, to, co jsem říkal již dávno! Pečivo v litoměřickém Kauflandu je nepoživatelné. Je rozpékané třeba několik dnů po sobě. Tvrdé se zabalí nebo zmrazí a další den zase rozpeče. Jen doufám, že si to pěkně odskáčou a dostanou mastnou pokutu! Zloději! Maj to drahý a ještě plesnivý!

http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 20619.html

http://tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane ... landu.html
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Stanislav Hylán » 19 čer 2012 20:28

To je jízda, jen doufám, že to samé se neděje ve Sparu, kam pro pečivo rád jezdím.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Istari » 19 čer 2012 20:36

Koukám, že po čase je naše město zase populární :twisted: V Kauflandu prodávaj chleba s "acylpyrinem" :twisted: Ani se tomu nedivím :twisted:
Istari
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 čer 2010 19:56

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Istari » 19 čer 2012 20:46

Je to už nějakou dobu, co jsem právě v Kauflandu dostal chuť na jablečné pyré, tak zabrousím k regálům s tímto artiklem, a sotva vezmu sklenici s dotyčným produktem, udivila mě jedna věc. Pyré nemělo svou typickou okrovou barvu, ale při vršku lehce nahnědlou a když jsem sklenici naklonil, abych se podíval proti světlu, pod víčkem viselo něco jako včelí hnízdo, takový miniaturní hnědý hrozen čehosi :twisted: Chuť mě přešla a šel jsem nakoupit ostatní věci. Pak mi to nedalo, vrátil jsem se, a protože dotyčná sklenice tam ještě byla, odnesl jsem ji na informace. Slečna s pohledem "kyselá okurka" ji převzala, podívala se na ni a pronesla památné souvětí: "Tomu nic neni, to je vod jablek, to vobčas dělaj" :twisted: Od té doby jsem o jablečné pyré v "Kaufáči" radši ani nezavadil pohledem, proto mě tohle ani nějak moc nepřekvapilo 8-)
Istari
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 čer 2010 19:56

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Pátková » 19 čer 2012 21:39

Už dlouho mi vrtá hlavou, jak je možé, že i normální pekárny legálně a již mnoho let smí rozemlít starý chleba a vmíchat jej do čerstvého. A ten chleba má stejnou cenu, jako ten skutečně čerstvý bezchybný.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Ropovod » 19 čer 2012 21:47

.....dodavatelem mraženého polotovaru je společnost Inter Europol Piekarna Szwajcarska S.A., Marki, Polsko.

Proboha, proč?!!
Co na to čeští stávkující zadotovaní zemědělci?
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod elixdragon » 19 čer 2012 22:37

Jako je to humus, ale šáhněte si do svědomí ;) jak je v Kauflandu mléko za 9,90kč a rum Božkov za 74,90kč, tak tam frčíte jako o závod :lol: čím větší obchod, tím hůře se hlídá jak zaměstnanec, tak zboží. Kaufland je v oblibě o tom se můžete přesvědčit na parkovišti před ním, kam se prdí Interšpajz apod.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Llukas007 » 20 čer 2012 13:12

A na to oni sází. Že se tam člověk požene pro mlíko za 8,90 a přeci už nebude lítat nikde po městě a dá si od nich i něco z plesnivého týden dokola rozpékaného pečiva.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod winie » 20 čer 2012 15:38

opet jsem utvrzen ze moje averze k tomuto retezci je naprosto oprávněná. Nicméně si nedělám iluze, že to jinde bude podstatně lepší.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Llukas007 » 05 srp 2012 21:47

Dnes v podvečer ztvrdlé, zřejmě již po několikáté rozpečené bagety, a ten smrad u vajec bych nikomu nepřál cítit. Na nedostatečně chlazená vejce jsou asi nynější teploty moc. Na mě byl zase moc ten puch! Kaufland Litoměřice mě opět zklamal na celé čáře!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Milan » 06 srp 2012 05:55

Llukasi, pokud chcete v neděli v podvečer čerstvé pečivo, zkuste některou malou pekárnu, kde zaručeně pečou z čerstvých surovin. Pokud je naleznete zavřené, budete muset čerstvé pečivo oželet. Já byl v neděli v podvečer také v Kauflandu, koupil jsem, asi rozpečené, housky, dal jsem si je k večeři a přežil jsem to celkem v pohodě.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Lukino » 06 srp 2012 08:31

Teď je z rozpékaného pečiva strašné haló, ale před 1.8. to každej baštil jak na běžícím pásu a nikomu nic divné nepřišlo :)
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Llukas007 » 06 srp 2012 10:21

Já měl na mysli několikrát po sobě, třeba i několik dní rozpékané stále ty samé bagety!!! Hnus! né rozpečené, ale staré, tvrdé!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kaufland Litoměřice

Příspěvekod Vassago » 07 srp 2012 16:53

Což o to pečivo, ale v Kauflandu se vůbec nenamáhají při prodeji uzenin z pultů prozradit složení. I v tom blbém Albertu dostanete spolu s cenou na nálepce i složení, abyste věděli co jíte. A dokonce na požádání vyjedou nálepky se složením vybraných výrobků. (že to zdržuje není pochyb, ale desky se složením sortimentu k nahlédnutí nevedou :( ). Kaufland vás s tím vůbec neobtěžuje. Na nálepce je jen cena a váha, ale složení ne. Bohužel jsem chvátal, ale příště si to složení vydupu. A předem se omlouvám všem co budou stát za mnou a budou čekat, protože už takhle jsou personálně poddimenzovaní a ještě mi shánět složení. No třeba takový výběr šunky či jiné uzeniny bude zajímavý. :x
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron