Kvalita potravin

neděkujeme...

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod m.landova » 17 kvě 2012 21:44

POZOR, KRADE SE VŠUDE!
Jak vás elegantně okrade prodavačka v samoobsluze ? Vrátí vám např. při placení o stovku méně. Když se ohradíte a lidé ve frontě za vámi potvrdí, že máte dostat ještě stokorunu, okamžitě zavře pokladnu, zavolá vedoucí a začne kasu přepočítávat. Svědky transakce hbitě odbaví druhá pokladna, takže odejdou a nezůstane nikdo, kdo by se vás zastal. Po přepočítání peněz v kase - s náležitým cirkusem okolo - kupodivu žádná stovka nepřebývá (možná už tam bylo manko předtím a buďte rádi, že tam něco nechybí, ještě byste to třeba dopláceli), takže bohužel máte smůlu a se svou stokorunou se musíte rozloučit.
Vlastně se té prodavačce nedivím. Kradou poslanci, hejtmani, politici,… ta ubohá prodavačka si chce také něco nakrást! Ale mrzí mě, že se mi to stane v obchodě, kam chodím 30 let, kde vždy uctivě zdravím a slušně se chovám. A kde že se to stalo? V samoobsluze u Severky. Dávejte si tam pozor….
m.landova
 
Příspěvky: 38
Registrován: 09 zář 2010 22:48

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod Stanislav Hylán » 17 kvě 2012 22:06

Ani se tomu nedivím. Samoobsluhy Severka,Družba,Luna = prodejní stánky s duchem bolševického seriálu Žena za pultem. Anča Holubová vykukuje téměř z každého regálu. Někde víc, někde míň. Nicméně v každém z těchto obchodů se najdou vstřícné a ochotné řadové prodavačky...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod Ropovod » 17 kvě 2012 22:29

Dnešní "debata" na ČT1 opět potvrdila, že mezi schopností vyrábět peníze a inteligencí není vztah (známe i z Ltm).
To co tam předváděl afektovaný Slovák babiš je v souladu s jeho utopenci. Původně jsem chtěl napsat "Kretén babiš", ale s ohledem na čtenáře od toho upustím.
Nechce někdo mixnout jeho vystoupení u Krause a Jílkové?
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod Milan » 18 kvě 2012 06:17

No, jak jsem na to koukal (na ČT1) - hodně zajímavé. Hlavně mě pobavilo - Stehlík - od 4 hodin jsem ve chlévě a pak jdu radit ministrovi :D . Možná, že všem dal před pořadem pan Doležal zahulit, aby se jim lépe debatovalo. A co si myslíte na názory poslance Laudáta? Podle mě - tragéd. Paní Jílková to lehce nezvládala, ale jinak zajímavá debata, ze které jsem vůbec nerozuměl ani jednomu debatujícímu a jakému závěru se chtěli dobrat. Zemědělci chtějí blokovat silnice, ať je blokují, je to jejich věc a ostatní - budou muset tolerovat tento výdobytek demokratického zřízení v této zemi. Nebo na ně pošleme PČR?
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod tm0098 » 19 kvě 2012 18:05

To samé je i s čerstvou zeleninou a ovocem na tržnici. Směju se těm lidem, kteří tam chodí nakupovat a žijí v domnění, že si koupili čerstvě vypěstované okurky, papriky apod. Většina prodávajících jsou jen překupníci a ráno to nakoupí v Kauflandu a pak to tam prodávají. Dělá to pár lidí z vesnice a proto nebudu jmenovat. Sám sem je ráno několikrát potkal v 7:00 před Kauflandem s bedničkama a od té doby tam ani netáhnu. To samý vajíčka. Taky překupovaný z Lidlu, Kauflandu apod. Čerstvá jen v sezónní době. Raději si udělat jednou týdně výlet do Kaufu bo Sparu a člověk ušetří.
tm0098
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 dub 2012 15:04

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod winie » 21 kvě 2012 08:24

jenom blazen si pujde v unoru koupit zarucene cerstva, ceska, domaci rajcata od pestitele na trznici. Pak pouze dobre mu tak, ze se napalil :roll:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí


Re: Kvalita potravin

Příspěvekod kočka » 11 črc 2012 20:43

Zasílám všem koho to zajímá odkaz na nové stránky SZPI o nekvalitních potravinách. Denně aktualizované.
http://www.potravinynapranyri.cz/
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod Llukas007 » 09 zář 2012 20:17

Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kvalita potravin

Příspěvekod elixdragon » 09 zář 2012 20:59

http://www.stream.cz/adost/755279-a-dost-cerne-caje

u značky ARO z makra se ani nedivím, ale AHMED mě šokoval - letěl do koše!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků