Červín

neděkujeme...

Červín

Příspěvekod whitedogshit » 02 bře 2012 07:10

Tak včera jsem se doslechl, že oblíbená hospůdka u Prokopa (bývalý Rehuš) v Pokraticích bude v nejbližší době končit. Hospůdka, která si získal pověst, stálé hosty a neměla dluhy bude ko končit. Důvodem je vypovězení smlouvy ze strany vlastníků nemovitosti (ano i pan Červín je z části vlastníkem). Nově tam bude otevřena opět hospoda pod hlavičkou a patronátem jedné z manželek současných vlastníků. Prasárna. 5xblijící smajlík
whitedogshit
 
Příspěvky: 21
Registrován: 19 zář 2010 10:35

Re: Červín

Příspěvekod Veselý » 02 bře 2012 12:44

Nevím kam na to chodíte, že pan Červín je spolumajitelem této hospody. Již to na fóru sice zaznělo vícekrát, ale důkaz zatím nikdo nepředložil. A důvod výpovědi současného provozovatele? Platil včas nájem či dodržoval uzavřenou smlouvu? to by nám asi měl napsat p.Prokůpek.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Červín

Příspěvekod dipous » 02 bře 2012 18:00

Tak pořád nespekulujte. Pokud má pan Červín spoluvlastnický podíl na nemovitosti, je to zapsáno na katastru. Tak se tam někdo podívejte ( je to zdarma online). Já bohužel nevím který je to dům, tak bych to nenašel. Nic jednoduššího přeci není. :roll:
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Červín

Příspěvekod Veselý » 02 bře 2012 18:51

Přesně tak, stačí málo. Ale proč nepsat spekulace co? Není lepší skutečnost....viz níže výpis z katastru nemovitostí?

Stavba: č.p. 97
Část obce: Pokratice 85561
Číslo LV: 1273
Typ stavby: budova s číslem popisným
Způsob využití: objekt k bydlení
Katastrální území: Pokratice 685569
Na parcele: 41

Zobrazení v mapě

Vlastníci, jiní oprávnění
Vlastnické právo
Jméno/název Adresa Podíl
MAAD Group s.r.o. Nad závodištěm 381/5, Praha, Velká Chuchle, 159 00
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Červín

Příspěvekod vojta » 02 bře 2012 19:05

MAAD Group - to je ale náhodička,že by většinový vlastník podivné EXPO.CZ?
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Červín

Příspěvekod babča » 03 bře 2012 09:10

To si p. Veselý docela slušně naběhl s tím katastrem. :) Tak proto se Červín tak udatně bil na veřejném zastupitelství za firmu EXPO c.z. V tomto městě se neděje nic náhodou. Tak a teď je na řadě nemocnice. Kdopak si na ni zase dělá zálusk.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Červín

Příspěvekod Veselý » 03 bře 2012 10:59

Milá babčo. Nepochopil jsem, čím jsem si měl naběhnout. Tyto údaje jsou veřejně přístupné a nelze se tedy tvářit, že neexistují. Nechápu, kde se vzaly úvahy o tom, že Červín je majitelem nebo spolumajitelem této nemovitosti. A pokud má někdo jiné informace než jsem předložil já, ať je zveřejní. Předpokládám, že MAAD group vlastní v Ltm více nemovitostí, proč je stále spojován p.Červín jen s touto jedinou? Nechápu.
A nemocnice do soukromých rukou? O tom jsem ani z úst zastupitelů, ani z úst vedení nemocnice nikdy neslyšel. Takže se necháme překvapit.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Červín

Příspěvekod litelot » 03 bře 2012 16:24

Veselý píše:Milá babčo. Nepochopil jsem, čím jsem si měl naběhnout. Tyto údaje jsou veřejně přístupné a nelze se tedy tvářit, že neexistují. Nechápu, kde se vzaly úvahy o tom, že Červín je majitelem nebo spolumajitelem této nemovitosti. A pokud má někdo jiné informace než jsem předložil já, ať je zveřejní. Předpokládám, že MAAD group vlastní v Ltm více nemovitostí, proč je stále spojován p.Červín jen s touto jedinou? Nechápu.
A nemocnice do soukromých rukou? O tom jsem ani z úst zastupitelů, ani z úst vedení nemocnice nikdy neslyšel. Takže se necháme překvapit.


Nemocnice do soukromých rukou, to asi ne. I když..... :!: Nicméně, včera se mi v jedné litoměřické pivnici dostalo informace o tom, jak může Zahrada Čech
souviset s litoměřickou nemocnicí? Jsou to možná jenom řeči u piva, ale na každém šprochu...... Údajně se jedná o politický obchod. My (ČSSD) Vám odsouhlasíme
založení městského s.r.o. s firmou Expo CZ a nadelegování Červína s Krejzou jako jednatele společnosti, a Vy (ODS) nám přenecháte vládu nad nemocnicí. Tzn., že ředitelem se stane ekonom Kestřánek(ČSSD), který už funkci v podstatě vykonává za ředitele Vysoudila. Mimochodem velmi slušný člověk, kterého si všichni v nemocnici váží a litoměřickou nemocnici postavil na nohy. To mu ale zároveň asi srazilo vaz. Slušnost a pracovitost se do politiky nehodí už ani v Litoměřicích!
Výběrové řízení na ředitele bude už jenom formalita, protože Kestřánek je vlastně "logickým" nástupcem, coby druhá nejdůležitější osoba v nemocnici.
Kdysi se tady diskutovalo o začlenění naší nemocnice pod Krajskou zdravotní, kterou ovládájí politici za ČSSD. Takže je to možná první, ale velmi důležitý krok
pod křídla Krajské zdravotní. Vše pod taktovkou Kestřánka a místostarosty Szánta. Jak říkám, jsou to možná jenom řeči u piva, ale určitou logiku to mít může. No, on nám čas ukáže, co všechno je v Litoměřicích možné. :o
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Červín

Příspěvekod zuzu » 03 bře 2012 16:32

Důvěryhodnost Vondry míří ke dnu, píše komentátor ...

Podle všeho bude obviněna až desítka osob, které se podílely na podivných finančních operacích během českého unijního předsednictví, tedy v případu známém jako ProMoPro. Komentátor Petr Kamberský však poukázal na to, že proti samotnému Vondrovi nebylo vzneseno žádné obvinění. I kdyby se ale nakonec ukázalo, že je Vondra čistý muž, opětovnou důvěru voličů bude získávat jen velmi těžko. Kamberského komentář přináší dnešní Lidové noviny.

Důvěryhodnost Litoměřic míři ke dnu taky ...
zuzu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 bře 2012 16:27

Re: Červín

Příspěvekod zuzu » 03 bře 2012 16:39

V tomto městě se neděje nic náhodou, od babča.
zuzu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 bře 2012 16:27

Re: Červín

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 bře 2012 23:27

Ano a to je pravda, nikdy nic nebylo samo sebou v tomto městě, na radnici.
Všude vládnou zájmové skupiny, zajímavé na tom je, že každý tahá triko jiné barvy, všichni jsou však jedna rodina. Dříve platilo parlament= velký balík, dnes se povídá, parlament balík, ale komunální korejtko plnější parlamentního a věřte že tomu tak je.
Různé fondy, různé intriky a kejkle vládnou městem, nikdo ovšem o ničem neví a proč by také věděti měl, že...
Máme několik místostarostů jednoho podržtašku sáši, tedy pardon starostu, ale všichni tvoří tým i když každý kope jinou mičudu, ale vše je jen pro oko nezasvěceného diváka.
Spousta věcí se připravuje, spousta věcí je v běhu, nebudu předjímat, ale uvidíte sami vážení občané kdo s kým, jak a za kolik, vím o čem mluvím.
Ti kterých se to týká, velice bedlivě čtou toto forum.....
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Červín

Příspěvekod elixdragon » 04 bře 2012 19:08

Teda vy mu dávate :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron