Černá skládka u Richarda

neděkujeme...

Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 úno 2012 20:07

V neděli jsme narazili při procházce k Richardu na několik černých skládek a musím říci, že jsem byl hodně šokován tím, co "ČLOVĚK" dokáže.
Je mi velice smutno jak se někteří "spoluobčané" dokáží chovat.
Tímto vzkazuji těmto dobytkům, vážení, pokud se mi povede někoho potkat při tomto konání, věřte že vám veselo nebude... :evil: :evil: :evil:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod ronyk » 14 úno 2012 07:09

A myslíte si, že až radnice uskuteční svůj záměr zrušit velké kontejnery, zavede hlídky u popelnic a zpoplatní sběrný dvůr, že se to vylepší? 8-)
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Konik.HOP » 22 úno 2012 10:40

Slezl snih...bude to ted videt vsude..bezte se podivat k Labi podel cyklostezky na Usti. Rybari jsou neskutecnej dobytek, i kdyz nerikam ze to vsecho delaji oni, je tam i hromadka rozbitych dlazdicek. To same je cestou na spicku pisecneho ostrova.
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Fipoch » 02 bře 2012 03:32

Všude, kde skončil svoz velkého komunálního odpadu pomocí kontejnerů, vznikly kolem obytné zóny černé sládky. Když už to má člověk v autě, tak by to přeci mohl odvést na sběrný dvůr ? Ale to jsou asi věci z menších usedlostí (vesnic), kde nemají potom kam ten odpad dát.
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 20 bře 2012 09:38

A tak uběhlo téměř dvacet dní, kdy jsem zde zveřejnil černé skládky u Rycharda, tenkrát byly hromady odpadu přikryty sněhem, dnes sníh není a skládky se ukázaly ve své plné"kráse".
Bláhově jsem doufal že ač pracovníci města čtoucí toto fórum zareagují nějakým způsobem a dají věc do pořádku, nestalo se tak.
Zveřejňuji tedy opět skládky a cestu k Richardu, je to tedy vizitka města jak hrom a nás občanů, samosebou také. :cry:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Veselý » 20 bře 2012 11:20

No já si nejsem tak jistý, že pracovníci města chodí na toto fórum. Nebylo by lepší to poslat na radnici oficielní cestou?
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod dnn » 26 dub 2012 11:37

někdy zůstává rozum stát nad tím co lidi jsou schopný odnýst nebo odvízt a vyhodit někam do přírody ..Když už jste taková prasata, tak to radší hoďte před popelnice a tam to snad ''zmizí'', ale z přírody někde u Richardu, nebo i jiných míst to jen tak někdo tahat nebude ..jelikož než by se vůbec zjistilo komu ten odpad ''patří'' (na čím pozemku to leží a kdo tím pádem za to má zodpovědnost) tak uteče rok! :evil:
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 28 dub 2012 07:10

Dnes jsem byl na procházce u Racharda a byl jsem velice mile překvapen, že město nechalo uklidit ten svinčík co tam navezli naši spoluobčané.
A chci tímto za vykonaný úklid poděkovat. Ale jak jsem zašel dále ke vchodu, tak mě opanoval neskutečný vztek, nějaké nevýslovné hovado a dobytek se zbavil odpadu po rekonstrukci domu nebo bytu, jednoduše to opět vyvezl na cestu.
Vzkazuji těmto idiotům, pokud se mi povede některého z vás přichytit, nebudu volat policii, ale rovnou vám vy dobytci rozmlátím tlamu, protože na vás nic jiného neplatí :evil:
Omlouvám se za vulgarity, ale jinak jsem prostě nemohl.
IMAG0247.jpg
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod elixdragon » 29 dub 2012 22:12

Nikoho nemlaťte, protože Vám za to hrozí flastr - raději volejte policii. Nebo pokud už ho zmlátíte, tak ho zakopejte hodně hluboko pod zem, aby nemohl proti Vám svědčit. Toto se nevyplácí, budete jednat akorát za stát a zdarma, od toho tu přeci městská policie je, aby konala ve jménu zákona.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod winie » 01 kvě 2012 14:43

ono by stacilo kdyby tam obcas zajela hlidka MP a to i ve vecernich hodinach. nedavno jsme byl v okolí krematoria fotit kolem deváté vecer a z arealu krematoria byl slyset hlahol popíjející omladiny. docela si vycitam, ze jsem nezavolal MP :oops: ale v tu chvili s drahym fotakem v ruce sem si na to uprimne ani nevzpomel
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 01 kvě 2012 19:50

elixdragon píše:Nikoho nemlaťte, protože Vám za to hrozí flastr - raději volejte policii. Nebo pokud už ho zmlátíte, tak ho zakopejte hodně hluboko pod zem, aby nemohl proti Vám svědčit. Toto se nevyplácí, budete jednat akorát za stát a zdarma, od toho tu přeci městská policie je, aby konala ve jménu zákona.

Vím co by asi následovalo a chci podotknout že nejsem žádný zelený ekoterorista a vychcandíra, ale mně je jednoduše lidsky líto těžce zkoušené přírody, ona si takové idiotské chování jednotlivců nezaslouží a je to těžce nefér i k technickým službám, nebo těm, kdo to tam dal do pucu a nám v neposlední také ne, nechci se dívat na hromady svinstva v přírodě, jednoduše nechci.
A nějaká hloupá pokuta nic nevyřeší, zmetek se oklepe a přijede zase a zase a zase a policie ať městská, nebo státní, byť tam projíždí, ne vždy má štěstí takového hajzla při takovém konání načapat, to by museli jezdit na kolech...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 01 kvě 2012 19:53

winie píše:ono by stacilo kdyby tam obcas zajela hlidka MP a to i ve vecernich hodinach. nedavno jsme byl v okolí krematoria fotit kolem deváté vecer a z arealu krematoria byl slyset hlahol popíjející omladiny. docela si vycitam, ze jsem nezavolal MP :oops: ale v tu chvili s drahym fotakem v ruce sem si na to uprimne ani nevzpomel

v lokalitě, krematorium, Richard a okolí kolem psího cvičáku slouží i mimo jiné jako obchodní místa s drogami, všichni to ví, leč nic moc se neděje, bohužel :(
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 kvě 2012 15:10

Vážení tak jsem se byl ráno projít již k tolik zkoušenému Richardu a musím říct, že mně málem tam odtud odvezla sanita, to že je stále odpad z rekonstrukce domu či bytu na svém místě mně až tak nepřekvapilo, ale nějakej dobytek zajel s autem ještě dále ke vchodu a složil tam náklad nárazníků, palubek a různých plastů z aut, tento odpad tam mohl vyvézt jen nějaký automechanický dobytek.
Bože komu co ta naše příroda udělala?
Chtěl bych dát návrh pokud můj článek čte někdo z města, aby se tam urychleně nainstalovala bytelná závora tak, aby tam nešlo jednoduše zajet.
Je úděsné co si někteří "LIDÉ" dovolí. :evil:
IMAG0266.jpg
IMAG0267.jpg
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod LtmPavelka » 15 kvě 2012 13:46

Tomáši, možná by nebylo Marné toto foto předat policii Č.R. s datem kdy jste ho pořídil, sám víte, že z "města" zde nikdo neodpoví, natož aby budoval zábranu atd atd. Dle fotodokumentace nejde o náhodně odhozený nárazník, ale o cíleně složený odpad člověka který si opravou automobilů vydělává či přivydělává, těch asi nejsou v LTM stovky.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 kvě 2012 19:23

Nezlobte se, ale myslím že to je zcela zbytečně ztracený čas, nikoho nevypátrají, je jich málo, mají mnohem důležitější věci na práci a jen bych ztrácel čas jejich, ale hlavně svůj a výsledek by byl ten, že po měsíci dopis s obsahem, pachatel neznámý, vše se odkládá.
Taková je má nedávná zkušenost.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Alf » 06 čer 2012 10:57

Co na podobné skládky otestovat aplikaci http://www.mojandroid.sk/android-aplikacie/trashout-aktualizovana-verzia-vylepsuje-stabilitu-a-pouzivatelske-prostredie chápu že je potřeba i spolupráce ze strany úřadu, ale snad by to nějak šlo.
Uživatelský avatar
Alf
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 34
Registrován: 21 kvě 2010 17:52

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 čer 2012 10:19

Dnes jsem se byl podívat zda se něco změnilo ohledně černé skládky na cestě u Richardu, ano, změnilo ale k horšímu bohužel.
K hromadě navezených autoplastů přibyly dvě hromady vybouraného betonu.
Bravo a děkuji za přírodu... :evil:
IMAG0288.jpg
IMAG0287.jpg
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 čer 2012 10:21

Alf píše:Co na podobné skládky otestovat aplikaci http://www.mojandroid.sk/android-aplikacie/trashout-aktualizovana-verzia-vylepsuje-stabilitu-a-pouzivatelske-prostredie chápu že je potřeba i spolupráce ze strany úřadu, ale snad by to nějak šlo.

Díky za tip ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod Tomas.Marny » 01 črc 2012 17:24

Díky všem lidem, kteří mají jakýkoliv podíl na odstranění černé skládky u Richarda.
IMAG0315.jpg
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Černá skládka u Richarda

Příspěvekod gekub » 01 črc 2012 21:06

Jinde se už používá fotopast ! Myslím,že by to město nebo policii nezruinovalo, kdyby tento fotoaparát zakoupilo!!!
gekub
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29 led 2012 09:04


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron