Vinobraní

neděkujeme...

Vinobraní

Příspěvekod Heduš » 25 zář 2011 08:01

Co mi zkazilo radost z Vinobraní a opravdu naštvalo byl fakt, že po zaplacení vstupného 250,-, mě pořadatelé odmítli vpustit na ostrov s Coca colou v ruce. Po tom, co mi 3 hodně důležití panové vysvětlili, že na ostrově to není jako na naměstí, že tam to není zadarmo, bych to pití už najust neodložila. Ztratili jsme chuť tam vůbec jít. Rozhodně nám bylo hodně dávno 18 a bylo to dost nedůstojné a trapné. Šli jsme tedy druhou bránou jen proto, že jsme potkali kamarády, jinak nás přešla chuť tam jít.
Na programu jsem tu informaci nenašla, ale teď už vím, že přístě si nastuduji pěčlivě návštěvní řád každé akce, tam to totiž píšou...
Druhá brána ale byla o něčem jiném, normálně se s pitím v ruce procházelo.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: Vinobraní

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 zář 2011 12:55

Letošní vinobraní mi přišlo vydařené až na přesně stejný exces. Na ostrov se nesmělo nosit vlastní pití. Kdo tam byl pak pochopil proč. Nikde u stánků totiž nebylo pivo. Jen Zlatopramen a to u všech (krom jednoho, který tajně točil kozla). No a moderátor ostrovního festivalu byl taky teda dost slabý. Sponzoři z něj asi museli mít radost - neustálá záměna Zlatopramenu za Staropramen nebo nadávání na Čez, který taky sponzoroval. Mimochodem poměrně zajímavá informace - Ústecký kraj z fondu hejtmanky festival zasponzoroval miliónem korun. Kdepak asi skončily :( KDyby radši něco udělali s tím kruháčem, tak to určitě ocení litoměřičáci víc :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Vinobraní

Příspěvekod Petr Panaš » 25 zář 2011 17:35

Vinobraní na náměstí v pátek výborné. V sobotu už na můj vkus moc lidí, ale to rozhodně není nikoho chyba - pouze moje. Na "ostrovní části" jsem nebyl, tak nemohu hodnotit. Ale pokud dal kraj milion korun dotaci na jednorázovou a čistě komerční akci - tak to je fakt hodně. Ono by se to konalo i bez této dotace a ve školství, zdravotnictví nebo sociálních službách by ten milion byl sakra znát. Asi mám priority jinak nastavené, ale toto považuji za rozhazování veřejných peněz, neboť i fond hejtmanky jsou peníze veřejné.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Vinobraní

Příspěvekod winie » 25 zář 2011 19:24

S akcí na náměstí také spokojenost. dokonce i ceny byli vic nez prijatelné. teda za veci pro dospele, jako jidlo a vino, ale 150 korun za balonek bylo opravdu na hranici slusneho chovani :shock:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Vinobraní

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 zář 2011 20:13

Doufám, že při vyúčtování nákladů budou muset také každý pokladní doklad na sebemenší hovadinku označit nálepkou "tento projekt byl podpořen Ústeckým krajem" :D . My jsme to mj. museli nalepit i na účtenku od 30 baget. Nicméně mi trochu uniká smysl dotace z fondu hejtmanky pro ryze komerční akci.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Vinobraní

Příspěvekod dotik » 25 zář 2011 22:31

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... y-vanhove/

Zbavili se Bendy, chovají se stále stejně :)
dotik
 


Re: Vinobraní

Příspěvekod winie » 26 zář 2011 09:32

pan kouda teda musi mit nervy.... to snad neni mozny co tento clovek v kraji predvadi... uz aby byli volby
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Vinobraní

Příspěvekod Honzalt » 26 zář 2011 09:44

Letošní vinobraní považuji za poměrně zdařilé, až na pár excesů:

1) Organizace dopravy v pátek ráno a následný totální kolaps dopravy v okolí kruhového objezdu. Měšťáci zevlující na náměstí, namísto toho, aby se aspoň trochu snažili dopravu zkorigovat. Na mojí námitku, proč je vjezd na náměstí uzavřený (i pro stánkaře) a proč se nesnaží řešit problémy jinde, mi bylo řečeno: "Dyk je dole cedule, že je náměstí zavřený, ne?" - Moje námitka: "Dole žádná cedule není!" - Reakce: "Vy jste ňákej chytrej..." ... to mluví asi samo za sebe

2) Top pátečního večera ABBA World Revival - hodina a čtvrt zpoždění a naprosto katastrofální práce zvukaře - ten člověk evidentně nevěděl co dělá. Jakžtakž poslouchatelné po cca půl hodině....

3) Top sobotního večera Ivan Mládek - zpoždění přes půl hodiny - zvukař odváděl tak příšernou práci (po celou dobu), že jej z pódia musel seřvat i sám Ivan a ještě se musel stát tečem posměchu LYBUNY. Dál to nemá asi smysl komentovat.
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Vinobraní

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 zář 2011 12:47

Jo na Mladka jsem se tesil, bohuzel treba u stanku s zernoseckym burcakem uz nebyl temer slyset :(

Mimochodem co stoji za pochvalu: Velmi rychly a kvalitni uklid po akci. Technicke sluzby odvedly skutecne dobrou praci. Uklizen bordel i na ostrove a na parkanech, pri nedelni vecerni prochazce jsem fakt nikde nenasel ani kelimek. Tleskam.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Vinobraní

Příspěvekod Llukas007 » 26 zář 2011 13:58

Vinobraní celkem v pohodě. Až na možnost koupit burčák na ostrově a svůj nemožné přinést. Vinobraní jako fík. prostě festival. Bordel v koších na ostrově ještě v neděli 20:00 hod. Přeplněné, nevysypané. Jo a kterej umělec dělal toho zvukaře na náměstí?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Vinobraní

Příspěvekod Petr » 26 zář 2011 16:27

Naprostý souhlas s většinou názorů. Páteční náměstí je opravdu super, v sobotu už moc nával... Ten zvukař byl doslova katastrofální! Kdo si ho najal? Zlatej Dluhoš!!! Bonit je určitě kvalitní kapela, ale díky těm pánům od zvuk. techniky to nemohli posluchači ani zaregistrovat... Jinak pití a jídla s historickým programem dostatek. Vůbec nám nechybí ten melounem dotovaný festival na ostrově ;) Za náměstí díky!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron