Likvidace obce Skalice

neděkujeme...

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod natasam » 10 zář 2011 19:41

Nelze hazet vsechny do jednoho pytle ... - to mate pravdu p. Lisko, ale co se stalo mne ? ? ?, vse smazano, urad se smeje, policie - nebudu jmenovat kdo - ale pry zasahnou az se neco stane, pan byl starsi, a co mi nekdo napsal - pry se odstehovat, urad neshledava nic, z prest. komise se smejou, a zivot jde dal, kdyz napisu vse opet se to smazete ?, nedivim se lidem na Revolucni ulici, ani - buh - vam nepomuze, budete dal zit ve strachu, bat se o deti, cekat kdy se neco stane . . ., vite je to jednoduche, ja uz si zvykla, divili by jste se vsechni co by jste se dozvedeli, i kdyz mnozi z vas to uz leta vi, smutne, takze heslo poradte si sami, mesto musi mit dobre jmeno a nesmi mit zadne potize, to by jste meli vedet a lidi - neprizpusobivi - ti maji pravo na plnohodnotni zivot, atd - cituji pani ze soc. v LTM, hezky vecer vsem, musite jit spat ze strachem a drzet se toho - zitra bude hur . . .
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod natasam » 10 zář 2011 19:49

elixdragon píše:Dnes si můj známý (zahrádkář s nedalekého okolí Skalice) stěhoval sekačku na trávu, křovinořez a další majetek o který se bojí.

KAM JSME TO DOSPĚLI SE PTÁM, KAM AŽ SE BUDEME KVŮLI TĚMTO "LIDEM" STĚHOVAT? JAK MOC SE BUDEME BÁT? CO JIM VŠE STÁT ZDARMA ZAŘÍDÍ? JAK DLOUHO STÁT BUDE SDÍRAT SLUŠNÉ OBYVATELE TÉTO ZEMĚ O DANĚ S TÍM ŽE JE ROZDĚLÍ TOMUTO ETNIKU? KAM AŽ TO DOSPĚJE?

ŘEKNU VÁM JAK TO VIDÍM JÁ - LIDÉ ZAČNOU VOLIT VANDASE A STRANU DSSS, AČKOLIV SE JIM TATO STRANA PŘÍČÍ V KRKU. A JÁ BUDU MEZI NIMI.

VITE JA KOUKALA i na p. Kohouta, a nelibilo se mi to co jsem videla,jak s nim jednali, muj pripad byl v novinach, ted cekam jeste na neco, pak jsem ochotna vse ukazet, ale nic se nezmeni, ani u nas, ani na Revolucni, nikde, my to vime, nebudu se divit, ze zacnou lide volit stranu DSSS, p. Vandase - co pro Revolucni udelalo mesto, pomohli vam, ne, a nepomuzou. KAM JSME DOSPELI ? ? ? Stehovat se budem, nic jinyho nezbyde, jen CERNE MESTO.
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod elixdragon » 11 zář 2011 00:19

I takto se občané ČR brání: kopírováno z Denik.cz

EXTRÉMISTA - osoba která nesouhlasí s cikánskou politikou vlády...... RADIKÁL - osoba která trvá na zákonech a lidských právech............NACIONALISTA - osoba která hájí zájmy čechů a češtinu.........RASISTA - etnický cikán, nepracující,který je hájen policií a vládou...........POLICISTA - nemyslící robot nastavený na ochranu rasistů s IQ pod 100 maskovaný a panceřovaný...........ZLOČINEC- osoba v postavení kde se dělí o peníze určené cikánům (převážně ODS)...... TISKOVÁ MLUVČÍ - policistka které je líto že nejde třískat pendreky do dětí a žen...........VARSDORF-zkušební polygon policie a vlády
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod elixdragon » 11 zář 2011 00:28

A jedna občanka z Varnsdorfu napsala toto:

janal, (86.63.210.*), včera 21:25
Reagovat
..
Dnes jsem také byla na demonstraci a byl to teda hrozný zážitek. Bylo nás tam opravdu hrozně moc a většinu tvořili Varnsdorfáci a néééééééééééééééééé extremisté. Zasahovali i proti obyčejným lidem, kteří neměli žádné kameny ani lahve. Když jsem viděla, jak zuby nehty brání cikány bylo mi opravdu strašně. Já vim, že je to práce policajtů ale nemyslím si že museli zasahovat u některých lidí tak tvrdě. Prostě v těch lidech už vře krev a jsou zoufalí, že nemohou s tou situací která nás tíží nic udělat. Proč se knám tak chovaj a označujou nás za extremisty???? My přece bráníme své město. Děsím se toho že až mé děti někam půjdou se vrátí zmlácené či znásilněné od těch cikánských násilníků. Jak se máme bránit?????????? Když policie prostě nedokáže v běžné dny ochránit občany tohoto města?????????? Samozřejmě dostatečně ochraňuje cikány. Ani se nebudu divit až vznikne občanská válka. Není k tomu daleko. Máme žít stále ve strachu????????? Kam to až dojde???? Já nejsem ani extremista ani radikál, ale musím říct že se to ve mě opravdu vře. Opravdu velice děkuji policii a těm nahoře co udělali zákony, které dávaj cikánům volnost. ALE MY VARNSDORFÁCI O SVOBODU SLOVA ZA CHVÍLI PŘIJDEM. KDYŽ NÁS NEPOTLUČOU CIKÁNI, TAK POLICIE TO UDĚLÁ ZA NĚ.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod dotik » 11 zář 2011 06:01

Z mého pohledu je řešení celkem jednoduché - dát dlouhodobě nezaměstnaným příjemcům sociálních dávek práci. Bez ohledu na barvu. Nestudoval jsem přesně, co Drábek navrhuje, ale o něco se už tuším snaží. Pak už jen jde o to, aby se to dodržovalo.
Cikáni říkají, že pracovat chtěj, ale bílý je nechtějí zaměstnat. Tak proč se toho neujmou vystudovaní černí, kteří by rádi pomohli svým méně vzdělaným kolegům? Nedohodnou se se státem, ten jim bude posílat peníze, které jsou na dávky a bude nabízet práci - úklid města, kopání příkopů až postupně po kvalifikovanější práce - i mezi cikány jsou vzdělaní lidé.
A začal bych zakázkou na nápravné zařízení...sami si postaví, kde skončí, když budou krást, mlátit lidi a jinak překračovat zákony.

Teď jsme se s kamarádem bavili, že jsou lidi prasata a ve městech je hrozný bordel - máme úklidovou četu nezaměstnaných na náměstí. Proč to nerozšířit do celého města a tyhle lidi platit z peněz, které dostávají na dávkách? Pravda, pak se ozvou zase lidé, kteří říkají, že přece vysokoškolák, který je dva měsíce na pracáku nepůjde sbírat papírky po městě - odpověď je jednoduchá - bude muset, aby měl na chleba, když je to ten vysokoškolák, který si neumí sehnat normální práci.
dotik
 

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod jimi brown herrer » 11 zář 2011 12:27

Dotiku ono by možná místo ''dávání'' práce cikánům stačilo podmínit příjem sociálních dávek prací pro město. Nepracuješ > nedostaneš dávky. Budeš krást > půjdeš do vězení. Budeš ve vězení > budeš povinně pracovat. Potom stopnout veškeré programy pro začleňování a přestat financovat něco, co nikdy nic nevyřešilo. Cikáni se musí chtít začlenit sami. Ovšem chápu, že Romům z organizací jako Romea se ''romská problematika'' vyplatí.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod josefovič » 30 zář 2011 18:35

Obyčejný kšeftík..zřídit ubytovnu pro sociálně nezačleněné. Zajímalo by mne zda je sociální služba registrována u Krajského úřadu v úL. A divím se jestli služba zaregistrována bude neboť jakákoliv socializace mimo civilizaci je asociální. Chcete učit rómy jezdit za prací až ze Skalice když si nejsou schopni najít práci z města odkud původně přišli? Jedná se prostě o kšeft podnikatelů z Litoměřic.Proč má být ale zničena oblast kde by mohla být krásná rekreační zóna nepřizpůsob občany to nechápu. A ještě víc nerozumím tomu že na to paní Pawlíková (starostka Žitenic,Pohořan a Skalice)kývla.
PROSÍM ZRUŠTE TU UBYTOVNU.
josefovič
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2011 17:36

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Kaktus » 01 říj 2011 11:30

Ano je to kšeft, je to zase jenom o penězích :evil: . Může nás těšit, že ubytovna dlouho nebude :D . Bude vybydlena a možná i vypálena ubytovanými hnědáky :o . Budeme rádi když nevykácí les na topení v zimě. A zase se budou mít dobře určení podnikatelé, kteří vybydlenou ubytovnu budou přeměňovat na rekreační středisko :lol:
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod taura » 01 říj 2011 12:59

Jen aby jste je nemeli u sebe v baraku ...
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod wiki » 04 pro 2011 15:27

Dokud se bude uměle (!) vytvářet status cikán, tak bude problém trvat. To je doba, než se konečně rozhodne o tom, že NEEXISTUJE rómská problematika, ale problémoví lidé. A co se dělá s nimi? Zavírají se, odebírají se jim dávky, pokud je dostávají a pod. Jednoznačně volám po dodržování zákona pro všechny stejným metrem. Jsem proti obrácenému rasismu, nebo jak to nazvat, kdy se v tomto státě vykládá jinak zákon této menšině. Nebo si máme počkat, až začnou být nepřizpůsobiví ostatní menšiny, jako utečenci ze Srbska, Vietnamu a pod.? "Rákosníka" taky jen tak někdo nezaměstná a přeci u nás žijou, nebojej se podnikat. Co brání Rómům si založit firmu? A díky ceně třeba opravdu konkurovat ostatním? Proč bych si měl nechat vybagrovat např. přípojku k domu za několik desítek tisíc, když by mi to mohla udělat První rómská stavební za pár korun? Je to jen příklad řešitelnosti. A jestli krade cikán? Kradou všichni, ale u nich jsou jaksi vyšší limity, jinak si to neumím vysvětlit.
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Achab » 04 pro 2011 15:46

Otazka jaky je rozdil mezi cikanem a politikem. Dost velky. Politik krade ve velkym a cikan v malym. U cikana je velka pravdepodobnost ze pujde do basy u politika je ta pravdepodobnost minimalni. Staci se podivat na vedlejsi diskuzi : viewtopic.php?f=12&t=499 U politiku je vyhoda ze nektere jejich pindy muzeme vypnout v telce nebo necist. Kdyz v noci hulaka cikan tak je to horsi. Ktere zlo (cikan x soucasny politik) je ale horsi to si netroufam posoudit.
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod elixdragon » 04 pro 2011 16:17

No a nedej bože, aby se do politiky dostal byť jen jediný cikán - to by eurozóna padla do 14 dnů.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron