Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

neděkujeme...

Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod fifffinka » 28 čer 2011 19:02

Ráda bych si udělala jasno v jedné věci. Před pár dny jsem byla se známými na večeři  ve Sklípku a tam jsem vyslechla rozhovor několika lidí od vedlejšího stolu, kde se živě probírala úroveň a objektivita místních novin. Celé to bylo takové obecné povídání o tom, že dnes vlastně neexistuje nestranné medium, ovšem až do chvíle, kdy tam jeden z diskutujících začal mluvit o tom, že jak můžeme chtít nezávislé lokální novináře, když mají sami na krku několik lumpárniček. A jako příklad uváděl právě pana Jana Dostala s tím, že údajně nasekal mnohamilionové dluhy a nyní je ochoten za pár korun napsat cokoliv jen aby mu exekutoři nesebrali střechu nad hlavou. Trochu mi to vrtalo hlavou, a tak jsem nakoukla do katastru a nalezla jsem tam informaci, že skutečně čelíte nějakým exekucím. V odkazu přikládám to co může každý najít na Katastru. Mohl byste to nějak vysvětlit. Sice můžete namítnout, že je to vaše osobní věc , nicméně se asi shodneme, že některé vaše reportáže vypadají v tomto světle trochu zvláštně. Upozorňuji, že nejsem žádná vaše nastrčené konkurentka, jen mne to prostě zajímá, abych věděla s kým vlastně mám tu čest. Děkuji Vám za odpověď.
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/MapaIdentifikace.aspx?&x=-756000&y=-989810&maplayers=
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 28 čer 2011 19:57

Něco mi to trochu připomíná. Jedny rozmluvy v hostincích už jsme tu měli (viz jiné vlákno), ale možná se pletu. Nebo ne?
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dotik » 28 čer 2011 20:59

S taháním podobných informací mi vyhrožoval již pan Novák z NPB elektry s tím, že bych ho tuším neměl spojovat s Věcmi veřejnými. Myslel jsem si, že se hlouběji klesnout nedá, ale evidentně paní Ryšánková, Bulasová, Andrt a další lidé, o kterých píšu články, neznají míru a místo aby se chovali tak, aby se o nich nedalo nic psát, tak naopak dělají jednu botu za druhou...

a teď k vysvětlení:

1. Majetek, který je na výpisu z katastru není můj, ale předpokládám, že do konce roku se tak stane. Vezmu si s největší pravděpodobností hypotéku, ze které dům od mých rodičů koupím.

2. Ačkoliv bych to vysvětlovat nemusel, protože se to netýká mé osoby, ale rodiny, přesto se o to pokusím, aby si lidé v Litoměřicích mohli udělat obrázek o totalitních praktikách skupiny lidí a zároveň možná někteří pochopí, proč se vždy rozhoduji, zda psát kritické články a zda se to vyplatí - terče oprávněné kritiky obvykle využívají mafiánské metody a několikrát jsem byl terčem výhrůžek ze strany krajské radní Jany Ryšánkové. To je na okraj...

A teď to vysvětlení: otec v minulosti podnikal ve stavebnictví, jak na fyzickou osobu, tak na s.r.o. Dluhy, které se exekutoři oprávněně snaží vymoci jsou vůči OSSZ a VZP. Oba tyto dluhy otec aktivně splácel až do doby, kdy měl mozkovou mrtvici, cca. rok ležel v nemocnici a poté dostal plný invalidní důchod. Vzhledem k tomu, že dále nebyl schopen splácet, proběhla exekuce na důchod + samozřejmě na jeho polovinu domu (na základě rozsudku tuším z roku 1994 je zrušeno bezpodílové vlastnictví manželů a každý tak vlastní ideální polovinu domu). Některé dluhy se nám již podařilo doplatit a menší exekuce vyřešit + na VZP není již dluh, ale pouze penále. Tyto dluhy budou všechny vyřešeny tak, že dům od rodičů koupím a otec ze získaných peněz dluhy zaplatí.

A mám tu jednu zajímavou nabídku - nabízím odměnu 20 procent tomu, kdo dokáže s OSSZ a VZP vyjednat odpuštění dluhů. Pokud má někdo zájem toto řešit, kontakt je v podpisu.

A ještě drobnost - pokud by se někdo chtěl dát pídit po tom, proč otec dlužil, tak mám k dispozici několik dokumentů o vyhraných soudních sporech s jeho dlužníky. Peníze se k němu ale nikdy nedostaly a dostal se do kruhu dluhů, ze kterého se nedalo dostat. A zapracoval stát, kterému je to ale celkem jedno. Využije své moci a lichvářské penále vymůže. Ale to už je jen pro pořádek ;)

Pokud máte další dotazy, rád je zodpovím.

PS: co se týče fungování společnosti Provizi s.r.o., která vydává Litoměřicko24.cz, tak tato společnost využívá provozní kontokorent u ČSOB ve výši nepřesahující 5 procent ročního obratu firmy. Žádné dluhy vůči jiným subjektům nemá.
Naposledy upravil dotik dne 28 čer 2011 21:45, celkově upraveno 1
dotik
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Llukas007 » 28 čer 2011 21:16

Nad reakcí Dotika klobouk dolů. Z ostatních se mi chce zvracet! Bulasová, Ryšánková, Kouda, Jakubec a ublafanejch číšníků! Fuj!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2011 21:18

prinz.vonsavoja píše:Něco mi to trochu připomíná. Jedny rozmluvy v hostincích už jsme tu měli (viz jiné vlákno), ale možná se pletu. Nebo ne?


Nepletete.
Mají ze zítřejšího dne pěkně nahnáno.
dejavu
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2011 21:21

Llukas007 píše:Nad reakcí Dotika klobouk dolů. Z ostatních se mi chce zvracet! Bulasová, Ryšánková, Kouda, Jakubec a ublafanejch číšníků! Fuj!


Souhlas. Vůbec to sem nemusel psát, je to hodně osobní věc. Ale fakt smekám, to dá málokdo.
dejavu
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Missorka » 28 čer 2011 21:26

dejavu píše:
Llukas007 píše:Nad reakcí Dotika klobouk dolů. Z ostatních se mi chce zvracet! Bulasová, Ryšánková, Kouda, Jakubec a ublafanejch číšníků! Fuj!


Souhlas. Vůbec to sem nemusel psát, je to hodně osobní věc. Ale fakt smekám, to dá málokdo.


Za mě taky souhlas a klobouk dolů - holt jsme byli na gymplu dost dobrej ročník :-)
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Milan » 28 čer 2011 21:30

fifffinka píše:Ráda bych si udělala jasno v jedné věci.


Možná by bylo férovější, milá fiffinko, zeptat se dotika přímo, třeba telefonem, nebo firemním emailem (vše je k dispozici a veřejně přístupné). Pevně věřím tomu, že by Vám odpověděl, když už máte ráda ve všem jasno. Toto ale musím považovat za pořádnou podpásovku. Bohužel, v katastru žádný zápis na vlastníka fiffinka není, tak máte štěstí, že Vás se nikdo, kdo má rád jasno, na nic ptát nebude.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2011 21:36

Missorko, na GYMNÁZIU JOSEFA JUNGMANNA V LITOMĚŘICÍCH, by se slušilo říci....................a tímto doufám, že to čte hodně lidí - Bulasové zdar a nazdar ;)
dejavu
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Missorka » 28 čer 2011 21:38

dejavu píše:Missorko, na GYMNÁZIU JOSEFA JUNGMANNA V LITOMĚŘICÍCH, by se slušilo říci....................a tímto doufám, že to čte hodně lidí - Bulasové zdar a nazdar ;)


Máš recht ;-)
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod fifffinka » 28 čer 2011 21:43

Kazdopadne dekuji za odpoved ikdyz s tim smekanim klobouku bych byla opatrna.Jestli je pravda co pisete (neni moznost jak si to overit) tak vase rodina vesele podnikala a neplatila socialni a zdravotni pojisteni a popr.dane. Tomu se v ceske kotline rika tunelovani a je to tusim trestny cin. Tak trochu se to rozchazi s vasimi clanky kde casto píšete o nutnosti dodržovat zákony. To s tou mrtvici vaseho otce je jiste neprijemne a nepreji to nikomu, ale presto to neomlouva.Myslim si ze snazit se o prominuti penale mi prijde ponekud amoralni, to bychom pak za to ze vase rodina nedodrzovala zakony platili vsichni.Presto dekuji za odpoved ikdyz mne zarazi ze mne zvete nejakou Rysankovou.
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dotik » 28 čer 2011 21:50

Přidal jsem to do původní odpovědi, ale ještě to dám sem:

A ještě drobnost - pokud by se někdo chtěl dát pídit po tom, proč otec dlužil, tak mám k dispozici několik dokumentů o vyhraných soudních sporech s jeho dlužníky. Peníze se k němu ale nikdy nedostaly a dostal se do kruhu dluhů, ze kterého se nedalo dostat. A zapracoval stát, kterému je to ale celkem jedno. Využije své moci a lichvářské penále vymůže. Ale to už je jen pro pořádek ;)

A doporučuji si prostudovat toto: http://www.businessinfo.cz/cz/clanek/da ... 465/55144/

Žádat zmírnění přísnosti zákona je naprosto běžná věc právě s ohledem na skutečnosti, které nemůžeme nijak ovlivnit...proto jsem nabídl procenta tomu, kdo to dotáhne do konce.
Naposledy upravil dotik dne 28 čer 2011 21:54, celkově upraveno 1
dotik
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2011 21:52

fifffinka píše:Kazdopadne dekuji za odpoved ikdyz s tim smekanim klobouku bych byla opatrna.Jestli je pravda co pisete (neni moznost jak si to overit) tak vase rodina vesele podnikala a neplatila socialni a zdravotni pojisteni a popr.dane. Tomu se v ceske kotline rika tunelovani a je to tusim trestny cin. Tak trochu se to rozchazi s vasimi clanky kde casto píšete o nutnosti dodržovat zákony. To s tou mrtvici vaseho otce je jiste neprijemne a nepreji to nikomu, ale presto to neomlouva.Myslim si ze snazit se o prominuti penale mi prijde ponekud amoralni, to bychom pak za to ze vase rodina nedodrzovala zakony platili vsichni.Presto dekuji za odpoved ikdyz mne zarazi ze mne zvete nejakou Rysankovou.


Z toho si nedělejte hlavu, to se u nás tak říká. Ryšánková je něco jako u vás bubák, ... ;)
dejavu
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Milan » 28 čer 2011 21:53

Fiffinko, zeptejte se pana Hušáka, on Vám vysvětlí obsah slova tunelování a možná Vám řekne i Váš podíl na dluzích, které natropil.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Missorka » 28 čer 2011 21:55

fifffinka píše:Kazdopadne dekuji za odpoved ikdyz s tim smekanim klobouku bych byla opatrna.Jestli je pravda co pisete (neni moznost jak si to overit) tak vase rodina vesele podnikala a neplatila socialni a zdravotni pojisteni a popr.dane. Tomu se v ceske kotline rika tunelovani a je to tusim trestny cin. Tak trochu se to rozchazi s vasimi clanky kde casto píšete o nutnosti dodržovat zákony. To s tou mrtvici vaseho otce je jiste neprijemne a nepreji to nikomu, ale presto to neomlouva.Myslim si ze snazit se o prominuti penale mi prijde ponekud amoralni, to bychom pak za to ze vase rodina nedodrzovala zakony platili vsichni.Presto dekuji za odpoved ikdyz mne zarazi ze mne zvete nejakou Rysankovou.


Fiffi, nevím, jestli jsi někdy slyšela pojem druhotná platební neschopnost? Já Dotíkova otce nechci omlouvat, ale jako OSVČ vím, jak je těžké vyrazit aktuálně téměř z kohokoli platbu za fakturu - normální je tříměsíční a delší splatnost... Ale díky bohu nemám zaměstnance, o to je to jednodušší...
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2011 22:00

Myslím, že Fifffi je kluk šikovnej, ekonomiky znalej, co? ;) A taky myslím, že už stačilo.
dejavu
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod fifffinka » 28 čer 2011 22:12

Presto ze nechci pana Dostala obvinovat ze lhani tak dle hesla duveruj ale proveruj jsem koukla na net a tam to vypada trochu jinak. Podle toho co vidim tady na tom odkazu to vypada ze spolu s vasim otcem jste byl jednatelem firmy take vy osobne. Je to tak nebo existuje jeste Jan Dostal c.3. ??? rekla bych ze to tak trochu vypada ze se ted snazite delat mrtveho brouka a vymlouvat se na otce ale server justice rika neco jineho :

https://isir.justice.cz:8443/isir_ws/doc/Document?idDokument=9494
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dotik » 28 čer 2011 22:21

Psal jsem, že bylo také s.r.o. Bylo zrušeno právě po mrtvici. Společníkem jsem byl, protože otec chtěl, abych s ním podnikal (což ale dost dobře nešlo, protože jsem měl nejdříve s.r.o. na prodej počítačů a poté Provizi s.r.o. a na jakoukoliv další spolupráci nebyl čas. Což mě neomlouvá, ale každý sem tam udělá rodičům radost :) Další dotazy?
dotik
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Missorka » 28 čer 2011 22:22

Tohle je pod úroveň.
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod fifffinka » 28 čer 2011 22:27

Dotazy uz zadny - jen to shrnu : dluhy nadelalo s.r.o ktereho jste byl vy s otcem jednatelem (krom dluhu fyz osoby).Pak ale a to se nezlobte jste za ty dluhy plne odpovedny z titulu sve funkce jednatele - nevim zda jste byl i spolecnikem.To ze jste ve svem prvnim prispevku pozapomel sdelit ze jste byl jednatelem firmy je to povestne na kazdem sprochu je pravdy trochu.To o te radosti rodicum jste si mohl odpustit
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků