Energetický manažer

neděkujeme...

Energetický manažer

Příspěvekod Vladislav Liška » 24 čer 2011 08:01

Osoba na nové pozici města - energetický manažer - má dnes dovolenou? Proč svítí ještě teď v devět hodin v centru pouliční osvětlení? Případný argument o kontrole neberu - určitě vyjde levněji kontrolorovi zaplatit přesčas (aby to mohl zkontrolovat večer) než to nechat zbytečně přes den svítit.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Energetický manažer

Příspěvekod babča » 31 srp 2011 12:28

Schválení přípravy smlouvy s vítězným uchazečem výběrového řízení na „Zavedení energetického managementu pro město Litoměřice při realizaci projektu MARUEL Místní Agenda 21 a rozvoj udržitelné energetiky v Litoměřicích“
RM schvaluje přípravu smlouvy s vítězným uchazečem výběrového řízení na realizaci veřejné zakázky malého rozsahu s názvem „Zavedení energetického managementu pro město Litoměřice při realizaci projektu MARUEL Místní Agenda 21 a rozvoj udržitelné energetiky v Litoměřicích“, společností PORSENNA o.p.s. se sídlem/místem podnikání Bystřická 522/2, 140 00 Praha 4, IČ 27172392 (viz příloha orig. zápisu).

http://www.porsennaops.cz/data/Image/op ... reni_E.pdf
??????????????????????????????????
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Energetický manažer

Příspěvekod babča » 23 říj 2011 14:46

Od včerejšího odpoledne svítí neustále celá čtvrť Nerudovou ulicí počínaje až nahoru k Březinově cestě. Opravdu se ten ekonomický manažer "vyplatí". Co dělají na technických službách?
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Energetický manažer

Příspěvekod babča » 24 říj 2011 08:25

A stále svítí a svítí. Už jsem dokonce byla tak drzá, že jsem p. manažerovi i volala na MěÚ, ale asi nepracuje, protože telefon nezvedá. Tak jsem napsala mail. Tak uvidíme, třeba se světla zhasnou. Ale mám obavy o plat p. manažera. Je chudák placený z těch úspor a takhle fakt nic neuspoří.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Energetický manažer

Příspěvekod wogurka » 24 říj 2011 09:04

A asi aby ušetřil, tak pro změnu Masarykova ulice a osvětlení přechodu u Finančního úřadu zhasnulo krátce po sedmé ráno. Je moc fajn tam s dětmi přecházet za tmy/šera. Jdu taky napsat mail na TS...
wogurka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 22
Registrován: 14 čer 2010 14:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Energetický manažer

Příspěvekod elixdragon » 24 říj 2011 18:03

Když svítí veřejné osvětlení ve dne, něco je špatně - možná opravují/vyměňují halogeny, dnes svítila celá ulice Nerudova ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron