Můj dům, Můj hrad a Bydleni 2011

neděkujeme...

Můj dům, Můj hrad a Bydleni 2011

Příspěvekod Konik.HOP » 02 kvě 2011 15:13

Dobry den, jak se Vam zamlouvala posledni vystava v arealu Zahrady Cech?..byl jsem tam v nedeli, hned po otevreni a prislo mi to prazdne...nektere pavilony uplne zavrene...nebylo by, preci jen, dobre se zamyslet a zlevnit najem ploch, a nalakat tak vice prodejcu a vystavovatelu?..po jarni Trznici Zahrady Cech byl tohle, dle meho nazoru,docela propadak..
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Můj dům, Můj hrad a Bydleni 2011

Příspěvekod Heduš » 02 kvě 2011 16:46

Odešli jsme se stejným pocitem, byla to katastrofa! Dřív to bylo o něčem jiném! Bylo dost ispirací pro kuchyně, koupelny, vestavěné skříně, velký výber dveří, podlah, oken, prostě kdeco. A opravdu to bývala slušná nabídka, výstavní slevy... Letos nějak nic. Spíš mi to připadalo, že vůbec nic. Dozvěděli jsme se ale , že v Pokraticích bude otevírat pobočku výrobce bezpečnostních dveří a že mají zajímavou cenu. Za účelem sehnat dveře jsme tam šli. Pochodili jsme, ale byla to spíš náhoda.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: Můj dům, Můj hrad a Bydleni 2011

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 kvě 2011 16:47

Přesně tak, byl to propadák jak řemen, poslední dobou jsou snad všechny akce, nebo jejich většina propadák.
Pokud budou výstavy pokračovat tímto směrem a rychle ne nevzpamatují, zavřou na dobro...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Můj dům, Můj hrad a Bydleni 2011

Příspěvekod vojta » 02 kvě 2011 17:53

Souhlasím že tato výstava byla katastrofální :( Můj názor je že Můj dům...už asi nevstane z popela.Uvidíme jak dopadne kdysi slavný autosalon za čtrnáct dní.Nebo bude zase jen jedna Zahrada čech za rok,jako za totáče?
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Můj dům, Můj hrad a Bydleni 2011

Příspěvekod vochomurka » 11 kvě 2011 08:20

Konik.HOP píše:Dobry den, jak se Vam zamlouvala posledni vystava v arealu Zahrady Cech?..byl jsem tam v nedeli, hned po otevreni a prislo mi to prazdne...nektere pavilony uplne zavrene...nebylo by, preci jen, dobre se zamyslet a zlevnit najem ploch, a nalakat tak vice prodejcu a vystavovatelu?..po jarni Trznici Zahrady Cech byl tohle, dle meho nazoru,docela propadak..

Nakoľko som bol v LT, tak som túto výstavu navštívil. Bol som prekvapený, ale nemilo, vystavovateľov bolo pomenej, ale zato všelijakých stánkov, ktoré sa skôr hodili na jarmok more. Toto výstavisko má svoje dobré meno a bola by škoda s nim takto hazardovať.
vochomurka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 říj 2010 16:36


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron